Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
HPeter76
HPeter76 2018. 10. 06. 12:15
#12040
-Kósa azt se tudta mibe mászott bele::)))) AZTÁN VÁLASZTÁSOK ELŐTT FELHASZNÁLTÁK ELLENE!! Sokaknak már előre járt az agyuk!! Öröklés mindég is egy VÁROMÁNYOSIi JOG! (szépen ÁTLÉPTÉK) Ügyfelek nem kérték a Közjegyző
  előtt ennek ellenjegyzését..(MEGLÉTÉT) Papír meg mindent el bír..::))) Na attól lennék én gazdag..::)))
 Selmeci na még az egy Hít űgyvéd..::))) majd kiszuszog valamit..
Bocsánat ki nem akar egy """"készre""" RÁÜLNI!!! ::))) Ez már az enyém!!::)))) Na ebbe aztán sokat belelehet magyarázni..::))) Nagyon ismerjük az Öröklési rendet mi??!!! csak az a baj már előre kérjük.. bocs.
  Teljesen nem tudjuk magunkat helyre tenni!!Elég,ha egy Öröklési RÉSZ MEGNYÍLIK ,JAJ AZ MÁR AZ ENYÉM..
  Egy család egy Apa egy Anyuból áll.. Persze,hogy nem tudják kivárni a sorát..
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 10. 06. 10:06
Előzmény: #12038  pampa
#12039
Pontosítva: ellenben adódik megint az álkérdés
pampa 2018. 10. 06. 10:01
Előzmény: #12037  _Bekre_Pal_
#12038
Én azt sem hittem el amikor győzzönke azt állította, hogy a nagyitól örökölt több száz millát.
pedig azt a érintett állította!  :)
.
Ellenben adódik megint a kérdés:
a nagyija közszereplő?
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 10. 06. 09:58
Előzmény: #12035  pampa
#12037
Minden szavát. Nyilván. Amúgy nem is butaság nyilvánvalóan hiteltelen helyeken baromságot állítani, ezek után ki venné komolyan hogy ilyesmi előfordulhat? 
 
Amikor a húszas éveimben finoman szólva még kiforratlan munkaerő voltam, és a főnököm rákérdezett hogy mivel töltöm az időmet, haladok-e a munkával, akkor szerettem olyat válaszolni hogy csak ülök itt, semmi hasznosat nem tudok csinálni úgyhogy mindjárt el is húzok moziba. Vagy hogy egész délelőtt dugtunk az új csajjal, ezért értem be csak kettőre (jövős- menős munkám volt, sose tudhatta). Ő nagyon vicces gyereknek tartott, pedig mindig igazat mondtam.
sanya10 2018. 10. 06. 09:42
Előzmény: #12030  pampa
#12036
Ellenkező oldalról elhinnéd ugye, az igaz lenne?@
pampa 2018. 10. 06. 09:41
Előzmény: #12031  _Bekre_Pal_
#12035
Te elhiszed ezt?
-pny
-pny 2018. 10. 06. 09:37
#12034
Tessék. Dolgozz csak:)
-pny 2018. 10. 06. 09:37
Törölt hozzászólás
#12033
euler 2018. 10. 06. 09:32
Előzmény: #12030  pampa
#12032

Egy kis segítség a kamuoldalak kiszűréséhez:
https://www.kelecsenyi.info/28-netsalata/143-alhirek-es-kamuoldalak
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 10. 06. 09:22
Előzmény: #12030  pampa
#12031
Ebből is látszik hogy szépen emelkedik a nyugdíjak realértéke.
pampa 2018. 10. 06. 09:18
Előzmény: #12027  pampa
#12030
"OTPERCPIHENO.BLOGSPOT.COM
.
Orbán Viktor 97 éves nagymamája számláján 1,4 billió forint lapul.Orbán Viktor 2010-ben történt hatalomra kerülése óta barátai és családtagjai egyre sikeresebbek a közbeszerzések elnyerésében "
.
Ez ha jól számoltam át :
ezernégyszáz milliárd Ft.     azaz  kb. 4,3  milliárd EURÓ kb. 5 milliárd $
.
A papír mindent elbír......  :)))))
euler 2018. 10. 06. 09:08
Előzmény: #12026  pampa
#12028
pampa 2018. 10. 06. 08:58
Előzmény: #12005  Phylaxa
#12027
"A német kormány szélesebbre akarja tárni az ajtót az unión kívüli szakképzett vendégmunkások előtt, s ugyan nyíltan erről senki sem beszél, de elsősorban az ukránokat látnák szívesen - írta a lengyel Rzeczpospolita. A lengyeleket annyiban érinti a hír, hogy sok ukránt tőlük csábíthatnak el, ami tovább fogja súlyosbítani az ottani munkaerőhiányt.
Az új bevándorlási törvényt hamarosan jóváhagyja a berlini kormány. A sajtóba kiszivárogtatott információk szerint a jogszabály az alapvető, klasszikus, például a kanadaiakra vonatkozó migrációs jogszabályokon fog alapulni. A cél az, hogy még vonzóbbá tegyék Németországot a szakképzett munkavállalók szemében.
Az új szabályozás lehetővé teszi majd a külföldi diplomák gyorsabb elismerését, megkönnyítik a német nyelv tanulását külföldön és a diplomásokon kívül másokra is kiterjeszti az azt a szabály, hogy fél éven át kereshetnek munkát minden korlátozás nélkül. A tervet mindenki dicsőíti, köztük a Német Iparkereskedelmi Kamara is, amely emlékeztet arra, hogy ma Németországban 1,6 millió munkás hiányzik.
A lengyel cégek azonban aggódhatnak Németország csábereje miatt. A szomszédban 3-4 szeresek a fizetések a lengyelországihoz képest, miközben az ukrán állampolgárok tavaly május óta vízum nélkül utazhatnak az unióban. Az Otto Workforce új vizsgálata szerint a Lengyelországban dolgozó ukránok 37 százaléka mérlegeli, hogy továbbáll, a leggyakrabban Németországba és Nagy Britanniába indulnának"
.
.
Ezek azok a hírek amiből lassan csak összeáll a mostani népvándorlás valódi háttere.
Írták, hogy ez egy SPONTÁN kialakult helyzet.....
Lassan annyi információ kerül napvilágra, hogy nehéz lesz tovább védeni ezt az álláspontot....
.
Szerintem tervezett és szervezett és fizetett az Európán kívüli területekről a fiatalok ideutaztatása.
pampa 2018. 10. 06. 08:29
Előzmény: #12025  pampa
#12026
Bővítheti gánti bányáját az Orbán Győző többségi tulajdonában lévő Dolomit Kőbányászati Kft. – írja a hvg.hu. A Fejér Megyei Kormányhivatal úgy módosította a környezetvédelmi engedélyt, hogy a bányászati tevékenységet újabb 2,7 hektáros területre ki lehet terjeszteni.
A dokumentum szerint a módosításnak nem lesz érdemi környezeti hatása, és a bányából évente változatlanul egymillió tonna dolomitot lehet kitermelni.
A portál megjegyzi, hogy a cég a miniszterelnök apjának egyik legtöbb profitot nyújtó vállalkozása, 2017-ben 2,8 milliárd forint volt az árbevétele, és 956 millió forint nyereséget könyvelt el. A tavalyelőtti eredménytartalékkal megtoldva tavaly 2,5 milliárd forint osztalékot fizettek ki a tulajdonosoknak."
.
.
Nemrégiben Ráhel cipője meg ruhája volt a napi téma.....ja, meg az órája, majdnem kimaradt!  :)
Régebben meg a taníttatása.....
.
Volt és van rá LEADÓZOTT fedezet akár a nagypapájától is.
pampa 2018. 10. 06. 08:12
Előzmény: #12022  Törölt felhasználó
#12025
Emlékszel még arra a fotóra ami bejárta a világot?
Egy magyar rendőr "üti" a sínen a migránst aki testével védi a gyermekét?
.
Na, látod ennyit a DIGITÁLIS hitelességről......
pampa 2018. 10. 06. 08:07
Előzmény: #12020  Törölt felhasználó
#12024
Akkor ki adja az állampolgárságot?
.
Érdekelne erről a véleményed.
pampa 2018. 10. 06. 08:05
Előzmény: #12022  Törölt felhasználó
#12023
Boci, de nem Petra büntetése volt a téma!
Azt megbeszéltük, elítélték, ennyi!
.
A gyermekrugdosás volt a téma.
Amiről HITELES bizonyíték nincsen.
Ilyen GARÁZDA esetnél a bíró már a SZÁNDÉKOT is büntetheti, ezért az ítélet szempontjából  lényegtelen, hogy talált e a láb vagy csak lendült.
.
Ellenben mi itt nem BÍRÓK vagyunk ezért lényeges, hogy Petra megrúgta e a gyermeket?
.
és erről kezdtünk beszélgetni ami gyorsan kötekedésbe csapott át.
Törölt felhasználó 2018. 10. 06. 07:57
Előzmény: #12019  pampa
#12022
"ez a napjaink színvonala már itt a fórumon!   :((((("
.
Érdemes lenn tükörbe nézned.
Vitázol a Petra ügyben is. Nem fogadod el a videó felvételt, nem fogadod el a bírósági ítéletet.
Szerintem Te "joker"-ként tekintesz magadra. Ha valamit beírsz, akkor az mindent üt.
sgl 2018. 10. 06. 07:57
Előzmény: #12018  pampa
#12021
Nem útlevéllel hanem védlevéllel.
Schutz-Pass-al.
sVÁJCIA, SPANYOLOK, PORTUGÁLOK IS ADTAK ILyET, de azok nem voltak sikeresek, sokan hamisították, - a svéd az egyik legmodernebb nyomdában készült nem tudták pontosan hamisítani,- és ezért lebuktak, hamar megszüntek.
A svédből kb 20 ezret nyomtak, ebből 15 ezret titokban.

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek