Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2018. 09. 21. 12:13
Előzmény: #11223  Törölt felhasználó
#11240
Ja, hát ha abból indulsz ki, hogy semmi sem hiszünk el abból, ami le van írva...
Csakhogy ez nem így működik. A jogszabály az jogszabály, az abban foglaltak utána bíróságon kikényszeríthetők. Egyelőre az alapján, ami le van írva, alaptalan az a vád, hogy csökkentené a szuverenitásunkat. A kormányunk ismét már a legelején teljesen félremagyarázza azt, ami egyébként le van írva, csak tudja, hogy gyakorlatilag senki nem olvassa el, és elhiszik neki.
Azért arra is kiváncsi lennék, hogy szerinted milyen formában vett részt a taxiztatásban a Frontex. Ezek szerint te is ilyen nemzetközi hajózási jogi szakértő vagy? Gondolod, hogy ha jogszabály-ellenesen működtek, nem perelnék már őket többen is? Pl. mi.
signal2
signal2 2018. 09. 21. 12:04
Előzmény: #11232  Törölt felhasználó
#11239
De, az érvelés logikáját tekintve jó példák. 
signal2
signal2 2018. 09. 21. 12:03
Előzmény: #11234  Törölt felhasználó
#11238
Van erre tanulmányod, vagy bármilyen alátámasztásod? Mert a német belügyminisztérium, kimondottan migránsokat vizsgáló tanulmánya szerint nem nagyobb a bűnelkövetés aránya a migránsok körében. Azon belül lehet, hogy a kifejezetten nemi erőszak magasabb, de akkor valami más kisebb.
signal2
signal2 2018. 09. 21. 12:00
Előzmény: #11235  pampa
#11237
Határvédelem? Akárhogy nézem, pont akkor nem volt, amikor kellett volna.
Törölt felhasználó 2018. 09. 21. 11:57
Előzmény: #11235  pampa
#11236
Jöttek akadálytalanul, aztán felszálltak szervezetten az állam által biztosított vonatokra meg buszokra. Hagyjuk a hazugságokat betörésröl. Megállítani a szlovének állították öket a határukon.  Mi vonatoztattuk öket. Akármennyit hazudtok a témában, akkor is ez történt. 
pampa 2018. 09. 21. 11:35
Előzmény: #11230  Törölt felhasználó
#11235
Amennyiben valaki rád töri az ajtót és behatol a lakásodba..... azt te engedted be  ....ugye?   :)
Törölt felhasználó 2018. 09. 21. 11:26
Előzmény: #11233  bigyula
#11234
Viccelődhetsz ezen csak a migránsok által elkövetett bűncselekmények statisztikája ellentmond neked.Pl. méretükhöz képest sokkal nagyobb arányban követnek el erőszakot az ős európaiakhoz képest.A terror cselekményekről már jobb nem is beszélni hányat követtek el ők,és hányat európaiak.
bigyula 2018. 09. 21. 11:21
Előzmény: #11232  Törölt felhasználó
#11233
Zárjunk minden bűnelkövetőt börtönbe, és ne engedjük ki őket soha. Nehogy még egyszer elkövethessenek valamit. Sőt, aki feltételezhetően el akar követni valamit, azt már előzetesen zárjuk be, és ne is engedjük, hogy elkövesse... Ugye nem gondolod komolyan? :)
Törölt felhasználó 2018. 09. 21. 11:17
Előzmény: #11229  Peterbond
#11232
Tegnap már kérdeztem,mi köze van az illegális migránsok által elkövetett bűncselekményeknek a példáidhoz? Semmi!  Ha nem engedik be őket nem tudják azokat a bűncselekményeket elkövetni amiket neked írt salve példáknak.Ezen mit nem lehet megérteni? Édesanyád egy kórházi fertőzésben a migránsoktól függetlenül is meghalhat,de az a sok lány akit megerőszakoltak,vagy az a több száz ember akit felrobbantottak vagy elgázoltak ma is élne ha nem engedik be az illegális migránsokat! Ha van egy probléma (kórházi fertőzések) te csinálsz egy sokkal nagyobbat mellé a betelepítésükkel (migráns bűncselekmények elszaporodása).
ts3 2018. 09. 21. 11:15
Törölt hozzászólás
#11231
Törölt felhasználó 2018. 09. 21. 10:59
Előzmény: #11228  pampa
#11230
te úgy láttad, megállítottuk őket? az origón már ilyet mutatnak? :)
Peterbond 2018. 09. 21. 10:59
Előzmény: #11226  salve
#11229
A leggyengébb érv ha valakkit érzelmileg azzal zsarolsz hogy ha az ő szerettével történt volna ez.
Persze hogy az ember szive elszorul ha elképzeli hogy az ő lányát erőszakolják meg vagy az ő testvére fekszik véresen a földön.
De ugyanígy igaz ez amikor az édesanyád fekszik a betegágyon és hal meg egy simán elkerülhető kórházi fertőzésben, vagy gázolja halálra az édesapád egy ittas vezető, esetleg veri meg erőszakolja meg a férje a hugodat és nem tesz semmit a rendszer mert még egy büdös Családi erőszak ellleni egyezményhez sem vagyunk képesek csatlakozni és elfedjük ezt a problémát is. Lehet 3 évente 1 ember hal meg azért mert az építettő kispórolta a betont egy autópáyla építkezésből és ezért összedől egy híd. Az az egy ember is érvelhetne hogyha a te gyeerekeddel történik ez te is ezt tartanád a legfontosabb problémának.
Én ebbe nem megyek bele, hogy nektek írogassak olyanokat hogy a te gyerkedet gázolják halálra másképp látnád a dolgokat.
És mostmár tényleg bőven kifejtettem a dolgot. Érvelj a migráció ellen de ne érzelmi zsarolással.
pampa 2018. 09. 21. 10:52
Előzmény: #11225  Peterbond
#11228
Tegnap írta valaki, hogy beengedtünk 400000 embert Röszkénél.
Ezzel mit lehet kezdeni?
.
?????????
.
.Látod ezért értelmetlen itt a normális beszélgetés!
ts3 2018. 09. 21. 10:51
Törölt hozzászólás
#11227
salve 2018. 09. 21. 10:49
Előzmény: #11169  Peterbond
#11226

nem, nem mellőzzük
érveket pedig érdemben látszik, hogy nem tudsz felsorakoztatni tehát vehetem úgy hogy ezt a vitát elbuktad.. és épp ezért nem mellőzhető, ezért sem:
bő 1 évvel ezelőtt az egyik müchnei bevásárlóközpontban rendeztek vérfürdőt a dzsihadisták, melynek egy 15 éves magyar fiú is áldozatul esett (kint élő magyar pár gyerek). plusz egy ott dolgozó magyar eladólány mesélte, hogy mekkora pánikba esett ő is miután hallotta hogy a közelben lövöldözés van, akkor gyorsan bezárta a bolt üvegajtaját hogy oda ne tudjon esetleg bemenni a géppisztolyos merénylő, ő pedig gyorsan bebújt a pult alá hogy láthatatlan legyen - pár perc múlva oda is ért a merénylő és a csaj hallotta, hogy megrángatta az ajtót azaz oda is szeretett volna bemenni, de végülis továbbált, mert a kis bolt épp üres volt, a lány így csak magára tudta bezárni a helyiséget.
ez csak egy kiragadott példa  sok közül ami azt igazolja, csak addig nyomod te is és társaid is itt a bevándorlást elbagatelizálni igyekvő narratívát, amíg érintettjei nem lesztek!
hiszen utaltam már rá: bármennyire hihetetlen, 1944 ben a magyar zsidóknak is egy jó része nem volt félelemeben, mert szó szerint NEM tudta elképzelni, hogy egy csúf napon majd bevagonírozzák őket és kiviszik majd iparszerűen legyilkolhatják őket!
ti ugyanebben a naivitásban vagytok: még ennyi szörnyű este után sem tudjátok felfogni, hogy az iszlámban könnyen hódít teret a szélsőség, és ezrével vannak alvó ügynükei per pillanat is az iszlám államnak nyugaton! amúgy én tudom hogy téged mi vakít el: a meztelen, beteges Orbángyűlölet és semmi más - tökmindegy mit mond, ti gondolkodás nélkül az elenkezőjét hiszitek érvényesnek, ahelyett hogy a józana esztek ahzsnálnátok..a Szar-gentini jelentés is így készült..
Peterbond 2018. 09. 21. 10:41
Előzmény: #11224  pampa
#11225
Signal eseteben lattam ezt a probalkozast. Te reszedrol az elmult 4 evben szinte sose. Az viszoont pont remlik hogy te linket nem szoktal megnyitni. Szoval bocs de pobt ezt is ketkedve fogadom. Azert remelem raneztel azokra amiket en linkeltem mert azok pl az ENSZ honlapjarol vannak.
pampa 2018. 09. 21. 10:35
Előzmény: #11218  Peterbond
#11224
Nagyon sokszor "dolgoztam" már azon, hogy "hiteles" link formájában "igazoljam" amit írtam.
Idáig 1 azaz egy ember KÖSZÖNTE meg és ismerte el, hogy IGAZAT írtam!
Részemről az igazolgatás befejezve..... aki nem hiszi...járjon utána!
Nincsen a németeknél sem és idehaza sem nyilvántartás arról, hogy az etnikai csoportok körében mennyi gyermek születik.
Arról nem beszélve, hogy a másod-harmad generációs "német"-nek német gyermeke születik.....
A következő probléma, hogy a 50-60-70-es generációk gyermekvállalása a németek körében már nem egyezik a 80-90-+ generációval!
Phylaxa nagyon jól elmagyarázta, ő látja és érti az ebben lévő veszélyt.
.
Mivel ez Orbán véleménye is..... ezért az emberekben meglévő orbángyűlölet nem engedi meg, hogy Orbánnal egy térfélen legyenek....
.
Az idő valakinek a véleményét vissza fogja igazolni.....
Törölt felhasználó 2018. 09. 21. 10:28
Előzmény: #11220  signal2
#11223
Mi azt a tervezetet támadjuk ami olyan jogkörökkel ruházná fel a Frontexet ami a nemzeti szuverenitást veszélyezteti.Pl.a frontexnek beleszólása lenne kit engedünk be és kit nem.Arról nem beszélve,ahogy pampa is írta a Frontex eddig a határvédelem helyett a migránsok taxiztatásában tette le a névjegyét.Miért is kellene elhinni ezek után,hogy tényleg a határt védeni küldik őket az egyes tagországokba,és nem azért,hogy elvegyék a kapukulcsot?
Törölt felhasználó 2018. 09. 21. 10:24
Előzmény: #11218  Peterbond
#11222
"Illetve meglettek a szamok mennyi is a szaporodadi hajlandosag a nemet torokok kozott es igy kiszamootad mikorra kerulnek tulsulyba a muzulmanok Nemetorszagban?"
.
Milyen német törökökről beszélsz? Nem az ő szaporulatukkal van a probléma hanem a fekete afrikaiak,közel-keletiekkel akiknek 3-4-5 a gyermekvállalási hajlandóságuk.Néhány évtized alatt teljesen átformálhatják Európa lakosságát,amit ti hitetlenkedve fogadtok.
ts3 2018. 09. 21. 09:54
Törölt hozzászólás
#11221

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek