Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
peter_s 2018. 08. 15. 08:27
Előzmény: #8797  pampa
#8800
Miért nem védték?
De hiszen teljesen nyilvánvaló: Soros György irányítja a folyamatokat. 
Ezt már annyiszor elmondták mindenhol, rádióban, televízióban, internetes hírportálokon, parlamentben, politikai fórumokon sth., nem hiszem el, hogy nem ment át. 
És miután azt is tudjuk, hogy az EU-t is Soros irányítja, az sem meglepő, hogy miért nem indítanak vizsgálatokat.Mindenről Soros tehet.
https://www.youtube.com/watch?v=okdElKLgaxs
pampa 2018. 08. 15. 08:24
Előzmény: #8798  signal2
#8799
Nem olvastad a híreket?
Nem kell utánanéznem, én követtem az eseményeket!  :)
.
Kötelezettségszegési eljárást?  
Mi lett a bünti?  :)
signal2
signal2 2018. 08. 15. 08:18
Előzmény: #8797  pampa
#8798
Annyira nem, hogy kötelezettségszegési eljárást indított ellenük emiatt. Egyébként elég leegyszerűsítve írtad le a folyamatot. Utánanéztél? Vagy megint másnak kell megtennie? Pusztán a tényből, hogy sokan átjöttek, még nem tudhatod, hogy ez hogyan történt.
pampa 2018. 08. 15. 07:52
Előzmény: #8795  Phylaxa
#8797
Ugyan  mi indította el 2015-ben a tömeges migrációt?
.
Csak nem az, hogy a görögök elkezdték először komppal a kontinensre, majd busszal, vonattal a nyugati határukhoz szállítani az érkezőket?
Természetesen REGISZTRÁCIÓ!!!! nélkül!
.
Mivel nem sok szigetük fekszik közel a török parthoz ami célpont elég lett volna pár őrhajót ott járőröztetni és figyelmeztetni a gumicsónakkal érkezőket, hogy eltévedtek STRANDOLÁS közben, forduljanak vissza mert rossz irányba eveznek....
.
Nem tették meg, nem védték az EU schengeni határát!
Miért nem védték?
Erre a kérdésre sem kereste még az EU vezetése a választ.......
Törölt felhasználó 2018. 08. 14. 20:31
Előzmény: #8795  Phylaxa
#8796
Phylaxa 2018. 08. 14. 19:44
Előzmény: #8792  signal2
#8795
"Én is leírom mégegysuer: előbb volt a görögöknek és a spanyoloknak kerítésük. Az meg hogy lehet? És nem is szárazföldön lép be a többség. És nem engedik az illegális határátlépést."
   
A görögök? Viccelsz? Telik a Balkán azóta is, hogy 1,5 millió embert beengedtek illegálisan. :) 
Phylaxa 2018. 08. 14. 19:42
Előzmény: #8789  sanya10
#8794
400K ment a zárás után a maradék 4 hónapban a horvátokon keresztül. Nálunk pedig csináltak Röszkénél egy bulit a CNN-nek, aztán ők is arra vették az irányt. Ennyit erről.
PusztaPutyin 2018. 08. 14. 18:28
Törölt hozzászólás
#8793
signal2
signal2 2018. 08. 14. 18:26
Előzmény: #8787  Törölt felhasználó
#8792
Én is leírom mégegysuer: előbb volt a görögöknek és a spanyoloknak kerítésük. Az meg hogy lehet? És nem is szárazföldön lép be a többség. És nem engedik az illegális határátlépést. 
És azt is újra: az, hogy nincs kerítés, nem menti fel a kormányt a határvédelmi kötelezettségei alól.
sanya10 2018. 08. 14. 18:21
Előzmény: #8786  Törölt felhasználó
#8791
Orbáncod olyanokat engedett be aki fizetett, nektek meg hazudozik!
sanya10 2018. 08. 14. 18:20
Előzmény: #8788  bigyula
#8790
Így van, a fidesz trollok ezt nagyon szeretik kerülgetni, röhely ez az orbánci agymosás.
sanya10 2018. 08. 14. 18:18
Előzmény: #8787  Törölt felhasználó
#8789
Nem olvastam végig, de süt az írásodból az orbánci gyűlölet. Igazábol a kerités csak azért véd most meg mert más útvonalon jönnek a migránsok, tízezres nyomásnál szart se érne.
bigyula 2018. 08. 14. 18:17
Előzmény: #8786  Törölt felhasználó
#8788

"...a kötvényesek nem okoztak eddig nálunk semmiféle botrányt..."
.
Nemzetközi kőrőzés alatt álló személyek is vásárolhattak kötvényt.
Törölt felhasználó 2018. 08. 14. 18:10
Előzmény: #8735  signal2
#8787
tudod te jól: én arra utaltam, nem kéne előjönnöd időről időre azzal, hogy "Orbán is átengedett x szézerer embert és ha Mo.- nem védte meg (akkor) a ahtárát akkor ezt miért várnánk el más országoktól" no ezt a propagandát kéne befejezned (de mindig újrakezded!), hiszen mindenki tudja: Orbán csak addig volt hajlandó bárkit átngedni, amíg nem volt kerítése. a többi nyugati baloldali kormány viszont nem zárat le határait és itt megismétlem: onnatól kezdve nincs mentség: aki engedi hogy illegálisan átlépjék a határát (jelenleg a spanyol és a görög baloldali kormányok) , az   cinkos és bűnrészes az embercsempészetben, illetve az európai közbiztonság és szociális ellátórendszer aláásásában! ez utóbbi Orbánról nem mondható el 2015-től akkortól, amikor végig felhúzta és őrizteti azóta is a kerítést!
megerőszakolási statisztika: mindenki tudja, hogy a németeknél a közszolgálati média a migránsügy minden részletében hazudozik és tompítani próbálja a migránsügyet, a hatóságok pedig felülről kapott utasíráok alapján sok tényt elhallgatnak, iletve konkrétan belehazudnak a németek, nomeg a média szemébe - te meg mindent elhiszel nekik, ennyi! elképzelni sem tudod, hogy a statisztikák esetleg hamisak, mert naív vagy (tudjuk jól, hiszen szerinted Soros terv sincs). tudod hogy számomra mi a meggyőző? azok véleméyne akik kint élnek és tőlük jól tudható: a közbiztonság jelentősen leromlott a migránsok miatt és egy nő egyedül ma már elképzelhetetlen hogy sötétedéskor egyedül menjen ki egy német városban az utcára! már külön nőmozgalom is indult amiben próbálják megvédeni magukat miután azt tapsztalták, hogy a hatóságok képtelenek fenntartani azt a korábbi rendet, ami még 2015 előtt volt!
Törölt felhasználó 2018. 08. 14. 18:07
Előzmény: #8734  signal2
#8786
a kötvényesek ügyét nevezheted bevándoroltatásnak de kulcsszót leírtad: a kötvényesek nem okoztak eddig nálunk semmiféle botrányt, nem robbantottak, stb. merthogy: a bevándorlás még akár hazsnos dolog is lehet ha olyanokat engedünk, be akik képzettek, nyelveket beszélnek és nem segélyért fognak sorbaállni! a kötvényesek ilyenek, és nem is biztos hogy itt fognak életviteleszerűen élni! ellenben többségük kínai és akik közülük itt telepedtek azok itt máris vállalkoznak, cégeket, munkahelyeket teremtettek. és kiket engedett be nyugaton a baloldal (Ciprsza, Renzi, Sanchez és sajnos a papíron jobbos Merkel is): a keleti átrsadalmak legalját, a félanalfabétákat és képzetlenek tömegét, akik a kötvényesekhez képest vademberek! ezzel akarod te összvetni azt az 1-2 fő kötvényest akiről kiderült hogy korábban büntetve volt? nevetséges..
"Merkellel kapcsolatban mi a mellébeszélés? Hogy jön ide az utána lévő gyomorforgató szöveg? "
bocs de szerintem az a szánalmas amikor megpróbálod elintézni = mentegetni(!) Merkel felelősségét azzal, hogy "megbüntetik majd a választók" - de abban remélem egytértesz, ha íyg is lesz / lenne, az neki igazából csak mindimális és nem elégséges büntetés lenne, hiszen közvetve sok ember haláláért felelős , no meg azért is, hogy a német városokban ma már a félelemem uralkodik a no go zónák közelében!
Peterbond 2018. 08. 14. 17:28
Előzmény: #8765  kukker
#8785
En azt alitom ha nem gyakoribb a bunozes a ket csoportban akkor ugyanolyan valoszinuseggel esek bincselekmeny aldozataul. 100 bol egy ember es 200 bol ket ember eseten pont ugyanannyi a valoszinusege hogy en aldozat leszek. A tobbi kitalaciodat magaddal beszeld meg mert te irtad eloszor en nem.
Az "igy jart" reszt kulonosen mert boven leveheto a mondandombol hogy nem igy gondolom. Azt megint te aggatod a mondandomhoz.
Phylaxa 2018. 08. 14. 17:21
Előzmény: #8781  signal2
#8784
Teljesen félreértettelek. Azt hittem, hogy állítasz valamit. Tehát te tulajdonképpen keresel egy statisztikát és megkérdezed, hogy ez ok-e? Vagy ha valaki állít valamit, akkor te keresel egy statisztikát és azt mondod, hogy aszerint a  statisztika szerint ez nem úgy van, ahogy állítja az illető? Akkor velem nem is tudsz ebben a migránskérdésben vitatkozni, mert amit én állítok, arról tilos a statisztika. Mégegyszer bocs, hogy beleszóltam. :)
Phylaxa 2018. 08. 14. 17:17
Előzmény: #8782  signal2
#8783
No akkor te siklottál át felettem az elmúlt években, de rendesen. Az iszlámnak mások a törvényei. Az illegális bevándorlók 90%-a iszlám hitű az elmúlt 4 évben, de korábban is jelentősebb volt, mint bármi más. Ezért teljesen mindegy, hogy te milyen migráns statisztikákat nézel, mert ezt nem fogod megtalálni. Bocs, hogy beleszóltam! Kiszálltam. 
signal2
signal2 2018. 08. 14. 16:58
Előzmény: #8780  Phylaxa
#8782
Tán átsiklottál afelett (szándékosan??), hogy Németországban nem azt nézik, hogy mi a vallása, hanem, hogy bevándorló-e az elkövető, vagy az áldozat. 
signal2
signal2 2018. 08. 14. 16:57
Előzmény: #8779  Phylaxa
#8781
"miért állítasz hülyeségeket"
A logikád nagyon hibás (és rosszindulatú), mert én nem állítottam semmit. Belinkeltem egy 2016-s kutatást eredményét. Ez részemről nem állítás, hivatkozás. 

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek