Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Peterbond 2018. 08. 09. 16:44
Előzmény: #8467  pampa
#8480
Azt nem mondtam hogy mindent o kap. Ezt a faszsagot is te talaltad ki. Be is baszna ha 12.000 milliardot kapna.
Peterbond 2018. 08. 09. 16:42
Előzmény: #8475  pampa
#8479
O igen?
De azert ugye neked lehet maganvelemenyed rola?
Erdekes amugy hogy korabban nem ez volt a hozzaallas sot most se ez lenne ha monfjuk Mszp korrupciorol lenne szo.
Törölt felhasználó 2018. 08. 09. 16:41
Előzmény: #8475  pampa
#8478
Nem azt írtam, hogy feltételezésre, azt írtam, hogy nyomozás után, ha volt bűncselekmény. A túlárazást lehet bizonyítani és onnan már csak egy lépés a csalás megalapozott gyanúja. Egyébként meg a büntetési tétel enyhíthető, ha az elkövető megtéríti a kárt.
Peterbond 2018. 08. 09. 16:40
Előzmény: #8452  pampa
#8477
Pampa. Reggel kimeritetted a mai limitedet az "adjunk mas szajaba baromi nagy fassagot amit nem mondot es haborodjunk fel rajta" gyakorllatodbol. Ezt vehetem hogy a holnapibol elolegezted meg mert eddigi mobdandombol pont nem ez jon ki de viccess hogy nekem kell vegig vedekeznem mikozben te partolod a korrupciot nem en.
Törölt felhasználó 2018. 08. 09. 16:38
Előzmény: #8460  gambadoro
#8476
"2, nem török belügy, mert ezek nem törökök"
de török belügy. az a török belügy, hogy Erdogan azt enged be Töröko.-ba saját felelősségére, akit akar, ez az ő dolga, DE
nincs joga ráersezteni ezt a tömeget az EU-ra hogy hadd menjenek, mert ő ezt leszarja..
az EU-nak ,( a görögoknek) joga van és lenne minden további nélkül visszafordítani ezt a tömeget, és Erdogan tegyen velük azt, amit akar, az már az ő belügye - akkor is ha pakisztáni, meg bangldesi, stb. megélhetési bevándorlókról van szó!
pampa 2018. 08. 09. 16:34
Előzmény: #8472  Törölt felhasználó
#8475
A korrupció az egyik legnehezebben bizonyítható bűncselekmény!
.

feltételezésre mégsem lenne jó embereket bebörtönözni!
Törölt felhasználó 2018. 08. 09. 16:34
Előzmény: #8460  gambadoro
#8474
de visszaviheti, hiszen illegális határtlépést meg kell akadályoznia (feltéve ha komolyan veszi hogy a saját ország külső határainak megvédése nemzeti hatáskör): mivel a nyílt tengerről van szó és ott elsűllyedhetne az adott csónak, kimenti az emebreket és csak azokkal kell foglalkoznia akik mutatják az útlevelüket és mondják h. menekültkérelmet nyújtanának majd be -  atöbbinek nincs joga átlépni a görög és spanyol tengeri határt - ha arra utaltál hogy "mit tekintenek biztosnságos országnak" és hasonló blabla, akkor azt felejtsd el, mert az illegális határátlépsé búűncselekmény, amit jobb helyken szankcionálnak - Ausztrális nagyon is jó péld, meg az Usa-mexikói határ is jó példa ahol tűzparancs is, van meg Izrael is jó példa ahol 12m magas betonfal és tűzparanscs is van, ok?!
senki nem mondta hogy szerelmeseknek kell lenni a teherrhajó dolgozóinak a igránsokba és azért felvenni őket; és senki nem mondta hogy borítsák ki ezeket a csónakokat és a hulláikat nyomják a víz alaá.
világosan leírtaM. vegyék fel őket, és visszavihetik a török-líbaia partokra, mert illegális bevándorlókról van szó!
a többi amit írtál szóra sem érdemes, annyira nevetséges és gyermeteg felvetés...
pampa 2018. 08. 09. 16:33
Előzmény: #8471  Peterbond
#8473
Akkor mégsem Mészáros nyer el minden munkát?   :))))
.
idáig napi szinten azt nyomták itt.......   :)
Törölt felhasználó 2018. 08. 09. 16:24
Előzmény: #8444  pampa
#8472
Dehogyis, ha én lennék a miniszterelnök, akkor nagyon csúnya világ jönne. Asszem most a költségvetési csalás legmagasabb büntetőjogi tétele 10 év (ugye akkor ennyi az elévülés is), tehát 10 éven belül valamennyi olyan kifizetésnél amiben állami pénz volt automatikusan büntetőeljárás, persze ha a nyomozás során kiderül, hogy nem történt bűncselekmény, akkor semmi retorzió, ahol viszont volt, ott dutyi és vagyonelkobzás. A 10 évnél régebbiek nehezebb ügy, de azért szerintem még ott is lehetne valamit keresni, ha más nem, akkor meg vagyonadó (ami természetesen az átlagos vagyonokat nem terhelné és elfogadható mértékű lenne, valamint össze lenne kötve egy szja és járulékcsökkentéssel).
Peterbond 2018. 08. 09. 16:18
Előzmény: #8469  Peterbond
#8471
Es ha mar kulfoldiek. Itt van pl a Strabag:
"csoport azonban továbbra is sikeresen pályázik: négy legnagyobb bevételű cégének eredményei alapján (Strabag MML Kft., Strabag Általános Építő Kft., Strabag Építő Zrt. és Strabag Property Zrt.) az Átlátszó.hu úgy számolt, 2007 és 2009 között 362 milliárd forint árbevételt ért el, míg 2010 és 2012 között 386 milliárdot."
Tehat az Orban kormany kezdeten is ugyanugy nyertek kulfoldiek is. Ez az erved is csak a te kitalaciod hogy elotte volt sok aztan visszaeset. A magyarok nyertek tobbet akkor is es a kulfoldi arany pl nem eset vissza. Persze itt is a korruptabbak maradtak. Aztan persze Orban jobbnak latta sajat korrupt ceghalo epitesenek hogy Simicskat kiuthesse.
Szoval nekem az akkori es mostani korruptakkal is bajom van. A Strabaggal is. Lathatoan a kormanynak es neked nem. Csak szoban probalsz mentsegeket talalni. De meg se nezed hogy legalabb kozel igazad van-e.
sanka 2018. 08. 09. 16:12
Törölt hozzászólás
#8470
Peterbond 2018. 08. 09. 16:12
#8469
Pampavde nezd rendes leszek. Kerestem neked cikketva top 20 kozbeszerzest elnyero cegrol 97-tol 2013-ig.
https://www.google.hu/amp/s/index.hu/gazdasag/2014/04/14/kozbeszerzes/amp
Megfogsz lepodni a top 3 magyar. Es ebbol egyik a Duna Aszfalt a masik a Kozgep.
pampa 2018. 08. 09. 16:10
Előzmény: #8465  gambadoro
#8468
 kivéve a szovjeteket, bár az meg nem európa ".
.
.Oroszország nem Európa?
????????????
pampa 2018. 08. 09. 16:08
Előzmény: #8463  Peterbond
#8467
te állítod, hogy meglopnak!
.
ahogyan azt is, hogy minden pénzt mészáros kap meg!
egyik sem igaz!
a közbeszerzések 40 %-át sem éri el amit magyar cégek nyernek!
EU adat! keress rá!
pampa 2018. 08. 09. 16:05
Előzmény: #8460  gambadoro
#8466
Ezért kell az ENSZ-nek nagyon gyorsan létesíteni egy központi menekülttábort!
Lehet akár Afrika közepén is.
.
Akkor  nem kell "hulláknak" úszni a vízen!
Ott lesznek a civil mentőhajók, összeszedik a gumicsónakból az embereket és biztonságos táborba szállítják a kimentetteket.
.
Egy csapásra meg fog szűnni a migráció!
gambadoro 2018. 08. 09. 16:05
Előzmény: #8454  Peterbond
#8465
a szerelő megmondta, sokkal okosabb mint cukkerberg
még a nevét nem tudja rendesen leírni, de már gyakorolja
viccen kívül: ami itt folyik az az utolsó banánköztársaság szint
ilyen sehol nem fordult elő európában  - kivéve a szovjeteket, bár az meg nem európa 
Peterbond 2018. 08. 09. 16:04
Előzmény: #8462  pampa
#8464
Je nekem mond a kozgepnek!. Mellesleg ott van 2009 39 milliard. 2008 19 milliard. Ha a pontos szamok kellenek kutakodj te is. Biztos nem 1-20 milla volt.
Peterbond 2018. 08. 09. 16:02
Előzmény: #8461  pampa
#8463
Marmint az Olaf jelentesre gondolsz a 4-es metrorol?
Az eu amugy igen elbezo volt eddig is az EUS penzekkel kapcsolatosan ez teny. De egyenlore tovabbra is csak mentegetozol mert ez semmit se valtoztat azon hogy a fidesz korrupt es allami vagyont ment ki magan vagyonna. Hol mentseg erre hogy Pisti is lopott?
Amugy megint elkepzelsz valamit ami mentseg lehet es tenykent alitod anelkul hogy megnezned. Pl mennyi a kulfoldi elnyert palyazok arany ha mar olyat alitadz hogy akkor kulfoldi nyert most meg magyar. Mondom teged meg lehet ezzel a kamu dumaval venni es barki meglophat csak magyar legyen. Bocs hogy en nem akarok ilyen balek lenni. Engem se kulfoldi se magyar ne lopjon meg.
pampa 2018. 08. 09. 16:01
Előzmény: #8458  Peterbond
#8462
míg Gyurcsány Ferenc miniszterelnökségének idején, 2004 és 2009 között árbevételük több mint hússzorosára nőtt."
.
tudod az 1 milláról 20 millára is 20x-ás!    :)
hagyjuk már ezt a számháborút!
nem éltél itt? nem láttad mi folyt körülötted?
pampa 2018. 08. 09. 15:57
Előzmény: #8455  Peterbond
#8461
nem, nem olyan!
.
Most hazai cégek kapják a megrendeléseket.... előtte pedig nem hazaiak....
.
az is érdekes, hogy 2002-2010 között az EU-nak nemigazán volt baja a túlárazott beruházásokkal....
.
ugyan miért?

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek