Topiknyitó: pampa 2015. 09. 13. 07:52

MIGRÁCIÓ, EU-ból való kilépés ,napi hírek, Magyarország  

Lassan el kell kezdeni elemezni ezt a lehetőséget is,hiszen teremthet az EU olyan új feltételrendszert ami miatt már egy olyan ország amelyik nemzetállamként képzeli a jövőjét nem maradhat a közösségen belül.

A migráns kérdés nagyon időszerűvé teszi ezt a lehetőséget,hogy számolni keljen vele.


Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2018. 07. 11. 12:53
Előzmény: #6639  pampa
#6640
Igazad van! Amit követnek, azt nem tanítják minden magyar iskolában, amit a magyar állam finanszíroz! Ezeknek a vitatkozóknak nem az a feladatuk, hogy vitatkozzanak, hanem a hozzászólásokat kell szaporítani, amit csak az érdemi kérdések megkerülésével, személyeskedéssel, ignorálással, visszamutogatással és  szemantikai eltereléssel tudnak megvalósítani! 
  
  Aki belemegy ebbe a csapdába, azokat könnyűszerrel letámadják, lehetőleg csoportosan, hogy ne lehessen egyetlen kérdésre se válaszolniuk, csak a tereléseikre!  
-
Ez van! De neked ezt nem kell magyarázni, mert téged találnak meg a legtöbbször, mivel számukra kedvezőtlen igazságokkal szembesíted őket!
pampa 2018. 07. 11. 12:31
Előzmény: #6637  Vazsmegyei
#6639
Nézd meg, hogy miről alakul ki egy beszélgetés ....arról a cikkről alig ami mint beszélgetés indító ide kerül..... ellenben egy hozzászólásról amibe valamilyen INDOKKAL már bele lehet KÖTNI.... egyből hosszasan és több szereplővel.....
sanka 2018. 07. 11. 10:08
Törölt hozzászólás
#6638
Vazsmegyei 2018. 07. 11. 10:05
Előzmény: #6631  signal2
#6637
Talán válaszolni is képes lehetnél a neked feltett kérdésekre. én is kíváncsi vagyok, hogyan látod azokat az eseményeket a migrációval kapcsolatban amikre folyton elfelejtesz választ adni! Helyette mellébeszélsz ! Mi az hogy amiről nem beszéltél, arról nincs véleményed?
Ha kérdeznek arra illő válaszolni és nem visszakérdezni, de véletlenül sem arról beszélni,ami  a témához tartozik! 
-
Felesleges másokat szánalmasnak kikiáltani, ha képtelen vagy 10 kérdésből legalább egyre válaszolni! Arra képes vagy hogy a vitában fennsőbbséggel végeznéd ki mégis a félreértelmezéseddel mások véleményét! Ha nincs véleményed, nem tudsz válaszolni, mert nem vagy az információ birtokában, felesleges vitába bocsátkoznod. Hetek óta próbálod a migrációt törvényessé nyilvánítani törvények és megállapodások kikerülésével! 
-
Ez az igazán szánalmas, nem aki veled vitatkozva érvel!
pampa 2018. 07. 11. 09:25
Előzmény: #6633  signal2
#6636
Az évente több mint egymillió migráns letelepítése érdekében az EU-nak mozgósítania kell az NGO-kat, az egyházakat és a vállalkozásokat is, hogy támogassák az ügyet. Ehhez nem csupán megfelelő finanszírozásra lesz szükség, de a szponzorok és a migránsok összekötéséhez a humán- és it-kapacitásokat is bővíteni kell."
ezek is az ő gondolatai MAGYAR nyelvre fordítva......
pampa 2018. 07. 11. 09:22
Előzmény: #6633  signal2
#6635
hogy Görögországban lépnek be, és átveszik őket, önként"
.
miért kezdjük futni ugyanazt a köröket?
.
érvényes a dublin3 így ez TÖRVÉNYTELEN lenne!
ahogyan a genfi is és az szerint sem megvalósítható!
.
Ő és más sem ÍR KONKRÉTUMOT ugyan miért nem?
pampa 2018. 07. 11. 09:19
Előzmény: #6632  pampa
#6634
Flamm László külügyi szakértő szerint a Svédországban szeptemberben esedékes parlamenti választást is a migráció, a bevándorlás kérdése fogja eldönteni.
A Svédország szakértő az M1 aktuális csatorna kedd esti műsorában elmondta: Svédország hagyományosan bevándorlóország. A svéd jóléti állam jellemzője sokáig az volt, hogy befogadták a menekülteket, a segítségre szorulókat. Ez a mentalitás viszont most kezd megváltozni, mert a “jólétéről híres” északi országban elharapózott az erőszak. Az elmúlt két hétben minden második nap lelőttek egy embert – fejtette ki."
signal2
signal2 2018. 07. 11. 09:19
Előzmény: #6632  pampa
#6633
Nem írt közvetlen befogadásról, én sem, kamuzol. De azért válaszolok. Azt írta, hogy az EU-nak kell befogadnia. Aztán mindenki mögé képzeli, hogy ez miként lehetséges. De én legalább körítek mögé mesét. A leglogikusabb nyilván, hogy Görögországban lépnek be, és átveszik őket, önként. Most is írod, hogy megvalósíthatatlan a közvetlen ideutazás. Írod ezt úgy, hogy ezt csak te vetetted fel, tehát magaddal vitatkozol.
És nem példaként írtad, hanem értelmező kérdésként tetted fel, mintha előtte már írtam volna ilyet.
pampa 2018. 07. 11. 09:13
Előzmény: #6631  signal2
#6632
Látod ez az amit írtam..... már hányadik hozzászólás született egy teljesen lényegtelen szövegrészről ami példaként írtam arra, hogy a soros elképzelés a KÖZVETLEN ideutazásról MEGVALÓSÍTHATATLAN.........hogyan jutnának el Dániába ?  ellenben megint nem mertél véleményt írni a felvetésemről....
.
miért küldené haza?  szintén a közvetlen befogadásra utal! 
.
erre nekem sem időm, sem energiám.
ha akarsz a sorost tervről, migrációról, menekültkérdésről beszélgetni rendben...de ezt hagyom neked a továbbiakban....
signal2
signal2 2018. 07. 11. 09:05
Előzmény: #6629  pampa
#6631
Figyu, ezt te kérdezted, úgy, hogy előtte én egy mukkot sem írtam még csak hasonlóról sem: "Miért küldené az EU haza, ha ő utaztatja ide őket KÖZVETLENÜL?" - azóta próbálsz kikerülni ebből. Tereltél, lebuktál, beégtél, és még próbálod magyarázni,. Kibaszottul szánalmas...
Uco1989 2018. 07. 11. 09:01
Előzmény: #6629  pampa
#6630
pampa 2018. 07. 11. 08:59
Előzmény: #6628  signal2
#6629
Egy angol szöveget nehéz magyarra fordítani ahogyan egy magyart angolra. a szókincs miatt képtelenség ugyanazt a megfogalmazást árnyaltan visszaadni.
ezért nem igazán érdekel a szó szerinti fordítás......
az csak arra jó, hogy teret engedjen a kötekedésnek  és láthatjuk,olvashassuk így is van!
.
nem egy létező problémáról folyik itt a beszélgetés hanem arról, hogy a "HOGY" előtt van e "vessző"?
.
3 éve nem MERIK a pónisopk leírni, hogy az a afgán aki átlépi az osztrák-német határt minek számít?
.
Ennyit nem lehetett ezen idő alatt tisztázni!!!!!!   :((((((((
signal2
signal2 2018. 07. 11. 08:54
Előzmény: #6627  pampa
#6628
Te hoztad szóba, viszont rólad tudom, hogy nem olvastad az eredet írást... 
pampa 2018. 07. 11. 08:50
Előzmény: #6626  signal2
#6627
nem te írtad, hányszor írjam le?  :(
.
beszélgettünk soros "nem" létező tervéről és akkor jött szóba, hogy ő KÖZVETLENÜL akarja az érintett térségből a RÁSZORULÓKAT beutaztatni.....
ezért nevezzem én betelepítésnek.....
A beszélgetés során jött elő egy két kérdés amit én példával próbáltam érzékeltetni.
signal2
signal2 2018. 07. 11. 08:45
Előzmény: #6624  pampa
#6626
bmeg,m egy ctrl+f-el nézd már vissza, hogy a te hozzászólásodban jelent meg először a "közvetlen" szó. Én előtte semmilyen kontextusban nem írtam ilyet. 
pampa 2018. 07. 11. 08:44
Előzmény: #6624  pampa
#6625
a cikk címe:
"A HÍR TV KÜLFÖLDI HÍREI
Kiutasított menekülteken viccelődött Seehofer....."
.
tartalma:
Illegális bevándorlók kiutasításával viccelődött a német belügyminiszter."
.
Ezen a területen nagyon gyorsan rendet kell tenni!
pampa 2018. 07. 11. 08:39
Előzmény: #6622  signal2
#6624
persze,hogy nem írtál!  te sem írsz sohasem olyat amiről beszélni lehetne.....
.
Arról írtál,.... hogy soros arról írt....hogy KÖZVETLENÜL kellene RÁSZORULÓKAT fogadni....
e felől érdeklődtem nálad, hogy szerinted kikre gondolt és hogyan, hová képzeli a közvetlen befogadást.....
.
és ez az a szintű érdeklődés ,felvetés amire nem nagyon akar itt senki sem válaszolni.....még SZVSZ szinte sem!  
signal2
signal2 2018. 07. 11. 08:35
Előzmény: #6617  bigyula
#6623
Miután már felépült, természetesen. Az ellen már nem tudsz mit tenni, és lebontani sem érdemes. Így most a határvédelem fenntartási költségei kisebbek, mintha csak élerővel, és mobileszközökkel próbálnánk megoldani.
signal2
signal2 2018. 07. 11. 08:33
Előzmény: #6619  pampa
#6622
A kérdésemet úgy tettem fel, hogy előtte visszaolvastam a tegnapi beszélgetést. te vetetted fel a #6607-ben. Előtte én nem írtam olyat, hogy Dánia közvetlenül utaztatja magához a menekülteket...
pampa 2018. 07. 11. 08:25
Előzmény: #6620  sanka
#6621
Akkor is megvédte amikor "annyian" jöttek!

Topik gazda

pampa
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek