Topiknyitó: Portfolio 2015. 08. 25. 19:24

Quaestor-botrány: megvannak az értékpapírok  

Ugrás a cikkhez
Befejeződött a Quaestor Értékpapír vagyonfelmérési vizsgálata, és kiderült, hogy a nem valós kötvények kivételével az ügyfelek értékpapírjait megtalálták. A pénzeszközöknél azonban hiány mutatkozik, ezért homogén csoport képzése szükséges. A...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=5&i=218604
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
totoro
totoro 2015. 09. 28. 11:25
Előzmény: #14  totoro
#15
Ok, közben megértettem, átruházás másik brokicéghez.
totoro
totoro 2015. 09. 28. 10:56
#14
Valaki meg tudja magyarázni, miért kell eladni ezeket a láthatóan beazonosított (megvan hány ügyfél, hány db, így biztosan név szerint is megvan)tételeket egy harmadik félnek? Miért nem ti kapjátok vissza? Ez miképp szolgálja a ti érdeketeket?
BozsoBozso 2015. 09. 28. 09:40
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
Sziasztok

elolvastam a linket csak azt nem tudom mikori a datuma a felhivasnak.

Ha vki tudja a felhivas datumat ki tudna szamolni hogy mikorra er veget ez az atruhazas.

Nekem ugy tunik, hogy csak azutan lehet hozzajutni az ertekpapirokhoz es a penzhez.

Nekem csak penzeszkozom volt benn es ahogy latom 3,6 milliard van belole osszesen.

Csak az a nagy kerdes hogy a karigeny bejelentesek alapjan mennyi az osszes penzeszkoz koveteles. Mert ha az mondjuk 4 milliard akkor kb 90%at megkapjuk a tobbi meg beva 6millioig. ( ez egy jo scenario lenne) Csak mi van akkor ha 36 milliard a karigeny akkor csak 10 %van meg es a fenmarado 90% ra a beva 6 millaja nalam biztos nem lesz eleg. Es raadasul addig a Bevanak sem lehet bejelenteni amig a felszamolo nem mondja meg mit tud kiadni( a felette levo a kar).

Tudja vki hogy mennyi a penzeszkoz karigeny?
Szerintem nem veletlenul kussolnak errol!

Ha 30000 ugyfel volt es arra talaltak meg 3,6 milliard penzt az nagyon karcsu mert ugyfelenkent 120.000 Ft atlagban .

Velemeny?
Törölt felhasználó 2015. 09. 27. 21:04
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#12
link

NYILVÁNOS AJÁNLATTÉTELI FELHÍVÁSA QUAESTOR Értékpapírkereskedelmi és Befektetési Zártkörűen Működő Részvénytársaság „felszámolás alatt” (rövidített cégnév: QUAESTOR Értékpapír Zrt. „f.a.”,székhely: 1132 Budapest, Váci út 30.,cégjegyzékszám: 01-10-043211, adószám: 12185458-2-41, kijelölt felszámolója a Pénzügyi Stabilitási és Felszámoló Nonprofit Kft., 1055 Budapest, Bajcsy-Zs. út 78., felszámolóbiztos: dr. Piller Zsuzsa)felszámolójaA JELEN NYILVÁNOS AJÁNLATTÉTELI ELJÁRÁS KERETÉBENÁLLOMÁNY-ÁTRUHÁZÁSI FELHÍVÁST TESZ KÖZZÉ.A QUAESTOR Értékpapír Zrt. „f.a.” abefektetési vállalkozásokról és az árutőzsdei szolgáltatókról, valamint az általuk végezhető tevékenységek szabályairól szóló 2007. évi CXXXVIII. törvény (Bszt.)137. §-ában foglaltak alapján –az alább meghatározott -szerződéses kötelezettségei állományának átruházásáról döntött.Az állomány-átruházás fő célja annak biztosítása, hogy az ügyfelek a lehető legrövidebb időn belül visszanyerjék rendelkezési jogukata felszámolás alatt lévő társaság által kiadható eszközeik felett.Az állomány bemutatása:

A felszámolás kezdő időpontjában az ügyfél pénzeszközállomány összege:3 699 432 117,61.-Ft.
Törölt felhasználó 2015. 09. 07. 12:55
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#11
Kérjük az összes Quaestor károsultat, hogy csatlakozzon a Facebook oldalunkhoz. Ha nincs Facebookja, akkor írjon a következő mail címre: aniko.71@citromail.hu vagy ide: info@quaestorkarosultak.hu
link
link
MIVEL MÉG MINDIG NEM FIZETTEK KI BENNÜNKET,NEM ADTÁK VISSZA AZ ELLOPOTT PÉNZÜNET,A KÖVETKEZŐ TÜNTETÉSÜNK SZEPT. 20-án LESZ BUDAPESTEN !
Törölt felhasználó 2015. 09. 07. 12:49
Előzmény: #9  Törölt felhasználó
#10
Kérjük az összes Quaestor károsultat, hogy csatlakozzon a Facebook oldalunkhoz. Ha nincs Facebookja, akkor írjon a következő mail címre: aniko.71@citromail.hu vagy ide:info@quaestorkarosultak.hu
link
link
MIVEL MÉG MINDIG NEM FIZETTEK KI BENNÜNKET,A KÖVETKEZŐ TÜNTETÉSÜNK SZEPT. 20-án LESZ BUDAPESTEN !
Törölt felhasználó 2015. 09. 02. 08:05
Előzmény: #8  Shabani
#9
Tud valaki információt a részvényeinkről? A felszámoló szept 1-től ígérte, hogy lehet velük beszélni, nem hittem volna, hogy az is kamu amit ők mondanak..
Shabani
Shabani 2015. 08. 26. 08:14
Előzmény: #7  Törölt felhasználó
#8
Remény hal meg utoljára....remélni kell!
Én már nem nagyon hiszek benne,hogy valaha is visszakapom a tulajdonom. Ebben az országban már nem....
Törölt felhasználó 2015. 08. 26. 07:35
Előzmény: #6  Törölt felhasználó
#7
remélem karácsonyra megkapjuk ! (ezt írtam márciusban is )
Törölt felhasználó 2015. 08. 26. 06:55
#6
Lényeg,hogy megvannak a papirok, és bejelentették! Ezk után kifoják adni,és ez e lényeg. Fél év után már kibirom.
BudFox
BudFox 2015. 08. 25. 20:32
Előzmény: #3  johai
#5
Ha ennek ellenére még mindig tökölészni fognak - az Mnb parancsára - akkor megy a feljelentés nekik. Remélem ezt is olvassa valaki az mnb - től. Még így is lesz károm 400-500 ezer Ft meglehet
BudFox
BudFox 2015. 08. 25. 20:28
Előzmény: #1  Portfolio
#4
Tisztára hülyének néznek minket. Már nem commodore 64 es számítógépekkel dolgozunk hanem 6 magos csúcs számítógépekkel. 1 nap alatt meg lehetett volna hogy nagyjából mi a helyzet, vagy leginkább egész pontosan.
johai 2015. 08. 25. 19:52
Előzmény: #2  Mikieger85
#3
Látod milyen rendesek,megtalálták neked,a kitartó keresés meghozta eredményét....azért került fél évbe ez,mert a fiók aljára kerültek a papirok:)
Mikieger85 2015. 08. 25. 19:31
Előzmény: #1  portfolio
#2
Ok, akkor kérem az xx darab OTP RÉSZVÉNYEMET. Nem tavalyiáras (3800Ft?) szemkiszúrást, hanem a konkrét papírokat.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek