Topiknyitó: csaba74 2015. 08. 05. 09:48

OTTone  

Sziasztok! Csináltam egy topikot az OTTone-nak mivel már nem FUSO néven fut!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2021. 05. 14. 14:16
Előzmény: #90998  orbitalis
#91000
Hat, valami eletjelet adhatnanak magukrol...  nyilvan most a kv ugy a legfontosabb, de barmi uzletrol, szerzodesrol, egyaltalan a tevekenysegukrol, dolgaink allassrol szivesen olvasnank. Arrol, h vagyunk, letezunk, uzemelunk. Pl az Asuraval valo viszonyunkat illetoen. Kizarolagos terjesztoi vagyunk meg?
https://ott-one.hu/amerikai-oriascegnek-szallit-rendszamfelismerot-az-ott-one-nyrt/
richman
richman 2021. 05. 14. 14:14
Előzmény: #90998  orbitalis
#90999
Kár idegeskedni, szvsz az nem segít semmin...ezt részvényesként írom. Lesz itt kv. is csak kell hagyni hogy leülepedjen egy picit a víz.
orbitalis
orbitalis 2021. 05. 14. 13:38
#90998
Lassan az is elfelejti ezt a papírt, akinek van.
Jó a stratégia Májer! Addig húzzátok az időt, ameddig csak lehet.
Nehogy beleadjon mindenki, mert a végén még 60Ft-ot sem fog érni ez a rohadék fiktív mutyicég.
IF 2021. 05. 13. 21:27
Előzmény: #90984  Foxtrader
#90997
Evek ota nem lattam 20 szazalek feletti tulajt a konyvben.... A mai musorod alapjan viszont nekem az jon le, hogy megsem adtad el a ,,620,, darab papirodat. Keresd meg ami elgurult. Sok embernek itt nagyobb gondja is van mint amire te alapozva irod a hulyesegeidet es ragalmakat irsz. 
Foxtrader 2021. 05. 13. 19:41
Előzmény: #90995  Atti67
#90996
Néhány héten belül újra lehet vele kereskedni?
Atti67 2021. 05. 13. 19:28
Előzmény: #90994  Törölt felhasználó
#90995
Most amúgy sem fognak semmilyen információt kiadni még személyesen sem,nemhogy telefonon.Sajnos meg kell várnunk a jövő hét pénteki közgyűlést.
Törölt felhasználó 2021. 05. 13. 18:57
Előzmény: #90986  Foxtrader
#90994
Ha 5 után hívtad őket, akkor valószínüleg azért
Törölt felhasználó 2021. 05. 13. 17:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#90993
Koszi. Talan, a jovo heten benezek a ceghez konyvet nezni, v az azt koveto heten. 
kupec 2021. 05. 13. 17:45
Előzmény: #90983  Idea
#90992
Szép írás, gratulálok. Viszont engedj meg egy apró megjegyzést. 
.
Többször használod a történetben a "kicseleztem őket" szófordulatot. Úgy érzem ez alatt azt érted, amire büszke is vagy az írás fényében, hogy legalábbis a szürke zónában végrehajtott lépésekkel eltüntettél mindenfajta olyan vagyonelemet, amiből a mindenkori végrehajtás megtörténhetett volna. 
.
Ha így van, akkor kb. ugyanazon a szinten intézted a dolgot, mint amit az írásodban kifogásoltál. Vagyis én úgy érzem, hogy valahol 1:1 az eredmény. Erkölcsileg mindenképpen - így panaszra, Részedről, nem sok okot látok. 
Foxtrader 2021. 05. 13. 17:43
Törölt hozzászólás
#90991
Törölt felhasználó 2021. 05. 13. 17:42
Előzmény: #90984  Foxtrader
#90990
Mi lehet a polgari neve, tudja valaki?
Törölt felhasználó 2021. 05. 13. 17:37
Előzmény: #90987  Foxtrader
#90989
Be kell menni szemelyesen. Bp i vagy?
Törölt felhasználó 2021. 05. 13. 17:37
Előzmény: #90985  Foxtrader
#90988
De elotte valtottal vele nehany szot?
Foxtrader 2021. 05. 13. 17:32
#90987
Hévizi Emese és Májer Bálint csalók!
Foxtrader 2021. 05. 13. 17:31
#90986
Hévizi Emese nem hajlandó felvenni a telefont, ő a pénzügyi igazgatója a cégnek, pofátlan amit művel!
Foxtrader 2021. 05. 13. 17:29
#90985
Most hívtam a befektetői kapcsolattartót aki pofátlanul kinyomta a telefont.
Foxtrader 2021. 05. 13. 17:22
#90984
SPQR szerintetek eldobálta a részvényeket, tudjátok aki 20%-ot szerzett?
Idea 2021. 05. 12. 14:49
#90983
Az ott1-re visszatérve: ha úgy van ahogy gondolom és pl a Martonicz féle lélegeztetőgép-üzembehelyezési szerződés (6.2-6.5? mrd ft) volt a profithányad az ott1 által beszerzett gépek után (más egyéb húzásaik mellett), akkor érdemes mérlegre tenni az általuk elkövetett dolgok súlyát és összehasonlítani mondjuk azzal amikor engem basztattak különféle kötelezettségek elmulasztása miatt: (és a kettős mérce nem csak rám vonatkozik, széleskörben szívnak miatta)
.
Azért írom le ezeket a példákat, mert több mint 30m-t szerettek volna végrehajtani rajtam ami méltánytalan volt - pl nem volt mögötte adóztatható jövedelem, vagy megsokszorozták az eredeti követelést, stb, stb. Mellé - mintegy nyomásgyakorlásként - megkínáltak összességében 12 év letöltendővel is. Azaz hozzámérve az általam elkövetett dolgokhoz és a felkínált büntetéshez képest vagy az ott1 vezérkarát kell lefejezni nyilvánosan, vagy nekem kell felnőni odáig, hogy - mondjuk - Paksot robbantom fel valamilyen módon. Úgy lennének arányban a felkínált büntetési tételek (mert ezeket egytől-egyig végig kellett játszanom!) De ez általános, az ott1 csak egy elrettentő példa, mindenhol máshol méltánytalanság és kettősmérce van.
.
Béreltem egy irodát húszévesen, összejöttem egy lánnyal, az irodában végzett tevékenység később beütött, lett belőle egy tehermentes lakás, komolyra fordult a dolog a lánnyal - élveztem az életem és nem mondtam fel az irodabérletet miután abbahagytam ott az üzletelést. Hanyag voltam és szartam bele. Évekkel később végrehajtó meglepetésszerűen akart elvinni kb 2m ft-nyi értéket egy akkor már többszörösére duzzasztott, de még kamatokkal, eljárási díjakkal is "csak" 80.000 ft-nyi követelés miatt. Szembeszegültem, kicseleztem. Közben közvetett módon olyan egészségkárosodást szenvedtem ami miatt lassan meg fogok dögleni. Bárhol máshol már rég túllennék a dolgon, megkockáztatom akár Albániában is.
.
Vállalkoztam, lebetegedtem újra, nem tudtam vele foglalkozni, túlmentem az adómentességen egy kicsivel, majd a következő évben már adómentesség nélkül futott a vállalkozás. Harmadik évben már jobban voltam, de addigra az adómentesség elvesztése miatt majdnem nyolcszámjegyű pénzt követeltek rajtam, nyilván kamat, büntetés, eljárási díjak - holott a vállalkozás nem lett jövedelmezőbb. Konkrétan több tartozást róttak ki mint amennyi a bevételem volt. Vittek volna mindent: lakás, garázs, kocsi. Szembeszegültem, kicseleztem őket. Évekig fenyegettek utána még letöltendővel - költségvetési csalás még nem volt, évekig járkáltam bíróságra.
.
Vettem egy új autót, chf hitelre, pörgött a cég, úgy gondoltam egy éven belül visszafizetem, volt az OTPben egy elég korrekt lehetőség, halogattam a visszafizetést, a többlet oda ment. Beütött 2009. Nem volt elég a tőzsdei szakadás, még előtte újból lebetegedtem, szokásos nem tudtam foglalkozni a dolgaimmal: azaz nem ugrottam ki az otpből sem. Késedelmes törlesztés, 1-2-3 havi elmaradás, bank 2-4-6 havi díjat kért volna, egyrészt az elmaradt havi törlesztők, másrészt mégegyszer annyi "büntetés"-t. Leírtam a helyzetem egyezkedtem volna velük, megkaptam a pofámra, hogy mit gondolok én, csak nem azt hittem, hogy a bank van értem, hát én vagyok a a bankért. Fenyegetések, végrehajtás - kocsi, lakás, garázs, földek. Szembeszegültem, kicseleztem őket. Évekkel később nyolcadáron megegyeztünk a hitel eltörlésében. Később nekem jöttek, hogy én csalási szándékkal vettem fel a hitelt, vagy büntetőügy, vagy fizessek mindent - mindezt már a megállapodás után.
.
Volt egy panellakásom ahol vagy 20-25 éve nem volt gázfogyasztás, mert kellett minden hely a vállalkozásnak. Eleinte másénak, később a sajátomnak. Kibeleztük a konyhát, kiment minden: konyhabútor, mosogató, gáztűzhely. Tízévi átalányfogyasztás díjáért akarták hivatalosan lezárni a csövet. Hívtam egy gázost, ledugózta, lefényképeztem, előhívattam, írt a gázos egy nyilatkozatot, eltettem a paksamétát. Mai napig 10-20 éves gázdíjakat hajtanának be rajtam, hiába nem volt egy molekula fogyasztás sem. Az volt az érv sokáig: nekem a fogyasztás lehetőségéért kellene fizetnem. Szembeszegültem, kicseleztem őket. (Itt egy esetben benyeltem a dolgot: -200.000 ft) Fenyegetés, miszerint nem lett szakszerűtlenül megszüntetve a gázvételezési lehetőség, 20 éven át veszélyeztettem a panelt - szerencsére sikerült találni olyan lakást ahol ők dugóztak 1995-ben, semmiben sem tért el az én gázosom eljárása az övéktől...
.
Szóval ha rajtam lehetett követelni 30m-t és fenyegetni 12 év sittel, akkor mit kellene tennem ahhoz, hogy a 12 év sitt realitás legyen ahhoz képest ahogyan az egyenlőbbeket kezelik nálunk? Vagy mit kellene nekik kapni ahhoz, hogy arányban legyen a nekem felkínált büntetésekkel?
Idea 2021. 05. 12. 13:58
Előzmény: #90981  Idea
#90982
magánrendelésén tárgyalta ki - ez fontos
Idea 2021. 05. 12. 13:56
Előzmény: #90976  richman
#90981
Az egészségügy az egy kritikán aluli fos. De ezen pénz nem fog segíteni, se műszerezettség, se új épületek, se munkaszervezés. Kitenyészett egy réteg amire a "fehérköpenyes patkány" egy objektív jelző: önmagát a teremtés abszolútumának gondolja, félreinformál és zsarol a helyzeteddel. Optimatákat nevelt a renccer zéró felelősség ill erkölcs nélkül. Kivételek vannak, de az általános rohadásban csak néhány %. A többi 90-95% nem orvosnak való, egyenesen kártétel, hogy ott van.
.
Ezek régi folyamatok egyébként, nyugaton jó 40-50 éve kezdték mondani, hogy a pénz beáramlása tönkreteszi az egészségügyet - ha az orvos dinamikusan nagy vagyont halmozhat fel, (ami mondjuk összemérhető egy jobb kis vagy középvállalkozóéval) egy idő után már a vagyon gyarapítása, menedzselése lesz a célja - van olyan aki rendszeresen a rendelési időben tárgyalta ki már ezelőtt 10-15 évvel, éppen hogyan áll a mol részvénye és a bróker szerint mit tegyen. Onnantól a szellemi energiáit a vagyonra koncentrálja, egyébként meg robotpilóta üzemmódban ténykedik.
.
Kb le kéne cserélni a 90-95%-t, kivéve azokat akikről valamilyen értékelési rendszer alapján tömegesen születnek a jó visszajelzések, vélemények. Az egészségügynek minimális funkciója van így ebben a formában, a 90-95%-nyi robotpilóta orvos nem sokat tesz hozzá. Le kéne cserélni az egészet valamilyen full csóró ország frissdiplomásaira akik az otthon elérhető jövedelmük sokszorosát kaphatják meg itt, brutális ellenőrzéssel karöltve. (Ilyen ország nincs, ellenőrzés meg nem lesz a fejük felett, szabad a vásár, nem probléma bármit is tesznek vagy épp szarnak bele.)

Topik gazda

csaba74
csaba74
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek