Topiknyitó: ExLexPlex 2015. 07. 08. 16:08

BUX1512  

Üdv Mindenkinek ,



Elsősorban azok véleményét szeretném olvasni akik határidőznek a BUX piacon.



Jómagam egy kisebb pakk BUX1512 short pozit építettem ki 21 938 átlag beker árral..
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 07. 08. 17:55
Előzmény: #4  ExLexPlex
#5
Hát az gond, ha máris azt hiszik, mert szinte semmit nem esett a Bét. Januártól ment fel 7ezret, le pedig 1500-at.
A kínai dolgot én nem érzem akkora gondnak. Nem nagyon látni, hogy tőzsdén kívülre hatna. Egyenlőre. Ha sikerül megfogniuk, még fordítva is elsülhet a dolog. Az kétségtelen, hogy a negatív hírekről mostanában nem nagyon vesz tudomást a tőzsde. Idén eddig sajnos mindent vitt a FED és EU pénznyomda sztori.
ExLexPlex
ExLexPlex 2015. 07. 08. 17:29
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#4
Groove,

Nekem az a gyanús, hogy már mindenki elhiszi, hogy nem tud esni a piac és kötelezően meg kell venni a legkisebb esést is ...na ilyenkor szokott a nagy pofára esés jönni...Ne csak a Görög témára figyelj, a kínai lufi kidurranása nagyobb gáz szvsz és ezt a témát Európában eddig ignoráltuk...
Törölt felhasználó 2015. 07. 08. 17:20
Előzmény: #1  ExLexPlex
#3
Nekem is shortom van, rosszabb átlaggal mint neked. Ma zártam egy részét, mert nagy a bizonytalanság. Most 750 az átlagom. Tavasszal ráfaragtam shorttal, mert úgy gondoltam, görög csőd lesz. A piac nem így gondolta. Most Görög csőd van, de a hit és bizakodás továbbra is kitart. Az a baj, hogy rengeteget hazudoznak görög ügyben. Amit délelött mondanak, annak az ellenkezőjét mondják délután. Én azt tippelem, hogy a mai német álláspont áll közelebb az igazsághoz, úgyhogy reménykedek, hogy lesz lejjebb.
ExLexPlex
ExLexPlex 2015. 07. 08. 17:13
Előzmény: #1  ExLexPlex
#2
Ne tessék már ennyire tolongani...

Topik gazda

ExLexPlex
ExLexPlex
4 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek