Topiknyitó: Portfolio 2015. 06. 19. 14:31

A szerbek arra kérik Orbánt, ne építsen falat  

Ugrás a cikkhez
Aleksandar Vucic szerb kormányfő hamarosan beszélni fog Orbán Viktor miniszterelnökkel arról, hogy Magyarország fizikailag lezárná a magyar-szerb határt, és arra fogja kérni, hogy "ne építse fel azt a falat". Aleksandar Vucic szerb kormányfő...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=215794
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2018. 02. 04. 20:41
Előzmény: #52799  Phylaxa
#52800
Phylaxa 2018. 02. 04. 20:39
Előzmény: #52796  -pny
#52799
Ez a te hazugságod. Ezt tolod napok óta. Veled most pihi. 
-pny
-pny 2018. 02. 04. 20:33
Előzmény: #52793  Phylaxa
#52798
“a Genfi-Egyezmény az egyetlen, ami biztosítja azt, hogy ne kelljen befogadnunk iszlám tömegeket.“
.
De Orbánék mégis befogadtak tök önként pár ezret... Minden propagandájuk és a ti minden hőbörgésetek ellenére. Amivel persze semmi bajotok nincs. MOST. Eddig persze nem így volt...
.
Az EU kvóta pedig pontosan ugyanez és pontosan ugyanezekből az emberekből kellett volna 1300-at összesen befogadnunk. Vegyük észre, hogy ezt csak tavaly túl is teljesítettük, csak olyan ostobán, HOGY NEM SZÁMÍT BELE. Ha nincs ez a 3 éves cirkusz, akkor most kevesebb muszlim lenne itt mindenféle propaganda nélkül...
gambadoro 2018. 02. 04. 20:32
Előzmény: #52794  Phylaxa
#52797
Lázár szerint aki MSZMP tag volt, az '89-ig a magyarok szabadsága ellen esküdött - A miniszter szerint a becsületes élethez nem kellett párttagság.
orbáni viktor politikai pályafutását Székesfehérvárott, gimnáziumi alapszervezeti KISZ-titkárként kezdte, majd az egyetemen folytatta, apja párttitkár volt.
"Akommunistánál kártékonyabb és veszélyesebb embertípust még nem produkált a történelem. Cinizmusuk, szemtelenségük, hataloméhségük, gátlástalanságuk, rombolási hajlamuk, kultúra- és szellemellenességük elképzelhetetlen minden más, normális, azaz nem kommunista ember számára".
-pny
-pny 2018. 02. 04. 20:29
Előzmény: #52791  Phylaxa
#52796
“Ok. Lehet, hogy értem a problémádat”
.
Én problémám? A pofátlanságnak is van határa. Hívjuk bátran a TE KAMUDNAK. A mostani szöveged tök az ellenkezője az eddigi - nem egyszer, nem véletlenül, hanem naponta harsogott - mantrának.
Törölt felhasználó 2018. 02. 04. 20:28
Előzmény: #52793  Phylaxa
#52795
Az Eu-nál sosem volt napirenden semmi,  ami ne önkéntes befogadást jelentett volna,  és már azok is lekerültek a napirendröl.
Az Eu nem jelent nem önkéntes befogadást.  A Genfi pedig nem jelent védelmet, nem véletlen, hogy vannak országok, akik nem írták alá. És az sem véletlen,  hogy a Genfi ellenére befogadtunk egy csomó afgán talpast. Ami valóban önkéntes volt, az a sokezer egyiptomi, iraki,  iráni, aki azonnal állampolgár is lett.  Titokban.
Az EU még senkit nem kényszerített ránk senkit és nem is akart.  Viszont miközben a propagandával megvezettek téged, önként már tömegeket fogadtunk be és nem védett meg ettöl semmi.
Phylaxa 2018. 02. 04. 20:26
Előzmény: #52792  Törölt felhasználó
#52794
Először a végéről kezdem. Nekem az EU központi elosztása a jövőben azt jelenti, hogy bármikor, bármennyi, beleszólásom nincs. Tehát magasról teszek, hogy éppen mit szavaztak meg törvénytelenül. Önkéntesen nyugodtan szavazgassanak maguknak amennyit akarnak. 
Az első mondatod a lényeg. Én személy szerint mindenképpen csak akkora mennyiséget vállalnék törvényesen az iszlám vallásúakból, akiket tudunk kezelni. Egyrészt, ha béke van, akkor képesek leszünk hazaküldeni, másrészt nálunk sem akarnak semmilyen változást követelni. Vagyis elviselik a mi világunkat, ameddig nem tudnak hazamenni. Hogy ez szám szerint mennyi, arra már én is azt mondom, hogy az aktuális kormány és intézményeink tudnak választ adni. Amit tapasztaltam, hogy az a mennyiség, amennyit az elmúlt 60 évben beengedtünk, nem okozott semmiféle változást a törvényeinkben, kultúránkban, vallásainkban, tehát jól csinálták az elődeink.
A migránskötvényekről nem tudok mit írni, mert abszolút nem értek hozzá. Amit tudok róla, azt pedig már leírtam. Mármint, hogy az USA, Canada és Ausztrália bevándorlási kérelmein az első kérdés az volt valamikor, hogy mennyi pénzt szándékozik beinvesztálni az ország területén. Onnan tudom, hogy honfitársaimnak tolmácsoltam. Semmi mást tőlem ne várj ezzel kapcsolatban. Nem ma volt, nem tudom manapság hova változott ez, ha változott.  :)
Phylaxa 2018. 02. 04. 20:09
Előzmény: #52790  Törölt felhasználó
#52793
Egyáltalán nem mondtam, hogy mindig is fogadtunk be afgán gyalogos menekülteket. Azt állítottam, hogy a Genfi-Egyezményt betartva mindig is fogadtunk be olyan menekülteket, akik már biztonságos országból jöttek. 
Nem most mondom azt, hogy az önkéntes befogadás ok, hanem mindig is ezért kardoskodtam. Ez a jog minden országot megillet és ezért nem értek egyet az UNIO efeletti döntésével. Ellentétben az EU Bírósággal még ideiglenes esetben sem. 
Semmit sem változott a hozzáállásom, legfeljebb ti nem értettétek meg, hogy a Genfi-Egyezmény az egyetlen, ami biztosítja azt, hogy ne kelljen befogadnunk iszlám tömegeket. 
Törölt felhasználó 2018. 02. 04. 20:09
Előzmény: #52791  Phylaxa
#52792
Kérdés, hogy mit tekintesz tömegesnek. Én úgy látom, te cseppet sem aggódsz, hogy - teljesen önként - lett pár ezer,  tízezer muszlim migránsunk, pár év alatt lehet mégegyszer ugyanennyi simán, és ez már ma valóságos, miközben az Eu-s központi menekültpolitika,  ami kötelezö lenne,  soha nem létezett, nem is fog, és amúgy nem is volt ilyenröl szó soha.
Vagy téged az önként vállalt muszlimosodás nem is zavar?
Phylaxa 2018. 02. 04. 20:02
Előzmény: #52789  -pny
#52791
Ok. Lehet, hogy értem a problémádat. A Genfi-Egyezmény szerint nálunk nem lehetséges tömeges muszlim menekültkérdés csak, ha mi azt akarjuk. Az eddig kormányainkat nézve, a maival bezárólag ez így is volt. Ezért nem zavart sosem. Az EU-s központi menekültpolitika viszont baromira zavar. Ők már központi szétosztásban gondolkodnak a jövőt tekintve. Én ezt nem akarom. Hogy te mit akarsz azon kívül, hogy nem értesz semmit, azt nem tudom. Magadnak mondd el a véleményedet és tarts ki mellette. Az talán megnyugtat. :)
Törölt felhasználó 2018. 02. 04. 19:59
Előzmény: #52780  Phylaxa
#52790
Konkrétan a te durvább álláspontod az volt, hogy a nem repülövel jött afgán már mehet is vissza. És hasonlók. Most azt mondod,  hogy mindig is fogadtunk be afgán gyalogos menekülteket és ez rendben is van így. Én pl ezt nevezem álláspontod finomodásának. Most azt mondod,  hogy az önkéntes befogadás oké, és ezzel azért elég közel is vagy mindjárt pl Soros tervéhez...
Engem mindez nem tegnap óta érdekel, csak, mint a fentiek mutatják, te állsz hozzá tegnap óta másképpen.
-pny
-pny 2018. 02. 04. 19:53
Előzmény: #52788  Phylaxa
#52789
Nem, most ezt írtad:
.
"Phylaxa 2018. február 4. 19:55 Sosem zavart a Genfi-Egyezmény szerinti menekült státusz megadása akárhonnan érkezett embereknek."
.
Most nem számít honnan jönnek, ráadásul egyenesen azt írod, hogy eddig se számított, de 3 éven át azt írtad, hogy számít.
.
Miért kamuzol?
Phylaxa 2018. 02. 04. 19:50
Előzmény: #52787  -pny
#52788
Ugyanezt írom most is. Ha téged ez nem érdekel, akkor mit vársz? Érthetetlen.
-pny
-pny 2018. 02. 04. 19:41
Előzmény: #52783  kukker
#52787
Szerinted mind hülyeséget írtak ide 3 éven át?
.
"Jon_Arbuckle 2016. július 07. 10:08 biztonságos országból nincsenek menekültek, csak (legális, vagy illegális) bevándorlók"
.
"_pampa 2016. július 18. 15:39 menekülni csak az első biztonságos országig lehet. :) .nem véletlenül ez került a genfi egyezménybe!"
.
"_pampa 2015. augusztus 28. 15:27 Eleve kiesik mindenki aki nem harci övezetből érkezik mert csak őket kell a genfi egyezmény alapján menekültként kezelni."
.
"Phylaxa 2016. április 13. 18:43 A genfi szerint működött régen. Ha kimmentél a tranzitból valamelyik európai országba, akkor már utasítottak is el és mehettél oda vissza, ahol kiléptél. Ez a genfi."
.
“Phylaxa 2016. augusztus 15. 20:17 Repülőjegyet bemutatták ami Budapestre szólt végállomásnak? Neeeem? Akkor nem Magyarország volt az első ország. Ennyi. Az a Genfi egyezményt nagyon jól megfogalmazták"
Phylaxa 2018. 02. 04. 19:38
Előzmény: #52781  -pny
#52786
Ha belépett  közben egy biztonságos országba, akkor bizony ott jogosult és nem nálunk. Neked hányszor kell valamit leírni? Ettől még adható és minden ország ad is egy részének. Ez nem fog menni, hiába próbálod! :)
Jon_Arbuckle
Jon_Arbuckle 2018. 02. 04. 19:37
Előzmény: #52779  signal2
#52785

nem csak a stílus, hanem a tartalom is..
erre próbáltam már párszor felhívni  a figyelmét, de reménytelen :))
tereli a figyelmet a fontosabb problémákról a migránsozással (a Fidesznek dolgozik)..
-pny
-pny 2018. 02. 04. 19:32
Előzmény: #52783  kukker
#52784
Azt a “hülyeséget” maga a kollégád írta ide az elmúlt 3 évben jó sokszor...
kukker 2018. 02. 04. 19:24
Előzmény: #52781  -pny
#52783
Mindenki értette, mit írt a kolléga, most miért nézel itt minket hülyének ezzel a kontraproduktív hülyeséggel, amit rá válaszként itt elő próbálsz adni?
Miért járatod le még jobban magad?
-pny
-pny 2018. 02. 04. 19:22
Előzmény: #52779  signal2
#52782
Nézd, neked lehet, hogy jobban beveszi a gyomrod az ordenáré hazudozást, nekem nem, ahogyan a mérhetetlen hülyének nézést sem. És most mindkettő extrém - megengedhetetlen - méreteket öltött a kormányzat és a szavazóik részéről is.
-pny
-pny 2018. 02. 04. 19:19
Előzmény: #52780  Phylaxa
#52781
“A Genfi-Egyezmény erre tökéletesen elég nekünk.”
.
Csakhogy a genfi szerint nem lehetnek menekültek, akik muszlim országokból érkeztek ide. Legalábbis ezt szajkóztátok 3 éven át...

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek