Topiknyitó: Portfolio 2015. 06. 19. 14:31

A szerbek arra kérik Orbánt, ne építsen falat  

Ugrás a cikkhez
Aleksandar Vucic szerb kormányfő hamarosan beszélni fog Orbán Viktor miniszterelnökkel arról, hogy Magyarország fizikailag lezárná a magyar-szerb határt, és arra fogja kérni, hogy "ne építse fel azt a falat". Aleksandar Vucic szerb kormányfő...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=215794
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Vazsmegyei 2017. 10. 18. 23:59
Előzmény: #50738  -pny
#50740
Tényleg nevetséges vagy már! Foglalkozz az idexes újságíróval, mert nem a témánál vagy szokás szerint!
Minden szavad a lelkiállapotodat tükrözi, mert nem bírsz a kettős mércéd igazolásával. Ítéld el a KFC-s biztonsági őrt először aztán sort keríthetsz Szentesi-zöldre is , de megjegyzem vele szemben is kevés az esélyed, ha bele akarsz kötni, amivel kacérkodtál már. 
-pny
-pny 2017. 10. 18. 23:49
Előzmény: #50737  Vazsmegyei
#50739
"Megjegyzem én nem kerülhetek olyan helyzetbe"
De kerülhetsz. Szögi Lajos is belekerült a helyi "utca törvénye"-be...
-pny
-pny 2017. 10. 18. 23:47
Előzmény: #50735  Vazsmegyei
#50738
"Győzött az utca törvénye!"
Gratulálok a középkori gondolkodásodhoz. Pont ugyanezt mondták a gyilkos olaszliszkai cigányok is a tárgyalásukon...
A kettős mérce pont ez: egyszer nevetve vagy ujjongva támogatsz valamit, amit ha veled szemben alkalmaznak, akkor fel vagy háborodva.
Vazsmegyei 2017. 10. 18. 23:45
Előzmény: #50734  -pny
#50737
Megjegyzem én nem kerülhetek olyan helyzetbe, ami neked természetes. A kettős mércédet velem nem fogod kiélni! Szórakoztasd csak magad a kitalált történeteiddel.
-pny
-pny 2017. 10. 18. 23:44
Előzmény: #50735  Vazsmegyei
#50736
Gondolatkísérlet: te bemész egy vidéki kocsmába, ahol cigány a pultos és a cigány kocsmatulaj dob ki és ver meg... Minden más ugyanez.
Hű micsoda őrjöngés menne itt. (ez esetben joggal - teszem hozzá). Szerintem újraéledne a Gárda is és menne a faluba masírozni ezek után.
Egészen szánalmas a kettős mércétek.
Vazsmegyei 2017. 10. 18. 23:42
Előzmény: #50733  -pny
#50735
Csak azt nem tudom, hogyan került oda abba a helyzetbe a tisztelt okos, de tudatilag beszámíthatatlan állapotban, hogy nem fogta fel, most nem az irodájában osztja az észt. Az utcának is íratlan szabályai vannak. nem kell kísérteni őket. Jogszerűtlenség érte emiatt? Na nemá!
Még mindig nem érted, hogy nem az érinthetetleneknek fenntartott helyen és időben volt ott! Ha tudták volna, hogy ő az index kiváló médiása talán megúszhatta volna, de nem tudták. Győzött az utca törvénye! A jogszerűtlenség meg nem érdekelte a biztonságiakat, mert ők voltak a törvény őrei abban a pillanatban.
-pny
-pny 2017. 10. 18. 23:27
Előzmény: #50732  Vazsmegyei
#50734
Gondolatkísérlet: te bemész egy vidéki kocsmába, ahol cigány a pultos és a cigány kocsmatulaj dob ki és ver meg... Minden más ugyanez.
Hű micsoda őrjöngés menne itt. (ez esetben joggal - teszem hozzá). Szerintem újraéledne a Gárda is és menne a faluba masírozni ezek után.
Egészen szánalmas a kettős mércétek.
-pny
-pny 2017. 10. 18. 23:24
Előzmény: #50732  Vazsmegyei
#50733
Nem. Az Indexes egy ember és tök mindegy milyen állapotban volt, egy BŰNCSELEKMÉNYT követtek el ellene. Ennek előzménye is elég tiszta: a jogaival akart élni, miközben nyilvánvaló jogszerűtlenségekkel találta magát szembe.
Egész extrém módon torz az értékrendetek.
Vazsmegyei 2017. 10. 18. 23:13
Előzmény: #50731  -pny
#50732
Részeg volt az indexes és nagyon bátor, mint a cigány lova! Azt hitte érinthetetlen! de nem az irodájában volt a gépe mellett! Más a való élet és más a gép mellett arcoskodni!
-pny
-pny 2017. 10. 18. 22:47
#50731
Hegyesi és déneske imádja a Sajtóklubot (hasonló a hasonlónak örül?), íme a legújabb produktumuk:
"Az Echo TV-n jót röhögtek a KFC-s ügyön
Liberálisozva, röhögcsélve gúnyolták ki az Index KFC-ben megvert új­ság­íróját Mészáros Lőrinc tévéjében."
http://index.hu/index2/#bloghu/kettosmerce/2017/10/18/liberalisozva_rohogcselve_gunyoltak_ki_az_index_kfc-ben_megvert_ujsagirojat_meszaros_lorinc_tevejebe
Rettenetesen ciki. Az egész műsor alcíme lehetne: tahók egymás között...
-pny
-pny 2017. 10. 17. 07:20
Előzmény: #50728  Törölt felhasználó
#50730
"A Phylaxia legnagyobb tulajdonosa a Wamsler jelenlegi fő részvényese, a CZ-Fém Kft. lesz, amelyhez 114 millió új részvény, a jövőbeni alaptőke 36 százaléka kerül.
...
A CZ-Fém a Buda-Cashhez igen közel áll: a brókercég címén van bejegyezve, ügyvezetője és résztulajdonosa az a Gyarmati János, aki más Buda-Cash-érdekeltségekben is tölt be vezető tisztséget, illetve önmaga is cégjegyzésre jogosult a brókercég nevében − derül ki a céginfo.hu adataiból. A Buda-Cashhez köthető társaságokhoz ezen felül további 73 millió új Phylaxia-papír kerül."
-pny
-pny 2017. 10. 17. 07:19
Előzmény: #50728  Törölt felhasználó
#50729
Nagyon rosszul tudod.
Törölt felhasználó 2017. 10. 17. 05:57
Előzmény: #50727  -pny
#50728
Láss csodát a vagyoni zarlat a bc tulajdonokra volt.opimus részvények aligvoltak bc néven.ha nem tűnt volna fel 100% közkéz volt. szabályok vannak. :)
-pny
-pny 2017. 10. 16. 23:59
Előzmény: #50726  peter_s
#50727
"Kíváncsian várom a Quaestor-ügy végkifejletét is"
Te tényleg ilyen naiv vagy? Nézd már meg, kikhez kötődik Tarsoly, ill. a Quaestor. Meg a BC-t is megnézheted. A Quaestorból Szíjjártó milliárdokat vett ki a csőd napján (önmagában ebbe belebukna nyugaton nem csak a miniszter, hanem a teljes kormány). A BC-sek által összelopott szajré jó része az Opimusban van/volt. Láss csodát, vagyoni zárlat ide-vagy-oda, Mészárosé lett... (önmagában ebbe belebuknak nyugaton a kormány)
Ezek után te milyen bírósági ítéleteket vársz?
peter_s 2017. 10. 16. 23:29
Előzmény: #50725  -pny
#50726
Valóban nincs bírósági tapasztalatom, soha életemben nem álltam még bíróság előtt és nem is akarok. Viszont rosszul fogalmaztam, a tárgyalási sorozat megkezdése előtt eldől, hogy mi lesz az ítélet, így értettem. De ne ilyen apró tyúkperekre gondolj, hanem ahol komoly tétje van a dolognak. De végülis nekem mindegy, nem érdekel, ha egy Kulcsár-ügyet, Postabank-ügyet ennyivel meg lehet úszni, akkor itt már tényleg mindent meg lehet csinálni. Kíváncsian várom a Quaestor-ügy végkifejletét is, bármiben fogadok, hogy 10 évnél többet senki nem fog kapni ebben az ügyben, ha egyáltalán rács mögé kerül valaki.
-pny
-pny 2017. 10. 16. 23:02
Előzmény: #50723  peter_s
#50725
"Nekem egy nagyon közeli ügyvéd ismerősöm, aki elég komoly ügyekben vesz részt egyszer azt mondta, hogy sok esetben a tárgyalás előtt eldől, hogy milyen ítéletet fognak kihirdetni, a többi színjáték"
Látszik, hogy nem sok jogi ismereted, bírósági tapasztalatod van. Nekem volt már egy csomó polgári peres ügyem (bűntető nem - max. ahol tanú voltam). Egy ügy eleve nem "a tárgyalás" során zajlik le, hanem tárgyalási fordulók sorozata után (ez alól egy kb. parkolási ügy szintű ügy a kivétel, ahol egy forduló elég). 
És így egyértelmű, hogy az utolsó tárgyalás (ami sokszor már csak ítélet hirdetéd) előtt el is dől az ítélet, az lenne a baj, ha a bíró egyetlen, utolsó tárgyalási forduló alatti döntően érzelmi impulzusok alapján döntene. Ettől még nem színjáték az egész...
Vazsmegyei 2017. 10. 16. 23:01
Előzmény: #50707  peter_s
#50724
Meg kell köszönnöm a tisztességes válaszod! Ezt a problémát komolyan és felelősséggel adtad vissza nekem. Bár mindenki ebben a formában  és értelemben fogalmazna minden vita időben rendeződhetne. Gondolatébresztő volt nekem is! És bocsánatot kérek a feltevésemért.
peter_s 2017. 10. 16. 22:41
Előzmény: #50721  -pny
#50723
Nekem egy nagyon közeli ügyvéd ismerősöm, aki elég komoly ügyekben vesz részt egyszer azt mondta, hogy sok esetben a tárgyalás előtt eldől, hogy milyen ítéletet fognak kihirdetni, a többi színjáték. Kézivezérléssel működik az ún. igazságszolgáltatás, és ez még nagyon finom megfogalmazás. Elnézve, hogy a milliárdos csalási, lenyúlási ügyek milyen sokáig elhúzódnak és a végén nevetséges büntetésekkel megússzák, simán el tudom hinni, és ezt csak a hülye nem látja. Most már leírom azt a bibliai idézetet, amelyre céloztam az egyik alábbi hozzászólásomban és szerintem teljesen igaz: 
...
"Ha a szegénynek az elnyomását, a jog és az igazság megrövidítését látod az országban, ne csodálkozz el a dolgon; mert a magas rangúra vigyáz a magasabb rangú, rájuk pedig a még magasabb rangúak." Prédikátor 5:7
...
És szerintem mindenhol létezik ez a jelenség, még a nagy "demokratikus" EU-ban is, ahol éppen pár napja mondta ki az Európai Bizottság, hogy a spanyol kormány jogszerűen járt el Katalóniában. Konkrétan ez azt jelenti, hogy az EU Alapjogi Chartájával mindenki kitörölheti, mert hiába írta alá minden ország, ha a politikai érdek azt kívánja, semmibe lehet venni.
-pny
-pny 2017. 10. 16. 22:13
Előzmény: #50719  peter_s
#50722
"Retrókomcsikkal nem volt, és nem is lesz demokrácia egy darabig."
Ez sajnos nagyon igaz, pont ezt igazolta az elmúlt 7 év is. 
-pny
-pny 2017. 10. 16. 22:12
Előzmény: #50720  peter_s
#50721
"Ez rendben van de hadd kérdezzek vissza. Ha bíróság elé kerül az ügy, akkor miért kell hazudni és hátráltatni az eljárást a rend védelmezői részéről, hmm?"
Nem tudom, hogy így volt-e. Ha igen, gáz. Ezért kell a bíróságnak nagyonis függetlennek lennie a mindenkori kormánytól. Most ez nagyon nincs így.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek