Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 05. 16. 03:08

silver&gold  

szerettel varunk mindenkit akinek a forum temajaval kapcsolatban van velemenye...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
szitso
szitso 2017. 09. 15. 06:30
Előzmény: #8319  Törölt felhasználó
#8320
vérig sértettél. de leszarom amit mondasz. oda van írva, még azt is megmagyarázod. a büdös életbe nem olvaslak többet. 2010 óta kereskedem
Törölt felhasználó 2017. 09. 14. 23:17
Előzmény: #8313  szitso
#8319
azt irtam hogy valotlansagot allitasz!!!de most mar hozza teszem hogy te is a trollok koze tartozol...az 11931-es hsz. junius 25.en irodott, az nem 1 honap...ez teny legalabbis szamomra...kozben a kanadaban volt 2 kamat meghatarozo ules es mind a 2-szer emeltek...errol akkor en es te sem tudtunk...joval konzervativabbak mint gondoltam; de ez nem jelenti azt hogy nincsenek komoly problemak az ingatlan piacon ill. a legnagyobb mortgage hitelekkel rendelkezo penzintezetnek ne kellett volna segitseget nyujtani...az a varakozasom ill. elkepzelesem, hogy a CAD gyengulni fog nem jott be, es nem is gyengult 20-30%-al ez nem jelenti azt hogy a jovoben nem tortenhet meg...es mint irtam 1,6-1,7 kozott vennem,de mivel nem ment el odaig igy nem kereskedem a USD/CAD-ot...(az a kijelentes hogy csokenhet, nem jelenti azt hogy fog is) es talan zarojelben megjegyeztem hogy ez sem biztos hanem 1 lehetoseg... na most a szakmai hozzaertesemet te megkerdojelezed, mert 1 elgondolas nem jott be....hol elsz te es milyen elkepzeleseid vannak a piacrol??? Mint azt olyan sokszor leirtam en nagyon gyakran tevedek, es a kereskedeseim kozel 40-45%-a nyereseges csak de azzal is szep penzt keresek...te keresel penzt a piacon akkor meg mi a ....-rol beszelsz a szakmai hozzaertesemmel kapcsolatban??? inkabb nem irom le a velemenyemet a te hozzaerteseddel kapcsolatban, mert verig sertodnel, ha velem megosztanak 1 otletet velemenyt en azt megkoszonom attol fuggetlenul, hogy az elkepzeles jo vagy sem...esetleg leirom a velemenyemet, de utolag nem kezdek el velemenyt formalni megtortent dolgokrol ill. szamon kerni masokon hogy miert volt rossz az elkepzelesuk...(ilyet csak a legkezdobb amatorok csinalnak)...
pitcairn2 2017. 09. 14. 22:22
Előzmény: #8317  pitcairn2
#8318
és ezek is link link ezek azonban már nem olyan szépek link link
pitcairn2 2017. 09. 14. 22:17
Előzmény: #8311  pitcairn2
#8317
ezt mondjuk egyelőre javul link
szitso
szitso 2017. 09. 14. 21:44
Előzmény: #8308  Törölt felhasználó
#8316
és miután én nyilvánosan és egyből megköveztem magam, amiért leírtam rólad a szakmai véleményemet... ez neked sem fájna tán. és a múltkor is belém rúgtál, amikor azt mertem írni, hogy az arany short szerintem. azóta sem lett több, de gondolom a te longod shortban is gyarapszik. sok sikert
pitcairn2 2017. 09. 14. 21:43
Előzmény: #8312  Boole
#8315
Köszönöm! Ez impresszív! Tudsz még ilyeneket?
szitso
szitso 2017. 09. 14. 21:31
Előzmény: #8313  szitso
#8314
nekem ne mond, hogy troll bammeg
szitso
szitso 2017. 09. 14. 21:31
Előzmény: #8308  Törölt felhasználó
#8313
kisvukk-olaj fórum, 11931hsz:CAD-ot adni az USD-al szemben az ugyanaz mint a USD/CAD long....Az ugy eleg egyszeru, FED emelni szeretne...Persze a tervezett kamat emelesnek ha a fele esetleg harmada ha megvalosul az mar szep teljesitmeny...Kanadaban a gazdasag pocsek jelenleg az alacsony nyersanyag arak miatt, kozben az ingatlan lufi kezd kipukadni amely nehany nagyobb bankot fenyeget...ezt az allam nem engedheti, szoval a nagyobb rendszerszintu bankokat menteni kell majd ill. Tamogatni az ado fizetok penzebol...Szoval ott nem lesz kamat emeles, sot hamarosan akar kamat vagast sem lehet kizarni en ezt kb. November-marcius koze teszem...Szoval a kovetkezo 6-18 honapban akar 20-30%-al is csokkenhet a CAD erteke az USD-al szemben...Kb. 1,6-1,7 koze...( persze ez sem biztos csak 1 lehetoseg)...
Boole 2017. 09. 14. 21:10
Előzmény: #8311  pitcairn2
#8312
Ez egy jó oldal, aki nem ismerné.link
pitcairn2 2017. 09. 14. 20:17
Előzmény: #8304  Boole
#8311
az én negatív hullámaimat az "elemzőim" pozitív hullámai generálják... és ez nem új dolog...
pitcairn2 2017. 09. 14. 20:01
Előzmény: #8302  Törölt felhasználó
#8310
lazán lehet a rvpiacon komolyabb esés...
Törölt felhasználó 2017. 09. 14. 17:35
Törölt hozzászólás
#8309
Törölt felhasználó 2017. 09. 14. 17:31
Előzmény: #8307  Törölt felhasználó
#8308
Ki mondta hogy vegleg elkoszontem...azt irtam hogy nem latom ertelmet, hogy ide irjak.... Mi ertelme olyan trolloknak es rosszindulatu emberek hsz-ra valaszoljak akik folyamatosan hazudnak valotlansagot allitanak...lasd.:-szitso 1 honappal ezelott mit irtam...(valotlansag, mert nem 1 honappal ezelott irtam es eppen nem azt amit o allit, a hsz-om a CAD-al kapcsolatban visszakeresheto)!!!arrol nem is beszelve hogy jelenleg CAD long pozim van CHF-el szemben...( es eppen a hazudozo, rosszindulatu trollok miatt nem osztom meg kereskedeseimet ill. jo nehany lehetoseget)...-daxlis-taxisgyuszinak is az emlekezete elegge komolyan szelektal...mondjuk ugy a korabbi butasagaira nem emlekszik es nem is kereskedi sem a nemesfemeket, sem a kryptokat ezzel szemben ugy gondolja hogy erdemi velemenyt fogalmaz meg...(na ez 1 nagy vicc)-bubodoktor, lulo portfolio trolljat nem kell bemutatnom, akik olvassak a forumot ugy is tisztaban vannak vele akik pedig rendszeresen irnak es segitenek masoknak azokat tragar levelekkel bombazza napi ill. heti szinten...(arrol az aprosagrol nem is beszleve hogy nem 24 oraja mert 11.-e hetfo 6:47 es 14.-e csutortok 10:19 (silver&gold toppik) az joval tobb mint 24, esetleg 48 vagy 72 ora....szoval azert mert nem vagyok hajlando hazudozo, rosszindulatu trollokkal foglalkozni, nem jelenti azt hogy ertelmes embereknek ne valaszolnek...a valaszom pedig pitcairnhez szolt!!! tilto listamon vannak (akik nem erik meg az idomet, mert valotlansagot allitanak es mindenfele butasaggal es rosszindulattal vezetik felre a forum olvasokat) ill. a forumot nem informacival latjak el epitik hanem romboljak es szemelyeskednek:-Lulo es nickjei...(ill. amint rajovok hogy o all 1 nick mogott); mostantol csak" demo professzork"-ent fogok ra utalni...-taxis-daxlisgyuszi "szakerto"-emerald "Tekintetes asszony" aki emailekben jo pofizik es ker segitseget ill. sziveseget majd az ember hata mogott ill. masik toppikokban gunyolodik ill. tesz rosszindulatu megjegyzeseket...ketszinuseg, rosszindulat es koponyeg forgatas nem tul nemes tulajdonsag koze tartozik, bezzeg ha szuksege van valamire akkor.... Ha pedig buarnold10 ugy gondolod, hogy a jovoben esetleg szeretnel valamiben a velemenyemet kerni akkor meg kernelek, hogy hazugsagokat es valotlansagokat ne masolj be meg akkor sem ha Lulo keri ezt toled, kulonben reszemrol te is bekerulsz a trollok koze...ha nem vagy kivancsi a velemenyemre akkor oke...te dolgod hogy mivel rombolod a forumot es mitol fosztod meg a topik olvasoit.... ha pedig zavar vagy sem egyelore ugy gondolom nekem is jogom van megvalasztani azt a kommunikacios csatornat amelyik tetszik legyen ez email, facebook, twitter esetleg portfolio foruma...
Törölt felhasználó 2017. 09. 14. 16:40
Előzmény: #8305  Törölt felhasználó
#8307
Ezt lulo kérte, h másoljam be. "KisvukKisvukhétfő, 06:47#8274Mint azt mar jo parszor emlitettem en ide mindenfele jovedelmezes nelkul irok, azert hogy ertelmes emberekkel velemenyt csereljek...;de nem muszaly ezt megtennem, hasznalhatom az idomet sokkal productiv dolgokra is....azt orommel latom, hogy a topikba egyre tobben irnak, azt kevesbe hogy a hsz-ok tobbsege nem csak hogy nem a topik temajahoz,de semmifele gazdasagi ill. kereskedeshez nem tartozik...Nekem arra nincs idom hogy szajkaratesok hetvegi dilijere , heccelesere folyamatosan valaszoljak es ujbol es ujbol vegig menjunk ugyan azokon a dolgokon...annak orulok hogy jo nehany embert megismertem es nehannyal kapcsolatban vagyok,de sajnos a tobbseg hsz-nak szinvonala sajnos olyan szintet kepvisel ami nem eri meg az idomet....rosszindulatu, kepmutato emberekre es trollokra en nem vagyok kivancsi, ok szorakoztassak egymast...Lehet hogy tevedek es semmifele informacioval, kereskedesi otlettel es ertekkel nem lattam el ezt a forumot, igy koszonom azoknak akik idejukbol arra aldoztak hogy elolvassak hsz-mat...Mindenkinek sok sikert, az arra erdemes emberekkel meg igy is ugy is megtalaljuk azt a kommunikacios csatornat ahol talan velemenyt cserelhetunk...Mindenkinek szep hetet! 1 4"hogy 24h-ja köszöntél végleg, akkor hogy is van ez?
Adriennke1990 2017. 09. 14. 15:38
Előzmény: #8305  Törölt felhasználó
#8306
Köszönöm, bocsi, én teljesen félreértettelek, így már jobban tetszenek az általad leírtak.
Törölt felhasználó 2017. 09. 14. 14:28
Előzmény: #8303  Adriennke1990
#8305
Ezt a kovetkeztetest mibol vontad le???Az hogy valaminek 15 esetleg 30%-os eselye van nem jelenti azt hogy biztos bekovetkezik...; sot kisebb valoszinuseggel kovetkezik be mintha 50%-os eselye lenne...Amiota az arany ara tartosan torte az 1300-as szintet az eselyek nem csokkentek hanem nottek hogy az emelkedes folytatodik...Az arak ill. A trend nem folyamatosan megy egyik pontbol a masikba hanem kisebb nagyobb korrekciokkal tarkitva....ha pedig 12600-1300 kozott ill. Felett lesz az arfolyam december elejen akkor marciusban uj csucs johet akar 1420-1450-es szintel....most eszak-koreat hagyjuk....
Boole 2017. 09. 14. 14:17
Előzmény: #8300  pitcairn2
#8304
Mindig ezek a negatív hullámok.
Adriennke1990 2017. 09. 14. 10:33
Előzmény: #8302  Törölt felhasználó
#8303
Még néhány héttel ezelőtt sokkal bizakodóbb voltál a nemesfémet tekintetében.
Törölt felhasználó 2017. 09. 14. 10:19
Előzmény: #8300  pitcairn2
#8302
erre kevesebb mint 30% esely van, sot hanem lesz az rv piacon komolyabb eses akkor ennek eselye kozel 15%...nem tobb
Adriennke1990 2017. 09. 14. 10:15
Előzmény: #8300  pitcairn2
#8301
köszönöm szépen, nekem raiffeisenes certifikátom van, az ezüst és a dollár árfolyam együttese határozza meg a certi árát, ez most, kb. 460, én 463-ért vettem kb. 3 hónapja, utána gyorsan lement 412-re, én már egy kis plusznak is nagyon örülnék, ha már kihagytam a "csodapapírokat'.

Topik gazda

Kisvuk
Kisvuk
3 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek