Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 05. 16. 03:08

silver&gold  

szerettel varunk mindenkit akinek a forum temajaval kapcsolatban van velemenye...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 06. 26. 10:47
Előzmény: #538  Törölt felhasználó
#540
arany, ezüst elemzést mondhatnál
emerald 2015. 06. 26. 10:44
#539
Milyen igaza van Tazsomarunak aki jellemzően nem ír már a fórumra....csak olvas....

Megpróbálom én is ezt....
habár néha annyi hülyeséget olvasok(tisztelet a kivételeknek), h lehet hogy nem csak írásról hanem az olvasásról is le kell szoktatnom magam
Törölt felhasználó 2015. 06. 26. 10:19
Előzmény: #537  Törölt felhasználó
#538
Törölt felhasználó 2015. 06. 26. 10:17
#537
link

es DJIA sem nez ki tul fenyesen....

link

egyebkent nem csak a kotveny alapokbol aramlik ki a penz, hanem a ....-bol is.....

nem tudom hany embernek remlik az a megkozelites, hogy amikor a taxis thajfoldre viszi a csaladjat nyaralni vagy amikor a biztonsagi ember a liftben az okos telefonjan a reszveny arakat ellenorzi.....
esetleg a kinai foldmuvelok kereskedesi klubbot alakitanak....
stb.stb... lehet hogy nem a legalkalmasabb alkalom beszallni a reszvenypiacra, mindenesetre a tokeattetelekkel en vigyaznek, ha valaki longra keszul.....
(es lehet hogy megint megveszik majd az esest es az is lehet hogy nem...lehet hogy nem artana merlegelni a hozam/kockazatot mielott beleugrik valaki valamibe)...
Törölt felhasználó 2015. 06. 26. 09:44
Előzmény: #534  pomperj
#536
sajnos voltak akik a kerites, falak emelgetese hozott helyzetbe....(mar a multban, lathattunk ra nehany peldat)
igy en is kivancsian kovetem az esemenyeket...
Törölt felhasználó 2015. 06. 26. 09:41
Előzmény: #532  Törölt felhasználó
#535
orulok hogy kepes vagy targyilagosan megkozeliteni a temat es latod a pozitiv es negativ oldalat is az ugynek, azonban nincs igy ezzel mindenki....igy en nem szeretnek allast foglalni az ugyben...(nem akarok indulatokat kelteni)
abban viszont biztos vagyok, hogy a nyari melegben nehany uveg sorert lenne nehany menekult aki szivesen rendbe rakna a kapubejarodat....
pomperj
pomperj 2015. 06. 26. 08:40
Előzmény: #531  Törölt felhasználó
#534
+1
;-)

csak, csikorog a mosoly, mert valahogy emlekeztet baljos idokre a keritesek emlegetese.
Törölt felhasználó 2015. 06. 26. 06:35
Előzmény: #529  pomperj
#533
nagyon drukkolok lenti nicknek,hogy elolvadjon a jég ebben a nagy melegben és végre leszakadjon az az ending diagonal
Törölt felhasználó 2015. 06. 26. 00:46
Előzmény: #531  Törölt felhasználó
#532
picit közbeszólok az utolsó szó jogán, a dax topikban lelőttek, de ha van szabad kapacitás ebben a kerítésmizériában, nekem a festék lepattogzott a kapubejárón, ha netán erre járna egy szakember, szívesen megsöröztetem
Törölt felhasználó 2015. 06. 25. 23:56
#531
2015 a keritesek eve lesz?
ki gondolta volna hogy az idei ev a kerites epitesekrol szol mo-on, Eu-ban es Donald Trump is ezzel kampanyol az usaban....
Törölt felhasználó 2015. 06. 25. 22:34
#530
Ichan figyelmeztett twitteren hogy buborekok kezdenek kialakulni, foleg a junk kotveny piacon....

link
pomperj
pomperj 2015. 06. 25. 17:28
Előzmény: #528  eurocent
#529
1)Valoszinuleg igaz.
Olyan kis penzzel lehet manipulalni, hogy szinte kizart, hogy ne tegyek.

Erdemes igyelembe venni, mit muveltek a bankok az elmult evekben a sokkal nehezebben manipulalhato LIBOR-al, Es azert mar meg is buntettek okat, eddig a publikus szam 30Mrd USD.
Majd jon a buntetes ezert is.;-)
Talan az se veletlen, hogy iden megszuntettek a London fix-et.

2)Egyebkent: A DOW transports nagyon gyenge tovabbra is. Keszul a masodik leszakadasa.

link

A tanc folytatodik, a jeg vekonyodik.
eurocent 2015. 06. 25. 09:06
#528
Gord Grant Jun 25, 2015 04:31AM GMT
Remember we are entering into options expiry: This Thursday, the comex gold and silver expires and then next Tuesday, we have options expiry on the gold/silver LBMA contracts and on the OTC contracts. So gold and silver will very likely be controlled in price until Tuesday night.
...
Gord Grant Jun 25, 2015 05:33AM GMT
It's quite likely to be stagnant at around the same price or lower. Most people like to go long a couple of days after options expiry.There is a cycle change due for gold at the beginning of July, also consider that this is the seasonal low time for gold now and according to the charts gold goes up from here as long as the bullion banks allow it.

Kérdés: mennyire igaz és hogyan lehet lekereskedni?
Törölt felhasználó 2015. 06. 24. 18:37
Előzmény: #526  smallinv
#527
"Rohamosan növekszik a görögországi megrendelések száma a német aranykereskedőknél - tudta meg a dpa német hírügynökség.

A frankfurti Coininvest internetes aranykereskedő cég az elmúlt héten háromszor annyi megrendelést kapott Görögországból, mint korábban. A cég heti forgalma úgy 200 ezer euró szokott lenni görög megrendelők felé, ez a múlt héten 600 ezerre emelkedett. A növekedés különösen a nagyösszegű megrendelésekben volt nagy.

A müncheni Pro Aurum aranykereskedő cég is hasonló mértékű növekedést tapasztalt görögországi megrendeléseiben. "Újabban egyre több megrendelést kapunk Görögországból közvetítőink révén" - mondta Robert Hartmann cégvezető a dpa hírügynökségnek."
smallinv 2015. 06. 24. 16:14
Előzmény: #524  Törölt felhasználó
#526
Te szereted az LGT-t ?
Törölt felhasználó 2015. 06. 24. 10:21
#525
A kovetkezo hetekben, esetleg nehany honapban az ezust nagy valoszinuseggel megprobalja letesztelni a tavaly decemberi melypontot...
Szinteket amiket erdemes figyelni 13,8-15,5 kozott, velemenyem szerintem rendkivul jo belepesi szintek ezek kozep ill. hosszutavon...
;)
Törölt felhasználó 2015. 06. 24. 06:56
Előzmény: #475  Törölt felhasználó
#524
"egyebkent imadkozok hogy az arany es az ezust ara esen, mert akkor en meg az okos penz gyujtogetni fog...."

az imád meghallgatásra talált,lassan csipegetheted,bár egy kicsit össze vagyok zavarodva,mert azt szoktad mondani,hogy emelkedésben kell venni.
még az is előfordulhat,hogy az okos pénz most inkább daxot vesz arany helyett.

"(tudod, hogy ez orokke nem fog mukodni, mint ahogy a megvesszuk az esest sem) "

legyen szép napod :)
Törölt felhasználó 2015. 06. 23. 17:50
Előzmény: #509  seri2
#523
Jah... egész jól fején találta a pöcköt az egyik komment:

"Ok és okozat drágám, ha túl sok bort iszom, hugyoznom kell. :Ð "

)
eurocent 2015. 06. 23. 15:32
#522
Nézegetem arany bányásokat JNUG/JDST-n keresztül. Ha az elméletem nem csal, akkor a mai nap JNUG megindul északnak, kb júni 25-26-ig. JNUG emelkedés kb 17%. Utána esés jön.
Amennyiben az előző elképzelésem helyes, akkor arany emelkedésbe kezd. Célár 1210-1211, utána esés.
Törölt felhasználó 2015. 06. 23. 15:28
Előzmény: #520  Törölt felhasználó
#521
szívesen... nekem jónéhány fejezete le is van laminálva A5 formátumban. :)

Topik gazda

Kisvuk
Kisvuk
3 5 5

aktív fórumozók


friss hírek További hírek