Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 05. 03. 09:51

Quaestor részvényesek, nem a kötvényesek !!!  

Összefoglalná valaki az eddigi tudnivalókat?
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
BudFox
BudFox 2015. 07. 15. 12:04
Előzmény: #2118  Törölt felhasználó
#2120
Hát pont ez az...
elhisszük hogy sok a munkájuk, de legalább nyilatkoznának valamit, hogy megvan a részvény, és mennyi kell még várni, stb.
ezért is jogos a panasztétel.
magyarill 2015. 07. 15. 12:02
Előzmény: #2118  Törölt felhasználó
#2119
Köszönöm a gyors választ! Eddig én is erre gondoltam, de ezeket a befektetési alapokat nem csak és kizárólag a Q forgalmazta?
El fogom tudni adni a kurázsi befektetési jegyeket? Mert az egy dolog, hogy megvan, de ha nincs rá vevő, akkor lehet, hogy csúnya bukta a vége....vagy rosszul gondolom?
Törölt felhasználó 2015. 07. 15. 11:57
Előzmény: #2117  magyarill
#2118
Befektetési jegyek is BEVA alá tartoznak. Az alapkezelőtől én olyan információval rendelkezem hogy a felszémoló feléjük nem jelzett hiányt ezidáig.
Szerintem az egész értékpapír (részvény, bef jegyek, államkötvények ...) állomány egyben lesznek áthelyezve (transzferálva) egy másik szolgáltatóhoz. Szerintem OTP lesz, mert sokszor visszaköszön mostanában a neve.
magyarill 2015. 07. 15. 11:53
#2117
Előre elnézést kérek a kérdésemért...Lehet, hogy ez a kérdés már megválaszolásra került, de visszaolvasás után nem találtam választ a kérdésemre.
A Quaestor Alapkezelő Által Kezelt Befektetési Alapokkal kapcsolatosan van valakinek információja? A kötvényeseket kártalanítja a QA, és a BEVA, részvényeket ELVILEG!!!!!!!!!!!! transzferálni fogják, a befektetési jegyekkel mi lesz?
omnisphermx 2015. 07. 15. 11:42
Előzmény: #2115  BudFox
#2116
Kösz!Élek ezzel a szöveggel,mert pont most fogalmazom!
s mefogadom az előttem szólók tanácsát is!
Minden nap elfogom küldeni nekik,azt az emailt,amit majd most is!
Azt hiszem ez jó ötlet!
BudFox
BudFox 2015. 07. 15. 11:13
Előzmény: törölt hozzászólás
#2115
az alábbi levelet küldtem az MNB -nek.
ti is írjatok nekik valami, mert igy süket fülekre fog találni attól tartok...

"Tisztelt Magyar Nemzeti Bank

Alulírott XY, Cím.

azzal a panasszal fordulok a Magyar Nemzeti Bankhoz,
hogy a Quaestor felszámolását végző PSFN Kft. részemre semmilyen tájékoztatást nem hajlandó kiadni.
Nemcsak az én részemre, hanem a többi részvényes részére sem ad ki semmilyen közleményt.

A részvényeink zárolása megtörtént Március 9. -én. azóta semmi biztosat nem tudunk a részvényeink holléte felől,
és azt nem tudjuk hogy mikor kapjuk vissza jogos tulajdonunkat.

Már eltelt 4 hónap, tűrhetetlen hogy a PSFN megtagad minden tájékoztatást az üggyel kapcsolatban, csupán semmitmondóan nyilatkozik néha-néha valaki a telefonban, hogy a "türelmünket kérik"

Ara kérem a Magyar Nemzeti Bankot, és a többi részvényes is !!! ,
hogy részünkre szíveskedjenek tájékoztatást kiadni hogy :

- Az adategyeztetés, illetve annak feldolgozottsága hogy halad
- Mikorra várható az első részvényesek tulajdonának visszaszolgáltatása
- Hogyan fog történni a részvények visszaszolgáltatása.

Kérem panaszom továbbítását az illetékeseknek,
és panaszomra kérnék egy visszajelzést is hogy megkapták - foglalkoznak a problémával.

Válaszukat mielőbb várjuk.
Ha nem történik előrelépés ügyemben, és a többi részvényes ügyében
annak jogi következményei lesznek .

Tisztelettel, XY
tel : 30 / ..............
nemoland 2015. 07. 15. 11:11
Előzmény: #2113  nemoland
#2114
nemoland 2015. 07. 15. 11:11
Előzmény: #2111  nemoland
#2113
nah...én voltam a béna...megvan...
Törölt felhasználó 2015. 07. 15. 11:11
Előzmény: #2110  nemoland
#2112
Én eldöntöttem hogy Hétfőtől minden nap elfaxolom az MNB-nek és PSFN-nek a panaszomat. (hármat már kaptak ...)
Ha később bírósági ügy lesz belőle megmutatom hogy minden nap kértem és rám sem hederítettek.
nemoland 2015. 07. 15. 11:10
Előzmény: #2110  nemoland
#2111
azért megint egy kis fricska...

Hogy belinkeljem elkezdtem keresni a felügyeleti és felszámolási biztosok korábbi nyilatkozatait a PSFN új oldalán és nem találtam meg, tehát vagy béna vagyok vagy NINCSENEK FENN :) (tehát csak a régin voltak fenn)

Így nem lesz könnyű hivatkozni rájuk...no ezért kellett akkor átdolgozni az oldalt.... ;)
nemoland 2015. 07. 15. 11:04
Előzmény: törölt hozzászólás
#2110
jaja...írjunk egyenként vagy 200 levelet és utána KÉNYTELEN LESZ az MNB RÁKÉRDEZNI, hogy MI VAN az ügyfélvagyonnal, MIÉRT nincs kiadva, ha már bűnügyi zár nincs rajta, + az osztalékra le volt jelentve a tulajdonjog és a meglét...ráadásul mivel az osztalékpénz is megérkezett ennek a jelentésnek a hatására, MIÉRT NEM ADJÁK ki AZONNAL ?
omnisphermx 2015. 07. 15. 10:55
Előzmény: #2108  BudFox
#2109
Én is írok!
ugyfelszolgalat@mnb.hu
BudFox
BudFox 2015. 07. 15. 10:51
Előzmény: törölt hozzászólás
#2108
Én megírom a panaszt az MNB -nek most.

ti is tegyetek panaszt.
Törölt felhasználó 2015. 07. 15. 10:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#2107
Most lehet megköveztek de nem bánom.
Én direkt nem vettem a Q kötvényből mert nem bíztam benne. Túl jónak tűnt és nagyon nyomták az értékesítést. Még ingyen szállást is ajánlottak Mátrába ha veszek belőle. Ez gyanús volt. Mindenkit lebeszéltem róla.
Most meg én a nem kötvényes vagyok bzonytalanságban a vagyontárgyaim feletti rendelkezés nélkül. A kötvényesek kaptak egy külön törvényt, kockázatmentes hozamot és még ők tüntetnek? Majd még a készpénzem egy része szinte tuti bukik mert a kötvényforgalmazót elkaszálják.
A kötvényesek kapzsiságának vagyunk áldozatai én úgy érzem. Én még ők hőzöngenek. Na persze sok lúd disznót győz...
Törölt felhasználó 2015. 07. 15. 09:56
Törölt hozzászólás
#2106
Törölt felhasználó 2015. 07. 15. 09:53
Törölt hozzászólás
#2105
Törölt felhasználó 2015. 07. 15. 08:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#2104
Ha én ennyit tökölnék egy feladattal már régen kirúgtak volna.
Persze állami cégeknél ez nem probléma, felszámolónál meg pláne nem, mert minél tovább tevékenykedik (elvégre határideje nincsen) annál nagyobb pénzt tud felvenni magának a végén. Elvégre elsőként őt fizetik ki. Jó kis szabályozás...
Törölt felhasználó 2015. 07. 14. 16:08
Törölt hozzászólás
#2103
Törölt felhasználó 2015. 07. 14. 16:02
Törölt hozzászólás
#2102
Törölt felhasználó 2015. 07. 14. 13:26
Törölt hozzászólás
#2101

Topik gazda

Keszthely
3 3 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek