Topiknyitó: Portfolio 2015. 02. 24. 08:07

Nagy bajban a Buda-Cash - Mi lesz az ügyfelek pénzével?  

Ugrás a cikkhez
A Buda-Cash Brókerháznál a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda nyomozati cselekményt hajtott végre - írja az Index. Lépett a felügyelet A tudomására jutott visszaélés-gyanús esetek miatt az MNB ma közzétett végzésében azonnali hatállyal...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=210546
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2015. 09. 16. 11:59
Előzmény: #9899  Almappl
#9900
Ma volt bent valaki, egyenlegközlő néhány héten belül, tbsz kérdés a NAV-nál van várják a választ, iktatószámot adtak kérésre, szájhúzás és flegmaság körítésnek.
Almappl
Almappl 2015. 09. 16. 11:53
Előzmény: #9898  Törölt felhasználó
#9899
Annyira szép, amikor Téged komolyan vesznek itt értelmes emberek.
Pedig csak egy troll vagy.
Törölt felhasználó 2015. 09. 16. 11:43
Előzmény: #9897  hallgato
#9898
Értelek,téged de mit nem lehet ezen érteni nem érte? Van véve 650 db részvény 4,30 dolláros árfolyamon de ez a 6,5 hónap alatt a 4,30-rol lement 1,60-ra....De ott felhígították a részvényt 8,50 dollára...Vagyis eddig gondolom világos nem? Szóval a lényeg,hogy megvan ,de kevesebbet ér...De mért nem volt ez érthető?
hallgato 2015. 09. 16. 11:23
Előzmény: #9896  Törölt felhasználó
#9897
Azert nem valaszol senki, mert olyan jol irtad le az egeszet, hogy senki sem ert semmit. :p
Lenyegtelen mit hogyan szamolsz. Ugyis a felszamolas es beva kartalanitasi szabalyok az iranyado.
Ha db szamban hianytalanul visszaadjak neked a papirokat, mindegy mennyit ertek akkor es most, beva nem fog kartalanitani az arfolyamveszteseg miatt. Ahogy a tobbiek mar irtak korabban, ilyen esetben maximum hitelezoi karigeny utjan lehetne probalkozni es pereskedni. Ha ez lesz a vegen, akkor ird le ujra szepen es igyekszunk segiteni.
Törölt felhasználó 2015. 09. 16. 10:46
Előzmény: #9895  Törölt felhasználó
#9896
Senki sem akar ebben segíteni nekem? Pedig jól esett volna...:D
Törölt felhasználó 2015. 09. 15. 20:29
Előzmény: #9894  horemheb
#9895
Viszont ebbe segíthetnél nekem,ha gondolod,én is látok valami reményt az UGaznál. Szóval mi 4,30 dollárnál vettünk 650 db részvényt. Na most a helyzet az,hogy a 4,30-ról a hónapok alatt a részvény árfolyama lement 1,60-ra,de ott az árfolyamot felhígították 8,50 dollárra vagyis 1,60-nál a pénzünk elvileg úgy 1300 dollárt ért még nem? Vagyis ergo a részvényünk 8,50 dollárnál ér 1,60-nál ami kb 1300 dollárnak felel meg nem? Mert 4,30 nál ért úgy 2800 dollárt,de lement 1,60-ra és ott már csak kb 1300 dollárt ért,de mivel 8,50-re felhígították így az 1300 dollár ott ér annyit mint,amennyit 1,60-nál ért igazam van? Ebben kérem a segítségeteket...
horemheb 2015. 09. 15. 19:21
#9894
Köszönöm! Sajnálom hogy így jártál, talán az UGAZ-nál van esély emelkedésre! Sajnos sokan veszítették így el a pénzüket a tétlenkedő felszámoló miatt!
Törölt felhasználó 2015. 09. 15. 19:11
Előzmény: #9892  horemheb
#9893
Értem a részvények neve Már nem lényeg hiszen nem érnek semmit sem már....Sajnos....VelocityShares 3x Long Natural Gas ETN (UGAZ) a másik meg ez volt...North American Palladium Ltd. (PALDF) ebböl az egyiket fellhígitották,de lent így nem ér az ára semmit sem már a gáznak a másik meg csődbe ment...
horemheb 2015. 09. 15. 18:23
#9892
Onnan, hogy te írtad meg, ahogy FERMAT is idézte!
Törölt felhasználó 2015. 09. 15. 17:41
Előzmény: #9890  Törölt felhasználó
#9891
Pl. innen tudja:

(#9367) Re: csibike - 2015. augusztus 11. - 09:21

(Nézd, meg, hogy írtad alá a posztot... :)
Törölt felhasználó 2015. 09. 15. 17:32
Előzmény: #9889  horemheb
#9890
Honnan tudod a nevemet? Horemheb? Igen,ha megmondod,hogy a nevemet honnan tudod?
horemheb 2015. 09. 15. 17:16
#9889
Balázs! Ha nem titok, melyik az a két amerikai részvény amelyikkel már nem kereskednek és amelyik már semmit sem ér?
Zsolt71 2015. 09. 15. 16:02
Előzmény: #9878  tchongee
#9888
újra él a Bc oldal
Törölt felhasználó 2015. 09. 15. 13:53
Előzmény: #9886  detto71
#9887
Azt mondom,ne bántsuk meg egymást oké? Nem jó senkinek sem maradjuk higgadtak és várjunk oké?Szerintem ez a legjobb amint ebben az esetben tehetünk mi károsultak ....Én nem akarok neked rosszat és te se nekem,de egymást így megbántjuk ok nélkül aminek semmi értelme sincsen ....Szép napot neked és mindenkinek,de ha van valami akkor azt írjátok meg oké....Sziasztok...
detto71
detto71 2015. 09. 15. 13:48
Előzmény: #9885  Törölt felhasználó
#9886
"Megkérdeztem neked, annak ellenére hogy rosszindulatú vagyok és 100% biztos voltam a válaszban.

Ezt te is megtehetted volna és nem csak azt hajtogatni, hogy mindenki visszakap mindent. Ez önbecsapás.

Ezt véletlenül nem te írtad kit is kérdeztél meg akkor na? Mer olyan mint,ha felhívtad volna őket és megkérdezted volna őket nem? Vagy,hogy is lehet akkor normálisan ezt a mondatodat értelmezni akkor?"

Ebből miért következik, hogy felhívtam őket. Megkérdeztem valakit ennyi. Így lehet normálisan értelmezni.

Mi az hogy olyan mintha felhívtam volna őket? Nem olyan megkérdeztem valakit, külön neked.

" És mert úgy kezeltél az előző írásodban mint egy nem is tudom mit te vagy egy hülye itt másokat diszkrimináló személy nem én... Gondolkozz el magadon oké!!! te egy szállal nem vagy senkinél sem másabb egy egyszerű ember vagy itt,mint mindenki más...És ezzel a tudattal éljél is,mert hiába van pénzed,ha a túlvilágra nem tudod magaddal vinni ezt jól jegyezed meg,még élsz!!! Mindenki egyforma és egyenlő ember e földön ezt jegyezd meg kérlek szép napot kívánok neked!!!"

ez meg a csúcs!!! Itt kettőnk közzül te sértegetsz engem. Lehülyézzel!! Írtam én neked bármilyen sértőt? Lehülyéztelek én téged?

"És mert úgy kezeltél az előző írásodban mint egy nem is tudom mit te vagy egy hülye itt másokat diszkrimináló személy nem én"

Hogy kezeltelek én téged, ki a jó isten sértett meg téged.

ÁÁÁÁÁ, teljesen felesleges neked segíteni. Neked azt kell írni, hogy mindent visszakapsz és akkor nem sértődsz meg.
Törölt felhasználó 2015. 09. 15. 13:27
Előzmény: #9884  detto71
#9885
Megkérdeztem neked, annak ellenére hogy rosszindulatú vagyok és 100% biztos voltam a válaszban.

Ezt te is megtehetted volna és nem csak azt hajtogatni, hogy mindenki visszakap mindent. Ez önbecsapás. Ezt véletlenül nem te írtad kit is kérdeztél meg akkor na? Mer olyan mint,ha felhívtad volna őket és megkérdezted volna őket nem? Vagy,hogy is lehet akkor normálisan ezt a mondatodat értelmezni akkor? És mert úgy kezeltél az előző írásodban mint egy nem is tudom mit te vagy egy hülye itt másokat diszkrimináló személy nem én... Gondolkozz el magadon oké!!! te egy szállal nem vagy senkinél sem másabb egy egyszerű ember vagy itt,mint mindenki más...És ezzel a tudattal éljél is,mert hiába van pénzed,ha a túlvilágra nem tudod magaddal vinni ezt jól jegyezed meg,még élsz!!! Mindenki egyforma és egyenlő ember e földön ezt jegyezd meg kérlek szép napot kívánok neked!!!
detto71
detto71 2015. 09. 15. 12:54
Előzmény: #9880  Törölt felhasználó
#9884
Nem értelek téged. Senki nem kelt ki magából.

Senki nem írta, hogy kaptunk egyenlegközlőt, írtam ilyet? Azt írtam, hogy ha majd kapunk akkor fogom módosítani a hitelezői igényemet, mert akkor már pontosan tudni fogom a káromat.
Mindenki, módosítani fogja, mert mindenki március környékén beadott valamit, hogy legyen iktatószáma.

Írtam olyat, hogy felhívtam őket? Írtam? Nem. Amit leírtam neked, azt mindenki tudja, csak te nem. De csak várjad hogy midened visszaadják.

Egy írott szöveget nem tudsz normálisan értelmezni.

Mindenért megsértődsz, teljesen ok nélkül. Azt nem veszed észre, hogy te miket írsz másoknak, azért mert tényeket kapsz tőlük és nem vagy hajlandó elfogadni csak azt hajtogatod, hogy mindent visszaadnak.

Nagy gondok vannak veled mentálisan is és tudásban is.

Nagy pofára esés lesz, amikor megkapod az egyenlegközlődet.

"szóval ezt a szöveget valahonnan te szépen kikerested...Igazam van ugye?:DDD De nem haragszom,meg rád,de legközelebb,ha írsz akkor úgy tedd,hogy ügyesebb legyél" ez szerinted nem sértő. segíteni akar az ember és neked nem tettszik.
Törölt felhasználó 2015. 09. 15. 12:15
Előzmény: #9882  tchongee
#9883
Igen sajnos elképzehető,hogy sajnos van nálad valami baj,de semmi baj próbáld meg újra...:D
tchongee
tchongee 2015. 09. 15. 12:11
Előzmény: #9881  Törölt felhasználó
#9882
lehet nálam van valami geb*sz
Törölt felhasználó 2015. 09. 15. 12:10
Előzmény: #9880  Törölt felhasználó
#9881
tchoonge nekem ugyan úgy bejött a honlap mint eddig szokott....Nem tudom,hogy te hol akartál belépni,de ugyan úgy betudtam lépni hozzájuk,és nincsen változás továbbra is az agusztusi hír van még mindig meg más hír nincsen...

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek