Topiknyitó: stock33 2015. 02. 06. 19:33

orbán vs. simicska - a sztory  

link



simicska: "Tavaly áprilisban a választások után leültünk és elmondta az elképzeléseit. Ennek a részleteibe nem fogok belemenni, de nem tetszett a dolog. Én erre azt mondtam neki, hogy ebben én nem akarok partner lenni. Azóta durvultak el az események."



megjegyzem: a választások óta még nem történtek egetverő dolgok... botrányokat félretéve...

azaz amiről simicska tud, arról mi még nem!!!!!!!!!!

orbán valami olyanról beszélt neki, ami még csak most jön, amitől még simicskának is felfordult a gyomra...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
kimpaa
kimpaa 2018. 03. 13. 17:05
Előzmény: #19  kimpaa
#20
másoltam, enélkül: "Nem ő shortolja? :D"
kimpaa
kimpaa 2018. 03. 13. 17:05
Előzmény: #10  Dehogynincs
#19
a félhülye kósára valaki rábízott 4.3 milliárd eurót. Nem ő shortolja? :D
egyébként meg 1. rábízott, 2. egy munkanélküli 1300 milliárd Ft-t, hogy 3. államkötvényt vegyen
aha persze elhittük
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 13. 15:38
Előzmény: #2  stock33
#18
"nem volt benne ebben a szövetkezésben, hogy felépítünk helyette egy másik diktatúrát"
Pedig ezt történt. Annyira így történt, hogy hozzászólások tucatjait írtam a fidesz bolsevik lelkületéről és Kádár népéről.
Szerintem a a sajnálatos vásárhelyi eseményekben is benne lehetett SL keze. Orbán doktor későn vette észre, hogy suttyomban jól meghódmezővásárhelyezték a háttérben. A polgármesterválasztás nem Hegedűsről vagy Lázárról szólt, hanem Orbánról.
Törölt felhasználó 2018. 03. 13. 15:34
#17
egyik sem mert mindketten tönkrevágták az országot antallal együtt és a többiekkel együt lopos hazug rablobanda
-bubu-
-bubu- 2018. 03. 13. 15:29
Előzmény: #13  _Bekre_Pal_
#16
biztosan de nem kell kapkodni, van még idő bőven, a választó hamar felejt érdemes jól időzíteni :) 
Törölt felhasználó 2018. 03. 13. 15:29
Előzmény: #12  -bubu-
#15
remek lesz, ha lesz
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 13. 15:28
Előzmény: #11  _Bekre_Pal_
#14
Szerintem nemcsak korrupciós ügyek lehetnek Simicska tarsolyában, hanem olyanok is, amiket el sem tudok képzelni. Hirtelenjében nem is tudok példát olyanra, amit el sem tudok képzelni.
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 03. 13. 15:26
Előzmény: #12  -bubu-
#13
szerintem már fel vannak ajzva a szarhajítógépek mindenhol
-bubu-
-bubu- 2018. 03. 13. 15:25
Előzmény: #10  Dehogynincs
#12
remek pár hétnek nézünk elébe :))
_Bekre_Pal_
_Bekre_Pal_ 2018. 03. 13. 15:23
Előzmény: #10  Dehogynincs
#11
akkor felírom a bevásárlólistámra a popcornt, legyen itthon bőven
Dehogynincs
Dehogynincs 2018. 03. 13. 15:09
#10
Felpörgött a Fidesz–Simicska-háború
https://index.hu/belfold/2018/valasztas/2018/03/13/felporgott_a_kampany_vegere_a_fidesz-simicska_haboru/
Simicska Lajos machinációját sejtik a Fideszben a Magyar Nemzetben és a Hír TV-ben megjelent, kormánypárti politikusokkal kapcsolatos ügyek nyilvánosságra kerülése mögött. Semjén Zsolt svédországi vadászata és Kósa Lajos titokzatos 4,3 milliárdos számlaügye után még durvább támadásokra számítanak.
Törölt felhasználó 2017. 10. 04. 12:43
#9

Simicska Ádám: Hajrá Apa!link
Törölt felhasználó 2017. 10. 04. 09:37
Előzmény: #7  elemes
#8
momentum az uj fidesz ha hagyjuk öket a végén .még rosszabb lesz mint egy diktatura
elemes
elemes 2017. 10. 04. 09:31
Előzmény: #4  Dehogynincs
#7
Simicska pár napja bejelentette, hogy a plakáthelyein ő nem fog politikai hirdetéseket elhelyezni.

De akkor még senki nem vette a lapot.

Most megmutatta, hogy pontosan mire gondolt.

A momentumos fijjug voltak az elsők, akik lecsaptak rá.
elemes
elemes 2017. 10. 04. 09:29
Előzmény: #3  Pajtika
#6
érdekes néha belepillantani ezekbe a bugyrokba.

pár hónapja egy újságírótól azt hallottam (élőben, saját hangján), hogy ebben a szakmában az ember tőkéje: a neve. azt kell forgatni, kamatoztatni. és nem érdemes aprópénzre váltani, mert nincs belőle még egy.
sanka 2017. 10. 04. 06:55
Előzmény: #4  Dehogynincs
#5
Miért kellett volna, az!!!
Dehogynincs
Dehogynincs 2017. 10. 03. 22:17
#4
Simicska Lajos ma hajnalban saját kezűleg graffitizte fel Veszprémben öt, üresen álló plakáthelyére azt a híres mondatot, amit Orbán Viktorral való szakításakor mondott: "Orbán egy geci." Mondhatta volna szebben, kis lovag! Germanizmus nélkül. (ein) Orbán geci. link
Pajtika 2016. 02. 07. 09:50
Előzmény: #2  stock33
#3
Hír Tv-s vezető: Az igazság az, hogy kiszolgáltuk a rendszert

Elég meredek interjút adott a Médiapiacnak Tarr Péter, a Hír TV vezérigazgató-helyettese arról, hogy működött a Simicska Lajos érdekeltségébe tartozó televízió akkor, amikor az oligarcha és Orbán Viktor még jóban voltak.
Tarr szerint a kormányzati kommunikációért felelős illetékesek mondták meg a televízió vezetésének, hogy "mi a heti aktuális pártüzenet, mire készüljünk, mit kell a műsorokba ágyazni, kit hívjunk meg, ki milyen ügyben nyilatkozzon, hol és mit hangsúlyozzunk."
Arra a kérdésre, hogy ha Tarrnak fontos a szakmaiság, akkor miért asszisztált ehhez, a vezérigazgató-helyettes ezt felelte:
Voltak napok, amikor ellenálltunk egy kicsit. De nem akarok nagy ellenzékinek látszani. Az igazság az, hogy kiszolgáltuk a rendszert.
Csak néha megpróbáltunk sajtószerűek maradni. Dobtunk mi szakmailag remek műsorokat is, akadt pár lebuktatós, komoly oknyomozós anyagunk. Már amikor épp nem volt szükség a papagáj-kommandó működtetésére."
Tarr szerint hiába építi most fel azokat a médiumokat a Fidesz, amiket Habony Árpádon keresztül a közvetlen irányítása alá rendel, ezek nem fognak szakmailag jól működni, éppen azért, amiért annak idején a Hír Tv sem tudott, mert "bele fognak futni az általam már említett szakmai problémába: a kormány üzeneteit kell közvetíteniük mindenáron."
Tarr úgy emlékszik vissza a gecizős nap utáni időszakra, hogy a Fidesz mindenáron el akarta szívni, rabolni a Simicska-érdekeltségű médiumoknál dolgozó újságírókat. Azt mondta, "először a kulcspozíciókból raboltak, aztán valamilyen ajánlattal vagy fenyegetéssel igyekeztek mindenkit elmozdítani". De szerinte a távozó vezetőség nem ismerte jól az embereket.
Droidnak, rabszolgáknak tekintette őket, nem tudta, ki valódi újságíró és ki szolga, ki az, aki csak dolgozni jár be, és ki az, aki pártelhivatottságból teszi a dolgát. Elszámították magukat.
A gecizős nap utáni időszakra így emlékszik:
Folyamatos támadások érték a tévét, sorra hagytak el minket kollégák, köztük olyanok, akikben vakon bíztam, ám ők simán hátba szúrtak.
Volt olyan, aki két nappal a műsora adásba kerülése előtt hagyott itt. Visszanézve, kik menekültek el a hajóról, utólag nyilvánvaló, hogy nagyon is készültek a puccsra."
Tarr szerint a HírTV-nél "a kemény mag nem a vezetőségből, hanem azokból áll, akik lent, a hajófenéken dolgoznak". Azt állítja, hogy ezzel együtt egy hónapon át személyesen, telefonon, esti beszélgetéseken győzködte a szerkesztőktől az operatőrökön át mindenkit, hogy ne ugráljanak. És végül sikerült egyben tartani a csapatot.
Arra a kérdésre, hogy a nézők közül kik hagyták el a tévét, Tarr ezt válaszolta:
A politikailag hardcore csapat. Viccesen azt szoktuk mondani, hogy a CÖF-ösök.
Arra a felvetésre, hogy Simicska régi harcostársa, Liszkay Gábor is otthagyta őket (és lett a Magyar Idők nevű új lap gazdája), a nyíltan simicskista Tarr azt felelte:
Az emberi része tényleg a legfájóbb.

link
stock33
stock33 2015. 02. 06. 19:34
Előzmény: #1  stock33
#2
simicska: "az én szövetkezésem Orbánnal abból indult ki, hogy le akartuk bontani a diktatúrát és a posztkommunista rendszert. Kiderült, hogy ez nem egy egyszerű dolog, ezen melózni kell. De az kurvára nem volt benne ebben a szövetkezésben, hogy felépítünk helyette egy másik diktatúrát. Ebben én nem vagyok partner."

Topik gazda

stock33
stock33
3 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek