Topiknyitó: Törölt felhasználó 2015. 01. 19. 14:03

OPIMUS  



Kizárólag Opimus részvénnyel rendelkező vagy annak vételén gondolkodó kultúrált személyeskedéstől mentes kisbefektetők részére.



Sok sikert kívánok az Opimus részvényeseinek.
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
tris
tris 2016. 11. 02. 18:32
Előzmény: #22219  Phylaxa
#22220
Diszlexiával küzdesz? Mivel támadtál?

„te csak azzal foglalkozol, hogy 16 évig 1600-ról végig kell venni, az a te véleményed.”

Ilyet nem tudsz tőlem idézni.

„Nyelővel vitáztatok erről emlékszem. „

Soha nem vitáztunk erről. Idézz!
Phylaxa 2016. 11. 02. 18:17
Előzmény: #22218  tris
#22219
Áruld már el, hogy mi a fenével támadlak én téged? Most is én próbálom helyretenni a nagy általánost amit írtál. Ne haragudj, de sosem fogok senkit sértegetni, nem érdekelnek ezek a nagyszerű emberi dolgok. :)

Az viszont annál inkább érdekel, ha valakinek véleménye van pl. egy papírról. Engem nem érdekel, hogy ez a vélemény kinél milyen hatással van a papírra. Az érdekel, hogy mit ír. :)
tris
tris 2016. 11. 02. 17:45
Előzmény: #22214  Phylaxa
#22218
Látod!? Ez vagy te! Mindent összehordasz, amikor pedig számon kérlek, akkor mindent figyelmen kívül hagyva előveszel egy új témát. Nekem nem kell bizonygatnom, hogy beleállok bármilyen körülmények között az álláspontom felvállalásába.
Viszont akkor kezdjük azzal, hogy betámadtál minden alap nélkül. Kértem idézz.
Utána mehetünk a hülyézésbe.
d_mode
d_mode 2016. 11. 02. 16:52
Előzmény: #22211  kata311
#22217
katinéni ,nagyon sok puszi neked,és nagyon örülök neki,hogy az élet nehézségei ellenére is,tisztán látod a világot,minden jót neked :-)
Törölt felhasználó 2016. 11. 02. 16:23
Előzmény: #22211  kata311
#22216
KATA !

Nem szólítottalak meg.

NE minősíts engem ,én sem teszem bár a tiédre reagálhatnék !

Boldog lennél ha úgy őrültél volna meg mint én !!! :-)

Te csak nézed az árfolyamot és még mindig ülsz a bükóban,ÉN GONDOLKODTAM és most MOSOLYGOK !!!ü

Eszitek a kefét,hogy nem vettetek 5 forinton !

Ki a f...t érdekeltek ?

Röhögök rajtatok !

És NE felejtsd most is te vettél a szádra ,Őrültnek és STB-nek neveztél.

LÁTOD,ezért küldök el mást is a ha... fa.... !

És utána csodálkoztok !!!
Phylaxa 2016. 11. 02. 14:06
Előzmény: #22213  tris
#22215
No ha valóban karakán ember vagy, akkor most összeszeded magad és bemásolod, hogy kiket hülyéztem le az elmúlt 12 évben. Nem fogod megtenni, mert nem tettem ilyet. Ennyit erről.
Phylaxa 2016. 11. 02. 14:03
Előzmény: #22212  tris
#22214
Az én véleményemet bármikor idézheted. Tris engem nem érdekel, hogy te mennyit keresel, vagy vesztesz. Ezt leírtam már, de úgy látom újra és újra még mindig ugyanott tartasz. Talán pénznyelő kellene neked, hogy folytathasd vele ezt a párbeszédet. Én alkalmatlan vagyok erre. :)

Én nem értelek téged. Itt mindenki leírhatja a véleményét. Le is írják sokan. Ettől az árfolyam nem fog változni. :)
tris
tris 2016. 11. 02. 14:02
Előzmény: #22211  kata311
#22213
Kata!
Én boldog lennék, ha itt lehetne normálisan vitatkozni. De szvsz nem miattunk nem lehet. Nézd meg pl. most is Ph. Miket ír? Csak az a lényeg, hogy támadjon, az sem gond, ha semmi alapja nincs annak amit ír. Elcivel kapcsolatban pedig meggyőződésem, hogy nem is gondolsz bele a helyzetébe. Amilyen nyíltan hülyézték őt, amikor nem adta el még 10 alatt sem a papírjait. Eszméletlen módon támadták. Tudom, h egy sportember, aki mint régi küzdősportos, nem az ilyen sunyi támadásokhoz szokott. Akik sértegették, azoknak ajánlotta, h ebben a stílusban ne vitázzanak, ha bajuk van vele, akkor áll rendelkezésükre, bújjanak kesztyűbe. Na ezek között a „beleállósak” között egy sem volt, aki bevállalta volna. Nem is csodálkozom. Ezek nem férfiak, akik ilyen sunyi gerinctelen módon vitáznak.

De milyen érvelés szerinted az, ha valakik állandóan 4Ft-tól tömésről, csődről, értéktelen cégről vizionálnak?
tris
tris 2016. 11. 02. 13:49
Előzmény: #22210  Phylaxa
#22212
Én mit keverek? Te szerencsétlen! Idézz előző két hsz-emből mi nem igaz?
Legalább kapcsolódj valamilyen szinten a vitához ha úgy érzed, még nem égetted magad szénné.
1./ Mit vitatsz előző két hsz-emből? (idézd)
2./ Soha nem vitáztam senkivel arról, h mikor merre fordul az árfolyam. (idézz, ha vitatod)

Egyébként nyelővel sem vitáztam soha arról, hogy 1600-ról venni kellett. Ezekkel a hülye hazudozásaitokkal igyekeztek magatokat tisztázni. Idézzek néhányat a mélypont körüli véleményedből? :)))
Ugyanazok voltak, mint most. Semmiből nem tanulsz. Viszont az én véleményem nem kell takargatni. Felőlem egyébként nyomhatjátok a hülyítést. Ahogy kidumáltátok a papírból a bizonytalanokat 10 alatt, az is a mi konyhánkra hozott. Nem vagyok ellene a további segítségeteknek sem. Végezzétek csak el a piszkos munkát. Én pedig majd tisztán keresek. :))
kata311
kata311 2016. 11. 02. 13:35
Előzmény: #22209  tris
#22211
reggeli beírásodra nem tudtam válaszolni, mert el kellett mennem
nem keltem depes védelmére, csak úgy értettem - bocsi nincs kedvem visszalapozni, mert sok dolgom van ezen kívül - hogy akár neki is lehet igaza, akár másnak is
baj az, hogy nem tudjátok elviselni, hogy mások mást látnak a papír mozgásában, mást olvasnak ki a hírekből, mellé teszik a tapasztalatokat és nem csak egy iránybaN ÁLL A ZÁSZLÓ
ÉN SAJNOS NEM HALLGATTAM ANNAK IDEJÉN A "LEDUMÁLÓKRA" A "VENNI AKARÓKRA" rá is baxtam rendesen
(csak véletlen a nagybetűk mellécsaptam)
poziban vagyok, fölfelé várom, de benne van a fordulat, korrekció, ijesztgetés-cselezés lehetősége, miért nem írhatja le amit gondol
monkot nagyon sajnálom, ő már belebetegedett, beleőrült, nem tud róla, sajnálom is érte
de minősíthetetlen hangnemben, elvakultan üvöltözi az igazát, ellentmondást nem tűr, személyeskedik, fenyegetőzik, ennek mi értelme van?
meglátom a ritka sorait, nagybetűit, már tekerek is lefelé, nehogy elolvassam, mert unalmas, fáraztó, halál idegesítő
depes beír két-három sort, az a vleménye oszt nekiugrotok
sajnoos nem csak egy irány van
zeller éva csinálja jól, pár forintokért ki-be ugrál, de legalább nem ragad be
Phylaxa 2016. 11. 02. 13:11
Előzmény: #22209  tris
#22210
Na így írják át a történelmet. Senki sem tudta megmondani a fordulót. Pénznyelő tippelte 5 forintra, ha jól emlékszem. Én például 2,5-re de nyilván nem tudhattuk.

Te kevered a csődvédelemmel. Az bizony a bankfinanszírozás miatt ott is lebegett. Az, hogy te csak azzal foglalkozol, hogy 16 évig 1600-ról végig kell venni, az a te véleményed. Ebbe engem is belepróbáltál húzni, de engem nem érdekelt akkor sem és most sem. Nyelővel vitáztatok erről emlékszem. Mindenesetre ne próbáld máshogy magyarázni, mint ahogy történt! Bár azt csinálsz amit akarsz. :)
tris
tris 2016. 11. 02. 11:41
Előzmény: #22207  exmnbs1
#22209
Mivel D-mode védelmére kelt Kata, ezért egyértelmű az irány. Viszont nem hagynálak ki belőle téged sem! Te is itt moziztad Stock 33-al a végjátékot 4 Ft-nál, miközben kajoltatok egymás tenyeréből. Mintha a zsebetekben lenne a bölcsek köve.
Nagyon okosak vagytok mindannyian. :)))
BadSanta 2016. 11. 02. 10:23
Törölt hozzászólás
#22208
exmnbs1 2016. 11. 02. 10:12
Előzmény: #22206  tris
#22207
Mintha nem d_mode iranyaba menne ugy csinalsz))))))
tris
tris 2016. 11. 02. 10:03
Előzmény: #22035  kata311
#22206
Kata!
Kedvellek, imádlak, a világért meg nem bántanálak. De kérlek nézd vissza, hogy mit össze randalírozott itt sok patkány 4 Ft környékén! Köztük volt a védenced is.
Ettől függetlenül elfogadom, ha valaki nem tartja jó kereskedési lehetőségnek Opinyuszit. Semmi gond. Ha máshol kereskedik és élvezi, még gratulálok is neki, mert kívánom, hogy mindenki kedvét lelje a tőzsdében. Viszont azért kicsit ereszkedjünk le a földre. A mélypont körüli kemény vitákban, ahol nekünk papírral rendelkezőknek igen csak a sarkunkon kellett állnunk, végül is mi győztünk. Akár azért mert jól sikerült alakítanunk a beker átlagunkat, akár azért mert ma kisebb sokuknak a mínusz, mint volt a mélypont környékén.
Ugyanakkor akik papír nélkül állandóan osztogatják az észt, (miközben a tőzsde/a tények megcáfolták őket sorozatban) pont ezek viselkednek itt a topicban úgy, mint ha ők szopták volna csúcsosra a piramist. Igaz ahogy itt már megfogalmazták nálam jobb tollú fogalmazók ezek azért igazi népművészeti jelenségek, de azért mégis…
Ha már a közülük itt maradóknál nincs semmiféle önkontroll, hát egy-két szigorúbb figyelemfelhívás rájuk fér. Ezeknél egyébként még az önkéntes száműzetésbe vonult nagypofájúak is jobban reagálták le a szereplésüket. (Pénznyelő, Xautista és társaik.)
Törölt felhasználó 2016. 11. 02. 09:55
Előzmény: #22203  Vertigo
#22205
Írni megtanulhatnál végre...
d_mode
d_mode 2016. 11. 02. 09:12
Előzmény: #22203  Vertigo
#22204
Ha ,ha ebbe valaki belelátja a fordulatot,az varázsló :-)
Vertigo 2016. 11. 02. 09:10
Előzmény: #22202  Törölt felhasználó
#22203
Mindjárt fordúl;-)
Törölt felhasználó 2016. 11. 02. 07:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#22202
Nagy játék,de örülök,hogy nem értik,nem akarják,vagy csak sunyi ,kétszínű ...........

Na még egyszer : Az "igazi" tulajnak annyi pénze van amennyit csak akar ad.......i pénzből.
Azt csinálnak amit akarnak SAJNOS !

Röhögnek,bármilyen szabályt hozzá igazítanak a terveikhez !

Legalább 1 évvel előre gondolkodnak !
Már 1 éve elkezdték a folyamatot SZVSZ -t ( két offshore )
A B.C.-s csomagot is megszerezték amikor lent volt az árfolyam a béka s... alatt .

Az MNB a bét-többségi tulajdonosa !
A tőzsdei cégeknél lehet igazából el......,hogy ki a tulaj. RÉSZVÉNYEK !

Most is azzal takaróztak,hogy tőzsdei cég vette meg a MW-ót.

JA ,és neki nincs Opimus részvénye ! :-)

Neki tényleg NINCS ! :-) :-) :-)

ÖRÜLÖK,ha egyre kevesebben veszik ,bár tisztán látható néhány "negatív " fórumozón,hogy másként irkál az Opimusról.

A leírtak csak egy gondolat leírt szüleményei. SZVSZ !!!!!

Szép napot.

Aki akar el ad,aki akar vesz !!!! :-)

Ez a tőzsdei játék.

VÁRAKOZÁSOK !!!!!!!!!





Törölt felhasználó 2016. 11. 02. 06:39
Törölt hozzászólás
#22201

Topik gazda

fci
5 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek