Topiknyitó: Portfolio 2014. 12. 05. 07:39

Orbán: támadják Magyarországot! (2.)  

Ugrás a cikkhez
Magyarország nemzeti függetlensége támadás alatt áll - fogalmazott Orbán Viktor a közrádió péntek reggeli műsorában John McCain amerikai republikánus szavaival kapcsolatban. Elárulta azt is, hogy csütörtökön beszélt Vida Ildikó NAV-elnökkel, mert...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=207458
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 12. 15. 10:57
Előzmény: #410  Hegyesi2
#420
De ha komolyan mondod, hogy mindig szemben álltál a kommunistákkal, akkor hol voltál, mikor a manyupot államosították?
dexter 2014. 12. 15. 10:57
Előzmény: törölt hozzászólás
#419
Majd ha nyugger korodba nem lesz napokig mit enned az 5 fokos hajléktalanszállón, mert a kormány a nyugdíj helyett majd egy fecnit fog neked átadni, hogy sajnáljuk, de ebben a hónapban sem telt a nyugdíjad kifizetésére, akkor remélem eszedbe jut majd és meleg, jó érzéssel fog eltölteni a visszaemlékezés erre az időre, mikor elvették az emberek lehetőségét a nyugdíjhoz és egy mosolyt, is elengedsz, hogy milyen jól van ez így, megérte.
Törölt felhasználó 2014. 12. 15. 10:53
Előzmény: #410  Hegyesi2
#418
Igen, pont ez az abszurd, hogy van egy réteg, amely a Kádár rendszerben szocializálódott, de lázadott ellene, csak közben nem vette észre, hogy ő is olyanná vált, mint a rendszer, és a nézetei idővel pont ugyanazzá váltak, mint a kommunistáké. Ez a réteg hiszi a kommunista nézeteit konzervatívnak.
dexter 2014. 12. 15. 10:52
Előzmény: #410  Hegyesi2
#417
Jelenleg orbán a legnagyobb kommunista. Sőt, az elmúlt 25 év legkommunistább embere orbán.
De majd ha lekerül a hályog a szemedről, akkor majd észreveszed te is.

Orbán a kommunizmusban nőtt fel, és nem is ért mást. Nem érti a mai világot, csak azt amiben felnőtt. Egy ideig úgy tűnt, hogy érti a demokrációt, de valószínű, csak elterelés volt. Ez nagyon jól kivehető a mostani nyilatkozataiból, az arrogáns viselkedéséből. Nem veszi, mert nem érti. Nem érti, hogy a világ már teljesen más, és ezért úgy gondolja, hogy ez nem jó. Nem véletlenül épít most fel egy kommunista országot, kommunista diktatúrával.
Ez az ember még mindig a 70-es, 80-as években él, és ezt is akarja visszahozni ide az ostoba ideológiájával egy általa demokrációnak csúfolt (amit szívből gyűlöl) lepellel eltakarva, hogy az emberek ne vegyék idejekorán észre a mesterkedését. Azt hiszi ezt a trükközést nem veszik észre az emberek, pedig csak az ostobák dőlnek be ennek a majomkodásnak.
Nem véletlen, hogy a nyuggerek szavaznak rá, mert ugyanabból a régmúlt időkről nosztalgiáznak, amiből orbán, és amiben együtt éltek.
Törölt felhasználó 2014. 12. 15. 10:51
Előzmény: törölt hozzászólás
#416
3000 mrd Ft elég sok pénz - talán ezért került elő folyton. Meg azért, mert a nyugdíjrendszerünk biztosan halad a fenntarthatatlanság irányába. A probléma pedig nemhogy nem oldódott meg, hanem súlyosbodott is az MNYP-k felszámolásával. Ha sikerül felfognod, ha nem.
Törölt felhasználó 2014. 12. 15. 10:48
Előzmény: #410  Hegyesi2
#415
Erre nem válaszoltál...

"Nem pocskondiázunk,nem birkázunk más világnézetű embereket!
Hegyesi2"

"Liberális oldalról nem ezt látom!
Sőt nem szabadelvűséget,hanem szabados elveket látok!Lehetőleg ne dolgozzunk,lopjuk el sikkasszuk el más vagyonát,munkabérét mi vagyunk az okosak a "paraszt" meg le van szarval.Majd elszívunk rá egy spanglit oszt jó napot.
Hegyesi2"

Tehát szerinted a liberális az tolvaj, csaló, bunkó, drogos. Szerinted te magad megfelelsz a fent megfogalmazott másokkal szembeni elvárásodnka? Igen vagy nem?

Hegyesi2
Hegyesi2 2014. 12. 15. 10:46
Előzmény: #412  ts3
#414
Értelmezd még egyszer! ÐÐ
Törölt felhasználó 2014. 12. 15. 10:46
Törölt hozzászólás
#413
ts3 2014. 12. 15. 10:22
Előzmény: #409  Hegyesi2
#412
"nem rabolok ne lopom el más vagyonát"
MANYUP

" nem élek maffiózó életmódot"
Szijjártó,Lázár,Rogán?
Mind családi segítséggel vesz ingatlanokat,mert a legális fizetésből nem lehetne azokat megvenni.

" és lehetőséget adok másoknak is a tisztességes megélhetésre"
Közmunka, 47000.

Te tényleg nem találsz ezek közül a felsorolások közül valamit, ami illik a fideszre?
watson
watson 2014. 12. 15. 10:16
Előzmény: #409  Hegyesi2
#411
egy szava-hihetetlen hazug Bayer agit-prop populizmusa
Hegyesi2
Hegyesi2 2014. 12. 15. 10:15
Előzmény: #407  Törölt felhasználó
#410
Ezzel csak az a baj,hogy mindig szemben álltam a kommunistákkal ! :)
Hegyesi2
Hegyesi2 2014. 12. 15. 10:13
Előzmény: #408  ts3
#409
Ezt nem konkrét személyekre írtam,az vegye magára akinek inge!
Mint jelenség viszont tükröződik!
John McCain demokráciája! :link
ts3 2014. 12. 15. 10:00
Előzmény: #325  Hegyesi2
#408
"Nekem mint konzervatív beállítottságú embernek nyilván más a véleményem mint egy liberálisnak! Az én elvárásaim között még szerepel az elvárható tisztesség /nem rabolok ne lopom el más vagyonát nem élek maffiózó életmódot és lehetőséget adok másoknak is a tisztességes megélhetésre/.
Liberális oldalról nem ezt látom! "

Ha én liberális vagyok, akkor azt mered állítani, hogy elrabolom más vagyonát, maffiózó módon élek és nem adok lehetőséget másoknak tisztességes megélhetésre?

Egyébként jól összeszedted a fidesz kormányzás jellemzőit, és nem kellene másokra pl a liberálisokra ráfognod.
Törölt felhasználó 2014. 12. 15. 09:59
Előzmény: #325  Hegyesi2
#407
Az a baj, te nem konzervatív vagy, mert olyan Magyarországon alig van, hanem kommunista, és a kommunista nézeteidet hiszed konzervatívnak. De ne aggódj, sokan vannak még így ebben az országban.
Hegyesi2
Hegyesi2 2014. 12. 15. 09:44
Előzmény: #405  Törölt felhasználó
#406
Csak azért mert ez a taktika egyeseknél. :)
Törölt felhasználó 2014. 12. 15. 09:39
Előzmény: #403  Hegyesi2
#405
Gyorsan öregszel:))))
a #398-ban (kb. fél órája) még Te is idéztél :))))
morci 2014. 12. 15. 09:38
Előzmény: #384  goapsy1
#404
Én hármat találtam el a 12-ből, pedig isten bizony igyekeztem.
Gratulálok a teszt kiötlőjének! Zseniális!
Hegyesi2
Hegyesi2 2014. 12. 15. 09:29
Előzmény: #400  goapsy1
#403
Kispajti,pontosan azért nem kell idézgetni mert nem 5-6 évesek vagyunk és tudjuk követni saját magunk általi válaszokra való viszontválaszodat!
"de pont leszarom" Na ebben közös nevezőn vagyunk!
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 15. 09:21
Előzmény: #399  wgl
#402
itt sajnos nem csak az ellenzék a hülye, hanem a nép is - normális országban ha a miniszterelnök benyögné, hogy most 4-szer annyi adót szednek, mint 5 éve, mindenki nekimenne, hogy honnan is veszi ezt.

itt a tolvaj orbán benyögi, aztán méla csend.
azt meg te is tudhatod, hogy ha bárki számokkal jön elő, a magyar már kapcsol is tovább a tévén, mer uncsiiii. :)

igazából ez a nép pont ezt a kormányt érdemli, az a nagy büdös helyzet.

"Egyébként a válaszod hosszabb mint az én beírásom! "

ebben igazad van, de szerencsére én gépelni nagyon gyorsan gépelek. :)
ellenben az adatokat előkeresni és kiszámolni, na az azért idő :D
dexter 2014. 12. 15. 09:19
Előzmény: #399  wgl
#401
Ennél is rosszabb a helyzet, mert a matekzseni eltolcsi és orbán a 2,5%-os IMF hitelt egy 6,5%-os piaci hitellel váltotta ki.
A sok agyhalott fidesz hívő meg ennek tapsol, hogy visszafizettük az imf hitelt, áradásul idő előtt; az már nem érdekli, hogy ez évi több 100Mrd Ft többletkiadást jelent, amit az ő pénztárcájából vesz ki orbán.

Kíváncsi vagyok, hogy ha az ilyen agyhalottaknak pl. a bank küldene egy papírt, hogy eddig 2,5% volt a kamat a hitelére, de most felemelik 6,5%-ra, csak mert ő olyan tökös szabadságharcos, akkor is így tapsolna-e?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek