Topiknyitó: Portfolio 2014. 12. 05. 07:39

Orbán: támadják Magyarországot! (2.)  

Ugrás a cikkhez
Magyarország nemzeti függetlensége támadás alatt áll - fogalmazott Orbán Viktor a közrádió péntek reggeli műsorában John McCain amerikai republikánus szavaival kapcsolatban. Elárulta azt is, hogy csütörtökön beszélt Vida Ildikó NAV-elnökkel, mert...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=207458
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2014. 12. 09. 19:09
Előzmény: #237  nemgyorgy
#240
Ilyen ocsmány hőbörgésért kár ide írkálnod. Erre ott vannak a kocsmák (már ameddig Lazár be nem záratja azokat, hogy nemzeti italboltok legyenek helyettük).
Törölt felhasználó 2014. 12. 09. 19:09
Előzmény: #237  nemgyorgy
#239
Épp most fizettek ki egy AMERIKAI cégnek 30 MILLIÁRD forintot egy olyan termékért, melynek a konkurenciája amellett, hogy még jobban is számol még ingyenes is!

Akkor most ki szolgálja ki gátlástalanul a nyugatot?

Ja, hogy még el is hazudják?!
Törölt felhasználó 2014. 12. 09. 18:46
Előzmény: #237  nemgyorgy
#238
milyen többsége?????????????
nemgyorgy 2014. 12. 09. 18:41
Előzmény: #226  upgrayeddAKS
#237
De bizony tehetsz ,a Te -és hasonlóan gondolkodó elvtársaid- mentalitása,felfogása /lepratelep,undorító patkány/ bizonyítja,hogy nem vagytok magyarok,ahhoz a réteghez tartoztok akik hatalomba tartottak egy hazaáruló, mocskos,minden idegen érdeket gátlástalanul kiszolgáló gyurcsányi féle bagázst.Még szerencse ,hogy a magyar emberek többsége ennél sokkal bölcsebb,ők voltak többségben /háromszor is ez évben/,a hozzád hasonlók meg nyalogathatják sebeiket.Ami azt tőkét illeti amelyért szerinted verseny folyik,jobb ha távol marad ,ténykedésüket láthatjuk a multik,RTL,bankok "adóoptimalizáló" módszereiben /a magyar állam elől ellopni a pénzt ,majd Luxemburgban 2%-al leadózva vigyorogni a hülye magyarokon és más nációkon, Junkers mester asszisztálásával.Látom Te már túl vagy a csirkeagy-transzplantáción.
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 09. 17:42
Előzmény: #235  goapsy1
#236
hát igen, nagy változatosságot tud omaha felmutatni...
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 09. 17:38
Előzmény: #234  upgrayeddAKS
#235
ezt hívják úgy, hogy variálod a mondanivalót :P
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 09. 17:33
Előzmény: #232  goapsy1
#234
nem macerálom, csak akartam adni egy üveg pezsgőt a sofőrnek :)
különben rájöttem már, csak nekem még 2db O-val írta, de aztán rájött, hogy a 0 az 1 előtt van... biztos valaki megmondta neki :)
omaha 2014. 12. 09. 17:24
Előzmény: #231  upgrayeddAKS
#233
=00=
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 09. 17:22
Előzmény: #231  upgrayeddAKS
#232
ne maceráld már, ezek eddig a legértelmesebb kommentjei :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 09. 17:17
Előzmény: #230  omaha
#231
ezt láttad utoljára, mielőtt kioperálták az agyadat? :)
legalább megvan a rendszáma? :)
omaha 2014. 12. 09. 17:09
Előzmény: #229  upgrayeddAKS
#230
=OO=
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 09. 17:08
Előzmény: #198  omaha
#229
"Orbán Viktort személyes sértés érte, ilyen sértést felelős politikus nem hagy szó nélkül, remélem ezt te is így tennéd, ha ott lennél a legfőbb hokkedlin ! "

erről jut eszembe: orbán cs.p. is legyen életében egyszer férfi, és hívja ki párbajra az őt megsértőket :)
ebből az ország csakis jól jöhetne ki :)
ne bújjon az alsóbbrendű zombijai mögé, álljon ki (akár) egymaga az "országra törő" ellennel, de felőlem akár a "katonáit" is viheti magával, mint Zrínyi tette anno :)
rohanjon hát ki a várból, támadjon rá az ellenfélre, ő úgyis jobban tudja, mint mi, hogy kik támadják az országot :)
omaha 2014. 12. 09. 17:06
Előzmény: #226  upgrayeddAKS
#228
=OO=
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 09. 17:00
Előzmény: #213  Törölt felhasználó
#227
link

az eddigi 3...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 09. 16:56
Előzmény: #222  omaha
#226
látom, az értelmi "képességeid" megakadályoznak abban, hogy megértsd a lényeget: amikor egy tűzoltó berúgja az ajtódat, mert ég a ház, és kiment x főt, akkor nem rinyálsz az ajtó miatt (ami btw. úgyis benn ég)

ez a gazdaságnak lenne jó, nem nekem - nekem megvan az egzisztenciám, a nettó cash-flow (bevételek mínusz kiadások) "mutatómat" egészen biztosan az ország nagy része megirigyelné, ha az orruk alá dörgölném (de én annál bölcsebb vagyok...) - mit gondolsz, miért nem hagytam még itt ezt a büdös lepratelepet? a magyarok nagy része sajnos egy undorító patkány, egymást húzzák vissza, lopnak vég nélkül, stb.
minderről nem én tehetek, de a következményeit részben én is viselem, mert ez az ország nem az "idegen támadók" miatt egy lepratelep, hanem a sok szubhumán miatt
1x talán elég agyad* lesz hozzá, hogy megértsd: nagyon sok kitörési pontja nem maradt már ennek az országnak, pl. az IT-hajó szinte már el is úszott, stb.
egyébként én elsősorban a nyugati nyugdíjasokról írtam, nem a zsidókról, de a reakciódból is látszik, hogy mennyire utálod a zsidókat... de a helyzet az, hogy a nyugati nyugdíjasok lényegesen többet hoznának, mint a zsidók, legfeljebb a zsidó befektetők tudnák őket überelni, de azok meg nem ide jönnek: van ettől sokkal jobb környezet is a világban - ha nem tudnád, a tőkéért verseny folyik, a komcsi majmok meg elüldözik azt
*megj.: pl. egy csirkeagy-transzplantáció után biztos tudnál gondolkodni is...
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 09. 11:06
Előzmény: #220  morci
#225
" és ebben a médiadiktatúrában nagy szükség van rájuk például azért, hogy TE IS tisztábban láss. "

Ne téveszd össze őket magaddal, nekik más az igényük.
Te tisztán akarsz látni, ők viszont azt akarják, hogy az agyament baromságaikat valaki alátámassza. Ha hazugság, nem baj, lényeg, hogy ne kerüljenek tudathasadásos állapotba.

Másképp ugye az elméjük meghasonlana, hisz ők szép okos jó emberek <--> egy elmebeteg diktátort és egy tolvaj maffiát támogatnak.

Ezt az ellentmondást pszichológiailag kezelni kell, (lásd kognitív disszonancia) s erre az é-koreai híradók színvonalát idéző párt-tévék tökéletesen alkalmasak, azokat épp erre az igényre hozták létre.
Hogy a fidesz (megmaradt) agyhalott birkái továbbra is zavartalanul vegetálhassanak.
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 09. 10:59
Előzmény: #218  nemgyorgy
#224
Bár látszik, kedves elvtárs, hogy gondolkodással nem sűrűn erőlteted magad, de azért teszek egy kísérletet:

Mit gondolsz, a kedves fideszes tolvajok, akiket láttál a cúúúúnya rtl-es híradóban, miért nem pereltek? Miért nem perelt soha egyik se?

Csak nem azért, mert tudták, hogy elvesztenék a pert?
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 09. 10:55
Előzmény: #217  Törölt felhasználó
#223
Vigyázz az ilyen szeméttel, ez az úriember is sokat nézte:

link
omaha 2014. 12. 09. 10:16
Előzmény: #207  upgrayeddAKS
#222
Azánmmehetnél hozzájuk samesznak, nejed meg házvezetőnőnek, lányod-ha van bébysitternek persze nem libacombért !
omaha 2014. 12. 09. 10:14
Előzmény: #196  Törölt felhasználó
#221
De ki is lőtték a szeműket, meg megrugdosták őket, a nagy baloldali demokraták de a görény Gergényi aössze vissza hadovált a leesett jelzésekről, ez nem hasonlítható össze avval amit írtam. De az is érdekes, hogy akkor hol volt a nyugat, az Usa a nagy demokratikus emberi jogaival ?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek