Topiknyitó: Portfolio 2014. 12. 05. 07:39

Orbán: támadják Magyarországot! (2.)  

Ugrás a cikkhez
Magyarország nemzeti függetlensége támadás alatt áll - fogalmazott Orbán Viktor a közrádió péntek reggeli műsorában John McCain amerikai republikánus szavaival kapcsolatban. Elárulta azt is, hogy csütörtökön beszélt Vida Ildikó NAV-elnökkel, mert...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=207458
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 18:14
Előzmény: #198  omaha
#200
" Egyik llenséges válaszadóm sem tudott megjelölni alkalmasabb személyt"

Khm... #194

felsoroltam négyet is

de ha akarod, sorolok még másik negyvennégyet
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 18:13
Előzmény: #198  omaha
#199
hiába nem tudod elfogadni,akkor is ez véleményem!
a "bárki" nyílván képletesen értendő,potens és alkalmas személyekre gondolok

lenézés? simán lehetne az ellenkezője is,ha arra adna okot,így viszont pont azt kapja,ami kijár neki!

hollandia szedett-vedett? hm.. no comment

sértegethetsz nyugodtan,ha úgy látod jónak,azzal csak magadról állítanál ki bizonyítványt,nem rólam
omaha 2014. 12. 08. 18:02
Előzmény: #197  Törölt felhasználó
#198
Nem tudom elfogadni a "bárki" megjelölést! Egyik llenséges válaszadóm sem tudott megjelölni alkalmasabb személyt, azért vegyük figyelembe hogy azért egy miniszterelnök az miniszterelnök, nem pedig valami kósza polgár.külföldi megítéséünkért sokat tett az itt élő egyik-másik kisebbség sajnos. ehhez sajnos sszisztált a kormány is, bár most Mc szenátor ezt kevesli. Nálunk nagyobb nemzetek sajnos lenéző politikát folytatnak -így látom velünk szemben, különösen az Usa, és több potens európai hatalom : A franciáknak is nagyon kinyílt a .......juk, a németek Angelája a volt NDk totum-faktumja volt Talán az angolok még elvielhetők, bár figyelni kell rájuk si. Az Usa elvetette sulykot. Orbán Viktort személyes sértés érte, ilyen sértést felelős politikus nem hagy szó nélkül, remélem ezt te is így tennéd, ha ott lennél a legfőbb hokkedlin ! oroszok meg teszik azt amit az érdekük megkíván, nem hagyják hogy a fejükre .....janak. Ők sem különben a Deákné vásznánál, nek m kell félteni őket ! Nem hiszem hogy komolyan gondolod a diktaturák összehasonlítást. Hollandia kezd egy szedett-vedett társadalomhoz hasonlítani, majd meglátjuk mi lesz a szabad füvezés, és bevándorlá eredménye. Svájc az mr más. Zárt társadalom volt, már kezd eródálódni: Remélem kulturált a szöveg nem kívánlak sértegetni, de ha nem egyezik a véleményünk talán nem kellene éles lőszert alaklmazni rögtön !
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 17:47
Előzmény: #193  omaha
#197
ilyen nincs,ugyanakkor a mai orbánnál bárki jobb

paradoxon,de ez van

nem kedvencem gyurcsány,de a legrosszabb gy. is 100x jobb lenne a legjobb orbánnál

megkockáztatom,hogy orbán a múlt század egyik,ha nem a legtehetségesebb politikusa lett volna,ha kihasználta volna a belföldi-és nemzetközi lehetőségeit és a tehetségével élt volna,ahelyett,hogy csúnyán visszaélt vele.ezzel a rendszerváltás utáni időszak legsötétebb korszakát hozta el,ha az ember kimegy kűlföldre,szégyellnie kell,hogy magyar.szalonképtelenek vagyunk az egész világon,sehol nem fogadják a kormánytagokat megfelelelő szinten,stb..
ha megtette volna,amire a sors predesztinálta,akkor most hazánkat nem a balkánnal+afrikai diktatúrákkal említenék egy lapon,hanem pl-ul hollandiával és svájc-al
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 17:43
Előzmény: #193  omaha
#196
"Annyit szapuljátok az országot, és persze a miniszterelnököt"

2006-2010 között nem csak szapulta az ellenzék, meg te és a hozzád hasonlók, hanem még törtek zúztak is. Akkor ez persze nem zavart...
omaha 2014. 12. 08. 17:43
Előzmény: #190  Törölt felhasználó
#195
Nyugatra keletre tartás ? arra kell tartani amerre nekünk jobb lenne, benne a tévedés lehetőségével. Ellenségeinkel kapcsolatban? Az összes volt kisantant államok nem éppen a barátaink. Energiaellátás? jó kérdés, az orosz gázvezeték kútba esett, de kik miatt? Remélem megsegít bennünket az önzetlen nyugat vagy elkezdhetjük fúrni az ország talaját, hátha találunk még gázt. Ha megnézitek az ország történelmében, mindég csak az igérgetés volt a többségben, de segítség az nem .
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 17:42
Előzmény: #193  omaha
#194
"Annyit szapuljátok az országot"

Szapultuk az országot??
Ki és hol??

"és persze a miniszterelnököt"

Na igen, őt szapulom, mert egy utolsó tolvaj. (mellesleg nem tudtam, hogy kötelező dicsérni.)
A bíróságon is szapulják a bűnözőket,mielőtt lecsukják őket, ezek szerint akkor ott is a bűnözőkkel szimpatizálsz?

Ha értelmes beszélgetést akarsz, fejtsd ki a véleményed a listáról, amit belinkeltem.

azt meg már ezerszer elmondtam: a jelenlegi miniszterelnök helyett bárki jobb.
Chikán, Ángyán, Mellár, Oszkó.
tessék, helyből 4 név. ha gondolod, sorolok még.
omaha 2014. 12. 08. 17:37
Előzmény: #191  goapsy1
#193
Nem erről van szó: Annyit szapuljátok az országot, és persze a miniszterelnököt, hogy ez már túl megy mindeen. Egyikötök msem tudott egy, csak egy nevet is mondani a jelenlegi miniszterelnök helyett!!!Megjegyzem én nem szurkolok senkinek, csak próbálok értelmes beszélgetést folytani, de ez úgy látszik reménytelen.
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 17:29
Előzmény: #184  upgrayeddAKS
#192
gondold el, milyen szuperjó munkahely lehet ez a nav, hogy ennyire aggódik a munkatársaiért ;)))
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 08. 17:28
Előzmény: #183  omaha
#191
Szóval nincsenek érveid. Pech, de valahogy nem lep meg.

"Sajnálatos hogy ezeknek szurkolsz !"

Nem, az a sajnálatos, hogy te azoknak szurkolsz, akik kirabolják az országot.

De hát ízlések és pofonok, van, aki a tolvajokra bukik.
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 17:02
Előzmény: #157  omaha
#190
Igen sokszor téved pl.:
- a virágzó/hanyatló nyugattal kapcsolatban
- Magyarország nyugatra/keletre tartásával kapcsolatban
- Magyarország keleti/nyugati ellenségeivel kapcsolatban
- Magyarország enegia-ellátásának kérdésében

hogy csak néhányat említsek.
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 16:57
Előzmény: #155  kukutyinbenko
#189
Ne viccelj már!
Magyarországon államilag támogatott és hergelt osztályharcok folynak.
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 16:55
Előzmény: #128  Törölt felhasználó
#188
Gazdaságpolitikai alapon nem hülyeség és nem is túlzás, noha a legfőbb momentumokban kőkomcsi a rendszer.

A szenátort nem érdekli, hogy Orbán itt mit használhat fel és őszintén le is sz@rja ezt a légypiszkot.

Neki ez pont olyan belpolitika, mint amit itt mondanak a miniszterek. Csak az a kutyát nem érdekli, ezzel szemben ő valaki. Tehát képtelen a dolog érdemben visszaütni.

És, hogy miért Magyarország? A kiforgathatom a mondást: a kutya is a dombra sz@rik. És itt most szó szerint értem, ahol Magyarország sz@ros, a szenátor meg rátesz egyet.
kukutyinbenko 2014. 12. 08. 15:01
Előzmény: #182  omaha
#187
Na ennyit a szellemi képességeidről...
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 14:19
Előzmény: #165  loliense
#186
az első hely már réges rég elkelt,az arany-ezüst topicban megtalálod a győztest :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 14:16
Előzmény: #180  goapsy1
#185
a chuck norris-os mondásokat ki lehet dobni, vagy orbáncosra cserélni :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 14:15
Előzmény: #179  goapsy1
#184
wow, ezt nem is tudtam.. de ugyabár soha nem árt az óvatosság :)
az imperialisták nemzetünkre rontó hordája miatt nagyon kell az elővigyázatosság :)
éberség, elvtársak, éberség :)
omaha 2014. 12. 08. 14:12
Előzmény: #159  goapsy1
#183
Nem érdekel az a vén bolond amerikai, én sosem estem hasra előttük. Egy ostoba népesség. Sajnálatos hogy ezeknek szurkolsz !
omaha 2014. 12. 08. 14:08
Előzmény: #162  kukutyinbenko
#182
Neved kiváló azaz kukutyinbunkó. bravó! jó névválasztás!
omaha 2014. 12. 08. 14:05
Előzmény: #165  loliense
#181
Visszalépek a javadra. Krály vagy !

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek