Topiknyitó: Portfolio 2014. 12. 05. 07:39

Orbán: támadják Magyarországot! (2.)  

Ugrás a cikkhez
Magyarország nemzeti függetlensége támadás alatt áll - fogalmazott Orbán Viktor a közrádió péntek reggeli műsorában John McCain amerikai republikánus szavaival kapcsolatban. Elárulta azt is, hogy csütörtökön beszélt Vida Ildikó NAV-elnökkel, mert...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=207458
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
valoigaz 2014. 12. 06. 13:18
Törölt hozzászólás
#100
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 12. 06. 13:06
Előzmény: #98  Csakisazigazat
#99
Az RTL KLUB pedig majd élőben közvetíti ,ahogy zavargatják a bírkamenetet körbe körbe az országban ,míg csak ki el nem pusztulnak végelgyengülésben. :o)
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 12. 06. 13:05
Előzmény: törölt hozzászólás
#98
Legyen is!Az eddigi dolgokért én már rég lefejeztem volna ezt az országot,ha ekkora hatalmam lenne mint a tőlünk nyugatra lévőknek.Egy percet sem gondolkodtam volna.A helyükben már megzsaroltam volna sokkal jobban a magyar népet,hogy mi történik ha nem tudják a helyüket.Most is ez zajlik ,csak kicsit kultúráltabban.De amelyik intés most nem használ, azt követik majd egyre keményebb szankciók.
valoigaz 2014. 12. 06. 12:58
Törölt hozzászólás
#97
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 12. 06. 12:56
Előzmény: #94  szivacs
#96
Neked elmagyarázni valamit?Azt sem érted ami az orrod előtt zajlik évtizedek óta!Egyébként is ,épp gondolkodású ember tudja,hogy a magyar kormányt támadja a Nyugat,mert ha a magyarokat támadná akkor már végünk lenne .Itt csak Orsóst és bandáját támadják,mert unják a cigánykodásukat,ahogy minden jóérzésű ember unja.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 12. 06. 12:48
Előzmény: #93  szivacs
#95
Arról nincs értesülésem ,de véleményem szerint te és társaid be sem fogjátok tudni fejezni a bőgést és a bömbölést!Ezt fogjátok üvölteni,hogy :Oda a Viktor,oda az igazság!Én meg szétnevetem az agyam !!!
szivacs
szivacs 2014. 12. 06. 12:40
Előzmény: #28  Törölt felhasználó
#94
"Persze, hogy támadás alatt van, mindig is támadás alatt volt. A történelmünk során végig védekeznünk kellett, de soha össze nem fogtunk, mindig a nagyhangú handabandázó vezéreinkre fáztunk rá, most is így lesz, ez már most látható. Nekünk olyan ügyes és rátermett politikusokra és diplomatákra volna szükségünk, akik valóban a nép, az ország érdekeit képviselik, nem pedig eladják azt 30 ezüstért."
Ha már leplusszoltalak, kifejtenéd ezt bővebben? Szerintem sokakat érdekelne.
szivacs
szivacs 2014. 12. 06. 12:37
Előzmény: #90  Csakisazigazat
#93
"üzenem,hogy már el van döntve Washingtonban,hogy bukováré lesz a kis dzsipónak" - és mi fog történni azután értesüléseid szerint?
wgl 2014. 12. 06. 09:26
Előzmény: #1  Portfolio
#92
MO függetlenségét minden áron megvédem!

Kuss!

OV.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 12. 06. 09:13
Előzmény: #90  Csakisazigazat
#91
Ami a kommunistákkal közös ,az a diktatúra alkalmazása az emberek felé,na abban egyforma a két rendszer.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2014. 12. 06. 09:05
Előzmény: #87  goapsy1
#90
Ne hívd már Orbánt légy szíves "újkomcsinak"!A kommunisták elvették a kulákoktól azt ,amiből olyan jól éltek és csak keveset adtak a náluk dolgozó szegényeknek.Orbán viszont visszaadta nekik a sok földet és a töménytelen támogatást is kiharcolta nekik anno.Inkább újfeudális rendszernek hívnám.Látom nektek nem sokat meséltek városi nagyszüleitek ezekről a dolgokról,nekem falusiak voltak és ők átélték ezeket a dolgokat ,alig várták,hogy kommunizmus legyen,mint dolgozó emberek,akiket addig csak szárazkenyéren és vöröshagymán dolgoztattak ,a szalonna az mindig kimaradt valahogy!
Nemgyörgynek pedig üzenem,hogy már el van döntve Washingtonban,hogy bukováré lesz a kis dzsipónak,de lehet hogy még a bírkamenet megváltoztathatja ezt a dolgot,induljatok gyorsan el !
totoro
totoro 2014. 12. 06. 08:58
#89
Goodfriend megmondta mi a megoldás, de valamiért ezt nem választja a drága Ildikó:

"Az Egyesült Államok kész segítséget nyújtani a magyar kitiltási lista összeállításában, ott ugyanis évente nyilvánosságra hozzák, kiket ítéltek el korrupció miatt – mondta a Népszavának André Goodfriend, az USA ideiglenes ügyvivője.

Goodfriend Vida Ildikónak újra megüzente: kérjen vízumot, és akkor konkrétan ki fog derülni, miért tiltották ki az USA-ból. Bepereléséről azt mondta: nem érti, hogyan akarnak hozzáfogni, hiszen nem a személyével van gond. Nem érdekli, hogy még nem mondott le a NAV elnöke, mivel "semmiképp nem akarnak beavatkozni Magyarország belügyeibe" – mondta a Népszavának.

Az Orbánt lefasitázó John McCainről azt mondta, hogy köztiszteletben álló szenátor, aki néha kemény véleményeket fogalmaz meg, de képes azokat tényekkel is alátámasztani. "Ez azonban nem jelenti azt, hogy mindenben egyetértünk [...]. McCain a saját véleményét képviseli a szenátusban. Ez a nagy előnye egy olyan törvényhozásnak, amelyben az emberek képesek vitatkozni, kicserélni a véleményüket" – mondta a lapnak."
Törölt felhasználó 2014. 12. 06. 07:51
Előzmény: #87  goapsy1
#88
Újabb aljas lejárató kampány indult a hírtv ellen:
link

Ezek után nem is értem, hogy a hírtv miért ragaszkodik a nevekhez, mert akkor nem teljesen mindegy, hogy egy névrokon - feltételezhetően el sem követett - tetteivel, vagy nem névrokon tetteivel vádolnak meg valakit?
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 06. 05:48
Előzmény: #65  nemgyorgy
#87
"Mindenki kedves az uraknak aki Orbánra olyan baromságokat mond mint ez a .....,aki nemrégen igazi újfasiszta ukrán tetvekkel pacsizott."

Erre gondolsz?

link

Furcsa, én ezen a képen csak egy újkomcsi magyar tetűt látok. :)))
goapsy1
goapsy1 2014. 12. 06. 05:42
Előzmény: #25  BudFox
#86
"Én is úgy gondolom hogy támadás alatt van MAgyarország."

Teljesen igazad van, a tolvaj maffiakormánya egy elmebeteg miniszterelnök vezetésével szétlopja, és tönkreteszi.
Aztán mikor ezt mindenki, akinek van szeme, szóváteszi, akkor magukat azonosítják az országgal.

Pedig a fideszmaffia állatira nem egyenlő az országgal.

Szerencse, hogy ez már egyre többeknek feltűnik.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 12. 06. 01:19
Előzmény: #65  nemgyorgy
#85
nem györgy

mindenki hülye, mindössze te részeltetsz a szerencsében, hogy forgószárnyú repülőgép formájában létezhetsz

ja meg persze a kövér szerelmed
Törölt felhasználó 2014. 12. 06. 00:21
Előzmény: #83  dovan
#84
2/3 ugyan már... Formalitás. Ha kell, a Jobbik ott van. Tudod, hogy 4/5-ös többség kell most is pl. a házszabálytól eltérő, pl. kivételesen gyorsan tárgyalandó ügymenethez? Szerinted hányszor akadályozta meg a Jobbik ezt, és hányszor járult hozzá a kivételes (=vita nélkül 1 nap alatt a parlamenten keresztülverhető) elbíráláshoz? Segítek: egyszer sem akadályozta meg.
dovan 2014. 12. 05. 22:58
Előzmény: #82  Törölt felhasználó
#83
Addigra annyi lesz a kétharmadnak.
Ráadásul egy ilyen pozíció a többség szemében csak akkor lenne legitim, ha népszavazás döntene róla.
Törölt felhasználó 2014. 12. 05. 22:48
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#82
"Innen mar nincs feljebb csak lefele. Hova ez utan?Egyszer ö is bukik, mint mindegyik"

2017. Orbán Viktor köztársasági elnök. Kiszélesített jogkörrel.

Ez csak akkor nem következik be, ha annyira nyerésre állnak akkor is, hogy erre nincs szükség. Ebben az esetben ez később lesz.

De LESZ.
Törölt felhasználó 2014. 12. 05. 21:25
Előzmény: #80  Törölt felhasználó
#81
hogy o "csak" belulrol gyenge.
Az orsza is es csak ettol fel.
O kivulrol is de ezt meg nem erzi, meg fiatal.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek