Topiknyitó: Portfolio 2014. 12. 04. 14:28

Megszólalt Vida Ildikó  

Ugrás a cikkhez
Nyílt levelet fogalmazott meg Vida Ildikó André Goodfriend amerikai ügyvivő csütörtöki Heti Válasznak adott interjúját követően. A Nemzeti Adó- és Vámhivatal elnöke szerint az amerikai illetékes magyarázattal tartozik "a minden eddiginél súlyosabb...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=207434
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 13:43
Előzmény: #38  dexter
#40
na igen...
az imént feleslegesen koptattam a klaviatúrát :)
amúgy vidavogonnak elég lenne kérnie a vízumot, máris megtudná, miért tiltották ki... de valamiért sürgősebb dolga van :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2014. 12. 08. 13:40
Előzmény: #37  sasa44
#39
vida perfekt magyarból? hol vette a bizonyítványát? :)
nem csak a műveltségi és egyéb tanulmányi "előnye" szembetűnő Mr. Goodfriend-nek, hanem az erkölcsi és egyéb is
amúgy megnézném, hogy egy patkány-vogon magyar bürokrata mikor fordulna vissza egy olyan ügyfél kvázi kérésére, aki be sem jelentkezett, csak felkészületlenül odaállított, miközben mondjuk ebédelni megy valahová (utóbbi csak példa)

holott a vogonnak munkaköri kötelessége a saját országa állampolgárainak segíteni...
dexter 2014. 12. 08. 13:30
Előzmény: #37  sasa44
#38
Ez az amerikai "jóbarát" megint bizonyította, hogy mennyivel magasabb szinten áll mind erkölcsileg, mind szellemileg. Egy mondattal frapánsan elkente az egész fidesz és vida vádaskodó, beképzelt pökhendi beszólását. "Az Egyesült Államok kész segítséget nyújtani a magyar kitiltási lista összeállításában, ott ugyanis évente nyilvánosságra hozzák, kiket ítéltek el korrupció miatt – mondta a Népszavának André Goodfriend, az USA ideiglenes ügyvivője.":
link

Sok ilyen ember kéne a parlamentbe a mostani polikusaink meg húzzanak a pics.ba.
sasa44 2014. 12. 08. 12:30
Előzmény: #29  pampa
#37
André Goodfiend főiskolai diplomát szerzett az Arizónai Egyetemen filozófia, klasszikus görög nyelv, francia nyelv, tárgyakból. Tanult magyarul, héberül, franciául, görögül, spanyolul, hindiül, arabul, és jiddisül./ És perfekt, angol nyelvből./
Vida azon kívül, hogy magyarból perfekt, mit is tanult?
prime777 2014. 12. 08. 12:18
Törölt hozzászólás
#36
stock33
stock33 2014. 12. 08. 09:45
Előzmény: #29  pampa
#35
ennyi hülyeséget magadtól sikerült összeírnod?

pl. mond csak, hány olyan magyar püspököt, bíborost ismersz, akik nem törik a latint?

az "adótudomány" nemzetközi nyelve az angol!!!

a magyar adóhatóság vezetője mi szerint tájékozódik a nagyvilág adóügyeiben??? CSAK AZOKAT ISMERI, AMIKET LEFORDÍTOTTAK NEKI???? ki dönti el, hogy a NAV elnöke milyen információkhoz férhet hozzá, és mihez nem???
morci 2014. 12. 08. 09:38
Előzmény: #29  pampa
#34
Pampa, milyen más világnyelvet beszél vida ildikó?
qpec 2014. 12. 08. 09:00
Előzmény: #32  Törölt felhasználó
#33
Ki is a 6. a felsorolt kitiltotti névsorban? Tök egyetértek!
Törölt felhasználó 2014. 12. 08. 08:45
Előzmény: #29  pampa
#32
"Komolyan mondom, néha olyanok vagytok mint az a tulaj aki az üvegboltban kalapáccsal akarja a legyet leütni...."

És szerinted a kormánynak nem kellene lépni? Szerintem nem lenne komoly feladat tisztába tenni a dolgokat.
Esetleg Vidának vízumot kérni, mit ahogy nyilatkozta ?
Nem lehet hogy azért van Vida körül tartósan a botrány fenntartva, hogy az emberek ne foglalkozzanak pl. a többi kitiltottal ?
Ugye azt még Te sem hiszed el, hogy HírTv véletlenül volt ott ? Vida azt nyilatkozta nem szólt nekik hogy odamegy.
Oszo 2014. 12. 08. 08:44
Előzmény: #28  pampa
#31
Ennek már akkor sem volt semmi értelme!
exmnbs1 2014. 12. 08. 08:39
Előzmény: #29  pampa
#30
"Mert Magyarországon csak az lehet pozícióba aki beszél ANGOLUL! Aki nem az nem számít! Ők csak a maradékok, "senkik""

anélkül ma dipkomát sem igen lehet szerezni
pampa 2014. 12. 08. 08:34
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#29
Ez is egy válasz.
Azért kíváncsi vagyok, most, hogy Putyinnal telefonon beszélt, vajon Viktorunknak ment-e az orosz?! Esetleg tolmácsot kért, mint Ildi?"

Betámadták a NAV elnökét. Egyenlőre nem tudjuk, hogy jogosan-e?
Ennyi elég volt idehaza, hogy brutális média botrányt generáljon. Lehet látni itt a fórumon is, hogy a "virtuális ellenzéki birkamenet" hogyan csapott le az esetre.
Közben kiderült még egy "megbocsájthatatlan" bűne is.

Nem beszél angolul!

Beindult a második hullám támadás ellene.

Csak egyet nem vesztek figyelembe.

Él még ebben az országban számtalan kiváló képességű szakember aki szintén nem beszél angolul. Beszél más világnyelvet, de ezzel a sikeres médiakampánnyal sikerült őket "vérig" sérteni!

Mert Magyarországon csak az lehet pozícióba aki beszél ANGOLUL! Aki nem az nem számít! Ők csak a maradékok, "senkik"!

Komolyan mondom, néha olyanok vagytok mint az a tulaj aki az üvegboltban kalapáccsal akarja a legyet leütni.....
pampa 2014. 12. 08. 08:08
Előzmény: #21  Oszo
#28
Már akkor válaszoltam.
Le kellett volna egyből mondania! Mivel nem tette most már nem szabad.

szvsz
Oszo 2014. 12. 08. 00:22
Előzmény: törölt hozzászólás
#27
Nézd, ne vedd bántásnak, de most pontosan úgy nyilvánultál meg, mint egy olyan szurkoló, amit az előzőekben leírtam, csak neked most nincs "csapatod". Azt mondod, már nem vagy baloldali.
Miért, az el tud múlni? És ha igen, azért mert a baloldali pártok éppen szarok? Hidd el a mai magyar baloldal jelenlegi állapotának semmilyen hatása nincs a baloldali értékekre. Legfeljebb azok politikai képviseletére. Írod: sehol egy karizmatikus alak. Tényleg arra van szükség? Szerintem az csak annak kell, aki szeretni is akarja a vezetőt, rajongva követni. Nem volt még elég bajunk a sok karizmától? Szerintem sokkal inkább egy profi kellene, egy profi menedzser. Le kellene számolni az illúziókkal. Az a karizmatikus, szerethető, tökös, ravasz, ugyanakkor igazságos, és talpig becsületes és persze szép ember akiért az átlag magyar választó hajlandó lenne felemelni a seggét és elbattyogna szavazni, nos az nem létezik.
prime777 2014. 12. 07. 21:45
Törölt hozzászólás
#26
Oszo 2014. 12. 07. 20:02
Előzmény: törölt hozzászólás
#25
Nekem az a gyanúm, hogy semmi konkrét haszna nincs a fideszből, egyszerűen csak az ostobasága tartja ott. Félreértés ne essék, nem arra gondolok, hogy a fidesz pártiak csak ostobák lehetnek, a ballib rajongók meg csak okosak, mindkét táborban (már az is hamisítás, hogy itt két tábor állna egymással szemben!) megtalálhatóak azok, akiket én egyfajta politikai b-középnek nevezek, az ő megfelelőjük az a drukker, aki látja ugyan, hogy az ő kedvence kézzel ütötte be a gólt, de azért a kurva annyát a bírónak, ha nem adja meg, mert "Jóvan, jóvan azé mégiscsak a mieink.."! Az már a fidesz -és én ezért teljes mértékben az Orbánt tartom felelősnek- aljassága, hogy ezekre a rajongói készségekre tudatosan rájátszva akkora "tábort " szerveztek maguk köré, akik gondolkodás, kritika nélkül, de még saját káruk felismerése is képtelenül támogatják őket, hogy az automatikusan óriási előnyhöz juttatja őket minden választásnál anélkül. hogy akár csak mézesmadzagot kelljen eléjük lógatni. Ennek a tábornak van itt néhány képviselője, ők még meg is akarják magyarázni, hogy miért a fidesz kormány a legjobb ennek az országnak, csak ezt olyan alacsony színvonalon teszik, hogy rendre ilyen szituációba keverik magukat, hogy el kell menekülniük a válaszadás elől, mert azzal azt kellene kimondaniuk, hogy hamis érveket hangoztattak korábban.
prime777 2014. 12. 07. 19:25
Törölt hozzászólás
#24
Törölt felhasználó 2014. 12. 07. 17:58
Előzmény: #22  Törölt felhasználó
#23
Az orosz nyelv egészen biztosan jól megy Viktornak. :DDDD
Törölt felhasználó 2014. 12. 07. 17:10
Előzmény: #8  _pampa
#22
Ez is egy válasz.
Azért kíváncsi vagyok, most, hogy Putyinnal telefonon beszélt, vajon Viktorunknak ment-e az orosz?! Esetleg tolmácsot kért, mint Ildi?
Oszo 2014. 12. 07. 16:45
Előzmény: #11  _pampa
#21
Üdv Pampa!

Legutóbb, mikor beszéltünk, nem sikerült válaszolnod! (Gondolom, a bokros teendők...)
Szerinted is le kellene mondania V. I.-nak?

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek