Topiknyitó: fxboy 2014. 06. 20. 17:23

édes-savanyú  



Sziasztok!



A sors jóvoltából úgy alakult az életem, hogy egy ideje a családi háztartást, így a konyhát is nekem kell vezetnem…. , s ez így is marad az idők végezetéig…..

A lényeg: Segítsetek főzni!

Olyan recepteket várok Tőletek, amit saját kezűleg el is készítettetek!



Az én mai keverésem: Tárkonyos csirkemell

A csíkokra/kockára vágott kb fél kg filézett csirkemellet 1 db apróra vágott, dinsztelt vöröshagymán pirítom, párolom. Majd megszórom 1 ek szárított/friss morzsolt tárkonnyal, ízlés szerint só, bors. Rá egy ek mustár, egy kis doboz tejföl, egy ek méz, összeforralom, a végén egy ek 6% almaecet. A mustárral, ecettel óvatosan, ne legyen nagyon savanyú. Verzió: a tejfölözés előtt be lehet staubolni 1-3 ek liszttel, s mehet rá 0,5-1 dl víz. Így több és kevésbé folyós lesz a szaftja, nem csorog le a köretről.

Tálalni főtt tésztával, vagy nokedlivel, reszelt sajttal meg lehet szórni.



Jó étvágyat!




Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
fxboy
fxboy 2016. 06. 12. 16:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#620
Ha jul 2-ra gondolsz, akkor ahol én leszek, ott nem vívás lesz, hanem virtuskodás, hancúrozás - ha jó az idő és nem marad el a rendezvény.
Ha viszont a fotón ábrázolt fiatalember is ott lesz, ahol én, akkor Tőle az életkora miatt elvárható lenne a 2'20"/5,2 km. De a portré alapján nem egy sportos alkat benyomását kelti. Habár én is túlsúlyos vok, és nem egy korcsoportban lennénk, lehet, hogy előbb villantanám a vonalkódot a célban.

Egyébként ki ez a fiatalember?
fxboy
fxboy 2016. 06. 12. 16:41
Előzmény: #618  exmnbs1
#619
Ő írja, hogy kezdő, nem én találtam ki.

exmnbs1 2016. 06. 12. 00:28
Előzmény: #615  fxboy
#618
Ki?
Berlini regi nick
Törölt felhasználó 2016. 06. 11. 20:03
Törölt hozzászólás
#617
fxboy
fxboy 2016. 06. 11. 19:23
Előzmény: #615  fxboy
#616
A lényeg lemaradt!
Az illető fórumpajti saját bevallása szerint kezdő és ezeket a profitokat csak a szerencséjének tulajdonítja, de keveselli azokat.... :)

fxboy
fxboy 2016. 06. 11. 19:17
Előzmény: #614  diki
#615
Birkatúróval töltött gomba sütve, zöldséges rizzsel.

A másik totyikban (E/U) egy fórumpajti 1 éves átlagban havi 1,5 M HUF realizált profitokról ír, 28M számlán, kedves kisrókának címezve. :)
S kisróka ezt be is nyelte! Tökre komolyan adja a tanácsait egy ilyen nyilvánvaló provira. :)
Mindenesetre ötletes a szitu kialakítása.

Bezzeg amikor kb 1-2 éve én írkáltam havi 7 számjegyű HUF realizált profitról, akkor rókakoma durván leugatott - mert kisróka előítéletes. Aki nem nyalintja alulról elég erősen a tappancsát, az simán ledegradálható az ő értékrendje szerint. Viszont ha jó a csali(nyalintás), akkor a rózsaszín ködben elveszíti az ép elméjét, s szabadon megvezethető. :)
Van elképzelésem, ki volt a megvezető. :)

diki
diki 2016. 05. 11. 22:39
Előzmény: #612  fxboy
#614
Miután pecázni voltunk szert tettem egy kis pólóbarnaságra és némi halra, amire jólesett a tegnap behűtött friss bodzaüdítő.
Közben egy-két Al capone mondás járt az eszemben. Revolverrel és gyengédséggel sokkal többet lehet elérni, mint pusztán gyengédséggel.
diki
diki 2016. 05. 11. 22:32
Előzmény: #611  Bekre_Pal
#613
Egy kis jóleső büszkeség :)
fxboy
fxboy 2016. 05. 11. 19:23
Előzmény: #609  emerald
#612
Az igazi bokuszdór ma: káposzta leves szalonna bőrrel, rizsa betéttel. :)

Bekre_Pal
Bekre_Pal 2016. 05. 11. 19:08
#611
link

kinn voltunk, nagy volt a hangulat!
fxboy
fxboy 2016. 05. 09. 04:58
Előzmény: #609  emerald
#610
Csak kaprosan, csak sósan!!!
:)

emerald 2016. 05. 08. 20:37
Előzmény: #608  fxboy
#609
Itt van ni:
link

Az aranygaluska tészta is pont jó hozzá.
Én kb 20-25dkg krumplit tettem a 0,5kg túróhoz.
Jah és a túróba bekeverve volt a kapor. De czimetesen(fahéjas) is készítette telente 😉
fxboy
fxboy 2016. 05. 08. 11:02
Előzmény: #606  emerald
#608

....Óóóóóh! Kapros túrós lepény, nagyikámtól! Kölök korom gyönyörű emlékei között...
:)
emerald 2016. 05. 08. 10:39
Előzmény: #604  diki
#607
A fügének jó a homok, de déli fal védelme kell neki.
Vagy takargatni télire.
Nekünk a kemény telek alatt többször is elfagyott, majd tőről kihajtott.

De ha most ültetnék, kék fajtát vennék.
Ugyanis az júli közepén érik, így mindenképp van termés. Ja és finomabb is. A zöldön ha a korai gyümölcsök elfagynak nincs nyári termés, az oktoberre érő második hullám pedig nagy eséllyel nem érik be.
Dehát ilyen ez a déli csoda, néha ad valamit, néha meg nem.
Spúr háziasszony meg hasznosítja a ződet...ha csak az van. 😉
Most épp nem fagyott el :)
emerald 2016. 05. 08. 10:22
Előzmény: #602  diki
#606
Szia Diki!

Hát nem lettem őstermelő, mert mint háziasszony lehetek, csak azonnal fizetnem kell havi 48000-et adóra.
No itt elhalt a dolog. Nem valószínű h összesen lenne ekkora bevételem.
Maradt a csere-bere :)

Kimentem a piacra, és szereztem gazdát a borsmentának és citromfűnek amiket kipalántáltam, meg amit nem azoknak is.
Egy biokertész mind elvitte.
Mangalica kolbászt kaptam érte!
A zöld füge befőtt, fügelekvár, és a bazsalikomos paradicsom szósz kecskesajtért talált gazdát😉

Van már szinte minden a kb 10nm-en :)
Spenót, sóska, saláta tömegek, újhagyma, retek, kapor....
Ó a kapor, megcsináltam nagyanyám kapros túrós lepényét, amit Ő nem búzadarával dúsított, hanem el nem hiszitek de főtt krumplival.
Azaz kompérral :) Ki nem lehetne találni h van benne mert nincs íze.
Ám laza krémes, nem száradt ki a töltelék.
Ez egy kelt tészta vékonyra nyújtva és túróval a tetéjén sütve.
Mennyei nah....

Diki, remélem nem aggódtál h nem érkezett meg a levélke.
A helyzet az h sokáig lapult a kredenc tetején, mert a lusta gazdi csak most szombaton jutott el a postára.
fxboy
fxboy 2016. 05. 02. 07:11
Előzmény: #604  diki
#605

.... :(
link
:) ...

diki
diki 2016. 05. 02. 06:14
Előzmény: #603  fxboy
#604
Szia

Hát a hogy smintre: egyik csitul, másik gyógyul:) Középső ujjamat felmutattam az életnek és elfújtam a volt egyszer egy vadnyugat síró harmónikahangja kíséretében...

Keresztgyerek kérdése: ugye sütsz a kedvenc sajtosomból a lagzira? Naná.

Kaptam a rokonsági faiskolából egy császárfát és egy fügét tesztelésre, hogy ezen a jó kis sívó homokon lehet-e kezdeni valamit vele.

Na futok drotszamárdolgozni :D
fxboy
fxboy 2016. 05. 01. 15:12
Előzmény: #602  diki
#603
Szia diki!
Hogy, s mint?

A kaprot többször szoktuk vetni, szórni. Mint az az USA szupernagyi, bele a dudvába-susnyába. Még fiatalon, zsengén megy be a fagyba is.
diki
diki 2016. 05. 01. 12:23
Előzmény: #590  emerald
#602
Szia őstermelő és mindenki :)

Remélem pásztázzátok a kertet, indul a kínálat.
Áttelelő saláta, zöldséglevél, ujhagyma, kapor, ami mindig eltűnik mire az ízesítenivalók begyűjthetőek, ugyhogy elkezdtem raktározni.
És a sóska, isteni zsenge.
Más. Két oldal ami esetleg érdekelhet benneteket: ötletsziget kreatív és a téglárium
diki
diki 2016. 03. 25. 19:34
Előzmény: #599  fxboy
#601
Neked is sok locsolkodot :D

Épp most teszteltem a füstölt tarját lilahagymás gomolyával, hersi salátakeverékkel, közben olvastam a szonon, hogy 6 mrd-ért uj közlekedési csomopontra van kilátás nálunk, ha ez meglesz remélem lesz min normálisan közlekedni is :)

Topik gazda

fxboy
fxboy
4 5 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek