Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 06. 12. 21:16

Hagyd a tőzsdet lazulj foci van   

foci baratoknak kedvelőknek ide irjatok mindenfele dolgot ami eszetekbe jut,lehet dicsérni szidni magasztalni mindent es mindenkit és természetesen tippelni.

Jo szurkolast
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
raus 2022. 12. 20. 14:18
Előzmény: #3798  kukacponthu
#3800
Ja igazad van. Karembeau és Salgado voltak még, Zizu is óriási volt. 
Raul igazi klasszis volt, Morientes a nyomában sem érhet. 
CKM? Casimero Kroos Modric? Ha igen nekem Kroos egy nulla, bundesliga középcsapat szint.
Vagy másokra gondolsz?
Guti a passz király és önzetlen volt.
Makelele királyian szűrt.
Redondo maga a tökéletes. csak a mocskos Perez lett az elnök aki nem kedvelte ellenben a Madrid táborral amikor Milan mezben visszatért 5 percig 80 ezren csak őt ünnepelték!
kukacponthu 2022. 12. 20. 13:47
Előzmény: #3795  WLM
#3799
Az egyenes kieses szakaszaban vegig azt ereztem, a FIFA kiadta, meg kell donteni a Maradona hagyatekot…
kukacponthu 2022. 12. 20. 13:46
Előzmény: #3797  raus
#3798
Szamomra Raul a No1., azt hiszem ezzel be tudsz loni, melyik volt az en korszakos csapatom.
Egy apro kiigazitast engedj meg, Zidane es Redondo - aki nekem a poszton az etalon - nem jatszottak egyutt, 1 evvel elkerultek egymast.
Azert a CKM kozeppalya sem volt smafu, soooot!
raus 2022. 12. 20. 13:22
Előzmény: #3796  kukacponthu
#3797
James sem volt kutya, sőt.
Igen, Redondot a térdsérülése hátráltatta pedig minden idők Top3 középpályása! 
Di Mária meg kb mint amikor mondják, hogy Messi a legnagyobb, aranycsapatunknal hasonlóan a Puskást mondják a legnagyobbnak közben a Kocsis volt az igazi király!!
Azért egy Guti Redondo makelele zidane óta a Madrid sosem lesz akkora és annyira szerethető!
kukacponthu 2022. 12. 20. 12:55
Előzmény: #3794  raus
#3796
Perez nagy igazolasa a 2014-es VB utan James volt, ennek az aldozata lett Di Maria. Redondo a terdserulese utan mar sosem lett a regi, idoben passzoltak el a Milannak.
Azert annyira nem lehetnek vakok azok a szakvezetok, ha sorban nyerik a BL cimeket, nem?
WLM 2022. 12. 20. 12:51
Előzmény: #3790  kukacponthu
#3795
Ráadásul, szinte tökéletes szakmai elemzésének tudható be, amivel szintén majdnem teljes mértékben egyetértek. Annyi, hogy én a döntőről beszéltem kizárólag, az azt megelőző argentin út, enyhén szólva is rögös volt, amire jóval kevésbé lehetnek büszkék, mint a döntőben mutatott teljesítményükre, de akárhogy is, a világbajnoki cím felé vezetett. A döntő előtt úgy gondoltam, hogy nagyon csúfos vereséget szenvednek Messi-ék, aztán megtörtént a csoda. Semmilyen szakmai szempontból nem lehetett volna erre következtetni, ami a döntőben történt, de megtörtént. 
raus 2022. 12. 20. 12:45
Előzmény: #3790  kukacponthu
#3794
Minimum sárga ottamendi de inkább piros! Pedig utálom a franciákat!
Viszont a feka francia kezére pattant a labda a 11suk előtt, szóval az sem lett volna büntető!
Di Mária és De Paul vitték a csapatot.
Hány vak szakvezető van a Real Madridnál is amikor egy Di Mária , előtte Redondo és Guti óriási spilereket lecseréltek semmit mondo brazil v afro ra!
WLM 2022. 12. 20. 12:40
Előzmény: #3790  kukacponthu
#3793
Sokmindenre számítottam alantas csörténk után, csak erre nem, le a kalappal, maximális respekt. 
raus 2022. 12. 20. 12:36
#3792
Nem is ertem azokat akik magyarok, hogy szurkolhatott a franciáknak akik jó parszor kicsesztek velünk elég a legnagyobb a Trianon!
Di Maria, de Paul, és a kapus nyerte meg hála ég nekik, persze Messi sem volt kutya. Lautaro viszont nb2 szinten nyomta. 
Francia sajna Afrika volt már a végén, ami megint nem szimpatikus.
Nem Európát képviselték. Hiába Messi és Di Mária , ha pl spanyol vagy a  portugal lett volna a francia helyett akkor nekik illett  volna EU polgárként szurkolni, de így nem!!
C Ronaldo is megérdemelte volna! 
kukacponthu 2022. 12. 20. 12:33
Előzmény: #3790  kukacponthu
#3791
Meg a tanar-diak margojara…a fel francia csapat virusfertozesssel kuzdott, tobbek kozt a donto elott is, ezt csak a tenyszeruseg kedveert.
kukacponthu 2022. 12. 20. 12:30
Előzmény: #3789  WLM
#3790
7 meccsen 6 buntetot lohetett az argentin valogatott, messze a legtobbet. Hollandia ellen Parades sima piros, a lengyel meccsen a megadott tizenegyes vicc kategoria, de ott a karma beutott.
Lehet es kell is dicsoiteni a gaucsokat, de maradjunk annyiban, amikor kellett, megtoltak oket, pedig kivancsi lettem volna, hogy milyenek, amikor hatranybol kell jatszani es nem jon a menetrend szerinti, konnyu sippal befujt elf meter. ( maradjunk annyiban, hogy a finaleban Ottamendi meguszott egy pirosat, mert amennyiben bunteto, akkor ott jonnie kellett volna a lapnak )
Nalam speciel nem Messi az argentin csapat legjobbja es nem is Martinez, hanem De Paul, akirol szinte senki nem beszel. Az az ember szinte hibatlan meccseket jatszott es 2 ember helyett gurizett.
Arrol pedig, hogy mennyire volt tanar-diak, Hajdu Pista szerint, inkabb nem folyok bele…errol Kolo Muani tudna meselni.
WLM 2022. 12. 20. 12:22
Előzmény: #3788  kukacponthu
#3789
Fujj, te merészelsz stílusról beszélni? Idepofátlankodsz, csak, hogy kötekedhess, annak ellenére, hogy a kutya nem szólt hozzád, senki sem kérdezett. Ez a stílus vajh milyen "embert" takarhat? A fociról hadoválj, vagy kocc! 
kukacponthu 2022. 12. 20. 12:18
Előzmény: #3787  WLM
#3788
A stilus pedig maga az ember…
Elarulod nekem, hogy miert politikai alapon szurkoltal Argentinanak?
Mert feher es kereszteny orszag, europai ertekekkel?
WLM 2022. 12. 20. 12:15
Előzmény: #3784  kukacponthu
#3787
 Hát igaz, vakok közt félszemű a király. Amúgy fingás helyett kifejthetnéd, hogy szerinted mi történt. 
kszsah1 2022. 12. 20. 12:10
#3786
ebbe a katari vil.bajn. -on egy pozitiv dolgot láttam , mégpedig az hogy térdelös dajcsok hazatakarodtak nagyon gyorsan , a többi meccs smafu volt.  A sors még ráadásul duplán megbüntette a németek kapusát a Neuert .  A gipszes lábával van ideje gondolkozni hogy kell e meleg karszalagot hordozni a VBén vagy nem.
WLM 2022. 12. 20. 12:10
Előzmény: #3780  Peterbond
#3785
Ne terelj Peti! Tévedni emberi dolog, hidd el nekem, te is képes vagy rá. Politikai és szimpátia alapon is ünnepeltem , de ez független attól amit (most már harmadszor visszanézés után is) a meccsről írtam. Az argentinok tanárian játszottak, főleg azt kellene tanítani amit a bekapott gólok után csináltak. "A vajóság akkkkor isz az vót amit ény ijtam" nagyvonalúan erre nem reagálok. Di Mária pedig Scaloni jóvoltából játszhatott, meg is hálálta, a lecserélésével én sem értettem egyet, de kizárólag érzelmi alapon (ahogyan te is) a szakmai döntéseket szerintem bízzuk az edzőzsenikre! Arról, hogy politikai és nemzetszimpátiai alapon mennyire tudok elvonatkoztatni, csak annyit Mbappé a kedvencem, istenként tisztelem, a legjobb focistának tartom a világon, pedig francia és kétéltű. 
kukacponthu 2022. 12. 20. 11:59
Előzmény: #3783  WLM
#3784
Lassuk be, nagyon te sem ertesz a futballhoz, viszont legalabb lelkes vagy, az is egy ereny:)
WLM 2022. 12. 20. 11:55
Előzmény: #3781  Törölt felhasználó
#3783
Feleslegesen és szánalmasan erőlködsz, magadból indulsz ki. Nincs olyan magyar ember akit gyűlölnék, veled szöges ellentétben. Tipikus kamuliberális jellemvonás, a saját szarságainkat másra hárítani. Téged sem gyűlöllek, de elszomorítasz. 
badsector1
badsector1 2022. 12. 20. 11:49
Előzmény: #3779  WLM
#3782
ha rám gondolsz én nem gyűlölöm a magyarokat, de az igaz, hogy túl sok iskolázatlan, funkcionális analfabéta van köztök, akik sajnos szavazni is elmennek egy zsák krumpliért, a krumpliadó hazaárulójukra.
Törölt felhasználó 2022. 12. 20. 11:43
Előzmény: #3779  WLM
#3781
Itt egy van, te. Kb honfitársaid felét gyűlölöd, elnézve, amiket irogatsz...

Topik gazda

arizona01
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek