Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 06. 12. 21:16

Hagyd a tőzsdet lazulj foci van   

foci baratoknak kedvelőknek ide irjatok mindenfele dolgot ami eszetekbe jut,lehet dicsérni szidni magasztalni mindent es mindenkit és természetesen tippelni.

Jo szurkolast
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
balentum
balentum 2022. 06. 21. 14:33
Előzmény: #3698  zhagar
#3700
Szerintem vedd le a NER-es szemüvegedet és sokkal tisztább lesz a kép.:)
kukacponthu 2022. 06. 21. 14:32
Előzmény: #3698  zhagar
#3699
Csak jelzem, az Aranycsapat a kommunizmus “fenykoraban” verte bucira a vilagot…soooot, a zsinorban 3X Olimpiat nyero vizilabda valogatott szinten akkor tarolt, amikor itthon “balos” kormanyzat volt, felesleges ebbe a politikat belevonni, mert mindig lesz ellenpelda a hangzatos propagandadra…
Tudod mikor nyert a Fradi VVK-t ill. mikor jatszott KEK dontot?!
Na ugye:)
zhagar 2022. 06. 21. 14:10
Előzmény: #3697  Peterbond
#3698
a véleményem változatlan:
a balliberális oldal (amit képviselsz) sem a múltban sem a jelenben nem rendelkezik olyan programmal, ami érdemben előbbrevihetné a sportot és azon belül a futballt.
ehhez képest már az első orbánkormány is tudta hogy mit akart a sporttal (is), és amennyire lehetőségei engedték, tett is érte.
ez folytatódott 2010 után, amikor már jóval nagyobb mozgástérrel tehette és valósíthatja meg az ezzel kapcs elképzeléseit.
és ekkor - ennek részsikereit látva - jöttetek ti, akik azért kötöttettek bele mindenbe és dobáltátok, -játok rá a sarat, mert a az itt fenti 1. bekezdésem igazságán felül ellendrukkerek is vagytok és voltatok folyamatosan (amit cáfolni próbálhattok de lólábatok évek óta kilóg), hiszen rosszindulattal és gyűlölettel szemlélitek azt, hogy nem a pártjaitok vannak hatalmon: ezért megy sok éve a gúnyolódás azon hogy orbánéknak van elképzelése a sportról, hogyan próbálják meg újjáépíteni a futballt, stb. stb. tehát ti csináltatok és csináltok politikát folyamatosan a sportból (főleg a futballból), mert jó támadási felületnek gondoltátok -csak kezd elfogyni a muníciótok, ha futball válogatott pl. a vártnál jobb eredményeket ér el :-)
Peterbond 2022. 06. 21. 13:15
Előzmény: #3693  zhagar
#3697
"merthogy ott vagy leragadva 2010-ben"
.
Amikor a Fideszre szavaztam? mondjuk az a Fidesz tényleg valami teljesen más volt legalább kommunikációban.
.
De már akkor se volt "együtt 2010" vagy mi az amit ide álmodsz. És nekem "kormányom" 2010 és 2014 között kormányzott csak és pont nem tetszett amit tett de mindegy. Szóval az ilyen
"hogy neked és nektek mindenkor és mindig csak az nem volt jó, amikor nem a ti pártjaitok kormányoztak (és ez nálad a futball szempontjából is rá van húzva a politikára)!"
szövegeket meg végkképp nevetséges írnod. Folyamatosan kijelentesz rólam dolgokat mikor százszor cáfoltalak. Szóval tudod te nagyon jól de mindig előszeded. Politikát meg a fociból TE csinálsz itt folyamatosan amikor a foci kritikákra is politikai pártoskodással vágsz csak vissza.
Shortelek 2022. 06. 21. 13:07
Előzmény: #3693  zhagar
#3696
Bullshit!!
Lujoska 2022. 06. 21. 13:04
Előzmény: #3693  zhagar
#3695

Magyaroszág mindenkié!
Jó volna már észbekapni és ezt a mocskos szöveget, amiket nyomsz rendszeresen.Beszüntetni! NEM GYÜLÖLKÖDNI!
NULLA EMBER
kukacponthu 2022. 06. 21. 12:57
Előzmény: #3688  zhagar
#3694
Bosznia, Uj-Zeland, Szerbia, Horvatorszag, Kanada, Szlovenia, Szlovakia, Csehorszag…ugye tudod, mi kozos bennuk?!
Ha igen, akkor a pohar felig ures…van meg mire szerenynek lenni, mert sormeccseket korabban is nyertunk, peldaul Torghelle duplajaval Nemetorszagban.
Ez a valogatott most egyben van, de ez nem a hazai utanpotlas kepzesnek tulajdonithato sajnos - bar sokak szerint igen - hanem annak a kopasz olasznak, aki bizony abbol epitett varat!
zhagar 2022. 06. 21. 12:53
Előzmény: #3691  Peterbond
#3693
én nem megyek vissza sehová, mert a jeleben élek !! :-)
neked viszont illene felébredned abból a lázálomból, amiben vagy..és akkor visszatérhetnél szintén a jelenbe, merthogy ott vagy leragadva 2010-ben, az együtt 2010 névre hallgató koalíciótokban! akikre ismétlem, most nemrég is újra leszavaztál előbb az ősszel az előválasztáson, majd ez év ápr. 3-án is!
de egyébként is hiába tagadsz, hiszen aki itt olvasta az írásaidat tudhatja, hogy neked és nektek mindenkor és mindig csak az nem volt jó, amikor nem a ti pártjaitok kormányoztak (és ez nálad a futball szempontjából is rá van húzva a politikára)!
azt pedig akárki akármikor hősködheti (esetedben persze hazudja) itt, hogy állítólag kire szavazott 2010-ben :-)
az pedig szégyen a köbön, hogy nincs programotok! miért is lenne, hiszen nemcsak a sportra vonatkozóan, hanem a belpolitikában sincs..csak kóklerkedni, demagogizálni és pofázni tudtok, semmi mást! 
és megismétlem: nem az a baj ha vki vmit kritizál, mert építő kritikára mindig szükség volt és van
a baj azzal és akkor van, ha kilóg a lólábatok, hiszen csak az arcotok nagy de programotok/alternatívátok nincs, tehát a kritikáitok hitelessége NULLA!
Peterbond 2022. 06. 21. 12:30
#3692
Továbbra is várom amúgy hogy te mint nagyon nagy Magyar szurkoló mely mgyar mecseken is voltál kint? Nem kértem hogy 2010 elöttről hozz adatot. Elég ha csak az új Puskásban megírod hányszor voltál.
Peterbond 2022. 06. 21. 12:27
Előzmény: #3687  zhagar
#3691
Továbbra is csak politizálsz a magyar fociról. 2002 és 2010 között se értem miről beszélsz hisz akkor én Fidesz szavazó voltam ne rajtam kérd számon az MSZP politikát az akkori Gyurcsány szavazók jó része most Orbán szavazó.
.
Nem nekem kell amúgy programomnbak lenni. ezt is folyamatosan csinálod mintha én valami politikus lennék. Én mezei szurkoló vagyok.
.
Azt a nemzetellenes faszságot meg hogy:
.
" a többesszám maximálisan indokolt, hiszen rátok nincs igény a magyar válogatott meccsein! sem a politikusaitokra, sem rátok!" 
Kikérem magamnak is és a legtöbb nem Fideszes magyar nevében is. Menj vissza 1930-as évekbe ha ennyire meg akarod mondani ki a magyar és ki nem az alapján milyen politikai pártra szavaz.
Peterbond 2022. 06. 21. 12:22
Előzmény: #3683  Peterbond
#3690
2016 mindenki öröm mámoban égett. nagy volt az arca sok Fidesz huszárnak akkor is. Akkor is alja ellndrukker voltam pedig örültem én annak a sikernek de megíram nem foják ettől elkapkodni a játékosokat és nem változott a játékosképzésünk sőt csak elfedi a problémákat. 
.
jött 2017 és beigazolódott hogy nem kapkodtak a magyar játékosokért. Kikaptunk Luxemburgtól majd Andorrától 3-at vágott nekünk Oroszország és Portugália. A nagy Fidesz arcok kusban voltak, én meg nem írogattam hogy na tessék megmondtam fölényeskedve. Fogtam és bérletet vettem az vb selejtezőkre ezek ellenére is. 
.
2019: Megverjük az épp VB ezüstérmes horvátokat. Mindenki ezen ujjong. De megmondtuk ahhoz hogy előre lépjünk nekünk a Wales Szlovák duótól kell pontokat szereznünk. 3 pont a 12-ből. 4. hely a csoportban.
.
2020:  sikerek. Mi vagyunk a királyok. Mostmár aztán szétkapkodják a csapatot hisz a halál csoportban meneteltünk. Nem kapkodták. 2 évre rá is 1 játékost vittek el top ligába. Akkor is csak végletekben gondolkodtak az emberek és azokat szapolták akik a helyén próbálták kezelni a dolgokat.
.
Vb selejtező és újra 4. hely a csoportban. 0 pont Albániával szemben 1 pont Lengyelországgal szemben miközben már minden a 2. helyről beszélt amikor X-eltünk Angliával. Sose tudjuk reálisan értékelni a teljesítményünket és becsapjuk magunkat folyamatosan aki meg a realitás talajáról beszél azt kell nemzetellenesnek meg károgónak beállítani.
.
Sebaj én akkor is megnézem a válogatott mecset amikor legközelebb ikszelünk vagy kikapunk egy kis csapattól. És akkor is válogatott mecset fogok nézni amikor Orbánék már nem lesznek és az őket istenítőknek már nem lesz olyan fontos a magyar foci.
Madeinhungary 2022. 06. 21. 12:12
Előzmény: #3687  zhagar
#3689
Összemosod a politikával a focit. Menj a fidesz táborba tombolni a meccseken, mi majd szurkolunk másik helyen.
zhagar 2022. 06. 21. 12:08
Előzmény: #3686  kukacponthu
#3688
semmiféle eufóriáról nincs és nem is volt szó, mindenki tisztában van a tényekkel :-)
zhagar 2022. 06. 21. 12:04
Előzmény: #3679  Peterbond
#3687
igen, továbbra is demonstrálod a már jól ismert demagógiádat:
természetesen nem kellett kisjátítani a a magyar futballt és vagy a magyar sportot SEM orbánnak sem a fidesznek, merthogy,
a 2002-10-ig regnáló kedves elvtársaid (akikre az előválasztáson majd most ápr 3-án is szavaztál) SEMMIT  sem tettek érdemben sem a futballért, sem a magyar sportért!
hiszen sem szakértőitek, sem jóindulatotok, sem akaratotok, igényességetek nem volt erre, hiszen neki ez akkor sem volt fontos, és ma sem fontos! a többesszám maximálisan indokolt, hiszen rátok nincs igény a magyar válogatott meccsein! sem a politikusaitokra, sem rátok!
kukacponthu 2022. 06. 21. 11:51
Előzmény: #3685  zhagar
#3686
Magyarorszag - Dania U19 0-5
Nemetorszag - Magyarorszag U21 4-0
Talan ezekrol is erdemes beszelgetni. Nagyon jo dolog oda-vissza megverni Angliat, csak a VB selejtezon - ahol valodi volt a tet - guritottak egy sima negyest.
Ertem az euforiat, csak jarjunk a foldon…
zhagar 2022. 06. 21. 11:49
Előzmény: #3682  zhagar
#3685
ja és várjuk a peterbondoktól a "az ország, sőt világmegváltó" programot a magyar futball felvirágoztatásáról, -ért (hiszen akik ma döntéshozói pozícióban vannak, azok szerintük nem értenek hozzá)
micsoda szerencse, hogy kishazánkban van néhány peterbond, akik viszont "értenek hozzá", de jóóóó!!!!! 
és van is tételes, részletes, évek óta létező, részletes programjuk (az utánpótlásnevelés alapjaitól az edzőképzésen át a játkosmegfigyelési és menedzselésig meg a marketingig mindenről, adatbankkal, részletes lábjegyzetgyújteménnyel, nemzetközi szakirodalommal bőségesen alátámasztva hiszen nálunk ugye legaláb 30 éve senki sem ért a futballhoz) -
JA, NEM! 
zotlan 2022. 06. 21. 11:46
Előzmény: #3680  Peterbond
#3684

Kétségkivül szép győzelem volt. Örültünk neki mind! Te is! Én is! Sokan!!!
Sajnos az ilyen zhagar alakok elveszik az örömöt ettől is. Meg mindentől amihez hozzászólnak! Szerencsére MI  többen vagyunk magyarok!
Fröcsögő, tartalmatlan hozzá nemértők meg kevesebben!
Hajrá magyarok! Fujjj fröcsögők!
Peterbond 2022. 06. 21. 11:43
Előzmény: #3676  zhagar
#3683
"tehát a Peterbondoknak továbbra is a vendégszurkolói szektorban van a helyük a Puskás Arénában akkor, ha a magyar válogatott játszik! "
.
Én is megírnám neked hol lenne a helyed de inkább nem teszem.
.
Csak érdekesség képpen. Te hány válogatott mecsen voltál kint élőben. Ha már annyira meg akarod nekem mondani hova menjek. Az új Puskás Arénában hány hazai mecsen voltál kint? Vessük kérlek össze.
zhagar 2022. 06. 21. 11:40
Előzmény: #3678  Peterbond
#3682
semmiféle karaktergyilkosságról nincs szó az esetedben - ja, nem:
saját magadat nevetteted ki folyamatosan a fóbiás "futballszakértői" narratíváddal (is)
:-)
csak így tovább, vereségről vereségre (4 évenként orbántól a választásokon), a vendégszektorban pedig a magyar futball sarazójaként)
Peterbond 2022. 06. 21. 11:38
#3681
Amúgy vag 2 hete megnéztem. utolsó 20 hsz-edben 12-szer szerepelt a nevem. Mostis megnéztem. Utolsó 20 hsz 14-szer szerepel a nevem.
.
Már bocs de ez már tényleg beteges.

Topik gazda

arizona01
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek