Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 06. 12. 21:16

Hagyd a tőzsdet lazulj foci van   

foci baratoknak kedvelőknek ide irjatok mindenfele dolgot ami eszetekbe jut,lehet dicsérni szidni magasztalni mindent es mindenkit és természetesen tippelni.

Jo szurkolast
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
salve 2017. 06. 16. 12:29
Előzmény: #1072  Oszo
#1080
kár magyarázkodnod mert hiteltelen vagy vele, a hozzászólásaid önmagukért beszéltek. a sorok mögött is lehet olvasni és minden mondatodból mögül ordított az ellendrukkerség, ennyi
salve 2017. 06. 16. 12:22
Előzmény: #1076  saru
#1079
a vb-re való kijutás lehetősége nem Andorra ellen úszott el hanem az előző emccsen amikor kint a portugáloktól kikaptak; mindenki tudta előre, hogy a vb-re nehezebb lesz kijutni mint az EB-re, tehát egyáltalán nem volt evidens hogy símán kijuthatunk. azért nem mondott le, amiért a portugálok kapitánya sem mondott le 2016-ban amikor hazai pályán - igaz, Ronaldóval nélkül - Portugália 1:0-ra kikapott Albániától (!) 1. jó szakember Storck, de most egyszer mégis nagyot hibázott (mert ő is csak egy ember képzeld el) azzal hogy úgy gondolta, elég egy tartalékos, B csapattal is kiállni mert ez egy papíron sokkal gyengébb ellenfél nálunk, és így kipróbálhat rutintalanabb fiatalokat. 2. nem megengedhető hogy tovább sűllyedjünk és nem is vszínű hogy fogunk, hiszen le fogja vonni a tanulságokat, nem hülye (ahogy a portugálok is levonták az albán vereség után) 3. Csányi nem cinkos, csak van annyi esze amennyi neked nincs: belátta hogy azon szakembereknek/edzőknek van igazuk akik velem együtt azt mondták: az Andorra elleni buktának csak félig felelőse Storck: kellett hozzá a játékosok egy részének nem kellő motiváltsága is! tudod hiába vagy te jó edző és dolgozol ki akár szuper taktikát, ha a pályán a fiúk nem tudják megvalósítani! és nem állhatsz be helyettük játszani! ezen a meccsen az volt hogy Andorra az életéért küzdve hipermotiváltan ment, a mieink meg mentek, de nem tudták elhinni közben hogy ez elbukható + szerencséjük sem volt, mert andorrai kapus szuper jó napot fogott ki, mindent védett! a sport az minimum 50%-ban pszichológia is ha nem tudnád, ha fejben nem vagy elég erős, hiába vagy jó közben fizikailag! a helyzetek alapján pedig ha a kapusuk nem ilyen jó, mi nyertünk volna kb. 3:1-re, ok? link
saru 2017. 06. 16. 10:40
Előzmény: #1077  Juvefan
#1078
"nem csak neki nem járna, de a focistáknak sem, sőt azt is visszaszedném tőlük amit eddig kaptak" max egyetértek !
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 16. 10:35
Előzmény: #1076  saru
#1077
nem csak neki nem járna, de a focistáknak sem, sőt azt is visszaszedném tőlük amit eddig kaptak, legalább az ez évit, Storck szerintem többet keres mint Dárdai a Herthánál, pedig a két ember között óriási a különbség, kb. akkora mint a 2 ország között, Storck egy igazi lúzer csak úgy mint a válogatottja, bár az igaz, hogy frizurában és tetkóban már felveszik a fiúk a versenyt,
saru 2017. 06. 16. 10:07
Előzmény: #1075  Juvefan
#1076
Azért nem értem, Storck arra kapott megbízást, hogy kijussunk a vb-re, ezt nem teljesítette, tehát ha már ő nem mondott le, akkor miért járna neki egy fillér is ?!, arról nem is beszélve, hogy 1./ milyen szakember Storck, hogy nem mondott le a 0:1 után, arról nem is beszélve, hogy a Feörer elleni 0:0 után kiestünk…?!, 2./ és mi lesz most évekig ilyen demoralizált légkörben, nyilván még tovább süllyedünk, ez megengedhető …?!, 3./ valamint miért cinkos mindehhez Csányi, a nemzet uzsorása..?!
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 16. 07:04
Előzmény: #1073  lukskypoker
#1075
egyetértek, de a törpe már eldöntötte ezt a gyűlés előtt, Storck napi 800 ezerért egy vicc új jelszó nagy pénz kis foci
Vazsmegyei 2017. 06. 15. 22:30
Előzmény: #1068  _Sigorszky
#1074
Mond már meg, miről jobb és felemelőbb beszélni:: A sikerről, vagy a kudarcról? Neked, nektek itt a kudarc az ami feldob benneteket! Ebben tobzódtok, röhögve utálkoztok, egyszóval egy negatív életérzést közvetítetek!
lukskypoker
lukskypoker 2017. 06. 15. 21:50
#1073
Érdemei elismerése mellett maradhat tovább Herr Storck. Kap egy második lehetőséget, ahogy Csányi fogalmazott. Futács, Nikolics, Sallói, Vadócz, Huszti nem lesznek beválogatva ezek szerint.... Építjük a 2020-as csapatot. Még az összes kupacsapatunk áll:-) Várjuk a sorsolásokat BL/EL selejtezőkre. Ha a Fradi véletlenül nem lesz főtáblás, akkor remélem előveszik azokat akik belementek abba, hogy az orosz/andorra meccsekre C csapattal lehet kiállni. Úgy néz ki minden rendben van ezzel a vereséggel meg az utolsó négy meccsel.... Én azért csak azt mondom, hogy baszódjon meg az MLSZ, hogy egy emberben sincsen annyi, hogy lemondjon.
Oszo 2017. 06. 13. 21:24
Előzmény: #1071  salve
#1072
"..szivacsnak maximálisan igaza van, ELLENDRUKKER VAGY,"A pálya neked is nyitva: keresd meg, és idézd ide, hol írtam olyant, hogy én ennek a szarnak amit imádott vezetőd összehozott, én örülök! Pusztán csak nem vagyok hajlandó a kedvedért nem észrevenni, hogy az eredmény: zéró
salve 2017. 06. 13. 19:46
Előzmény: #1055  Oszo
#1071
szivacsnak maximálisan igaza van, ELLENDRUKKER VAGY, ÉS EZ SOKKAL SOKKAL TÖBB, MINT SZÉGYEN! csak a kifogásokat kersed, pontosabban a kákán is a csomót! nem tudod mert nem is akrod felfogni, hogy a magyar foci az újjáépítés-restrukturálás - és az ezekkel együttjáró valamennyi gyermekbetegség tüneteit is magán viselve - állapotában van, hiszen jó 30 éven át csak visszafejlesztették, elsorvasztották, lerombolták az emberek iránta való érdeklődését is (csak Bp.-ten sok tucatnyi pály szűnt meg a 90-es évektől és plazák épültek a helyükön, stb. stb.). arról hogy eredményeket is hozzon, így szó sem lehetett! szivacs jól látja: az van a nívótlan vagdalkozásod mögött, hogy a magyar futballt Orbán akarja megmenteni, akit te gyűlölsz és bármit tehetne a világon, neked, nektek akkor sem lenne jó! szimpla, dögunalmas, fapados gyűlölködők vagytok, mint Falkasházy, az álhumolista elvbarátotok, ennyi!
Juvefan
Juvefan 2017. 06. 13. 18:52
Előzmény: #1066  Törölt felhasználó
#1070
az első sorban úgy néznek ki mint akik sz@rni készülnek , a végére Andorrától be is kuláztak :))
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 13. 18:43
Előzmény: #1066  Törölt felhasználó
#1069
"Amíg napi 800 ezret kap Storck, nem mond le." Index.hu Hát igen. Miért is mondana le....?
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 13. 18:40
Előzmény: #1051  szivacs
#1068
Siker,? Hol? Muti má'!!!
_Sigorszky
_Sigorszky 2017. 06. 13. 18:35
Előzmény: #1045  Vazsmegyei
#1067
Nem hát! Zéró információ, nulla gondolatiság, ezres nyelvcsapásszám... (CSAK A FIDESZ)
Törölt felhasználó 2017. 06. 13. 18:23
#1066
Megduplázzák: évi 250 milliót is kereshet majd nálunk egy focista link
Oszo 2017. 06. 13. 17:26
Előzmény: #1061  szivacs
#1065
Ja, és azt sem hinném, hogy a játszótéri dühöngőkben megszűnne a foci!
Oszo 2017. 06. 13. 17:25
Előzmény: #1061  szivacs
#1064
Én ott nem írtam, hogy semmi közpénz ne kerüljön a fociba, én arra gondoltam, hogy azok tűnjenek el, akik eddig költötték (rosszul). Bár meggyőződésem, hogy közpénznek max az utánpótlás korúaknak a sportoltatásában van helye, a felnőttek -legalábbis a profik- finanszírozásában semmi keresnivalója.egyébként érdekelne, hogy mondjuk a magyar amerikai fociba mennyi közpénz áramlik? (Ugyanis országos bajnokság működik)
szivacs
szivacs 2017. 06. 13. 17:25
Előzmény: #1062  Törölt felhasználó
#1063
Megzakkantál? Érthető, hogy folyamatosan szégyelled magad, de nem kellene projektálni, inkább dolgozd fel az önellentmondásaidat.
Törölt felhasználó 2017. 06. 13. 17:08
Előzmény: #1060  szivacs
#1062
szégyelheted magad
szivacs
szivacs 2017. 06. 13. 17:05
Előzmény: #1055  Oszo
#1061
Mondjuk ha megvalósulna az, amit a #1023-ban javasoltál, azzal kb. meg is szűnne ez a sportág Magyarországon. Megértem a felindulásodat, de 0 közpénzzel működésképtelenné válna az egész.

Topik gazda

arizona01
4 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek