Topiknyitó: Portfolio 2014. 06. 04. 17:11

15 évesek lettünk  

Kedves Olvasók!



15 éves lett a Portfolio! Úgy gondoljuk, hogy ez kiváló alkalom arra, hogy kikérjük véleményeteket. Itt mindenki elmondhatja véleményét arról, hogy mi tetszik, mi nem tetszik az oldallal kapcsolatban. Akár jókívánságok is jöhetnek!



Arra is kíváncsiak vagyunk, hogy ti mit szeretnétek látni, olvasni a jövőben a Portfolio-n, hogy a következő 15 évben is hasonló sikereket érjünk el együtt, közösen.



Üdvözlettel:

A Portfolio csapata
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
bpmcwap
bpmcwap 2014. 06. 05. 21:29
Előzmény: #23  Törölt felhasználó
#24
Köszönöm a figyelmességed, azért olvasok... :) (mondjuk nem a fórumot)
A prioritások eltolódtak, de ezt gondolom neked nem kell magyarázzam :)
Remélem nálatok minden ok :)
Egészséget, boldogságot, és biztonságot kívánok neked és mindenkinek akin néha gondol rám és a cápákra :)
Törölt felhasználó 2014. 06. 05. 21:15
Előzmény: #20  bpmcwap
#23
Rég voltál itt:) Üdv.
bpmcwap
bpmcwap 2014. 06. 05. 21:10
Előzmény: #18  bpmcwap
#22
+2750 :P :)
bpmcwap
bpmcwap 2014. 06. 05. 21:09
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#21
+1
bpmcwap
bpmcwap 2014. 06. 05. 21:09
Előzmény: #19  Törölt felhasználó
#20
+1
Törölt felhasználó 2014. 06. 05. 20:57
Előzmény: #1  Portfolio
#19
Boldog szülinapot Portfólió!

Én is jó régóta itt vagyok. És én pl. szeretem a jól megszokott dolgokat, így engem az elavultnak mondott fórum rendszer sem zavar. Mondjuk ha mondhatok 1-2 építő jellegű kritikát, akkor a fórumon a keresőt jó lenne működőképessé tenni (nekem hónapok óta nem megy), jó lenne, ha szerző szerint is lehetne keresni, tartalmilag pedig sokat jelentene szerintem, ha korábbi szokások szerint lennének meghívott vendégek (ezt már írták előttem), akikkel adott napon (vagy akár rendszeresen) csetjelleggel egy témát meg lehet beszélni, vitatni, kérdezni. Ilyen téren akár a saját szerzők is lehetnek aktívabbak, akár állandó fórumos rovatokkal is (napi kereskedés, elemzés, gazdaságpolitika, stb.). A sokat szídott bulvárosodás - ha csak a címben valósul meg -, engem nem zavar, de nyilván ne menjen a belső tartalom rovására. Személy szerint örülnék mégtöbb elemző jellegű cikknek. A politikai függetlenséget pedig őrizzétek meg. Röviden ennyi:)

bpmcwap
bpmcwap 2014. 06. 05. 20:02
Előzmény: #1  Portfolio
#18
Hát jó rég koptattam itt a klaviatúrát, de a tisztesség megkívánja hogy tiszteletem tegyem nektek! :)

Boldog születésnapot! Megértétek, de még hogy megértétek, pláne az elmúlt éveket figyelembe véve, ami nem volt fenékig tejfel sem befektetői sem gazdasági szakújságírói oldalról. Talán éppen ezért kapott el benneteket is sajnálatomra a bulvárinasodás szele, pedig egykor ti voltatok A HANG, a TISZTA HANG(lásd pl rahi mol felvásárlási médiabaromság).
Mára ráadásul a közvetlenségeteket is teljesen elveszítettétek, pedig én emlékszem mikor nekünk - tozsdecapaknak(.hu) :) - még pólókat is küldtetek egy "konferenciára". Persze ahogy én ismerlek bennetek akkor még azért inkább "család" voltatok, szemben a mai taposómalommunkahely fillingel.
De itt vagytok és 15 évesek vagytok!Márpedig ha eddig eljutottatok akkor jól csináljátok és kielégítitek az általános igényt-akár csak az éjjel-nappal és a barátok közt ;) bocsi :)

Egy szónak is száz a vége gratulálok már végre :)

gyula1971
gyula1971 2014. 06. 05. 18:47
Előzmény: #16  apocca
#17
Bizony gratulálunk. Én kb:2004.-óta ismerem az oldalt.
apocca
apocca 2014. 06. 05. 13:46
Előzmény: #1  Portfolio
#16
Gratulálok a 15 évhez,

hosszú évek óta itt vagyok, ez sok mindent elmond. Kritikával, ha úgy adódik próbálok élni (fórummotor, moderáció, a hírek címadása). Most maradjunk a születésnapi ünneplésnél, és újabb sikeres 15 évet kívánok a Portfolionak!

Törölt felhasználó 2014. 06. 05. 13:19
Előzmény: #1  Portfolio
#15
Így 15. hozzászólónak én is még legalább további 15 ilyen évet kívánok!

Kovi!
Neked is kitartást, és a fórumozók minél több kérését tudd megvalósítani!

Azt csak halkan jegyzem meg, hogy a "moderátor"-nak a mostani törvényeink miatt továbbra is lesz munkája.
SBob 2014. 06. 05. 13:03
Előzmény: #1  Portfolio
#14
Kedves Írók!

15 éves lett a Portfolio! Úgy gondolom, hogy ez kiváló alkalom arra, hogy elmondjam véleményemet. Itt mindenki elmondhatja véleményét, ez tetszik. Ami nem tetszik az oldallal kapcsolatban, azt eddig is bármikor kifejthettem ( és én bizony ki is fejtettem már néhányszor ), emiatt viszont még egyszer sem tiltottak le, még figyelmeztetést sem kaptam soha (ez is tetszik), így miért éppen most, ezen jeles alkalomra kellene gondolkodnom azon, hogy mi nem tetszik.
Jókívánság:
link

Én csak olyan híreket szeretnék látni, olvasni a jövőben a Portfolio-n, ami az éppen aktuálisan felvett pozíciómat számomra kedvező irányban mozgatja :) (azért, ez egy hangyabokányi kritikai is egyben).
Kívánom, hogy a következő 15 évben is hasonló sikereket érjenek el, lehetőleg együtt, közösen!

Üdvözlettel:
SBob
Törölt felhasználó 2014. 06. 05. 09:36
Előzmény: #12  Törölt felhasználó
#13
jók vagytok, de a fórummotor katasztrófa. Igazán lecserélhetnétek ha valóban komoly honlapnak érzitek magatokat.

Teljesen általános hogy háromszor kell megírni egy hozzászólást hogy egyszer kikerüljön
Törölt felhasználó 2014. 06. 04. 21:49
Előzmény: #11  Törölt felhasználó
#12
Bocsi nem tudtam pár évig nem voltam idehaza.
Törölt felhasználó 2014. 06. 04. 21:32
Előzmény: #10  Törölt felhasználó
#11
dlph eltávozott pár éve
Törölt felhasználó 2014. 06. 04. 20:30
Előzmény: #7  DoktorMinorkaVidor
#10
Még benézhetne a Herceg meg dlph
fxboy
fxboy 2014. 06. 04. 20:12
Előzmény: #1  Portfolio
#9

Gratula!

Én sok segítséget kaptam itt! (is)
Köszönöm!

Törölt felhasználó 2014. 06. 04. 18:03
Előzmény: #7  DoktorMinorkaVidor
#8
tévedsz! mint mindig!

olvasson vissza és tanuljon.
link
DoktorMinorkaVidor 2014. 06. 04. 17:55
Előzmény: #3  Törölt felhasználó
#7
azta mindenit, te meg exmnbs már 15 éve itt nyomjátok? durva függőség ez :)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2014. 06. 04. 17:44
Előzmény: #1  Portfolio
#6
először is boldog születésnapot!

1. kellene egy fórummotor generál

2. a hírek lehetnének köszönőviszonyban a valósággal (pl. 15-ös hír: rali - nahát)

elsőre nekem ennyi
exmnbs1 2014. 06. 04. 17:38
Előzmény: #1  Portfolio
#5
Sokan szeretjük a portfoliot, ha marad a jelenlegi formájában az sem baj.

További sok sikeres évet kívánok!
exmnbs1 2014. 06. 04. 17:38
Előzmény: #1  Portfolio
#4
Sokan szeretjük a portfoliot, ha marad a jelenlegi formájában az sem baj.

További sok sikeres évet kívánok!
Törölt felhasználó 2014. 06. 04. 17:21
Előzmény: #1  Portfolio
#3
Először is gratulálok a 15 évhez !!
Lassan nagykorúak lesznek ))))

Kis kérés, óhaj:
Régen olyan jó volt, még az "őskorban" hogy itt pár topikba írtak Önök, bár tudom erre nincs kapacitásuk, meg a topikok néha "bekattannak" de ilyen az élet, főleg ha feszültség van a piacokon. vagy a politikában (sicc)

Másrészt régen volt olyan, hogy meghívtak valakit, akinek lehetett kérdéseket feltenni. Pl cégvezetőket, állami szerverektől valakit (pl mnb) stb. stb.
Ez nekem személy szerint hiányoznak.

Sok sikert a következő évekre Önöknek.

a morgó:
Törölt felhasználó 2014. 06. 04. 17:17
Előzmény: #1  Portfolio
#2
"Akár jókívánságok is jöhetnek!"
Akkor sok jót még.

Ez a vezető hazai tőzsdei portál, ez nagy siker és gratulálok, de végtelen sok fejlődési lehetőség van még. Első tippem a végteleül egyszerű és sok hibávával müködő fórumos "motort" ki lehetne már cserélni.

üdv.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek