Topiknyitó: Armyllosz 2014. 01. 10. 11:36

ENEFI - THE BEST  

link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
pf2 2014. 01. 21. 15:45
Előzmény: #178  exmnbs1
#180
Nordica síaréna esetén rfv kötvényesek le síelhetik a kamatokat ))

ezt miért nem írja meg portfolio.hu , rögtön rengetek like lenne a facén))
pf2 2014. 01. 21. 15:31
Előzmény: #176  hali
#179
HALI , azt neked mi jó pont annyra érdekli dr.BOTOS-t , mint érdekelte Soós Csabát aki ellopta a kötvényesek pénzét.

Először Eszar törvénytelenségét kell bizonyítani , utána jöhet Soós Csaba magánvagyona. De az már bűnügyi zárlat alatt lesznek. Nordica is ))
exmnbs1 2014. 01. 21. 15:10
Előzmény: #172  pf2
#178
ez a síaréna nyitás számomra azt jelzi hogy az árfolyam felhúzásra casting lehetőség nyílik (önmaguk helyett)
exmnbs1 2014. 01. 21. 15:01
Előzmény: #175  Törölt felhasználó
#177
hali
hali 2014. 01. 21. 12:56
Előzmény: #175  Törölt felhasználó
#176
Szia!

Ne haragudj,de azt én sose szerettem,hogy
"Olyan a kapcsolatrendszere.."
Valami vagy törvényes(mondjuk gondolom ez nem az volt) vagy nem.
Erre van a bíróság,ha én ,mint mezei "kisegér" perelem be a céget(és persze igazam van),akkor ugyanúgy döntsenek,a javamra,mint,ha maga Orbán Viktor(Vagy Bajnai,Gyurcsány,stb-csak példa volt) állna a bíróság elé a cég ellen..
(Vagy Dr. Botos..)

Egy ítélet ne személyektől és kapcsolatrendszerektől függjön..

A másik:
..és egyébként ,ha tönkreteszik a céget és mondjuk 36ft lesz az árfolyam,az kinek lesz jó??
Dr. Botosnak ,az miért lesz jó?

Kicseszik magyarul az összes résvényessel(kicsikkel-akik semmiről se tehetnek)...és a kötvényesekből lett részvényesek is csak 10%-ot kapnak...

Perelje be Soós és bandáját sikkasztásért és a magánvagyonából kérje a kártérítést,az elveszett pénzéért..

Mondjuk nekem mindegy.

Üdv:hali

Törölt felhasználó 2014. 01. 21. 12:35
Előzmény: #173  hali
#175
Ahogy Botost ismerem a 36-ot hamarabb fogja elérni.

Néhány olyan embernek is sikerült a tyúkszemére lépnie Soósnak -persze nem szándékosan, csak a nagy számok törvénye alapján - akiknek a kapcsolatrendszere hamarosan tokostól-vonóstól-cégestől hazavágja őt. (és itt már a pénze sem fog segíteni)
hali
hali 2014. 01. 21. 11:20
Előzmény: #173  hali
#174
Szia!

Elnézést,de még egy:
Mi az a 8 millió darab részvény?
Nem 27 milliót vonnak be?(vagy 30-at,az összes saját részvényt)

Üdv:hali
hali
hali 2014. 01. 21. 11:13
Előzmény: #172  pf2
#173
Szia!

Köszi a válaszokat.

Tovább nem fárasztalak:)

Én sem gondolom ,hogy 6-8-10k-s árak valaha még lesznek,de szerinted a csődnél számolt 366ft-ot elérheti idén a részvény?

Üdv:hali

pf2 2014. 01. 21. 10:59
Előzmény: #171  hali
#172
nem vagyok jogász:

-de szvsz tök mindegy átvette a részvényt vagy nem . Az a lényeg a jogerős ítélet esetén vissza kell szolgáltatni.

Azok akik nem vették át , azokkal viszont már fű alatt egyezkedik valamilyen csapat. Ez titoktartás alá tartozik és egyébként sem tudom kik.

Miután nincs benne az a kisköszvényes - Mádi -Szabó Gábor okleveles igazságügyi könyvvizsgáló , hitelezői választmányon 100 % -os felhatalmazással a kiskötvényesek megválasztottak. Helyette egy Alapok által kijelölt ember ül IT és FB tagként.
Remélem lesz valami ,mert állítólag OTP , ALLIANZ , ÁAK van többségben , igaz Soós elmozdításához 65 % nincs meg.
Csak a 8 millió részvény bevonása után lesz meg.

Van még benne pénz , de nem lesz 10 K árfolyam . 10 Ft a névérték
hali
hali 2014. 01. 21. 10:23
Előzmény: #167  pf2
#171
Szia!

Én a 97%-ot arra gondoltam,hogy ők áttranszferálták kötvényeiket,páran meg nem(gondolom ők direkt nem vették át a részvényeket).

A pert a cég ellen folytatjátok vagy Soós Csaba ellen(az ő vagyonából-amit tőletek szipkázott el..)?

Mi a véleményed egyébként a cégről?
Van jövője a cégnek vagy ez már halott dolog?(és a pénzlenyúlásról szólt)

Üdv:hali
exmnbs1 2014. 01. 21. 10:02
Előzmény: #167  pf2
#170
persze ott volt még a jópofa engedményező felvásárló buli a nincstelen céggel
exmnbs1 2014. 01. 21. 09:56
Előzmény: #167  pf2
#169
a Kúria ha elkaszálná a megállapodást akkor Soós hátrébb léphetne a hitelezők közt a további kapcsoltakkal
exmnbs1 2014. 01. 21. 09:52
Előzmény: #165  pf2
#168
szerintem 2014-es teljesítmény az új tagokra vonatkozik
pf2 2014. 01. 21. 09:52
Előzmény: #164  hali
#167
Pontosítva :19,18 % szavazott nemmel a csődegyezségre !!

1,98 % azon személyek szavazata , akik ott voltak és pl. én képviseltem őket.( azért lássuk be érveim alapján , valamint meghatalmázások szerint 2 % szavazott Soós Caba és Befektetési Alapkezelők által létrehozott egyezség ellen, 10 milliárd forint esetén nem rossz pénz ez sem )
Dr. Botos elhagyta az eljárást , mert Soós Csaba és az eljárást lebonyolító jogász a törvényekkel ellentétes jogi érveket használtak fel
meglátása szerint.
Nem maradt más számára , csak a per.

Kisköszvényesként más utat járok , bízva a Gazdasági Rendőrség - Fővárosi Főügyészség - NAV - MNB-PSZÁF jogi állásfoglalásainak.

Korábban , hitelezői válaszmányi Elnökeként vittem 6 évig egy ügyet kisbefektetőként/kisköszvényesként. Legfelsőbb Bíróság jogerős ítélete eredményeként mindent megsemmísitettek ( visszadták befektetett pénz 98,5 % -t , megkaptuk az elmaradt kamatokat , per költséget , stb, stb , stb.
Állam hivatalból büntető eljárást inditott, volt néhány sittelés is(.Pl Tocsik Villa is bűnügyi zár alá került , később 2 milliárd forintért kell el)

Véleményem szerint van vagyon , ezért érdemes a pert megkockáztatni
exmnbs1 2014. 01. 21. 09:52
Előzmény: #164  hali
#166
az e-star belső adóssága hirtelen felduzzadt mire csőd lett

így jött ki az a 97%-os arány
a kapcsolt papírokat ha minden igaz ki is vonják
pf2 2014. 01. 21. 09:32
Előzmény: #162  stock33
#165
stock33 : természetesen eszar vezetőség is mást kommunikál.

Jogerős ítélet a döntő.
Csődeljárást első fokon elkaszállta az a csődeljárásokat elbíráló jogász , aki évente 30 -40 esetben hozz határozatot., Másodfokú ítélet is elég megdöbbentő volt , de az lett jogerős.

Pereskedés szerintem Kuria döntéssel lesz lezárva , met minden résztvevő igazáról meg van győzödve.

Miután teljesképpen ismert előtted a különböző perek ENEFI oldalról perekről. Azért több kötvényes ellentmondással élt az egész eljárással kapcsolatosan ( csődtörvény és annak hiányosságának visszaélésével) , csődgondnok felelőssége és különleges premizálása.

Nem szabad elfeledkezni 2010-2012 RFV kötvénykibocsátás érdekességéről ( RFV-eszar - ENEFI jogfolytonosságot )

5 év az elévülés . Eljárások megindítása függ 2014 februári közgyűlés és még inkább 2014.12.31 érvényes IT , FB munkájától
hali
hali 2014. 01. 21. 08:45
Előzmény: #161  pf2
#164
Szia!

Tudom az itt lévő emberek közül,te vagy aki a legtöbbet(szinte mindent) tud e-star-enefi ügyben.

Szerinted meddig tarthatnak ezek a perek(több év,ahogy nálunk szokás?) és mik az esélyek?(írtad,hogy dr Botos megnyeri)

Mi van ,ha nyernek?Milyen következményekkel jár a cégnek anyagilag?

Akik (97%-ék a honlap szerint) beleegyeztek a csődeljárásban a részvények elfogadására,azoknak ezek a perek milyen következménnyel járhatnak?

Szerinted (akár új vezetéssel/inkább új vezetéssel),ebben a cégben van üzleti lehetőség vagy csak a pénz lenyúlására találták ki?

Köszi a válaszokat előre is!

Üdv:hali
exmnbs1 2014. 01. 21. 08:13
Előzmény: #157  Törölt felhasználó
#163
link

a cél a felmentvény megsemmisítése szvsz

nomeg a tavalyi mérleg megtámadása
stock33
stock33 2014. 01. 21. 07:55
Előzmény: #159  pf2
#162
Botos eddig is pereskedett a céggel, és ha jól tudom, az eddig jogerősen lezárult összes pert bukta. egyedül a csődegyezséget támadta meg sikeresen, első fokon, majd jogerős ítéletnél már bukta.
ezek a perek mitől mások? milyen új motívum merült fel azóta?

pereskedni bárki pereskedhet, ha van ideje, pénze rá. ezek a perek vélhetőleg ugyanarra a motívumra utalnak vissza, amiben minimum egyszer már bukott, a csődegyezség megtámadásakor.
neki most ez az életcélja. és meg is értem. azt minimum el fogja érni, hogy még a vesszőt is jó helyre fogják tenni a mondatban, és a titkárnők jegyzeteit is jogászok fogják átnézni, mielőtt azokból kikerül valami.
pf2 2014. 01. 21. 07:33
Előzmény: #157  Törölt felhasználó
#161
k@rva kíváncsi vagyok,miként magyarázzák az ügyet a közgyűlés előtt:
-csabronc és csapata( dr. Sárkány Ügyvédi Iroda - képviseli dr. Sárkány eszar jogtanácsoa )
- valamint egyezséget kötött befektetési alapok

Topik gazda

Armyllosz
4 4 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek