Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
offshort
offshort 2019. 10. 18. 10:05
Előzmény: #38799  Bekre_Pal
#38800
szivesen ! :)
hozzászoktam már hogy kicsit félredefiniálnak,
---------------------------------------------------------- 
pl egy társaságban lekomcsiztak, 
mikor megtudták hogy tök ateista a világnézetem! :)
egyébként Tóta W-nek volt régebben egy blogja,
érdemes visszalapozni pár évre visszamenőleg! 
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 10. 18. 09:53
Előzmény: #38798  offshort
#38799

köszönöm a kiegészítést :)
offshort
offshort 2019. 10. 18. 09:46
Előzmény: #38763  Bekre_Pal
#38798
.... a hiba az ön készülékében van ! :) 
attól hogy a migráncs kérdésről netán hasonló orbán véleménye az enyémmel , 
attól még se fideszes se orbánfan nem lesz az ember, legalábbis én nem 
mintahogy ha gyurcsány 1-2 gondolatával egyetértettem, 
attól se lettem se mszp-s, se gyurcsány hivő! 
 
kokopeti 2019. 10. 18. 09:32
Előzmény: #38792  Dehogynincs
#38797
Érintheti! A fidess trollhadsereg működésése sokrétű. Minden fidesses vezetőnek - központi elvárás - hogy legyen egy kb 20 fős csapat a háta mögött (sokan nem tudnak ennyi önkéntes, támogatót összeszedni, hazudnak a központ felé), akiknek a feladata a központi utasítások végrehajtása,  közösségi médiafelületeken való megjelenés (pl facebook), ismeretségi háló kiépítése.  Ennek a hálózatnak adnak központilag utasítást (pl.: egységesen közzétenni, megosztani a központ által meghatározott cikkeket, képeket). Vannak szavak, melyeket használni kell visszatérő jelleggel, ezeket mindenki ismeri (ballipsi, migráns stb.). A megfelelő hű és aktív embereknek később más csatornán adnak juttattást, itt mindent el lehet képzelni. Adminisztrációs helyek az önkormányzatnál, állami cégnél, EU támogatatások (lásd uborkai csikóla). Szóval az önkormányzati választás elbukása érinti a "hadsereg" megélhetését is.
badsector1
badsector1 2019. 10. 18. 09:09
Előzmény: #38781  mityu2
#38796
Orbánnál is problémáztál a boszorkányüldözés miatt? Mert ha nem, akkor csak kettősmérce beszél belőled.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 10. 18. 09:00
Előzmény: #38790  mityu2
#38795
Mi a bajod a pride-dal? Tarlós főpolgármestersége alatt is megrendezték minden évben. Csak idáig úgy tűnt, hogy nem illik a kereszténydemokrácia fősodrába.
Törölt felhasználó 2019. 10. 18. 08:59
Előzmény: #38790  mityu2
#38794
Tényleg nem tartom problémásnak, engem nem zavar, ha évente egyszer felvonulnak és az se, amikor a Szent Jobbot viszik körbe. A csak nekem belinkelt híred sem érdekel, nem látok benne semmi problémát.
kokopeti 2019. 10. 18. 08:55
Előzmény: #38790  mityu2
#38793
Megváltozott a világ! Elfogadják a másságot! Téged is! ;)  A felvilágosodás időszaka sokat lendített a világ fejlődésén!
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 10. 18. 08:54
Előzmény: #38781  mityu2
#38792
Téged egzisztenciálisan mennyire érint a hatalomváltás? Én úgy látom, hogy főváros elvesztése után még nagyobb szüksége lesz a fidesznek bérkommentelőkre, mint eddig.
kokopeti 2019. 10. 18. 08:53
Előzmény: #38781  mityu2
#38791
Ezek után nincs bennem csodálkozás, hogy fidess szavazó vagy, ha ennyi a lényegfelismerő képességed. Nem, Karácsony nem a fidess, nincs konkrét listája (kubatov), ahol a teljes közigazgatásban tisztogatás zajlott le az alapján, hogy ki milyen pártszinpatizáns volt. A lényeg: ha dolgozik, azaz szakamilag megfelelő, akkor maradhat. Korábban is kihelyezte a szivárványos, sőt a székely zászlót is. Nem csinál mást, nem hirdet mást, mint korábban! Tudom ez zavaró, nem azt csinálja mint a fidess, mást mond mint amit cselekszik! Isten, család, haza vs Krvák, dorogok, gengszterek! Még egy dolog, nem lesz olyan könnyű a propaganda terjesztése! Megértem, ha ott a babszem a feneketekben, még a végén kiderül, hogy általatok alkalmatlannak minősített jelölt jobban csinálja, mint az általatok legalkalmasabbnak ítélt :D :D :D :D Budapestnek 5 évig minden nap Karácsony!
mityu2 2019. 10. 18. 08:49
Előzmény: #38785  Törölt felhasználó
#38790
ha nem tartod problémásnak, hogy elsó főpolgármesteri sajtótájékoztatóján Kari G a sok egyéb felvonulásból a Pride-ot emelte ki....nincs miről beszélgessünk
Ez a hIr csak neked:
-Kanada legnagyobb légitársaságánál a stewardesseknek megtIltották a 'hölgyeim és uraim' megszólItást, mert ez sérti az X neműeket!
Az új megszólItás: 'mindenki' ---
jó szórakozást
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 10. 18. 08:44
Előzmény: #38788  Törölt felhasználó
#38789
Néhány szög, amit fejen takált és amikről írtam is, ha nem is ezekkel a szavakkal, de nem csak az önkormányzati választás kampányában kezdtem el fuvolázni őket.
"istentelen sokáig tartott, míg leesett a tantusz"
Ez a tantusz nem a választóknál esett le túl későn, hanem a rettenthetetlen agyvelejű ellenzéki pártoknál.
"Az ellenzék most megszerzett pozícióiban óriási lehetőség van – az elkúrásra is."
"benne van a pakliban hogy inkább elkokainozzák az egész költségvetést, mert egy önkormányzati képviselőnek muszáj megkeresnie a százmilliót évente."
"Karácsony Gergely és a győztesek mögött kiéhezett bűnözők hada áll, fényesre fent ásókkal."
Törölt felhasználó 2019. 10. 18. 08:25
Előzmény: #38787  Törölt felhasználó
#38788
A 38777-ben belinkelt cikkében viszont a választók szürkeállomány szerinti megoszlásával asszem fején találta a szöget.
Törölt felhasználó 2019. 10. 18. 08:18
Előzmény: #38786  Dehogynincs
#38787
Újságíró és nem politikai elemző, biztos ő is tévedett párszor, de nem is adja elő magát nagy tekintélyű politikai elemzőként.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 10. 18. 08:16
Előzmény: #38784  Törölt felhasználó
#38786
Tóta W. Árpádról mi  ugrik be?
Törölt felhasználó 2019. 10. 18. 07:56
Előzmény: #38781  mityu2
#38785
Fél év alatt kiderül, hogy valaki a fideszért dolgozik vagy a fővárosért, nem látok ebben boszorkányüldözést, ráadásul a fél év türelmi idő elég nagyvonalú, Viktor már a hatalom-megszerzés másnapján el szokta kezdeni a leváltásokat.
A Pride az egész nyugati világban megy, nem tudom hogy mi bajod azzal, ha évente egyszer felvonulnak. Futóverseny több szokott lenni, a Szent Jobbal is vonulnak, stb.
Törölt felhasználó 2019. 10. 18. 07:51
Előzmény: #38783  Dehogynincs
#38784
Nekem Tölgyessyről leginkább az ugrik be, hogy általában mellétrafál az elemzéseiben.
Dehogynincs
Dehogynincs 2019. 10. 18. 07:26
Előzmény: #38777  euler
#38783
Mit jelent az "emós" kórság? Reptéren voltam katona és az emo az elektromos-műszer-oxigén rendszer rövidítése volt, de az a helikopter ellenére sem illik a mondatba.
A történelemben számos példa volt arra is, hogy a hatalom az ellenzékével együtt bukott.
https://index.hu/belfold/2016/10/12/tolgyessy_peter_orban_viktor_kadarizmus_mussolini_rendszervaltas_hatalomvaltas/
Az összefogás receptje mindkét oldalon működőképes és régóta ismert. Rózsadombon például 2002-ben mszp-szdsz összefogással és fidesz-miép széthúzással választották meg Horváth Csabát és négy év múlva összefogással kergették el. 2006-ban az őszödi beszéd kipattanása vethető egybe a most nyilvánosságra került Borkai-videóval.
Törölt felhasználó 2019. 10. 18. 07:14
Előzmény: #38769  pitcairn2
#38782
Roppant egyszerűen, Sztálin pl. grúz volt, ennek ellenére úgy tekintem, hogy minket 45-90 között az orosz birodalom szállt meg és nem a grúzok. Tehát nem az akkori ukránokra, észtekre, kazahokra, stb. vagyok pipás, mivel ők is az oroszok által meghódított népek voltak. Attól,  hogy az Anatóliába beköltözött törökök meghódítottak egy csomó népet és aztán ezek közül is voltak, akik részt vettek a hadsereg vagy az állam működésében, vagy hogy a szultán minden mohamedánok urának kiáltotta ki magát, attól az még továbbra is török birodalom volt és nem "állítólagos" török birodalom. A janicsárokat meg főképp hagyjuk, erőszakkal besorozott keresztény gyerekekről beszélünk, akik aztán agymosáson estek át. Továbbra sem értem, hogy mire akarsz kilyukadni, de mindegy is, a korábbi állítás most is él, nincs még egy olyan nép, aminek az ősei annyi kárt okoztak volna nekünk, mint a törököké, ráadásul soha nem is kértek érte bocsánatot és pl. Szulejmánt csodálatos uralkodónak tartják, nem pedig véreskezű gyilkosnak, úgy hogy továbbra sem világos, hogy a köpcös miért nyalja a seggüket.
mityu2 2019. 10. 18. 07:14
#38781
Kari G tegnapi sajtótájékoztatóján mondta:
  • nem tart boszorkányüldözést a hivatalban, aki ott dolgozik, kap félév türelmi időt      '(figyelem: fél év és indul a boszorkányüldözés)'
  • a szivárványos zászlót akkor tűzi majd ki, amikor Pride lesz

többek közt ezek a legfontosabbak Kari G szerint
szép, új világ

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek