Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2019. 10. 15. 20:00
#38460
Én azt se bánnám, ha orbán ott maradna Azerbajdzsánban, ha kell még baltát is exportálunk neki.
euler 2019. 10. 15. 19:57
Előzmény: #38456  ________
#38459

Azt mondta vasárnap, hogy Borkairól előbb a választók mondanak véleményt, ő majd hétfőn.
Érted? Ne érdekeljen az ő véleménye. Határtalan arrogancia, amiben az is benne van, hogy ő mondja ki a végső szót nem a választó.
Viszont hétfőre tele lett a gatya, inkább barátok közé menekült, egy kis diktátor továbbképzésre.
Ford Fairlane
Ford Fairlane 2019. 10. 15. 19:41
Előzmény: #38455  HIM
#38458
kipcsak az b+ :DSzerintem orbánnak megroggyant az elméje. Azért tegnap elfelejtett valamit mondani a magyar népnek. Hogy maradjak a türk témánál, a kínaiaknak és az oroszoknak sem nagyon tetszik az amit a törökök művelnek Szíriában a kurdok ellen. Nem baj mi magyarok egyedül állunk török "testvéreink" mellett. Ha Borkai Győr szégyen, akkor orbán a világ szégyene! 
kokopeti 2019. 10. 15. 19:37
Előzmény: #38456  ________
#38457
Kerülhetnek elő dolgok, de nem fognak, amíg megtesz mindent Putyinnak.
________
________ 2019. 10. 15. 19:35
Előzmény: #38453  euler
#38456
O1G elmondta már a véleményét a Borkai ügyről?Vagy:1. Róla is előkerülhetnek dolgok, és inkább hallgat.2. Erdogannal szervezi a következő migránsáradatot, terelve ezzel a korrupciós ügyeket.3. Egyszerűen csak p.tk.ny módjára menekül, és majd ha lecseng az ügy, elintézi az ügyet egy médiablöffel.
HIM
HIM 2019. 10. 15. 19:26
Előzmény: #38453  euler
#38455
Ezt azért jó lett volna,ha jobban kifejti..milyen hatása van..hogy vesszük észre..gyógyítható??..egyszer már ijesztgettek a farpofán feketéllő pöttyel..azt megúsztam..most meg kipcsakolhatok..
HIM
HIM 2019. 10. 15. 19:22
Előzmény: #38450  Bekre_Pal
#38454
Ezt a közpėnzes dolgot nem akartam beleszőni...azt úgy látszik nem akarják látni..és akkor tuti,hogy abba az irányba terelt volna..Nyomta volna,hogy nincs bizonyíték(és vszínű nincsenek olyan papírok,ahol BZS azt írja alá,hogy ezt a pár száz milkó közpénzt most ellopjuk)
De mint láthatod,így se sikerült értelmes választ kicsiholni...hű leképzése annak,ahogy a párt kezeli a helyzetet.
euler 2019. 10. 15. 19:21
#38453

EZT LÁTTA? Orbán Viktor a kipcsakokról beszél Azerbajdzsánban
"A jelenlevők közül nem mindenki tudja, de Magyarországon vannak kipcsakok. Sok magyarban van kipcsak vér. Ezeknek van önkormányzatuk is.
És Nazarbajev elnök úr a mindenkori elnöke a magyar kipcsak törzseknek is" - mondta Orbán.
HIM
HIM 2019. 10. 15. 19:10
Előzmény: #38448  SeldonKuper
#38452
Ismét elismerésem..ügyesen csúszkálsz a kérdések elől..és az érthetősége már-már hpeteri magasságokban..de hát már tudom,hogy aki érteni akarja az érti..:))
kokopeti 2019. 10. 15. 19:10
Előzmény: #38447  HIM
#38451
Nagyon jó látod, de sajnos nem érti a nemzeti oldal. A két ügy között van egy-két minősítésbeli különbség.
*
Ha egy liberális párt tagjáról kiderül, hogy az azonos neműekhez vonzódik, akkor a párton belül retorzióra nem kellene, hogy számítson, mivel a párt erkölcsi értékrendjébe belefér a nemi vonzalom ilyenfajta nyitottsága.
Ha egy keresztyén - konzervatív párt tagjáról derül ki ugyanez, ahol az erkölcsi értékrendbe ez nem fér bele, akkor a párt részéről a normális, ha retorziókat alkalmaznak, azaz kizárják.
*
Ha egy " első a család" szlogennel kampányoló konzervatív párthoz tartozó ember megcsalja a feleségét egy prostituáltal, akkor a min. a konzervatív párt részéről, hogy azonnal kiteszik és nem felajánlják neki, hogy lemondhat a tagságáról jóval a történet beismerése után.
Ha egy másik párt tagja teszi ezt, akkor már nem ilyen egyszerű a helyzet, mert nem jelölte ki ezt az erkölcsi értékrendet, ugyanakkor azt gondolom, hogy itt a kisebb az erkölcsi konfliktus, de mérjünk azonos mércével! Én nem hallottam, hogy WT nyitott házasságban élne, azaz a helyes megoldás itt is a retorzió.
*
DE VAN EGY MÁSIK OLDAL, méghozzá a cselekmény körülményei. Az egyikben egy politikus tette ezt Magyarországon, a másikban egy diplomata útlevéllel rendelkező (!) politikus egy másik országban, ahol tette BŰNCSELEKMÉNY! Azaz az egyik erkölcsi vétséget követett el, a másik BŰNCSELEKMÉNYT! A drrogozásról nem láttam felvételt, ugyanakkor van még egy tény, mégpedig, hogy az uBorkai végén álló/térdelő hölgy több millió állami/eu támogatást kapott, ami már Magyarországon is BŰNCSELEKMÉNY gyanúját veti fel, ha ez is az ellenszolgáltatás részét képezte.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2019. 10. 15. 18:50
Előzmény: #38448  SeldonKuper
#38450
ezt most háromszor olvastam el, hátha megértem. mindegy. annyi átjött, hogy nem válaszoltál HIM kérdésére meg hogy komoly nyelvtani/ragozási káosz van a harmadik mondatban, de a másik kettővel együtt se áll össze értelmes üzenetté. viszont a kolléga példája helytálló és szemléletes, a kérdése pedig jogos. annyiban egészíteném ki, hogy kimaradt a példából a köz meglopásának tényállása, ezt valahogy még bele kellene építeni a teljes pontossághoz, pl. elmész a drogbáróhoz, ő adja a kokót, te meg dupla árat fizetsz neki érte, cserébe eldugja neked a pénzesbőröndöt amit a többi keresztlny pajtival együtt loptatok, újabb parancsolatot megszegve
goldi 2019. 10. 15. 18:42
Törölt hozzászólás
#38449
SeldonKuper 2019. 10. 15. 17:28
Előzmény: #38447  HIM
#38448
Van különbség bizony! szerencsére egyik sem igaz!
A kettős mércét meg tényekből lehet következtetni és nem az emberek megítélésére!
HIM
HIM 2019. 10. 15. 17:20
Előzmény: #38446  SeldonKuper
#38447
Hát ne felejtsd..de bizony azt se,hogy ki tette..
példával..
Én soha sem mondtam,hogy tiltani kell a füvet..
Te azzal szenteskedsz,hogy aki füvet szív,az maga az ördög..
Aztán mindkettőnkről ki jön egy titkos felvétel..
Én a szobámban füstölök..
Te egy kolumbiai drogbáró szülinapi buliján..(mondjuk lukas zokniban:))
::)))
Szerintem van különbség..
..és nem érzem a kettős mércét,mikor téged egy kicsit rosszabbul ítélnének meg az emberek.
SeldonKuper 2019. 10. 15. 17:12
Előzmény: #38444  HIM
#38446
Nem! De együtt kell beszélni róla és nem elfelejteni egyiket sem!
SeldonKuper 2019. 10. 15. 17:10
Előzmény: #38441  kokopeti
#38445
Az utolsó kérdésözönödre az volt a válaszom, hogy ne rágalmazz és ne sértegess senkit sem!
Talán hiányoltad, hogy  ez volt a válaszom?
Bármit kérdeztél a rágalmazásra és sértegetésre nem illő válaszolni, hanem kikérni a gyanúsítást, a rágalmazást és sértegetést pedig nem tényként kezelni!
HIM
HIM 2019. 10. 15. 17:07
Előzmény: #38442  SeldonKuper
#38444
Szóval  a Borkai eset cirka egyenlő a budaörsivel?
HIM
HIM 2019. 10. 15. 17:06
Előzmény: #38440  SeldonKuper
#38443
Köszönöm,hogy így elmagyaráztad...
..kicsit kiegészíti a mai semmitmondásaidat...
Figyu..
Te:Mit nem értesz..
ÉN:..ezt
Te:aki akarja érti,aki akarja nem...
Hatalmas vagy!!!
SeldonKuper 2019. 10. 15. 17:02
Előzmény: #38438  Törölt felhasználó
#38442
Na végre egy értelmes hozzászóló! És a Borkaival is ez lenne gond, vagy a kettős mércét vegyük előbbre?
Na az ateista dumát sem nyomja helyette senki!
kokopeti 2019. 10. 15. 17:00
Előzmény: #38436  SeldonKuper
#38441
SeldonKuper ma, 14:16Előzmény: #38385  kokopeti#38386
Tedd fel nekem is a kérdéseidet és ha megválaszolod az én kérdéseimet is, áll az alku!
*
SeldonKuper ma, 14:53Előzmény: #38388  kokopeti#38397
Akkor most mi vagyunk az ellenzék, vagy ti vagytok az ellenzék? 
Meddig nyomjátok ezt az ellenzéki magatartást, amikor degeszre nyertétek magatokat?
És mi lesz a közpénzekkel?
Már nekünk kell biztosítanunk a megélhetéseteket?
*
kokopeti ma, 15:14Előzmény: #38397  SeldonKuper#38398Kérdés van, válasz nincs! 
 Mások nevében nem nyilatkozhatok.  
  Válasz az 1. kérdésre: az ellenzék, nem ellenzék: adott helyzet függvénye. Van ahol ti vagytok az ellenzék, pl Budapest, van ahol mi, pl Kormány, vagy Győr. 
  Válasz az 2-3. kérdésre Én addig ameddig a mérhetetlen közpénz lopás meg nem szűnik és az aktuális kormányzó párt, jelen esetben a Fidess, nem tesz akár saját politikusai ellen is feljelentést. Amíg nem igazolják, hogy minden gyanú felett állnak saját politikusaik! Amíg az átláthatóságot nem támogatják és nem tesznek meg mindent ellene (pl kormányzati, önkormányzati szerződések nyilvánosságra hozatala - ingyen), amíg a korrupció árnyékát le nem mossák magukról. Szóval egészen addig, amíg lopnak, csalnak, hazudnak és mindezt a vezető politikusok nemcsak, hogy elvárják, hanem még jutalékot is várnak érte. A korrupció meg nem szűnik!!! Amíg a Nemzeti Maffia Kormánya nem távozik. 
 Válasz az 4. kérdésre Az én megélhetésemet eddig sem és ezek után sem biztosítja, se a kormány, se a fidess, se a magyar állam és te sem, fordítva nem hiszem, hogy ugyanez állna.
*
SeldonKuper ma, 15:39Előzmény: #38398  kokopeti#38401Köszönjük!
-
4.,Akkor mostantól befejezni: a ti pénzeteket nem használja kormány az elnyomásotokra!
-
2-3. Addig amíg bíróság nem bizonyítja az állításaidat, befejezheted a rágalmazást, sértegetést!
-
1., Fifti fiti!? Melyik ellenzék legyen az, amelyik nem hazudhat?
*
kokopeti ma, 12:07Előzmény: #38330  SeldonKuper#38342
Győrről beszéltünk, szóval az ellenzék képes uBorkai mellett bármit eltenni, ellopni? 
Melyik győri ellenzéki képviselő járt Horvátországba krvazni?
Miért gondolja minden Fidesses, hogy minden politikus lop?
Miért fogadja el ezt természetesnek?
Miért mondta a Fidesses politikus Geriről, hogy nem lop?
Nagy a sárga felhő nem látni ki belőle?
*
kokopeti ma, 12:19Előzmény: #38345  SeldonKuper#38347
Csőlátásról ne beszéljen a csőlátó!
A bűncselekményt nem az dönti el, hogy az elkövető milyen párt tagja, szimpatizánsa, hanem az elkövetett bűncselekmény kategóriája és minősítő körülményei. Ez az állampárti rendszer, ahol nem vizsgálód(hat)nak fidessessel szemben, amíg nem jön a központból a kilövési engedély, mint a szocializmusban, végül is ezt hozta vissza a fidess is. Régen káderek voltak, most fidesznyikok, a vezír dönt mindenről. 30 éve már elege lett ebből a magyarnak, eljön ismét ez az idő, a hétvégén az első jelzés megvolt.
*
kokopeti ma, 14:14Előzmény: #38378  SeldonKuper#38385Fordítva ülsz a lovon! A kérdéseket én tettem fel, pítör barátod meg hallgatott, most meg ketten nyomjátok a floot! Válasz nem érkezett, szóval te is trollként értékeled a tevékenységedet! Ne aggódjatok a hétvége volt a kezdet ;)  a fidess is legyőzhető, sőt többen vannak ellene, mint vele!

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek