Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
lancaster
lancaster 2019. 07. 03. 05:53
Előzmény: #27759  sgl
#27760
Így van! Csak a saját korrupciójukat védik. Politikailag zéró Orbán. Mint mindig most sem volt egy épp-kézláb ötlete sem, csak a dacoskodás.
sgl 2019. 07. 03. 05:42
Előzmény: #27756  _Sigorszky
#27759
Sztem az eu parlamentben van a pártja felfüggesztve, de a tanácsban amiben a miniszterelnökök vannak delegálva az nincs felfüggesztve, csak magasan köpnek rá, tudják a spermakirály egy hazug tolvaj gazember aki az eu pénzt lopja el.  Megnézi merre haad a szekér aztán nyilakozik a V4Na-nak - habonymédia ő megmondta,- itthon meg sikert kajbálnak milyen genie a bélféreg.
lancaster
lancaster 2019. 07. 03. 05:23
#27758
Orbán: Sokat elárul, hogy egy hétgyermekes német családanya a jelölt
L: Pedig szerinte egy nőnek a konyhában a helye
HPeter76
HPeter76 2019. 07. 02. 22:18
Előzmény: #27751  Phylaxa
#27757
Világos,nem igen tudná eltartani magát.. 
_Sigorszky
_Sigorszky 2019. 07. 02. 20:54
Előzmény: #27755  ts3
#27756
Hogy kaphat szót valaki, akinek a pártja fel van függesztve?
ts3 2019. 07. 02. 20:23
#27755
"Weber Szájernek: ne a bomlasztók kérjék számon az egységet
A néppárti németek némileg zokon vették, hogy a fideszes politikus hosszan kikelt Timmermans jelölése ellen."
  
Ráfér már a fideszre egy kis kioktatás.
ts3 2019. 07. 02. 20:06
Előzmény: #27745  salve
#27754
"konkrétan netto valótlanságot írtál ami tévedésen alapul.."
  
Mi volt a tévedés, és azt mivel tudod bizonyítani?
ts3 2019. 07. 02. 20:03
Előzmény: #27745  salve
#27753
"a munksápártnak semmi köze a fideszhez.."
  
Nem is vártam, hogy egy fideszes elismerje az igazságot.
  
Kíváncsi lennék az éleslátásodra, a mi hazánk mozgalomnak sincs semmi köze a fideszhez? 
signal2
signal2 2019. 07. 02. 19:59
Előzmény: #27747  salve
#27752
Agymosásnak két okból hívom: szándékosan manipulatív és rendkívüli a mértéke. Hogy miért rendkívüli, azt lejjebb számokkal leírtam, de azzal még kiegészítenem, hogy a fideszes média számszerű kiterjedtsége is erősít bármely állítást, hiszen egyszerűen ugyanazt látja/hallja/olvassa a fogyasztó, így valóban azt az érzést erősíti, hogy az állítás igaz. És mint lent írtam, fizikai képtelenség mindennek utánanézni. Én is csak olyanról szoktam írni, hogy hazugság, aminek utánanéztem, és igazolva látom.
Phylaxa 2019. 07. 02. 19:20
Előzmény: #27737  signal2
#27751
Azt se felejtsd el, hogy egyre több ember kerül olyan médiumokat, melyek a saját tapasztalatainak pont az ellenkezőjéről tudósítanak, beszélnek, állítanak. A legfinomabb ilyen téma, amikor a multikultit reklámozzák, védelmezik, támogatják, pozitívan megkülönböztetik és az eredményről, mely szerint az őslakosok kiköltöznek ezekről a helyekről, városokból, mélyen hallgatnak. Szerinted mikor fogok mégegyszer ilyen médiumot megnézni? Nevetséges. :)
Törölt felhasználó 2019. 07. 02. 19:18
Előzmény: #27744  salve
#27750
Én még leragadtam Thürmernél, lehet, hogy megváltoztak azóta. Én egy modern szociáldemokrata pártot szeretnék, ami a középosztályt és a szegényeket hozná inkább helyzetbe, ami patrióta de nem nacionalista, és nem gazdasági téren liberális, hanem az emberi jogok terén (de ott sem esik túlzásokba) és legfőképpen, ami becsületes (nem kell gazdasági holdudvar).
zotlan 2019. 07. 02. 19:08
Előzmény: #27747  salve
#27749
sanka 2019. 07. 02. 18:52
Előzmény: #27747  salve
#27748
Na neee!!!
salve 2019. 07. 02. 18:48
Előzmény: #27746  signal2
#27747

nem vagyok hazug de elnézést ha nem így használtad. vagy nem így értetted"a kormánypropagandát szoktam agymosásnak hívni"
én meg azt mondom, ez mindig nézőpont kérdése, és épp ezért butaság agymosásnak nevezni bármiféle propagandát, kampányt és ezeket msot pozitív értelmebn hazsnálom!
kormánypárti oldalon képzeld el azt mondják sokan, hogy szerintük meg éppenhogy az az ellenzéki propaganda = agymosás!: patthelyzet, lássuk be! no ezért felesleges ilyen kifejezéseket hazsnálni.. előzőben el is magyaráztam, miért
signal2
signal2 2019. 07. 02. 18:29
Előzmény: #27745  salve
#27746
Te kis hazug! Én nem szoktam oylat írni, hogy "ti agymosottak"
Az agymosott szót te szoktad használni, és lám aljas módon más szájába akarod adni. Szép kis jellem!
És a kormánypropagandát szoktam agymosásnak hívni. Gondolom, neked is egyértelmű a különbség!
salve 2019. 07. 02. 18:26
Előzmény: #27741  ts3
#27745

a munksápártnak semmi köze a fideszhez..
látod? msot én is írhatnk rólad (is) ahogy signal szokta olyanokat, hogy ti "agymosotttak vagytok, stb., mert: ismétlem, konkrétan netto valótlanságot írtál ami tévedésen alapul..
salve 2019. 07. 02. 18:24
Előzmény: #27742  Törölt felhasználó
#27744

tévedsz ebben: a munkáspárt nem hoznmá vissza a kommunizmust. az a vezetőjük akit ismerek, el is ismeri szóban, hogy Kádárt le kéne venniük a képes anagyaikból, ról, de a tagság idős és azok aragszkodnak hozzá -amúgy nem akarnának államosítani stb. ha hatalomra kerülnének, csak igazságosabbá tenni próbálnák a kapitalizmust.
salve 2019. 07. 02. 18:19
Előzmény: #27735  signal2
#27743

""befogadott üzenet egyfajta pszichikai kielégülést okoz. Gátlástalan politikusok és marketing szakemberek erre rájátszanak, a normálisabbak elkerülik, akár annak árán is, hogy nem lesznek népszerűek"
dehát ez mindig így volt, van és lesz is! ebben semmi újdonság nincs, ÉS sokszor utaltunk már arra: hát má' bocsánat, de nem minden párt ugyanígy működik amikor hatalmon van, sőt még ellenzékben is így működik? hát dehogynem!
értelek én, és el is ismerem hogy minden marketingnek meg kampánynak is van hatása, de könyörgöm: 1. 2010 előtt is megvolt rá midne lehetősége mindenkinek, hogy jól éljen az efféle lehetőségekkel - ám képtelenek voltak erre, 2. és ezt már ezerszer leírtuk: ilyenkor az a legegyszerűbb hogy kibúvóként arra próbáljátok fogni az ellenzéki kudarcokat, hogy "dehát msot több pénzt költenek propagandára" - miközben ismétlem: csak és kizárólag akkor ér vmit az a több költés, ha hitelesek az üzenetek! ha nem azok, akkor megette a fene az egészet!!!!! és az adott kormány BUKNI fog!!
azt mondod, van hatása a propagandának - még 1x: perzs hogy van! lásd momentum és dk kampány ami most volt az EU választás kapcsán Bp.-ten, nagyon sok plakátjuk volt, sok szóróülapjuk , ügyesek voltak, meg is lett az eredménye! - most akkor ezért őket is ki kell gúnyolni??, mert csinálni tudtak egy sikeres kampányt??!
végül: szokj le az 'agmosott'-ozásról, mert snassz dolog = lenézése általában, de csak a fideszes választóknak és médiafogyaztóknak.. merthogy: ha ők agymosottak, akkor minden más párt kampánya és médiája is agymosás, és azok fogyazstói szintén agymosottak, ugye??
legutolsó: ha csak msát nem veszünk, akkor az Mtva-s cécó óta ami tavaly évvégén volt, minden választópolgár nagyon jól tudhatja és tudja is: ha tudni akarja kikre lehet szsvazni mik a programok stb., akkor nézni-hallagtnia kell sok médiafelületete, ennyi. és meg is teszik! az eredméyn pedig ismert - ti meg magyarázzátok a bizonyítványt, hogy miért nem megy az ellenzéknek..és a médiára próbáljátok fogni..pesig nem az az oka, mert ha lenne médiatúlsúly, az önmagában semmit nem ér, ha nincs eredményes kormányzás!
Törölt felhasználó 2019. 07. 02. 18:13
Előzmény: #27738  salve
#27742
De,  minden választáson szavazok és próbálom belőni azt a pártot, amelyik még valamennyire vállalható baloldali. A mostanin pld. jobb híján az Mszp-re szavaztam, mivel az összes többi induló vagy jobboldali vagy liberális volt. Munkáspárt: ne mosd össze a baloldaliságot a kommunizmussal, én éltem benne, az a véleményem hogy az összes kommunista húzzon a picsába.  A kommunizmus ugyanolyan szar, mint az a félfasizmus, amit Putyin nyomán Viktor is próbál kiépíteni.
ts3 2019. 07. 02. 18:13
Előzmény: #27738  salve
#27741
Minden fideszbérenc pártról jó a véleményed?

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek