Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
signal2
signal2 2019. 06. 26. 13:44
Előzmény: #27228  salve
#27240
Na, mutasd ezeket a Kerpel-Fronius mondatokat!
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2019. 06. 26. 13:41
Előzmény: #27175  mityu2
#27239
Ismered azt a fogalmat, hogy reprezentatív minta? Gondolom, nem... :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2019. 06. 26. 13:36
Előzmény: #27225  euler
#27238
Az OGY már szinte tele van vele... :) (gy.k.: pl. a pampák kedvéért: szarral van majdnem tele...)
________
________ 2019. 06. 26. 13:29
Előzmény: #27235  salve
#27237

kiirtani, nekimennek???
ajjajj ajjjajj milyen szavak ezek?
remélhetöleg a békemenetre fegyver nélkül mentek csak "tömeget demonstrálni"...
badsector1
badsector1 2019. 06. 26. 13:27
Előzmény: #27235  salve
#27236
A magyar valóságot kár tagadni agyhalottak számának kérdésében. Nézd meg hányan rettegnek a csak tv-n látott migránsoktól.
salve 2019. 06. 26. 13:22
Előzmény: #27232  ________
#27235
ez érzelmi kérdés nálunk (sajnos):neked Lázár az elfogadhatatlan és a  fidesz,a másik oldalnak meg ti vagytok elfogadhatatlanok Kerpelestől-mindenestől, ilyen egyszerű, és: menjetek el azokhoz kampányolni akiket KFG kivétel nélkül agyahalottnak meg rasszistának nevezett,  ilyen szöveggel kampányolni
és akkor én is kivi leszek, visszajöttök-e egyáltalán?
ja és még egy: megsúgom, a békemeneteken felvonulóktól hallottam már és nem is egyszer hogy feltették a a következő költői kérdést, figyelj!, : "kíváncsiak lennénk, mi lenne akkor ha az egyik március 15-én vagy okt. 23-án mi, akik kb. minimum 8x annyian szoktunk lenni mint azok a juhász péterék akik közt egyesek nyíltan a felakasztásunkra szoktak felszólítani a fecbookon is meg máshol is (pl. Ceu tüntetéseken is korábban), szóval ha mi egy iylen alkalommal úgy döntenénk hogy nekik megyünk mert komolyan vennénk hogy ki akarnak bennünket irtani, akkor ők aznap este még hazamennének???!!..."
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2019. 06. 26. 13:21
Előzmény: #27216  pampa
#27234
Svájcban lényegesen magasabb az egy főre jutó lőfegyverek aránya, mint az USÁ-ban. Ám Svájc minden mutatóban kenterbe veri az USÁ-t: alacsonyabb a bűnözés, az erőszakos megnyilvánulások (pl. ott alig vannak autós üldözések, amikor a rendőrök elől menekül valamelyik genetikai hulladék redneck, stb.) és még lehetne ragozni. A lényeg: nagyságrendekkel civilizáltabb, mint a sokszor barbár, paraszt USA. Azok a dzsungeltörvények, amiket itt propagálsz, kb. olyan társadalmat eredményeznének itt, a jenkiknél is sokkal barbárabb, parasztabb magyarok között (az átlagról beszélek, mielőtt valaki belekötne... a jenkik átalagban pl. udvariasak, kellemes emberek, ez a magyar átlagról nem mondható el... ott is van azonban barbár selejt sz..r, meg nálunk is, csak itt talán arányaiban több...) amilyenben pl. a szirénázó mentőnek nem adnak szabad utat, stb. Egyelőre még nem tartunk ott, bár még néhány ilyen inferior maffiakúrmány, és ripsz-ropsz ott tartunk, hogy a szubhumánokat csak a törvények tartják vissza attól, hogy leszorítsák egymást az útról. Azok a potyautasok, pl. orkok, amik visszaélnek a jogaikkal (mert jogaik vannak, csak kötelességeik nincsenek, amiben pl. a patkánypolitikusokra és egyéb inferior létformákra emlékeztetnek, pl. korrupt férgekre, stb.) azokat meg nem is szabadna szaporodni engedni szélsőséges esetben, pl. kiskorú veszélyeztetéséért börtönbe ba...ni egy életre... btw. ezt a norvégok elég durván tolják, és minő meglepetés, a kontinens egyik legfejlettebb demokráciája az övék. Tömören: azok a társadalmak, ahol jól működik mind a szolidaritás, mind pedig a demokrácia, azokban rengeteg dolgot másképp csinálnak, mint az USÁ-ban. Amúgy is vicces, hogy USA-szintű "anti-szolidaritás" mellett "kampányolsz", miközben talán az amcsikat rühelled a legjobban (talán csak az izraeliek előznék meg őket). Mo.-on a valódi probléma az, hogy a potyautasok, pl. orkok, kamurokkantak, stb. együtt fosztogatják a polgári középosztályt a pol.-gazdasági "elittel". A hazai "elit" zombitenyésztő üzemmódban van régóta, mert így könnyebben tudják megtartani a kiváltságaikat. 
________
________ 2019. 06. 26. 13:14
Előzmény: #27232  ________
#27233
ha nem, az se baj, részemröl nincs harag, ezt megigérem :)
________
________ 2019. 06. 26. 12:45
Előzmény: #27228  salve
#27232

a Lázár kijelentése is egy agyrém, de a magyarázkodásod még attól is gyengébb...
menjetek el a mélyszegénységben élökhöz ilyen szöveggel kampányolni
kivi leszek visszajöttök-e egyáltalán
Peterbond 2019. 06. 26. 12:38
Előzmény: #27230  Peterbond
#27231
Látom már kibeszéltétek. Akkor mindegy.
Peterbond 2019. 06. 26. 12:35
Előzmény: #27182  pampa
#27230
"Nincsen ingyen !   :))))))
.
 csak olyan amit nem az fizeti aki használja!   :)))))
.
Tudod az úgy elegáns, ha Mari néni meg Pista bácsi Mohonykustádról fizetné azt, hogy A Normafához kimehessenek az emberek pihenni!  :))))
Esetleg az ide bejutott szír Ali suliba járhasson, vagy bárki más gyermeke Pesten....."
.
Én fizetem hogy Kiss Mariska ingyen építsen lakást Mucsaröcsögén mert beigért 3 gyereket.
Marika Néni Debrecenben ingyen utazhat minden vonaton buszon és egyéb tömegközlekedésen is szintén az én adómból. Ahogy Pista Bácsit is ingyen kezelik Szegeden a kórházban mert én fizetem az egészségügyi járulékot.
.
Szóval mit i akartál mondai? Az ingyenes tömegközlekedést ( én nem érvelek mellette mielött ez jönne le ) pont ugyanúgy a nagy közösből fizetnék amibe pl a Budapestiek is fizetik be az adójukat. Sajnos ez nincs lecimkézve ezért én fizetem a Kisvárdai Stadion építést is ahogy a rendőrséget is Debrecenben nem csak az én körzetemben. De ez egy ország működtetésénél így is van rendben. Vannak nagy közös rendszereke amiket közösen fizetünk. Katonaság, tűzoltóság, mentők, rendőrök kormányhivatalok stb....
rockmaster 2019. 06. 26. 12:34
Előzmény: #27228  salve
#27229
Indulatosan reagált Gyurcsány Ferenc a munkaadók felvetéseire az Országos Érdekegyeztető Tanács ülésén. Amikor a munkaadók megkérdőjelezték a tervezett adóemelések egyensúlyjavító szándékát, a kormányfő élesen bírálta őket, és közölte: el lehet menni Magyarországról – tudósít a Hír TV.
Az ülésen a szakszervezetek az eddig bejelentett intézkedések hatástanulmányait hiányolták, a munkaadói szervezetek pedig a tervezett adóemelések egyensúlyjavító szándékát kérdőjelezték meg. Gyurcsány Ferenc emiatt élesen bírálta a munkaadókat, és közölte velük, akinek nem tetszik a programja, elhagyhatja az országot.
„Lehet Szlovákiával példálózni. És el lehet dönteni, hogy szlovák viszonyokat szeretnénk-e. Szlovák nyugdíjakkal. Persze, nem kell fizetni az osztalék után adót, nem kell! Nem kell fizetni annyi tb-t! Nem kell! De lényegében magyar árszínvonal mellett fele annyi a nyugdíj, mint nálunk. Ez a programja a munkáltatóknak? Én is tudok keményen kérdezni! Ez? Hogyan fogjuk kifizetni a nyugdíjakat? Hogyan? El lehet menni Magyarországról! Itt lehet bennünket hagyni, kérem szépen! Tessék! Lehet menni!” – mondta Magyarország miniszterelnöke.
salve 2019. 06. 26. 11:48
Előzmény: #27219  ________
#27228
Lázárról ne terjeszd azt, ami nem úgy hangzott el (azaz szövegkörnyezetből kiragadott és elferdített "idézetet használtál amit a szátokba adtak)
Lázár konkrétan ott azt mondta: "Én soha nem szégyelltem, hogy mim van, dolgozom keményen, abban a miliőben nőttem fel, hogy a munka nem szégyen, a munka eredményét se kell szégyellni, az ember kaparjon, gyűjtsön, építkezzen kockáról kockára. Aki erre nem képes, akinek nincs semmije, az annyit is ér. Aki nem vitte semmire az életben, az annyit is ér, ezt tudom mondani. Annak annyi az élete. Ez az én véleményem."
ez nem a lenézése bárkinek, akinek kevesebbje van Lázárhoz képest. ez azt jelentette: aki  a maga lehetőségeihez képest nem tett meg mindent a saját sikeréért és a végeredmény az hogy nincs semmije, az magában  keresse a hibát, és ne csak másokra mutogasson
az persze más kérdés, hogy nem mindegy, 1-1 politikus hogyan fogalmaz, tehát ne fogalmazzon félreérthetően, mert azonnal elferdítik és felhabosítják..
még annyit ehhez: remélem azt is kifogásolod hogy Kerpel FG főpolgármesterjelölt szerint (korábban közzétett gondolatmeneteiben a FB-on) " Magyarországot agyhalottnak, a magyarokat rasszistának és provinciális hőbörgőknek nevezte "
hiszen ebből az következik, hogy te magad is egy rasszista baromállat vagy, ugye?! (csak fórumozónak álcázod magad)
lancaster
lancaster 2019. 06. 26. 11:30
Előzmény: #27225  euler
#27227
Miért nem a Lendvay utcába szállítják? Hogy minden a rendes helyére kerüljön? 😎
badsector1
badsector1 2019. 06. 26. 11:19
Előzmény: #27225  euler
#27226
A kerítés a sz@rt sem állítja meg.
euler 2019. 06. 26. 11:12
Előzmény: #27224  lancaster
#27225

Végre valamiben nagyhatalmak lettünk.
Valószínűleg nálunk van a térség legnagyobb, magántulajdonban lévő fáradtszar lerakója.
Fél Horvátország szennyvíziszapját tüntették el Magyarországon
Várjuk a szlovén és olasz szállítmányokat is.
lancaster
lancaster 2019. 06. 26. 10:03
#27224
Fro-ban ezt úgy oldják meg, hogy országszerte nagy társaságok alakultak, több tízezer ápolónő, ápoló áll rendelkezésre, akik naponta kapnak egy-egy listát és azokhoz az öregekhez mennek ki "látogatóba" akik rászorulnak. Ha kell kiváltják nekik a gyógyszert, ha kell sétálni viszik, ha kell megfürdetik stb. Az állam támogatja közpénzből, de nagyon sok jótékonysági adomány is érkezik a számlájukra. Természetesen ingyenes a szolgáltatás!
badsector1
badsector1 2019. 06. 26. 10:03
Előzmény: #27221  pampa
#27223
Bárki dönthet rosszul, senki nem tudja megjósolni hogy lesz e 30 év múlva válás.
signal2
signal2 2019. 06. 26. 10:00
Előzmény: #27216  pampa
#27222
Ezt most nem értem, mert én határozottan azokról írtam, akiknek nincsen senkije. Korábban is tömegével voltak ilyenek és ma is.
pampa 2019. 06. 26. 09:59
Előzmény: #27220  badsector1
#27221
Ki döntött a párválasztás során?
Ki döntött rosszul?
Mi alapján döntött az illető?
stb...
.
 ne kezdjünk ebbe bele, ez nem erre a felületre való kérdés....

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek