Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2019. 01. 24. 12:15
Előzmény: #17588  signal2
#17600
Na ez már a kötekedés,floodolás szint amit megint produkálsz.Hányszor megcáfoltam már,hogy semmit nem érnek a hivatalos statisztikáid,mert pont azokat a döntő fontosságú elemeket hagyja ki belőle,ami miatt joggal lehet nevezni kamunak,a valóság minden alapját nélkülözőnek.Sokszor felhoztam már példának a második generációs,jellemzően muszlim migránsok által elkövetett bűncselekményeket,amiket a fogadó ország állampolgáraihoz írnak....És te milyen alapon vársz el tőlem statisztikai cáfolatot,ha egyszer nem készítenek olyan statisztikát (pont az olyan érzékeny lelkű liberálisok miatt mint te is) ami etnikumok szerint kategorizálná a bűncselekmény elkövetőket? Akkor lehetne ugyanis mérvadó statisztikákról beszélni.
.
Mindeközben 2015 óta az összes halálos áldozattal járó terrorcselekményt muszlim migránsok követték el.
Na ez pl.egy megcáfolhatatlan statisztika,nem lehet manipulálni,mint a tiédet.
goldi 2019. 01. 24. 12:15
Törölt hozzászólás
#17599
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2019. 01. 24. 12:13
Előzmény: törölt hozzászólás
#17598
Nem beszélek mellé aki ismeri a gondolataimat az tudja , a mellébeszélést te szereted, főleg a pártod meg O1G  amikor mellébeszél, az a kedvenced!?Ha mellé is beszélnék akkor is, nekem miért nem szabad?
Placa
Placa 2019. 01. 24. 12:12
Előzmény: #17566  Peterbond
#17597
"Meggyozni oket nem akarom"
helyes :)
a többihet meg kitartást
Placa
Placa 2019. 01. 24. 12:11
Előzmény: törölt hozzászólás
#17596
Rozsomák, Rozsomák ezt a lécet is leverted, pedig nem volt túl magas :)
Mit óbégatsz? mondat végén pont ;)
hatosa 2019. 01. 24. 12:11
Törölt hozzászólás
#17595
hatosa 2019. 01. 24. 12:10
Törölt hozzászólás
#17594
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2019. 01. 24. 12:07
Előzmény: törölt hozzászólás
#17593
Azért mert te szereted én nem.
zotlan 2019. 01. 24. 12:07
#17592

A Kubatov kopaszainak csúfolt biztonsági céggel szerződött az Újpest FC
https://index.hu/sport/futball/2019/01/23/ujpest_kubatov_kopaszai_biztonsagi_ceg_megbizas_vidi-balhe/
pampa 2019. 01. 24. 12:06
Előzmény: #17586  signal2
#17591
Szerintem ezt csak részleteiben lehet elemezni. 
Azaz:
 - munkaerőpiaci szempontból: melyik országnak, mennyi munkaerőre van szüksége, amelyet belföldről nem tud       kielégíteni 
.
Itt lép be a bővülésre épülő gazdaságpolitika! KÁROS! Olyan mint a PIRAMISJÁTÉK!
.
- menekültkérdés: hogy áll egy ország a menekültekhez, mennyi pénzt szán rá, hogy próbálja elérni, hogy minél kevesebbet kelljen befogadnia, vagy csak szolidaritási alapon nézni, és mindenki kérelmét befogadja 
.
A menekülteket a hazájukhoz legközelebb kialakítható táborokban kell ellátni! Nem szabad megengedni nekik a továbbutazást!
- egyéb migráció: cserediák programok, letelepedési kötvények 
.
 a csere a nevében is szerepel...ideiglenes, a letelepedési kötvényt pedig vagy betiltja az ENSZ minden tagállama számára... vagy maradjon az országok magánügye.
- illegális migráció és embercsempészet: itt érdekes, hogy még nem találkoztam olyannal, hogy valaki ezt ne szeretné minimalizálni 
.
Ezért kell teljesen ELLEHETETLENÍTENI az NGO-k működést! Mit látunk helyette? az EU megemelt összeggel támogatja a működésüket....
.
- migránsok megkülönböztetése: jó migráns - rossz migráns, gazdag megfelel, legatyásodott ne jöjjön, stb.
.
???????????
 a migráció az országok magánügye. mi az ,hogy jó vagy rossz migráns?
.
 szvsz
hatosa 2019. 01. 24. 12:03
Törölt hozzászólás
#17590
hatosa 2019. 01. 24. 12:02
Törölt hozzászólás
#17589
signal2
signal2 2019. 01. 24. 11:53
Előzmény: #17583  Törölt felhasználó
#17588
Én az ellenőrizetlen tömeges migráció ellen vagyok. Rögzítheted, tárolhatod, bevésheted.
Nem tudom, mit értesz kamustatisztika alatt, én a hivatalost szoktam hozni. Cáfolnod még egyszer sem sikerült, mivel nem hoztál semmilyen, mást igazoló statisztikát. Akkor mire érted, hogy cáfoltad? Bocs, de csak origo cikkek rémlenek tőled. Elnézést kérek, ha mutattál valami komolyat is, akkor az kimaradt.
Olvasol bármilyen EU anyagot, amely alapján ki tudod jelenteni, hogy elbagatellizálják a tömeges muszlim migrációt?
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2019. 01. 24. 11:52
Előzmény: #17583  Törölt felhasználó
#17587
Szerintem nincs migrációs veszély, mert "cigánybűnözés" sincs.Nehogy már a romák mondják meg Európában , hogy ki veszélyes és ki nem!
signal2
signal2 2019. 01. 24. 11:48
Előzmény: #17579  pampa
#17586
OK, akkor hogy értsük azt, hogy "erőlteti a befogadást"? 
Szerintem ezt csak részleteiben lehet elemezni. Azaz:
 - munkaerőpiaci szempontból: melyik országnak, mennyi munkaerőre van szüksége, amelyet belföldről nem tud       kielégíteni
 - menekültkérdés: hogy áll egy ország a menekültekhez, mennyi pénzt szán rá, hogy próbálja elérni, hogy minél kevesebbet kelljen befogadnia, vagy csak szolidaritási alapon nézni, és mindenki kérelmét befogadja
 - egyéb migráció: cserediák programok, letelepedési kötvények
 - illegális migráció és embercsempészet: itt érdekes, hogy még nem találkoztam olyannal, hogy valaki ezt ne szeretné minimalizálni
 - migránsok megkülönböztetése: jó migráns - rossz migráns, gazdag megfelel, legatyásodott ne jöjjön, stb.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2019. 01. 24. 11:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#17585
A hülyékről nincs szó?
hatosa 2019. 01. 24. 11:46
Törölt hozzászólás
#17584
Törölt felhasználó 2019. 01. 24. 11:44
Előzmény: #17577  signal2
#17583
Az ellenőrizetlen,tömeges muszlim migrációt ellenzők tábora.Láthatóan te nem ebbe a csoportba tartozol,ami még nem is lenne baj,viszont az már annál inkább,amikor a haveroddal kamu statisztikákkal próbáljátok alátámasztani a vélt igazatokat,majd ha ezt a bevándorlásellenesek megcáfolják még ti tesztek szemrehányást,milyen alapon merik kétségbe vonni a hamis statisztikáitokat.Na ez az ami felháborító! És ez megy az uniós vezetés legfelsőbb szintjén is:elbagatellizálni a tömeges,ellenőrizetlen muszlim migráció veszélyeit,mindezt azért,mert van egy pszichopata multimilliárdos vén szar,aki a nyílt társadalmos,világbirodalmi téveszméi miatt Európa sírásójává vált.
signal2
signal2 2019. 01. 24. 11:36
Előzmény: törölt hozzászólás
#17582
Bocs, de honnan tiltottak ki?
signal2
signal2 2019. 01. 24. 11:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#17581
Köszönöm a leírtakat!
Azzal a kérdéssel egészíteném ki, hogy ugye nem szeretnéd, ha egyszer csak megmondanák, hogy mit kell tanulnod, hol dolgozhatsz, mennyit kereshetsz, vagy mikor hagyhatod el az országot, melyik vallást gyakorolhatod? Ha nem szeretnéd, akkor elmondhatjuk, hogy liberális gondolkodású vagy te is.
Tehát azért mielőtt lődözünk a fogalmakkal, főleg más megbélyegzése céljából, nem ártana tisztázni, hogy ki mit ért alatta.

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek