Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
________
________ 2018. 11. 10. 09:48
Előzmény: #9237  euler
#9240
Szerintem Soros... :)
euler 2018. 11. 10. 09:33
Előzmény: #9238  Bekre_Pal
#9239

Az eredeti forrást nem tudom. :)
(most egy kis fidesz abszurd)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2018. 11. 10. 09:22
Előzmény: #9237  euler
#9238

"az európai kultúrkör egyik szép hajtása a magyar kultúra, amely ötvöződve a belső-ázsiai kultúrkörrel, olyan hagyományokat teremtett, mint a megértés, a tolerancia, a menekülők és a rászorulók segítése."
 
ez MKKP szöveg vagy hírcsárda?
euler 2018. 11. 10. 08:58
Előzmény: #9235  ts3
#9237

Nem szállt ő bele semmibe, csak felolvasott egy szöveget, amit a beszédírói nyilván egyeztettek a propaganda-minisztériummal. Itt pedig az (volt) az aktuális ukáz, hogy relativizálni kell a néppárti nyilatkozatot, azzal, hogy ugyanazt mondjuk, (bár messze állunk tőle).
Néppárt: "olyan társadalmak épülnek az Európai Unióban, amelyekben virágzik a pluralizmus, a diszkrimináció tilalma, a tolerancia, az igazságosság, a szolidaritás és a férfiak és nők közötti egyenlőség."
Kásler (fidesz propaganda):"az európai kultúrkör egyik szép hajtása a magyar kultúra, amely ötvöződve a belső-ázsiai kultúrkörrel, olyan hagyományokat teremtett, mint a megértés, a tolerancia, a menekülők és a rászorulók segítése."
ts3 2018. 11. 10. 07:36
#9235

Kásler: A magyar kultúra hagyományai a megértés, a tolerancia, a menekülők és a rászorulók segítése  "Páros lábbal, pörgőrúgással szállt bele a miniszter Orbán Viktor elmúlt három évébe."
lancaster
lancaster 2018. 11. 10. 04:06
#9234
azt hiszem a magyarok hamarosan behozzák a bolgárok, de lehet, hogy az etiópok szintjét is,
https://hu.wikipedia.org/wiki/Eti%C3%B3pia#/media/File:Omo_River_Valley_IMG_0915.jpg
ami nem is olyan rossz, ha az Antarktiszhoz viszonyítjuk :))
lancaster
lancaster 2018. 11. 10. 03:50
#9233
Miközben a többi közép-kelet-európai ország esetében sehol nem szerepelt a tíz legnagyobb médiakampányra költő között sem az állam.
A kormány költött messze a legtöbbet a médiában megjelent reklámra Magyarországon, derült ki egy közép-kelet-európai országok reklámköltéseit vizsgáló jelentésből.
A dokumentum szerint a magyar állam 32 millió eurót, azaz nagyjából 10 milliárd forintot költött marketingre a médiáiban, ami több mint kétszer annyi, mint bármely piaci szereplő kiadása.
A régióban nincs még egy olyan ország, ahol akár az első 10 médiakampányra költő szereplőbe bekerült volna az állam.
Mindebben ráadásul nincsenek benne a plakátkampányok, a Nemzeti Kommunikációs Hivatal csak idén a választások óta 18,7 milliárd forintot költött marketingre összesen. 
Azt sem kell talán külön megemlíteni, hogy ezek a kiadások szinte mind a baráti médiumoknál landoltak.
lancaster
lancaster 2018. 11. 10. 03:42
Előzmény: #9230  Csakisazigazat
#9232
ezt úgy fogja Orbán eladni (ha egyáltalán beszél róla), hogy "én megvédem a népemet, a családomat, nem hagyom, hogy a bevándorlósimogatók elvegyék tőlünk, azt amit ők a migránsokra költenének" a sok hülye magyar, meg tapsikol és a beszédje alatt legalább 2-szer elélvez
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2018. 11. 10. 00:19
Előzmény: #9221  impudent
#9231
nemmon? kommon? én másgon
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2018. 11. 10. 00:01
Előzmény: #9229  lancaster
#9230
Ezt nem értik meg az ide járó kormánybarát demagóg emberkék, hogy itt nem arról van szó , hogy az előző kormány alatt nem lopták el ezeket a pénzeket, hanem arról, hogy most megvan kik az elkövetők, illetve egy nagyobb "banda" megvan.Akkor is lopták, de nem volt ennyire nyoma.Most egyértelműbb a dolog .Azért nem akarom a gyagyás Ferit védeni, de nem emlékszem olyanra, hogy Ferink veje, gyereke , vagy akár iskolatársa 100milliárdos éves beruházásokat kapott volna.Ha bárki tud ilyenről akkor gyorsan írja be ide, nehogy elfelejtse.Na most lökhetitek a kamut, de ne a" ballibsi"zést( mert most én se cigányoztam)!
lancaster
lancaster 2018. 11. 09. 23:27
#9229
Ezermilliárdokat bukhat Magyarország, az Elios-ügy csak az egyik ok lehet
A Bizottság figyelmeztető levelet küldött a kormánynak, amelyben jelzi, hogy – mivel a döntéshozatal és a kifizetések jogszerűségét, átláthatóságát a magyar kormányzati intézmények a korábban közölt brüsszeli kifogások nyomán nem tudták bizonyítani, felfüggesztik az érintett operatív programok pénzeinek átutalását
A kormány mintegy 1600 milliárd forintot fizetett ki előlegként, viszont csupán néhány százmilliárd érkezett Brüsszelből, ami önmagában is 1000 milliárdnál nagyobb hiányt generált..
Megjegyzi, hogy ha a felfüggesztés miatt a költségvetési hiány túllépi a három százalékos GDP-arányos határt – amire az említett nagyságrend miatt van esély –, akkor túlzottdeficit-eljárás indulhat Magyarország ellen.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2018. 11. 09. 23:13
Előzmény: #9225  sanya10
#9228
Prémium fizu jár az éjszakai melóért.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2018. 11. 09. 23:12
Előzmény: #9226  euler
#9227
Persze hogy nem.Ha kiadják se fog történni semmi.Olyan ez , mint amikor egy vezető valakinek a fia csinál bűnt azzal soha nem statuálnak példát.Azt mindig a kis emberekkel teszik.Nekem egyébként se mondja senki, hogy nem buktatták volna már meg ezt a kormányt, ha valakiknek Brüsszelben épp nem az ellenkező érdeke lenne.A pénz a legnagyobb úr(sajnos).Régen is az volt.
euler 2018. 11. 09. 22:53
#9226
"– Mivel a magyar rendőrség  - „bűncselekmény hiányában" – lezárta a magyar nyomozást az Elios-ügyben,  nincs tovább akadálya, hogy az OLAF nyilvánosságra hozza a jelentését – közölte Molnár Csaba, aki hivatalosan kezdeményezte is az az Európai Csalás elleni Hivatalnál  az Elios-jelentés nyilvánosságra hozatalát.
(eddig azért nem lett nyilvános a jelentés európai részről, mert a csalás elleni hivatal nem ad ki folyamatban lévő nyomozással kapcsolatos iratokat.)
.
Az az érzésem, hogy nem fogják kiadni.
sanya10 2018. 11. 09. 20:26
Előzmény: #9224  Vazsmegyei
#9225
Pihenned kellene már vagy túlórázól?:))
Vazsmegyei 2018. 11. 09. 20:06
Előzmény: #9222  euler
#9224
Valahol már írtam ma, hogy a nevemben felesleges képzelegni.
Vazsmegyei 2018. 11. 09. 20:04
Előzmény: #9221  impudent
#9223
Kicsit hajaz a mammonra! Vagy csak elírás volt.
euler 2018. 11. 09. 20:02
Előzmény: #9220  Vazsmegyei
#9222

Azt hittem tiltakozni fogsz.
Így nincs poén. :)
impudent 2018. 11. 09. 20:01
Előzmény: #9219  Vazsmegyei
#9221
A Megmon a fantasztikus..
Szerintem nagyon jo nev.

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek