Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
ts3 2018. 10. 17. 17:24
Előzmény: #7619  pampa
#7660
Ha voltál hajléktalanszállón, akkor biztos tapasztaltad, hogy mennyi mentálisan sérült ember van köztük. Öket nehezen vrszed rá még kényszerrel sem a szabálykövetésre.
Törölt felhasználó 2018. 10. 17. 17:19
Előzmény: #7658  Törölt felhasználó
#7659
A regisztrációmat meg törlöm, amint megtalálom hol kell.
Törölt felhasználó 2018. 10. 17. 17:13
Előzmény: #7656  Oszo
#7658
De nyugodj meg, többet nem írok ebbe a fórumba, ellepték a hozzád hasonló szarházi férgek. Anno 2011 körül kezdtem egy másik nickemmel (ez a 2. és utolsó), még főleg az MTelekom topikban, majd más részvényekkel kapcsolatos topikokban. Akkor még főleg segítőkész emberek voltak, meg konstruktív viták, pedig akkor sem volt politika mentes. És nem emlékszek olyan "érvekre", hogy nem tudsz te arról semmit, mindezt indiklás nélkül. Nem tudom mitől valtozott meg ez ennyire, az biztos, hogy nem pusztán a Fidesz fanatikus fikanickek miatt.
Szóval további jó cicaharcot a homokozóban!
Törölt felhasználó 2018. 10. 17. 17:07
Előzmény: #7656  Oszo
#7657
Sőt, nagyon sok dolog létezik, amiről nem tudok eleget, sok-sok nagyságrenddel több, mint amiről tudok.
Elárulok egy titkot: neked is léteznek ilyen dolgok. A masik topikban meg sikerült belefutnod ilyenbe, amit arrogáns arcoskodással kompenzáltál.
Oszo 2018. 10. 17. 16:47
Előzmény: #7651  Törölt felhasználó
#7656
Látom, nagyon mélyre ment neked, hogy le mertem írni: Létezik valami, amiről nem tudsz eleget. Ebből egyébként melyik "oldaliság" következik?
Törölt felhasználó 2018. 10. 17. 16:25
Előzmény: #7654  pampa
#7655
Dehogynem, együtt levezettük, a kört bezártuk.
Érdekes, én tudom használni rendeltetésszerűen a közterületet, még akkor is, ha a hajléktalanok ott vannak. Persze jobb lenne, ha lenne  hol lakniuk, de erre semmiféle megoldási törekvés nincs a kormány részéről.
pampa 2018. 10. 17. 16:17
Előzmény: #7653  Törölt felhasználó
#7654
Miért írsz butaságot?
Senkit sem börtönöznek be a létezéséért!
Ahogyan azt sem értem, hogy a többségnek JOGA használni rendeltetésszerűen a közterületet.
Ebben őket GÁZOLJÁK  a hajléktalanok.
Akkor a többség joga nem számít?
Törölt felhasználó 2018. 10. 17. 16:02
Előzmény: #7652  pampa
#7653
Az, hogy a puszta létéért bebörtönözhetik? Szerinted?
pampa 2018. 10. 17. 15:54
Előzmény: #7647  Törölt felhasználó
#7652
Nem, mert salve-nak emberi jogai is vannak. "
.
Már ez előbb is kérdeztem, a hajléktalanoknak melyik emberi jogát sérti ez a bevezetett szabály?
Törölt felhasználó 2018. 10. 17. 15:11
Előzmény: #7650  Törölt felhasználó
#7651
Ja, és ott is ugyanúgy kifogtam egy fanatista agyhalottat, csak éppen balról.
Törölt felhasználó 2018. 10. 17. 15:04
Előzmény: #7646  salve
#7650
És ami az Orbán fóbiámat illeti, baszki nézz bele a lakáskasszás topikba, ott épp azokkal szemben foglaltam állást, akik szerint hatalmas szemétség volt megszűntetni, mert milyen nagyszerű termék volt. Ha olyan lennék mint te, csak másik politikai oldalon, akkor zsigerből fikáztam volna az LTP-k kivezetését. Csak veled szemben én saját véleményt alkotok mindenről, függetlenül a pártok véleményétől. Fura neked ez, tudom.
Törölt felhasználó 2018. 10. 17. 15:00
Előzmény: #7646  salve
#7649
"el sem tudod képzelni a féktelen gyűlöletrohamaid közepette, hogy az egész mögött jó szándék is lehet, de legalábbis a megoldának az igénye lehet!"
A zsidótörvényeknél is voltak olyan elvakultak, akik szerint a jó szandék volt mögötte. Bocs  de ami úgy néz ki, mint egy kacsa, úgy hápog mint egy kacsa, az bizony egy kacsa. Jó szándék nem lehet emberi jogok megvonása mögött. Vannak intézkedések, amelyeknél jogos lehetne a felvetésed, ennél nem. Itt elválik a szar a víztől, és bizony te választod a gyűlöletet, nem én.
Törölt felhasználó 2018. 10. 17. 14:56
Előzmény: #7646  salve
#7647
A demokrácia nem azt jelenti, hogy ha megszavazzuk, hogy salve-ot meg kell kínzni és utana lelőni, akkor az rendben lenne. Nem, mert salve-nak emberi jogai is vannak. Ennek az egésznek semmi köze ahhoz, hogy amúgy mit gondolok Orbánról meg a kormányáról, ez a pártosdi még mindig a te becsípődésed. Ennek emberi értékekhez van köze, amik nálad nem érhetőek tetten. Hogy ez az elvakult Fideszességed miatt van, vagy ennyire veleéjig gonosz ember vagy, azt nyilvan látatlanban nem tudhatom. Csak bízni tudok benne, hogy előbbi, és csak vak hitből nyomod ezt, mert nem szeretnén elfogadni, hogy ilyen aljadék emberek élnek közöttünk.
salve 2018. 10. 17. 14:49
Előzmény: #7546  Törölt felhasználó
#7646
"Harmadrészt normális esetben minden döntést megelőz egy hatástanulmány, olyat nem szabadna csinálni, hogy majd kiderül, mi lesz. "
igen, kiderül majd hogy lesz eredmény, vagy sem. és tévedsz: csak feltételezed hogy nem készültek fel a várható hatásokra, de bizonyítékod eddig nincs arra (nem is lehet), hogy nem készültek fel rá! ezért írtam: majd meglátjuk, hogy mi lesz az eredmény, de ehhez kell minimum 1,5 hónap gyakorlati tapasztalata - de te olyan "kurva okos vagy", hogy már előre látsz mindent, hiszen van otthon egy nagy kristálygömböd ugye, okostojás?! azt is tudod már, ki nyeri a lottóötöst jövő héten?!
"Mert te is nagyon jól tudod, hogy semmi ilyen szándék nics, az egész arról szól, hogy  ne leyenek szem előtt. Ha olyan szándék lenne, amit írsz, akkor elsősorban a hajléktalan ellátást fejlesztenék, de erről szó sincs. "   no látod, itt érhető tetten hogy mennyire korlátolt, buta, de főleg rosszindulatú vagy (melynek okát továbbra is csak a betegségedben, a fideszfóbiádban tudom megtalálni kb., szóval továbbra is nagyon sajnállak): el sem tudod képzelni a féktelen gyűlöletrohamaid közepette, hogy az egész mögött jó szándék is lehet, de legalábbis a megoldának az igénye lehet! az persze az egyéni szocproblémád hogy nem vagy demokrata és nem fogadod el (ezek szerint) bármilyen (nemcsak fideszes!) parlamenti többség által eldöntött intézkedécsomagot demokratikusnak, de képzeld el: ez nem jelenti azt, hogy a te és a hozzád hasonló kisebbségiek agymenéseihez kéne alkalmazkodnia bármely parlamenti többségnek!   végül ismétlem: sem nem támgatom, sem nem ellenzem ezt a halkéktalantörvényt hanem azt mondom: végre történik vmi, adjunk neki legalább 1,5 - 2 hónapot hogy kiderüljön működik vagy sem, lehet belőle kudarc is de én átlagpolgárként persze a sikeréért szurkolok (veled ellentétben, hiszen úgy tűnik te zsigerből gyűlölködsz)!! részemről ezzel le is zártam veled a vitát..
_Macika_
_Macika_ 2018. 10. 17. 14:31
#7645
ts3 2018. 10. 17. 14:22
Előzmény: #7619  pampa
#7644
Ha jártál hajléktalan szállón akkor biztos láttad, hogy körülbelül milyen arányba vannak köztük AZ elmebetegek.
Törölt felhasználó 2018. 10. 17. 14:06
#7643
Tényleg, amúgy most kezd feltűnni, hogy kicsoda salve. Szerintem szivacs új nickje. Pont ugyanúgy nyomta szó szerint a Fideszes propagandát, és hangsúlyozta, hogy mennyire független. Gerinctelenségben is épp ugyanott volt.
Törölt felhasználó 2018. 10. 17. 14:04
Előzmény: #7641  pampa
#7642
Pontosan erre kértelek téged és salve elvtársadat is. Ha hajlandó vagy visszavenni, én is kultúraltan vitatkozok veletek. Áll az alku?
pampa 2018. 10. 17. 14:03
Előzmény: #7638  Törölt felhasználó
#7641
Most már vegyél vissza egy kicsit!
Mindennek van határa és már bőven túllépted ezt!

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek