Topiknyitó: Törölt felhasználó 2014. 01. 10. 11:23

A Fidesz rendbeteszi az országot  

A korábbi évekhez hasonlóan 2013-ban is nagyon jól teljesített a Fidesz-közeli Közgép: több mint 90 közbeszerzésen nyertek, de a leányvállalatai sem panaszkodhatnak. A cégek, illetve azok a konzorciumok, amelyeknek tagjai voltak, több mint 380 milliárd forintot nyertek 2013-ban különböző tendereken. A Közgép nemcsak vasutat és autópályát épít, hanem radioaktív hulladéktárolókat, de megjelent az energia- és távközlési szektorban is. A cég minden évben megnövelte az árbevételét, és milliárdos osztalékot fizet ki a tulajdonosainak.



link
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
euler 2018. 09. 22. 11:37
Előzmény: #5659  Törölt felhasználó
#5660

"Így élünk mi Hunniában. Valódi emberekről szóló kamuhírekkel megbolondítva."
https://fuhu.hu/orban-rahel-nem-rugott-le-senkit-a-szuloagyrol-adalek-a-kamuhirek-termeszetrajzahoz/
Törölt felhasználó 2018. 09. 22. 11:32
Előzmény: #5652  _Sigorszky
#5659
Szerintem ez kamu. Normális honlap nem hozta le, egy sem.
peter_s 2018. 09. 20. 07:39
Előzmény: #5644  Vazsmegyei
#5657
."..diktatúra további diktatúrájának fenntartására...
...fasiszta balavány ..."
Valahonnan nagyon ismerős nekem ez a mantra. Honnan is? MSZP, DK, Fletó... 
Nagyon egy rugóra jár az agyatok. Elgyurcsányosodtak a fideszesek, ezt is megértük :-)
sanka 2018. 09. 20. 07:28
Előzmény: #5645  ts3
#5656
Gondolom ha ráhelről lett volna szó, semmi probléma nem lettvolna , sőt, még megdicsérték volna, gusztustalan fidesz horda!
sanka 2018. 09. 20. 07:20
Előzmény: #5654  Vazsmegyei
#5655
Nem kellene kimásolni baromságokat máshonnét, előadhatod a saját szavaiddal is!
Vazsmegyei 2018. 09. 20. 01:13
Előzmény: #5649  ________
#5654
Kifelejtetted a pénzügyi hatalmasokat, akik a kedvelt diktátorodat nem véletlenül emelték és taszították abba világba, ahonnan csak a történelemhamisítók karmaiban végezhette.
Ami meg a párhuzamodat illeti, minden szegény országra rá lehet húzni. És ennek megint az a nagy történeti oka, amit a pénzügyi hatalmasok okoznak az emberiségnek és kiszolgáltatott népeknek, gátlástalanul.
-
 Még nem derült ki, hogy az elméleted milyen következményekkel járhat a mai korban, ha nem hagyják abba a mantráját és a folyamatos bűnbakkeresést, az ártatlanul megvádoltakra való mutogatással. 
A fasizmust ezek az írások amiket másolgatnak teszik halhatatlanná, anélkül, hogy megvalósította volna bárki is.
amphibian 2018. 09. 19. 21:51
#5653
Nagyon jo kis orszag ez.
Vegyetek peldat Bango Margitrol aki milliokat keres evtizedek ota kemeny munkaval.
Pedig roma es piaci alapon mukodik.
Ha jol tudom Kossuth dijas.
_Sigorszky
_Sigorszky 2018. 09. 19. 21:23
Előzmény: #5646  _Sigorszky
#5652

Fasza ország ez, én mondom.
Van a kipaterolt kismama levelére válasz is, nem meglepő módon és tartalommal:
"Kedves kismama! Mély felháborodással olvastam a rólam terjengő lejárató hangvételű írását, amit tegnap tett közzé. Kikérem magamnak a vádakat melyet rólam formált, vélhetően a vajúdás feldúlt állapotában volt Ön is, ahogy én is szintén úgy érkeztem a kórházba. Előzetesen leegyeztetett foglalásom volt és a főorvos Úr biztosított arról, hogy a lehető legjobb kezelésben fogok részesülni, ha eljön a nagy nap. Ami tegnap nálam is eljött. Életemben immár másodjára. A Miniszterelnök lányaként úgy gondolom egyáltalán nem meglepő ami és ahogy történt, hisz erre számítani lehetett, hogy az előzetesen megbeszéltek szerint különleges bánásmódban részesülök majd. Sajnálom, ha az igazság Önt így felzaklatta." 
Kismamai tisztelettel, Orbán Ráhel

________
________ 2018. 09. 19. 21:08
Előzmény: #5650  ts3
#5651
egy világhatalmi át(vissza)rendeződés
a Krím mintájára Európa és Oroszország területének átrendeződése, majd egy álszövetség révén a világ legnagyobb hatalma (USA-t és Kínát beelőzve)
Putyin hajtja a menekülteket orbán malmára, amik az EP választások előtt pont jól fognak jönni a radikális jobboldal megerősödéséhez
az euroszkeptikus / menekültellenes erők a trójai falóként szolgáló orbánt választják vezetőjüknek, aki viszont Putyin kottájából fog játszanihttps://sztarklikk.hu/kozelet/orban-jojjon-aminek-jonnie-kell/338854
érdekes módon, az orosz találkozó előtt orbán felfordulást csinált az EP-ben, majd a tegnapi találkozón újra megkapta a házifeladatát:
https://24.hu/belfold/2018/09/19/orban-putyin-talalkozo/
csak úgy, mint anno Trump a NATO találkozó után:
https://index.hu/kulfold/2018/07/17/trump_onalazo_stilusban_ertekelte_a_putyin-talalkozot/
ts3 2018. 09. 19. 20:08
Előzmény: #5649  ________
#5650
De mi lehet a végkifejlet?
A világháború már unalmas, meg veszélyes is az atom miatt, mi lesz vajon helyette?
________
________ 2018. 09. 19. 20:05
Előzmény: #5644  Vazsmegyei
#5649

1930-as években a világválság utáni fellendülést Hitlernek sikerült jól meglovagolni, és a sikert magának elkönyvelnie. A szavazóknak tetszett a jóllét, folyamatosan bővült a szavazótábora. Akkor még csak keveseknek tűnt fel, a Hitlerben lapuló totális diktatúra iránti vágy, és a hatalomépítés kimenetele.
Az öröm nem tartott sokáig, mert a vezér egy napon úgy döntött, hogy az előtte annyira emlegetett nemzetet a második világháborúba, majd a halálba vezette.
- világválság, fellendülés
- nemzeti összetartozás
- korrupcióval segített diktatúraépítés, ellenfelek kiiktatása
- közös ellenség
- nagy állami építkezések, autópályaépítések
- világszerte előretörő idegengyűlölet, fasiszta vezetők
- nemzeti propagandagépezet
már csak a hadiipar bővítéses hiányzik, és meg is lennénk
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2018. 09. 19. 20:01
Előzmény: #5647  Csakisazigazat
#5648
Hazamegyek=Vazsmegyei
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2018. 09. 19. 20:00
Előzmény: #5645  ts3
#5647
Hazamegyek szerint ezek etikus emberek, mi senkiházi hazaárulók vagyunk.
_Sigorszky
_Sigorszky 2018. 09. 19. 20:00
Előzmény: #5645  ts3
#5646

" Kedves Ráhel! Én véletlenül sem szerettelek volna lejáratni. Nem konkrétan a személyed ellen irányul a felháborodásom, de mégis mit szóltál volna, ha fordítva történik az eset? A vajúdásom kellős közepén bejelentik, hogy én abban a szobában nem hozhatom világra a gyermekem, ugyanis a mélyen tisztelt miniszterelnök úr lányának kiemelt kényelmet és figyelmet ígért meg a főorvos, ezért innentől kezdve én nem kívánatos személy vagyok a szobában. Milyen igazságról beszélsz te? Felháborító, hogy ebben az országban mindenki csettintésre ugrik nektek...Én eddig nem ástam bele magam a politikába, de amikor ilyen gusztustalan, igazságtalan dolog történik az emberrel, ezt nem hagyhatja szó nélkül! Ezúton szólítok fel minden jóérzésű magyar embert, hogy egy megosztással fejezze ki az, aki szintén elfogadhatatlannak és igazságtalannak tartja a történteket. Bizonyítsuk be a 'királyi családnak', hogy elfogadhatatlannak tartjuk az ilyen és az ehhez hasonló visszaéléseket és ezt a bődületes korrupciót, amit a milliárdos politikusok megengednek maguknak! Ezúton követelem, hogy Orbán Ráhel nyilvánosan kérjen tőlem és a családomtól bocsánatot a durva megaláztatás miatt. Hálásan köszönöm, aki segít nekünk" 


Hát igen, a kiráj meg a beszéde, meg a lánya meg a ...
ts3 2018. 09. 19. 19:48
#5645
https://index.hu/belfold/2018/09/19/az_orszag_egyik_legjobb_szivsebeszet_egy_mutet_utan_rugta_ki_az_igazgato/
  
Ilyenek ezek a pökhendi fideszesek, csak migránsozás fontos nekik, a betegek nem számítanak.
Vazsmegyei 2018. 09. 19. 19:22
Előzmény: #5643  ________
#5644
Magyarország kirúgásával a diktatúra marad az UNIOban és a fasiszta elhajlást nem lesz kire fogni. Kiderül hol maradnak a fasisztázó médiumok és milyen diktatúrát alkalmaznak a fasizmussal való ijesztgetéssel.
Mutogatni lehet, meg hazudni is lehet, meg szankciózni az UNIOs diktatúra további diktatúrájának fenntartására. 
Nincs kétségem, hogy már most is megvan a forgatókönyv a jól fizetett "társadalomtudósok" kiválasztottainál.
Miért ne lehetne fasiszta balavány is?
________
________ 2018. 09. 19. 19:08
Előzmény: #5641  Csakisazigazat
#5643

itt a fasiszta módszereken van a hangsúly, amit orbán az elmúlt évszázad leghatékonyabb hatalomépítési módszereként szeretne gyakorolni:
https://24.hu/poszt-itt/2018/08/14/balavany-gyorgy-mar-miert-ne-volna-fasiszta-az-orban-rezsim/
a menekültválság, és a M.o.i elutasítás ébresztette fel a fiút, hogy a menekültek kapják azt a szerepet, mint anno a zsidók, és egy nagy európai összefogást fog ezzel létrehozni
már, ha még addig M.o. az EU-ban lesz
ugyanis az EU vezetése felgyorsított ütemben páros lábbal szeretné kirúgni orbánékat a Néppártból, és az EP-ből
nehogy véletlenül hatalomra jusson, akinek a rácsok mögött lenne a helye
Vazsmegyei 2018. 09. 19. 18:59
Előzmény: #5640  ________
#5642
 RE:5638-ra
Sokkal többet olvastam a fasizmust művelő emberekről! Nem nekem van szükségem példálózni vele.Amiben te hiszel, az jobban hajaz a fasizmusra, mint amivel engem el szeretnél elgondolkodtatni. Nem te vagy az az "oktató" akinek a szavára elhiszem milyen a fasizmus természete. A linkekkel pedig bánjunk csínján, mert azt jelentheti, hogy látatlanban is egyetértő, vagy éppen ellenséges a történetük a linkelő számára. Az sem világos miért posztolnak a fasizmusról olyanok, akiknek fogalma sincs róla mit tesznek ezzel, kiket akarnak lejáratni.
  A jelenkori történelemhamisításra, történelemhamisítókra  pedig jó lenne, ha egyre többen figyelnének.
Csakisazigazat
Csakisazigazat 2018. 09. 19. 18:58
Előzmény: #5640  ________
#5641
Ez teljesen más szitu.Hitler nem volt roma származású, legalább is nem látszott rajta ezért nem tudjuk és nem is szaporította őket, hogy majd rá szavazzanak.

Topik gazda

firn
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek