Topiknyitó: Sigorszky 2013. 10. 11. 21:40

Alázás Hollandiában.  

Viki, Sanyi! Még több stadiont! Fociban nagyok vagyunk... )
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sigorszky 2013. 10. 15. 16:36
Előzmény: #158  szivacs
#160
Nono, ha kettőt rúgna, már az is nagy csoda lenne...
Bár szerintem nem kizárt, hogy ma estére se teszik be a kezdőbe. Nem bírják itt a Duna-tájékon a kritikát, akárhonnan jön is.
bigyula 2013. 10. 15. 16:19
Előzmény: #158  szivacs
#159
Félreértettél. Csak példaként hoztam. Magyar focit - sem válogaott szintűt, sem bajnokságot - nem nézek már vagy 20 éve. Eljutottam odáig, hogy már a nemzetközi kupák sem érdekelnek. Pedig, valamikor rajongtam a jó fociért.

Egyébként 1-2 jó játékossal lehet meccset nyerni, ha a többiek alájuk dolgoznak. De, nem a hollandok ellen, mert ott 11 jó játékos van a pályán...
szivacs
szivacs 2013. 10. 15. 15:52
Előzmény: #157  bigyula
#158
Borzasztóan sajnálatos, hogy pont a hollandok elleni meccset kényszerült kihagyni a múló láza miatt, pedig bebizonyíthatta volna képességeit.
Így ma hiába is rúgna 5-6 gólt, a rosszmájúak úgyis azt mondanák, hogy az smafu.

Egyébként két, jó napot kifogó, tehetséges játékos simán hozni tud egy átlagos meccset, mert az a csapatot is magával húzza.
bigyula 2013. 10. 15. 15:40
Előzmény: #156  szivacs
#157
"Nem dumálni kellene, hanem példát mutatni - már ha tud."

A foci csapatjáték. Hiába jó valaki, ha van 8-10 csapnivaló társa. Az sem mindegy, hogy egy összeszokott csapatban játszik az ember, ahol szavak nélkül is megértik egymást, vagy egy időnként összeverbuvált, tök más taktikát elváró, mást játszató "edző" akaratát kell a pályán eljátszani. Dzsuzsák is vergődik, amióta eljött Hollandiából. Pedig, nem hiszem, hogy elfelejtett focizni. Egyszerűen mást játszik, mint ami neki ott jól ment, és amit begyakorolt.
szivacs
szivacs 2013. 10. 15. 15:24
Előzmény: #155  Törölt felhasználó
#156
Schalke: Szalait választották meg augusztus legjobbjának link
A válogatottban mutatott (románok elleni) játékában ennek nyoma sem volt.
Nem dumálni kellene, hanem példát mutatni - már ha tud.
Úgy tűnik a válogatottban a kis pénz - kis foci alapon csak alibiznek az idegenlégiósaink.:-(
Becsületből, lelkesedésből, hazaszeretetből csak az ellenfél képes eredményesen játszani?
Törölt felhasználó 2013. 10. 15. 12:20
Előzmény: #154  yossarian78
#155
Sebaj
dzsudzsi és ádika fog még szerepelni a blikk-ben. :)
A magyar, focizni imádó gyerekek példaképei
eredmények ugyan nincsenek, de legalább bentley, lamborghini stb. szép autó (összetörve), homár fej, celebribancok vannak...
yossarian78
yossarian78 2013. 10. 15. 11:26
Előzmény: #153  Törölt felhasználó
#154
Szalainak abban igaza van, hogy az edzőkkel van a baj, szart sem érnek, így a tanítványaik sem viszik semmire. Mondjuk az utóbbi 3-4 meccsen neki sem volt momentuma sem a pályán.
Törölt felhasználó 2013. 10. 15. 11:00
Előzmény: #151  S52Raptor
#153
és ezeket sem (bocsi ha esetleg már voltak)

holland-magyar
link
link

román-magyar
link

jó értékelést :)
gazmber 2013. 10. 15. 09:54
Előzmény: #151  S52Raptor
#152
veszélyesek az ilyen beteg(?)elmék, ha tudják sem vesz tudomást róla, hogy rossz az amit csinálnak, folytatják az általuk sikeresnek propagált 'kisérletet' az 'utolsó töltényig'...(?)szvsz
S52Raptor 2013. 10. 14. 21:13
#151
még nem látta:

link

Zseniális!!!
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 16:31
Előzmény: #148  Törölt felhasználó
#150
Simicskó kemény számokkal vágott vissza (a 8:1 kapcsán) a szociknak (az elmúltnyócév miatt)
Bár még mindig nem érti senki, hogy mitől lesznek sportosabbak, egészségesebbek a gyermekeink a stadionok miatt.
De lesznek! :D
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 16:26
Előzmény: #148  Törölt felhasználó
#149
Elmúltnyolcgól...
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 16:20
#148
Állítólag az MSZP mondta, hogy lemaradásban vagyunk, de nem épített stadionokat, így a FIDESZnek kellett.
Ráadásul a magyar sport jó és támogatni kell... (off: különösen a magyar foci, ezért kell azt leginkább támogatni).
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 16:04
Előzmény: #146  Törölt felhasználó
#147
Szóval akárhogy is nézem, én eleve aggályosnak tartom, hogy egy sportági szövetség, még ha a legnépszerűbb sportágról is van szó, politikai/üzleti pozícióként működjön.
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 16:00
Előzmény: #130  jumbo2
#146
Hát nem tudom, én egy kevésbé népszerű sportágat űzök (kb. 2 ezer igazolt sportoló itthon, de van ország, kisebb lakossággal, ahol 60 ezer körül), de fel nem merülhetne, hogy a szövetség elnöke ne űzze a sportot hobbi szinten, és fiatalon ne űzte volna élsportoló vagy közel élsportoló szinten.

Ráadásul ha onnan közelítjük a dolgot, hogy idővel ha nagyra nő a sportági szövetség, akkor már gyakran a vezetés főállásúvá válik, na de Csányi pont nem főállásban csinálja, a főállása pedig nem függ össze a focival.

Ha meg csak jelképes az MLSZ elnök személye, akkor meg az a probléma, ne legyen már jelképes.
szivacs
szivacs 2013. 10. 14. 15:55
#145
Történelmi vereség történelmi tettre késztet.

Az MLSZ ezennel bocsánatot kér a maga valamint a válogatott csapat volt kapitánya és játékosai nevében is a csapat utóbbi két mérkőzésen mutatott kiábrándító játékáért és a Hollandiától elszenvedett történelmi vereségért!
Megkövetjük a labdarúgó válogatott minden szurkolóját, akik bizalmat szavaztak a csapatnak és kitartó bíztatásukkal segítették a minél jobb eredmények elérésében. Sajnáljuk, hogy csalódniuk kellett!
Bocsánatot kérünk minden magyar labdarúgó szurkolótól!

Tudván, hogy ez nem jelent gyógyírt, mégis felajánljuk az alábbiakat a válogatott legelszántabb szurkolóinak:
- a bukaresti és az amszterdami mérkőzésekre személyesen kilátogatott szurkolók belépőinek árát és utazási költségüket megtérítjük,
- a keddi Andorra elleni mérkőzésre a belépés ingyenes lesz és minden szurkoló egy bónt kap a belépéskor, melyet a büfében egy italra beválthat.
Ezzel szeretnénk megköszönni a szurkolók kitartását a magyar csapat mellett.
Reméljük, hogy a jövőben méltóak leszünk bizalmukra!

(Hozzátesszük, a fentiek költségeit nem az MLSZ, mint szövetség, hanem annak vezetői, a válogatott volt kapitánya és annak játékosai személyes jövedelmükből fedezik.)
Törölt felhasználó 2013. 10. 14. 15:36
Előzmény: #142  Alilou3
#144
Látom mindenhol minden szinten megy már a szájkarate.
Kiváncsi leszek a sok dumától mi fog megváltozni, és a sok dumából mi fog megvalósulni.
Ádika holnap már bizonyíthat is,
reméljük nem Románia elleni színvonalon és lelkesedéssel fogja nyomni.
idmat 2013. 10. 14. 15:33
#143
hazudtunk éjjel, hazudtunk nappal....
Honnan is ismerős?
Alilou3 2013. 10. 14. 15:24
Előzmény: #141  Sigorszky
#142
Végre egy őszinte beszéd !!!

Szalai Ádám feldúltan ecsetelte a magyar foci hiányosságait az Andorra ellen készülő válogatott telki sajtótájékoztatóján. Olyan szövetségi kapitányt szeretne, aki reggeltől estig veri a játékosok fejét, és pusztán a szerencsének tudja be a mostani vb-selejtezőkön elért jobb eredményeket. A csatár Csányi Sándornak személyesen is kipakolt, a most elmondott dolgok évek óta feszítették.

link
Sigorszky 2013. 10. 13. 21:07
Előzmény: #140  loliense
#141
Én sem találtam, de nem róla van szó, megint a lukas emlékezetem...
Kezitcsókolom Szentatyám, aludj szépeket!

Topik gazda

Sigorszky
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek