Topikgazda: Törölt felhasználó 2004. 06. 17. 14:20

Szétvált a Richter és az Egis  

Ugrás a cikkhez
Eltérő pályára állt a Richter és az Egis. A kisebb gyógyszerpapír lényegesen jobb teljesítményt mutat mióta megjelentek az első hírek a gyógyszerármegállapo dásról. Az Egis 8,000-8,100 Ft-os szintről indult, s most 9,200 Ft-on keerskenek vele, míg a Richter 19,400-19,500 Ft-os szintről indulva most mindössze 20,365 Ft-on áll. A nagyobb gyógyszercég részvénye a mai napon 1.1%-os gyengülést mutat.

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=42361
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2020. 10. 18. 12:39
Törölt hozzászólás
#4
Törölt felhasználó 2004. 06. 17. 16:21
Előzmény: #2  Törölt felhasználó
#3
Ellentétben az időnként hajmeresztő 'publikákkal úgy tűnik a piac egyetért velem a ricsivel kapcsolatban.Szvsz a hírek nem olyan jók, semmiképpen nem indokolják a felértékelést. A múltkori sajátrészvény-vásárl ás nekem bűzös volt, a Q1-et ismerjük a Q2 sem lesz jó.USD sem művel csodát, ellentétben a jósoltakkal.
Olyan ez mint a bibircsókos menyasszony kinek apja hozományként kifizeti a vőlegény fenyegető kártyaadósságát.
Más nap felébred a csávó és rájön, hogy az életvitelén sem igen tud változtatni, a menyasszony meg k. ronda.
Törölt felhasználó 2004. 06. 17. 15:59
Előzmény: #1  portfolio
#2
Mondjuk ezt már nehéz magyarázni, ui. a ricsi a tegnapi bejelentés előtti (14:00-kor 20200) szint alá esett vissza. Ez azt jelentené, hogy jelenleg már inkább negatívan értékeli a piac megállapodást?! Vagy ennyire beépült az elmúlt hetekben?
Egisnél viszont nem? (giga forgalommal száguldozik, és csak mostanra fáradt el picit)
Teljesen érthetetlen.
Szerenc sére én az egisre tettem.

Topik gazda

Laurion
Laurion
1 1 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek