Topiknyitó: Portfolio 2013. 08. 21. 06:20

Csak idő kérdése, hogy a Bitcoin elsöpri a pénzügyi rendszert?  

Ugrás a cikkhez
A pénzügyi válság kitörése után, 2009-ben a Bitcoin feltalálásával kiszabadult a szellem a palackból: az emberiség többé már nem fogja elfelejteni, hogyan kell egy központi felügyelet nélküli virtuális pénzt létrehozni. Blummer Tamás Bitcoin...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=188046
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2019. 04. 05. 21:21
Előzmény: #8118  Terapeuta
#8120
Jó nagy kamunak tűnsz te srác! Ez a szöveg meg szánalom. Gondolom semmi bizonyítékod arra hogy bármi ilyet tudnál..Blokklánc csinálása nem lehet nagy művészet, hiszen btc lemásolható programilag, hiszen nyílt forráskódú. Gondolom pont így lehrt kapni tőzsde sablonokat is.
Törölt felhasználó 2019. 04. 05. 19:36
Előzmény: #8117  Terapeuta
#8119
Repülős Gizi vagy Brókermarcsi a fénykorukban ilyen szöveggel még szép lóvét rántottak a Hortobágy környéki tanyavilágban. "Nektek" viszont - szégyenszemre - asszem el kell majd menni dolgozni. :-)
Terapeuta 2019. 04. 05. 19:22
#8118
Lehet itt dislike-olgatni, meg nemtetszikezni, ha annyira muja valaki, hogy csak tatott szajjal nezi, ahogy elete lehetosegeirol marad le. Fos elete lehet annak, aki egy tenyallast kepes minositgetni. Felre ne ertsen, nem az embert minositem, azt se tudom ki volt, de az biztos, hogy egy tenyallasra adott erzelmi reakcio teljesen feleslegesen emeszti fel az eletet, mert ugysem tud hatassal lenni ra, sajnalom szegenyt. Erdemes elgondolkodnia azon, hogy vajon azokban a dolgokban is ennyire kovetkezetes-e, amik viszont hatassal vannak az eletere, esetleg boldogabba tehetnek azt? Peldaul azokat a szemelyeket is dislike-olja, akik negativ hatassal vannak az eletere? Ha nem, akkor miert nem? Oszinten remelem, hogy raebred majd, hogy a dislike-ja es minden egyeb, az on hataskoren kivuli tenyre adott negativ reakcioja kizarolag az On sajat eletet tematizalja - negativan. 
Terapeuta 2019. 04. 05. 19:03
Előzmény: #8115  Törölt felhasználó
#8117
Dehogynem, a KIP (Knowledge Is Power) csomagunk pont ezt tudja. Igaz, hogy 75k EUR, de a vilag leigazasaba fektetes nem olcso. Csak azoknak valo, akik az elkepzelhetetlen sikerektol sem riadnak vissza. Nem is adjuk el barkinek, ha igazoltad a budget rendelkezesre allasat, akkor is elobb megvizsgaljuk, hogy nem okozna-e maradando tramuat/karosodast nalad ha hirtelen annyi penzed lenne, amit el se tudsz kepzelni. Ha alkalmasnak bizonyulsz, akkor elkeszitjuk neked a sajat kripto valutadat es mar senki es semmi sem allhat az utadba. Kiveve ha valaki elobb megveszi, mert egynel tobbet eladni nincs ertelme. Ugyhogy ne tetovazz!
Tudod, hogy:
- Soha nem a kényelem szüli a sikert, vagy az, ha mindig a komfortzónánkban maradunk.
- Minden élet tökéletes visszatükröződése a hozzáállás és a befektetett munka párosításának.
- Nincs olyan, hogy egy álom túl nagy. Az van, hogy elfogadod, idő kell ahhoz, hogy valóra váljon.
Ha meg ezek utan sem irod mar a valasz postot, akkor konnyen lehet, hogy lelkesebb partner utan kell nezzek, mert tudjuk, hogy a siker fejben dol el! Ha pedig tovabbi kerdeseid lennenek a befektetessel kapcsolatos teendokkel, akkor olvasd at alaposan a https://www.citatum.hu/szerzo/Oravecz_Nora oldalt!
Törölt felhasználó 2019. 04. 05. 18:18
Előzmény: #8112  festina88
#8116
Nem is csak a bitcoin szárnyal. Ugrálnak egyikből a másikba, de ne gondoldd, hogy a teljes árat kell kifizetniük, mivel az egyik számlájukról a másikra dobálják a coinokat, így csak az árfolyam különbséget kell elővarázsolniuk.
Törölt felhasználó 2019. 04. 05. 17:06
Előzmény: #8110  Terapeuta
#8115
Olyat nem tudsz lefejleszteni 50k eur-ért ami végre elsöpörné a pénzügyi rendszert? Már csak azért is jó volna, mert ez a gagyi btc nagyon úgy tűnik, hogy rövidesen megy a levesbe a többi szutyokkal együtt.
mereszZenesz 2019. 04. 05. 16:21
Előzmény: #8112  festina88
#8114
Elmondtuk neki vagy 3x... De valamiért nem érti..
mereszZenesz 2019. 04. 05. 16:20
Előzmény: #8111  Törölt felhasználó
#8113
Ne haragudj már de te melyik bolygón élsz?? Az megvan , hogy nem kis túlzással de +-  100 ember kezében van a vagyon + -80%-a földön ??
festina88 2019. 04. 05. 16:15
Előzmény: #8111  Törölt felhasználó
#8112
Azt ugye tudod hogy tethert nem csak bitcoinra lehet valtani?
Törölt felhasználó 2019. 04. 05. 16:08
Előzmény: #8106  fxboy
#8111

Az életem nagyonis boldog, szerintem több irigyem van, mint akik sajnálnak, de ehhez semmi közötök.
Személyeskedés megy ezerrel, de valós cáfolatokat még nem hallottam. Amikor mondogattam, hogy hazugság az egész kereskedés, habzó szájjal ellenezték, most meg már evidens, hogy ez így jó.
Az, hogy a bitcoin illetve a coinok nagyrésze 100 coinbárónál van, az is jó, hiszen ez a jövő pénze. Az, hogy úgy manipulálják, ahogy akarják, az is jó, hiszen ez a jövő befektetése.
Szerintem egyik sem veri a mellét, hogy neki 19700-ért sikerült beszerezni.
A tethert meg valki elmagyarázhatná, miért forr,  persze csak az emelkedéskor, mivel amint megnyugszik, minden elkezd csökkenni. Tudom nincs ehhez semmi köze.
Terapeuta 2019. 04. 05. 14:36
#8110
Blockchain alapu szolgaltatasok fejleszteset Amazon Web Services alapon vallalom. Ar egyedi megallapodas szerint. Nehany pelda:
- sajatkripto valuta - 10.000EUR-tol: kereskedelmi platformmal, bankkartyas fizetessel, lehet vele tozsdeset jatszani, mint a bitcoinnal
- sajat prepaid szolgaltatas blockchain alapu elszamolasa - 30.000EUR-tol: ennek a lenyege a lathatatlanul garantalt biztonsag pl ceges virtualis ertekpapir kibocsatashoz, stb.
Törölt felhasználó 2019. 04. 05. 08:38
Előzmény: #8106  fxboy
#8109
90%-hogy igazad van ebben.
Törölt felhasználó 2019. 04. 05. 08:37
Előzmény: #8105  Törölt felhasználó
#8108
Ez jut eszembe rólad:
https://www.youtube.com/watch?v=Hrph2EW9VjY
Ezek szerint a Bitcoin, ez a szar, szutyok téged mégis nagyon érdekel, mert ugye ezt olvasod.. A kérdés miért? Vagy népmegmentő szerepében akarsz díszelegni, hogy te megmondtad, hogy semmit sem ér? Az a baj, hogy ez így sosem fog bekövetkezni, aztán még évtizedekig idejársz itt nekünk..Bár lehet ez a hosszú élet titka, várni a 2 dolláros árfolyamot. :)
festina88 2019. 04. 05. 08:34
Előzmény: #8106  fxboy
#8107
károgni jár ide csak :D
fxboy
fxboy 2019. 04. 05. 08:18
Előzmény: #8104  Törölt felhasználó
#8106
Igazad van, tényleg ezt csinálja mindenhol.
 Nem is érdemes vele foglalkozni. 
  Vszínű, bukta és keserű az élete. Sajnálom őt. 
Törölt felhasználó 2019. 04. 04. 22:49
Előzmény: #8104  Törölt felhasználó
#8105
Kutatgatsz utánam? Az jó, hogy érdeklődsz. Látod, te engem nem érdekelsz, amit ide irogatsz, elolvasom, kuncogok egy kicsit, aztán írok megint valamit. Tudom, hogy alig várod, hogy megint beszólhass és királynak érezhessed magad. Drukkolok, hogy bejöjjön az 5700-as jóslatod, el tudom képzelni, mekkora ünnepség lesz, tüzijátékkal és lézershow-val.
Törölt felhasználó 2019. 04. 04. 22:09
Előzmény: #8103  Törölt felhasználó
#8104
Lehet nem olyan kisstílű mint te. 😁 Üldözési mániád utolérhetetlen, igazi olcsó jános lehetsz az életben is. Néztem más fórumokban is a munkásságod mondom hátha..de csak a teljes sötétség, ugyanaz a mekkmester okoskodás megmondás konteo mindenhol.
Törölt felhasználó 2019. 04. 04. 21:54
Előzmény: #8102  Törölt felhasználó
#8103

Csak nehogy ez is áprilisi tréfa legyen. Ja, csak lehet.
2018 szeptemberében is volt egy felfutása, akkor is valaki be szeretett volna lépni, ezért a kutya gazdája varázsolt elő jópár új koint.-talán,...... nem biztos, hogy jól emlékszem.
Azt nem értem, Elon Musk miért nem fejleszt saját coint. A recept megvan. Lehet jobban járna, ha dobna egyet a piacra, 0,00000000001 kezdő áron, a neve garantálna egy jó kis rallyt. Úgyis nagyon sok pénzre van szüksége a fejlesztéshez, a részvényesek viszont egy kicsit türelmetlenek. Van akkora magánvagyona, hogy a garázstőzsdéken feltornázza az árfolyamot és nem kellene kuncsorognia a tőzsdén.
Lehetne a kripto neve mondjuk tesco-in.
Törölt felhasználó 2019. 04. 04. 19:11
Előzmény: #8100  Törölt felhasználó
#8102
Ennek is csesztél utánanézni, bizonyos Elon Musk lehet, hogy kezelésbe veszi... Azért ez elég indok és elég sok mindent fejleszt ott a közösség, semmivel sem rosszabb mint a többi top 10-en kívüli. Bár tudom szerinted az is egy senki.
Törölt felhasználó 2019. 04. 04. 19:08
Előzmény: #8099  Törölt felhasználó
#8101
Hát nem tudom módszertan szigorlathoz elég volt volt a matekom, köszi nekem az elég. :) Bár biztos kifliszakon magasabb szinten oktatták felétek..Kik a példaképeim áruld már el? Pl. pont abban hazudsz folyamatosan, hogy állítod hogy x összegnél olvad a nyereségem, de másokról is ezt állítod. Miközben én személy szerint sose állítottam, hogy vettem, azt meg pláne nem, hogy mikor és mennyit. Tehát abban azért kiegyezhetünk, hogy nótorikus hazudozó vagy ugye? Ez akkor nem lenne így ha linkelnéd szépen nekem, hogy mikor mit vettem és mennyiért. A tény csak az itt amit te állítottál magadról, hogy 2 dollár óta várod hogy összemoljon a btc és ahelyett, hogy 5000 ft-ot mondjuk beletettél volna akkor, ami ugye kb. szaros 50 M HUF hasznot jelentett volna neked 2017-re, ahelyett itt osztod továbbra is az észt, nagyon hiteles vagy nem gondolod? Egy balek aki akkor nem hitt benne, az élet nem igazolta őt, de azért még kapaszkodik a hülyeségbe. Nem az a baj, hogy nem láttad akkor meg a lehetőséget, mert sokan nem akik hallottak róla, hanem hogy még most sem vagy képes felfogni, hogy nincs igazad és persze tényekkel sem tudod alátámasztani a baromságaid. De leginkább: NE HAZUDJ! Rólam se, másokról se!

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek