Topiknyitó: Portfolio 2013. 08. 21. 06:20

Csak idő kérdése, hogy a Bitcoin elsöpri a pénzügyi rendszert?  

Ugrás a cikkhez
A pénzügyi válság kitörése után, 2009-ben a Bitcoin feltalálásával kiszabadult a szellem a palackból: az emberiség többé már nem fogja elfelejteni, hogyan kell egy központi felügyelet nélküli virtuális pénzt létrehozni. Blummer Tamás Bitcoin...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=2&i=188046
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2019. 01. 10. 08:05
Előzmény: #7378  Törölt felhasználó
#7380
Leszarom ki hova várja van saját véleményem. Terjed a dolog erősen a kínálat meg lassan szűkül, egyedi amit nyújt. Csak a hülye várja lefele hosszabb távon. Ciklusok meg mindig vannak. Te bizony hazudsz mert emberekről írsz alaptalan dolgokat, bem egy tágyról vagy fogalomról. Mintha a jog is különbséget tenne ebben..Neked minden hasraütés ki és miért linkeljen egy hozzád hasonló idiótának ide tényeket elfogadottságról forgalomról tényekről hiszen leszarod mind ezt onnan tudom hogy már széthivatkozzuk magunkat anno, leszartad. Tényeket meg valahogy a te oldalad nem tud kinyomni magából. Ja de ennyit beesett, jajj jajj. Miközben arra képtelen hogy kizoomoljon hogy ez természetes e ezen a piacon és az! Na de aki 2 dollár óta nem látja á a szitut attól nem is várok más. Max annyit hogy ha a hülyeséged osztod ugyan támaszd már alá tényekkel is, mert akkor hisz is neked valaki. A kereslet emelkedőben a kínálat csökkenőben van 10 éve szted hová vezet ez ha még mindig nagyon is van hová terjednie? 2 éve még országok akarták betiltani, de mivel nem lehet igazán így majd az élére állnak vagy támogatják. Ez azért elég nagy haladás. Nem vagyok szektás velled ellentétben aki antiszektás. Ha azt látom, hogy 5 évig visszafele épülnek a dolgok körülötte, akkor majd változtatok az álláspontomon. Miközben te 1 millánál sem tennéd meg 2 dollárról ugye. 😀😁😂 Akkor ki a szektás?
Törölt felhasználó 2019. 01. 10. 07:50
Előzmény: #7377  Törölt felhasználó
#7379
2 dollarról felstabilizálta magát 19000 re és valaki csak nézte, neked semmi sem elég jó? Láttad a Dow-t mostanában? A mocsok képes esni is és csak most kezdődik..Micsoda stabilitás. Közben a dollár értéke 100 ad annyi mint 100  éve..micsoda stabilitás..😂 Nemelemző 2 dollárról nézi a dolgokat és mégis osztja az észt..Micsoda félnótás!😂
Törölt felhasználó 2019. 01. 10. 07:48
Előzmény: #7371  Törölt felhasználó
#7378

Nem álmodtam veled, nincsenek rémálmaim, köszönöm.
A szektatársaidnak elhiszel mindent, gondoltam lesüllyedek hozzád, úgyis bármit bekajáltok. Nem hazudozok, csak nem alátámasztott információt írtam le. Találgatok, ahogy ti is teszitek. Csak úgy hasraütés szerűen.
Akkor barátok leszünk, ha azt fogom írogatni, hogy holnap 1 millióra várom? Mert ugye ti így barátkoztok. Az a szent, aki a legmagasabb tétet teszi, körbeálljátok és csodáljátok.
Törölt felhasználó 2019. 01. 10. 07:39
Előzmény: #7375  mereszZenesz
#7377

Ez a definíció. Nem azt írtam le, hogy mit erőltetnek rá a bitcoinra és mire használják, hanem az alap működési elvét. Ugyebár fejszével is lehet szeletelni szalámit, ha nagyon akarjuk.
Közben eljött az ideje, hogy ismét kikapcsolják a pumpákat, hoppá.....-200 dollár, míg leírtam ezt a pár szót, pedig éppen meg akartam dícsérni, micsoda stabilitást mutat.
Törölt felhasználó 2019. 01. 10. 07:33
Előzmény: #7372  zotyó
#7376

Már csak azt várom, mikor fogjátok idézni Satoshi Nakamotot.
Mi lenne, ha egy független véleményt is tudnátok idevarázsolni? Nem hiszem, hogy aki nyakig ül a BTC-ben, nyilvánosan kijelentené, hogy ez csak egy lufi. De hát ez természetes, hiszen keresni akarnak. Nem azért tömték bele a pénzüket, hogy aztán elbukják. Hogyan nézne ki, ha nem fényeznék bizniszük alanyát?
Tudjátok, a magyar narancs is egy kicsit kicsi, egy kicsit savanyú, sőt nagyon drága, meg a narancsfa is kifagyott....de a miénk!!!
A kriptoszekta azt vallja, aki nem velünk van, az ellenünk, de mi vagyunk a legokosabbak, legszebbek, legtájékozottabbak és talán még a legmagasabbak is. A többi a buta csőcselék.
Volt már ilyen a történelemben, aztán felszállt a lila köd és madoffot becsukták.
mereszZenesz 2019. 01. 10. 01:37
Előzmény: #7370  Törölt felhasználó
#7375
Más szemmel nézzük nagyon a világot :)
mereszZenesz 2019. 01. 10. 01:36
Előzmény: #7373  pitcairn2
#7374
Szvsz hiba ennyire alábecsülni a crypto piacot....
pitcairn2 2019. 01. 09. 22:49
Előzmény: #7372  zotyó
#7373
és a marslakók is támadhatnak holnap:)
Üdv
zotyó 2019. 01. 09. 22:08
#7372

Nick Szabo:
"Az egyre növekvő geopolitikai bizonytalanságok miatt a jövőben a kriptovaluták megfelelő alternatívái lehetnek a fiat pénzeknek és az értékpapíroknak a központi bankok által őrzött tartalékok szerepében."
https://www.bitcoinbazis.hu/nick-szabo-a-kozponti-bankok-a-kriptohoz-fordulhatnak-a-jovoben/

Üdv
Törölt felhasználó 2019. 01. 09. 20:27
Előzmény: #7362  Törölt felhasználó
#7371
Miért hazudsz Mr 2 dollár? Soha nem mondtam azt sem, hogy van, bem hogy azt hogy mennyin vettem. Velem álmodtál vagy mi? Szánalmas vagy. 😁 Ahol fórumozol is egy jel. Az feltűnt már? Sztem mégis van értéke a cégnek ami csinálja. Ostoba maradi vagy.
Törölt felhasználó 2019. 01. 09. 16:25
Előzmény: #7369  mereszZenesz
#7370

A bitcoin egy adatkezelő rendszer, ami a saját maga által generált BTC kezelésére alkalmas. A BTC a rendszer által létrehozott fizetőeszköz, amit a kezelésért fizetnek a szolgáltatást nyújtóknak, akik viszont iszonyatos energiát emésztenek fel. Tehát ha nem lenne sem halna ki az emberiség, sőt.
Tehát röviden, a bitcoin a BTC-t kezeli. Erre jó, semmi másra.
mereszZenesz 2019. 01. 09. 14:24
Előzmény: #7368  Törölt felhasználó
#7369
Te tényleg nem érted mi a külömbség a Bitcoin és a többi között igaz ??
Törölt felhasználó 2019. 01. 09. 14:19
Előzmény: #7363  zotyó
#7368

Nevetséges! Tanár? twitteren? 470 milliárd dollárt?  De hiszen az összes BTC most 70 milliárdot ér, nem beszélve az örök álmot alvó 20%-ról. Most vagy az oroszokat nézik hülyének, vagy minket. Senki nem gondolja, hogy seperc alatt összedobhatnának maguknak hasonló koinokat.
Nevetném, ha Trump azonnal szankciókat vezetne be a bitcoinra a hír hallatán, mert ugye ezzel akarják kijátszani az amerikaiakat
https://coinmarketcap.com/currencies/putincoin/
https://coinmarketcap.com/currencies/russiacoin/
Törölt felhasználó 2019. 01. 09. 13:56
Előzmény: #7365  zotyó
#7367
Mit is mondhatnának, hiszen egy kamionnyi pénzük áll benne, ebből lettek milliárdosok. Ha ők nem kezdik nyomni a reklámokat, senki nem ismermé a BTC.
mereszZenesz 2019. 01. 09. 12:59
Előzmény: #7365  zotyó
#7366
Nem is volt kérdés... :)
zotyó 2019. 01. 09. 12:32
Előzmény: #7364  pitcairn2
#7365

Cameron és Tyler Winklevoss:
"A Bitcoin valószínűleg megmarad hosszútávon is elsőnek."
https://kriptoakademia.com/2019/01/09/cameron-es-tyler-winklevoss-ama-a-legizgalmasabb-kerdesek-es-valaszok
Üdv
pitcairn2 2019. 01. 09. 09:26
Előzmény: #7363  zotyó
#7364
szép lassan mér egy konteo csatorna lesz ez:)
zotyó 2019. 01. 09. 09:12
#7363

"Egy orosz egyetemi tanár, kit szoros kapcsolat fűz a kormányhoz, azt állítja, a Kreml hamarosan komolyan beszáll a bitcoinba, hogy így csökkentse az amerikai szankciók hatásait. Szerinte a lépés heteken belül bekövetkezhet."

Érdekes cikk, bár számomra kérdés, hogy miért hozzák nyilvánosságra tervüket.

https://www.bitcoinbazis.hu/oroszok-dobhatjak-dollart-johet-bitcoin-tartalek/
Üdv
Törölt felhasználó 2019. 01. 09. 06:50
Előzmény: #7360  Törölt felhasználó
#7362

Most magadat nyugtatod? Mr.12000 dollár? Igen, volt 19.000 is és bizony beragadtál. Mit lehet tenni? Amit eddig is tettél, várni, hátha valaki elindít megint egy reklámkampányt és felverik az árát, aztán kiszállhatsz bukó nélkül. Nagyon sokan várják, hidd el.
Az akadémiát azért említettem, meg itt többször is hivatkoztak rá, mint hiteles forrás, de ahogy te is írod, a neten számtalan cikk megjelenik, mindenki maga döntheti el, mit tart igaznak.
Én soha nem írtam, hogy mikor lesz 0 az ára. Én az értékét becsültem fel, egy számítógépes jelnek, ami valóságban nincs is. Olyan mint a jeti, csak a lábnyoma van, csak sejteni vélik, hogy létezik valami.
pitcairn2 2019. 01. 08. 21:44
Előzmény: #7351  Törölt felhasználó
#7361
jól belelovaltátok magatokat ebbe:)

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek