Topiknyitó: Portfolio 2013. 03. 12. 16:35

CIB-tulaj: "Magyarország rémálom"  

Ugrás a cikkhez
Az Intesa Sanpaolo vezérigazgatója szerint Magyarország rémálom a pénzügyi szektor számára. Ezért készen áll arra, hogy csökkentse jelenlétét az országban - tudósít a Reuters hírügynökség. A hírügynökség beszámolója szerint az Intesa Sanpaolo...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=181049
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2013. 03. 13. 14:08
Előzmény: #79  Törölt felhasználó
#80
bankválság, marhák....bank ., hát mitől lenne??? a nevében olvasható
Törölt felhasználó 2013. 03. 13. 14:04
Előzmény: #76  Törölt felhasználó
#79
szerintem a sajtkészítők miatt van...
nekem legalábbis ezt mondták, és én el is hiszem!
Törölt felhasználó 2013. 03. 13. 13:58
Előzmény: #71  jancsika
#78
Egy apro gond van. marc 1tol valtozott a kondi lista. jovo honaptol majd latod. en is morci voltam..
szivacs
szivacs 2013. 03. 13. 13:39
Előzmény: #71  jancsika
#77
és nem fizettettek veled tranzakciós díjat?
Törölt felhasználó 2013. 03. 13. 13:36
#76
rémálom? a bankok miatt rémálom, tehát el lehet menni a qr...a anyá...tok...a, senkiházi marhák
Törölt felhasználó 2013. 03. 13. 13:31
Előzmény: #73  Törölt felhasználó
#75
Szoval.. de ez semmiben nem kicsinyiti azok erdemet, akik minden hazai mukodo elkepzelest megprobalnak Tonkretenni. nem csak a bankokrol van itt szo. most eppen igen, de altalanossagban nem. nezd mar meg a gazdasagi eredmenyeket. Annyira negativ a bizonytalansag miatt a kornyezed, hogy a diakok 1000szam menekulnek az orszagbol, mert nem erzik biztositva azt, hogy itthon mondjuk egy vallalkozassal sikeresek lehetnek. nem azert mert hulyek, hanem mert annyira butan gazdasagi tevekenyseg ellenes szitas es politika van itthon. es ezt raadasul pont ugy probaljak kezelni mint a te hozzaszolasaid: hazudjunk sokat es sokszor, a hulyebbje ugyis ephiszi elobbutobb a tobbiek meg le vannak szarvam ezt borzasztoan flusztralo nezni tudod valakinek aki itt szeretne elni..

(aki meg azert sir hogy az ul biztositasa a koltsegeket korrigalva felul miert felezodott, az tartsa a penzet betetben).
p-b 2013. 03. 13. 13:25
Előzmény: #72  jancsika
#74
Köszönöm az infót:)
Törölt felhasználó 2013. 03. 13. 13:25
Előzmény: #70  szivacs
#73
Zsebialis a pf. elnyelte amit irtam...
Nos roviden: eddig csak neztem a sokszor gyomorforgato negedes valosagtagado, alnaiv kerdesekkel operalo itteni tevekeysegedet, de tul friss elmeny volt a (fake vagy nem fake) prop video ahhoz, hogy ma figyelmen kivul hagyjalak amikor szembejottel egy topikban, amibe epp irtam. szerintem tokeletesen belefer a szolasszabadsagba amit mondtam. az viszon nem fer bele, ha valaki ennek egisze alatt folyamatosan a valosagot probalja ferditeni emberek befolyasolasa celjabol. szeri tem te nem vagy hulye, szandekossagot feltetelezek, es ez a legrosszabb.

Btw, ing, ul, feltetelezem unit linked. mindenki azert vette igenybe es szallt bele mert anno allami tamogatas volt, a biztositok ehhez is mereteztek a dijakat (kb elszedtek az osszes alltamot minden koltseg cimen). Az, hogy a kormany kihatralt ezek mogul az helyes, aki szamolt a tamogatassal megszivta. aki azota kotott, hogy nincs tamogatas, az hulye. aki azota kottetett, az aljas (...net).i
De ez semmiben nem kicsinyit
jancsika 2013. 03. 13. 13:18
Előzmény: #71  jancsika
#72
Ja igen :

kp felvét nem volt
jancsika 2013. 03. 13. 13:16
Előzmény: #66  p-b
#71
Szia!

én csak a saját bankszámlakivonatomat tudnám küldeni.

Prémium plusz számlacsomagom van.
Elírtam a havi számlavezetési díjam 990 Ft
De azért leírom miket csináltam 2013.02 hónapban:
belföldi utalás 7 db ktg 0 ft
bejövő 3tétel ktg 0 ft
Kártyás tranzakció: 15db
3 lakástakarék levét 0 ft
amex forgalom 400eft (visszatérítés előjegyezve ca 8 eFt)

A prémium feltételeket OTP pénzpiacival teljesítettem, ezért ennyi a számlavezetési díj.

szivacs
szivacs 2013. 03. 13. 13:05
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#70
Szerinted attol az aki evek ota lopja a penzedet es minden megegyezeseteket felrugja es minden lehetoseget megragad, hogy lehuzzon, szoval egy ilyen entitastol vajon mi okod lenne fenyegeteskent ertekelni az a baratsagos kinyilatkoztatast miszerint jobban orulne neki, ha mostmar vegre felig eltuntethetne a befektetesedet. - gratulálok, pontosan írtad le az ING UL üzletpolitikáját!

Kulturált vélemény-nyivánításért kitiltatni valakit az a "sotet es alsagos" - de megteheted a szólásszabadság védelmében persze.
Opponens nélküli vita - az ám az echte gyemokrácija!
Törölt felhasználó 2013. 03. 13. 12:59
Előzmény: #64  Törölt felhasználó
#69
Utalok ekezeteket hasznalni, mert a munkamhoz angolt kell, ezert ahhoz vagyok hozzaszokva.
Törölt felhasználó 2013. 03. 13. 12:56
Előzmény: #65  jancsika
#68
hm, meselj kicsit errol, mert nekem premium szlam van. A lakossagi hirdetmenyben nincsen 899-es szamla meg ingyen utalas....

Az amexes dijnetes cuccrol is, mert most van 1 evig probara (elso ev dijmentes). Pliz dobj egy emailt pfreg @ freemail.hu-ra (pf: kerem ne moderaljak, csa erre a celra csinaltam az emailt)
jocijoci 2013. 03. 13. 12:42
Előzmény: #45  nyesz81
#67
Ez itt most a reklám helye?
Csak nem az Erste-ben dolgozol most?
p-b 2013. 03. 13. 12:36
Előzmény: #65  jancsika
#66
Szia!
1 linket kérhetek erről a szla kondícióról, köszi.
jancsika 2013. 03. 13. 12:29
Előzmény: #62  Törölt felhasználó
#65
Szia!

Én most váltottam az OTP-nél régi prémium számláról valami újra, és az eddigi 1599 ft/hó számlavezetési díjra 899ft-ra csökkent. Ingyen utalok mindenhova belföldre, és 3szor veszek fel kp-t is ingyen -ha akarnék.

Csak az a helyzet, hogy a rezsit , mind amex kártyával a díjneten keresztül rendezem, és ezért visszakapok 2%-ot (max 50eft), amivel nemhogy megszűnik a számlavezetési díjam, hanem még a bank fizet nekem.

Erre nehéz mondani, hogy drága lenne....

Nem értem azokat, akik pár % kamatkülönbözetért egyáltalán elgondolkodnak a bankváltáson, hiszen 100Mft-os megtakarítás alatt nem releváns a különbség, és ha már ennyi pénzed van egyben akkor sem biztos, hogy a rugalmatlan lekötés a legjobb megtakarítási forma. Az OTP pénzpiaci pedig nem teljesít rosszul..

Törölt felhasználó 2013. 03. 13. 12:23
Előzmény: #63  Törölt felhasználó
#64
Ki is vagy Te valójában?

Magyar billentyűzetű klaviatúrád miért nincs?

Esetleg nem is vagy magyar?
Nézd meg a többi itt beírót.
Törölt felhasználó 2013. 03. 13. 12:14
Előzmény: #60  szivacs
#63
Szerinted attol az aki evek ota lopja a penzedet es minden megegyezeseteket felrugja es minden lehetoseget megragad, hogy uszitson ellened, szoval egy ilyen entitastol vajon mi okod lenne fenyegeteskent ertekelni az a baratsagos kinyilatkoztatast miszerint jobban orulne neki, ha mostmar vegre felig eltunnel az eletebol.

Nem erzed ugy, hogy olyan sotet es alsagos vagy, hogy ki kene innen teged tiltani? Komolyan.
Törölt felhasználó 2013. 03. 13. 12:01
Előzmény: #59  totoro
#62
Tevedsz, balfasz kormanyunk "eredmenyet" most mar atharitja az otp meg a premium szamlan is..
Törölt felhasználó 2013. 03. 13. 11:58
Előzmény: #55  Bekre_Pal
#61
nem olyan szar az csak divat szidni:)

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek