Topiknyitó: Portfolio 2013. 02. 06. 10:51

Bajnai vitára hívta Orbánt, jöhet a többkulcsos adórendszer  

Ugrás a cikkhez
Lényeges gazdaságpolitikai elemek derülnek ki abból a sajtóközleményből, amelyben Bajnai Gordon nyilvános vitára hívta ki Orbán Viktort, "hogy szembesítse a valósággal". A közlemény szerint az Együtt 2014 Választói Mozgalom vezetője "személyesen...

a teljes cikk: http://www.portfolio.hu/cikkek.tdp?k=3&i=179363
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
aliben 2013. 02. 07. 09:49
Előzmény: törölt hozzászólás
#78
Én nem is tudtam, hogy ilyen, hogy mondjam finoman;agyilag alultáplált emberkék is idetévednek a portfolióra. Matolcsitól minden 80-on felüli IQ-jú ember fél. UGYANIS NEM NORMÁLIS! ORBÁN MEG SENKIVEL NEM MER KIÁLLNI VITÁRA, mióta kiderült, hogy alkalmatlan megvédeni saját hazugságait. (Gyurcsány felmosta vele a padlót, azóta gyülöli)A kérdésekre uis nem lehetne előre megiratni a "timmel" a válaszokat.
Törölt felhasználó 2013. 02. 07. 07:44
Előzmény: #69  upgrayeddAKS
#77
ooo b+, korán reggel ezt?
:)))
Törölt felhasználó 2013. 02. 07. 06:54
Előzmény: #1  Portfolio
#76
Happy-End től a Hajdú-Bétig.
Óriási!

Az egyik oldalon a komcsi-demokrata, a másikon a liberális-konzervatív

:D

Törölt felhasználó 2013. 02. 07. 03:37
Előzmény: #51  upgrayeddAKS
#75
Ezt le se tudnák írni. :)
Törölt felhasználó 2013. 02. 07. 03:34
Előzmény: #68  Bekre_Pal
#74
Legjobb lenne, ha azt mondaná:
"Én Gyula vagyok!" :D
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 02. 06. 21:47
Előzmény: #72  Bekre_Pal
#73
nem plauzibilis számomra... inkább lesz ez vmi urban legend... ha igaz volna, akkor az állateledelek gyártói is inkább emberi táplálékot gyártanának, amiért többet elkérhetnek, és nagyobb lenne a profitjuk
az összes kutya/macskaeledel jóval olcsóbb, mint az "azonos kategóriás" emberi étel, és így jobb minőséget adnának olcsóbban, ami néha még elképzelhető, de tömegesen aligha... persze lehet, hogy még mindig a jó koszthoz vagyok szokva, és a tescos parizer gagyibb a tescos állateledelnél, viszont valószínűleg ott is igaz a melyik az olcsóbb reláció...

nem nagyon eszek meg gagyit (véletlenül ha sikerül megvezetni vmi drága, de rossz cuccal), ezért nem biztos, hogy jól gondolom, de ahogy elnéztem legutóbb a vacak kaják árait, azok olyan 1000 Ft/kg körül mozogtak (mondjuk a mangalica kolbász sem nagy kunszt 3600-ért, az is igaz), míg az állateledel kifejezetten olcsó ehhez képest, a legdrágább lehetett olyan 400-500 Ft/kg áron, ha átszámolgatom...
de lehet, hogy a hazai gagyikat szárnyalják csak túl, és a külföldi gagyit nem, ez esetben már hihetőbb a dolog
(én ettem már egyetemista koromban német (de nem német gyártású) csevapcsicsát 98%-ban marhahúsból készítve, ami kifejezetten finom volt, miközben egyáltalán nem volt drága (és még ragozhatnám, milyen a kinti felhozatal, de nagyjából ez: ha van is ultragagyi, akkor azt jól elrejtik :) mert a többség kifejezetten jó minőségű, és ezek egy része nem is drága)

szóval lehet, hogy ezzel "mérgezik" a magyart a honfoglalók :) direkt, és olcsón meg akarják venni a víz miatt az országot :)

na mind1, nem megyek bele, inkább megnézek vmi jó kis drábikos poéngyűjteményt...
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 02. 06. 21:30
Előzmény: #71  upgrayeddAKS
#72
azt mondják a kajaépítész tudásúak, hogy az állateledelek rendszerint magasabb minőségi és összetételi követelményeknek felelnek meg, mint a humán pástétomok/felvágottak, miegymás
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 02. 06. 21:27
Előzmény: #70  Bekre_Pal
#71
aki pl. nem tud róla :)
bár valszeg a "földijei" még úgy is jókat falatoznának, ha tudnák :)
mégiscsak friss hús, ami nem a dögkútból van :)

(erről jutott eszembe, hogy jó régen egy csaj kijelentette, hogy ő bizony megkóstolja a kutyatápot, és még érvelni is tudott az elhatározása mellett, de valszeg hamar letett róla... amúgy elég kevés alkohol volt még benne akkor, amikor mondta, szóval elvileg komnolyan gondolta... nem volt kretén vagy ilyesmi, talán csak akart vmi extrémet mondani, feldobni a hangulatot, stb. nem tudom, mi lett vele, de ha összefutok vele, megkérdem, mi lett az elhatározásával :) amúgy a dzsipók biztos ettek már, amikor pl. a macskának adok szaftos macskaeledelt, az olyan gusztusosan néz ki, de el tudom képzelni, mivel van tele, így inkább nem tesztelem le, a macskának meg amúgy is ízlik)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 02. 06. 21:20
Előzmény: #69  upgrayeddAKS
#70
fuj, ááá, ki enné meg??
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 02. 06. 21:07
Előzmény: #68  Bekre_Pal
#69
mondja a dzsipó úgy, hogy: töltsetek bele engem is a gyulaiba! :)

akkor legalább lenne valami haszna :)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 02. 06. 21:02
Előzmény: #65  upgrayeddAKS
#68
mondjuk nem vagyok nagy németes, de én is úgy tudom, hogy valóban nem, csak hasonlóan vicces, mint a hamburgeres verzió :)

amúgy tanácstalan is lettem, hogy a nemzet kolbászkedvelő dzsipszije hogy kéne, hogy mondja Gyulán:

"én gyulai vagyok"
vagy
"én egy Gyulai vagyok"

:))
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 02. 06. 20:56
Előzmény: #50  upgrayeddAKS
#67
ja, és gy.k.:

ezt azért hoztam fel (Millionen stehen hinter mir.), mert folyamatosan vissza-visszatérő motívum, hogy mögöttünk ennyi meg annyi szavazat van... hozzá is tenném egyből: ELLENETEK meg sokkalta több, csak a legtöbb ember nem tudott reaális alternatívát választani ill. nem tudott róla, nem bízott másokban sem, stb.

sokan válnak apolitikussá, és foglalkoznak kizárólag a karrierükkel ill. pénzzel (már aki), és/vagy a gyerekekkel, társukkal, stb. csupán csak azért, mert unják az egész színházat és benne a színészeket (de még nem eléggé ahhoz, hogy kezükbe vegyék a sorsukat, és inkább megpróbálnak alkalmazkodni, amíg aztán ők is elég nagy eséllyel belesimulnak a tömegbe)

(no meg persze van az a réteg, amelyik számára a voksolás azt jelenti, hogy VV Trutyit vagy VV Benyót szavazza ki a vallából ill. uez pepitában a tehetségkutatók, stb. kapcsán... mondjuk ők nem feltétlenül buták, csak ignoránsak...)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 02. 06. 20:49
Előzmény: törölt hozzászólás
#66
fuss, Forest! :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 02. 06. 20:43
Előzmény: #63  Bekre_Pal
#65
mennyivel jobb lett volna, ha Hamburgban mondja :)

"Ich bin ein Hamburger" :)

amúgy ha úgy mondta, hogy ich bin ein Berliner, akkor sutának elég suta, de nyelvtanilag nem hibás...
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 02. 06. 20:41
Előzmény: #24  Törölt felhasználó
#64
orbánc meg papírról olvassa a primitív közhelyeit, mert egy alsóbbrendű majomréteghez szól általában :)
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 02. 06. 20:40
Előzmény: #62  upgrayeddAKS
#63
na ezért ne arcoskodjon az ember nem testhezálló terepen :) eszembe jutott szegény kennedy, aszongya ich bin ein Berliner, a marha :))
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 02. 06. 20:35
Előzmény: törölt hozzászólás
#62
a szórend OK, de:

ein so gelerntes man in eine so grosse scheise

ugyebár DER Mann/Mensch, és amúgy is:

ein solcher gelernte Mann
solche grosse Scheisse

amúgy tartalmilag is hülyeség, de mind1 :)
Törölt felhasználó 2013. 02. 06. 20:35
Törölt hozzászólás
#61
Törölt felhasználó 2013. 02. 06. 20:35
Törölt hozzászólás
#60
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 02. 06. 20:30
Előzmény: törölt hozzászólás
#59
most jelentettem ki, hogy a 2 "oldal" ugyanaz, te retardált :)

az olyan primitív emberutánzatok miatt találták ki, mint ...khmm... na mindegy... szóval hogy átejtsék a primitíveket, akik így nem fognak majd össze ELLENÜK, hogy elzavarják a jó bü..ös k..va anyjukba a komcsikat, hanem elkezdenek kötözködni a tűlük jóval intelligensebbekkel, csupán csak azért, mert a pártukázzal ellentétes dolgokról beszélnek...

amúgy igen, utálom én is a fajtádat, mert egy patkány, szolgalelkű, gerinctelen mocsadék részei vagytok ennek az alsóbbrendű "civilizációnak", és el fogtok vele együtt pusztulni, ha nem változtok meg rohamtempóban (szvsz kár volna, ha az ilyen aljas söpredék miatt elvesznének az értékek is, de sajnos ez nem rajtam múlik...)
Törölt felhasználó 2013. 02. 06. 20:23
Törölt hozzászólás
#58
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 02. 06. 20:23
Előzmény: törölt hozzászólás
#57
"valaki tényleg gyogyesz kettőnk közül :)) "

ezt nem is vontam kétségbe :)
mondjuk én azt gondoltam, hogy konkrétan értelmi fogyatékos vagy, de ha a dokijaid ezt mondták... szakemberekkel nem vitatkozom olyan területen, amiben nem vagyok doktor...
Törölt felhasználó 2013. 02. 06. 20:21
Törölt hozzászólás
#56
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 02. 06. 20:20
Előzmény: törölt hozzászólás
#55
a hinten azt jelenti, hogy HÁTUL, és nem prepozíció, tehát nem vmi/vki háta mögött

amúgy gratulálok, egész jó kis mondatot siekrült összeraknod :) kár, hogy melléfogtál vele! :)

keine Panik... Übung macht den MEister :)
Törölt felhasználó 2013. 02. 06. 20:20
Törölt hozzászólás
#54
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 02. 06. 20:18
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#53
bill gécc meg a legnagyobb tolvaj az egész világon, igaz? :)

röhejes a jobboldal, de a baloldal sem jobb, épp csak azok mintha adnának a nívóra (nem olyan suttyó patkány módon lopnak és pofáznak, de amúgy a 2 uaz.)
Törölt felhasználó 2013. 02. 06. 20:17
Törölt hozzászólás
#52
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 02. 06. 20:15
Előzmény: #49  Törölt felhasználó
#51
"Igényes újság, igényes birkameneteseknek. :)"

legyen az a következő békamenetes transzparens, hogy: "Tausende gehen hinter mir" :)
upgrayeddAKS
upgrayeddAKS 2013. 02. 06. 20:13
Előzmény: törölt hozzászólás
#50
wow! nem semmi! :)
a pof. nac. és a pof. ker. metszethalmaz ennyi IQ-val rendelkezik? :)
lássuk csak, mit is tanultunk ma:

1. aki piszkálja matolcsicskát, az csakis szoci lehet :)
2. ezek a szocik pótcselekvésből vagy hogy leplezzék félelmüket (orbánctól), fikázzák a jobbkezét :)
3. az országban csak fideszesek meg szocik vannak :)
4. akinek mind2 rohadt komcsi tolvajbandából elege van, az nem politizál, ergo nem is piszkálja a fideszt/matolcsicskát, sőt már ki is ment külföldre (talán mert mind idegenszívűek) (ezt azért még meg kellene erősíteni... mit is mond a pártközpont?)

és amit rég megtanultunk:

5. a fent megnevezett oldal a HADD szót HAGY-nak írja :) jobb esetben HAD-nak :) bár azt talán csak a HAGYÓ iránti mély gyűlölet miatt :) teszi...

6. uezen oldal szereti hitler elhíresült kampányszövegét anélkül is, hogy tudná, mit szeret: Millionen stehen hinter mir.

mára ennyi :)
Törölt felhasználó 2013. 02. 06. 17:39
Előzmény: #48  Hegyesi2
#49
"A független bíróság két cikk összesen 7 állításának valóságtartalmát vizsgálta, és megállapította: a napilap mindkét cikk mind a 7 állításában valótlanságokat közölt a miniszterelnökkel kapcsolatban. "

Erre jutottam.
A pártlap egy kellemes 100%-os arányban hazudott.
Igényes újság, igényes birkameneteseknek. :)
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 02. 06. 17:33
Előzmény: #47  Törölt felhasználó
#48
Elemezgesd még egy kicsit.
Törölt felhasználó 2013. 02. 06. 17:28
Előzmény: #44  Hegyesi2
#47
Szerinted?
Gondoltad, úgy vaktában ráböktem egy tetszőleges cikkre a neten és belinkeltem?

Csak attól még, hogy a szövegben előfordul kétszer a "költségvetés" szó, még nem arról szól a cikk.
Bekre_Pal
Bekre_Pal 2013. 02. 06. 17:27
Előzmény: #42  Törölt felhasználó
#46
hát a nemzet dzsipszije se csak derékban gyarapodott, a sleppről nem is szólva
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 02. 06. 17:26
Előzmény: #43  Törölt felhasználó
#45
Ezt én is loptam.:)
link
Hegyesi2
Hegyesi2 2013. 02. 06. 17:20
Előzmény: #40  Törölt felhasználó
#44
Akkor elolvastad egyáltalán amit belinkeltél?
Törölt felhasználó 2013. 02. 06. 17:19
Előzmény: #37  Hegyesi2
#43
melyik hír tv-ét nézed?
Törölt felhasználó 2013. 02. 06. 17:17
Előzmény: #38  Bekre_Pal
#42
Lopott?
Bajnai úr, Gyurcsány úr milliárdos.
Talán Orbán számlájára került a nyugdíjpénz?

Mit is mondott a napokban Strasbourg?
Törölt felhasználó 2013. 02. 06. 17:14
Előzmény: #34  Hegyesi2
#41
Sajnos, a jog és az igazságszolgáltatás nem egy cipőben jár.

Aki vagyonos az mindent megtehet, jobb szakértőket kérnek fel a védelmükben, mint ami a NAV-nak van, vagy a bíróságok akik a jegyzékből kiválasztanak.

Ha az elnöknek lett volna annyi esze, és főleg pénze, akkor az ő dolgozata is elveszett volna.

Topik gazda

Portfolio
Portfolio
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek