Topiknyitó: Bacherachi_rabbi 2013. 01. 28. 11:36

FuturAqua VÍZOSZTALÉK 2028-ig (valójában 5788-ig)  

Shalom, itt a Bacherachi Rabbi.



Örömmel látjuk, hogy újabb hosszú évekre ihatjuk a FuturAqua forrásainak vizét, amely felüdíti a részvényeseket link .



A FuturAqua részvényekhez kapcsolódó új osztalékszelvények kinyomtatása során azonban kérjük a vállalkozást, hogy a rabbinikus hagyományoknak megfelelően és ne a hagyományos Gergely-naptár szerint (a goj hagyományokhoz kapcsolódó naptár alapján) járjon el.

Mint ismeretes, a zsidó időszámítás kezdete a világ teremtésének (pontosabban az ember teremtésének) időpontja: Kr. e. 3761. október 7. (tisri hónap 1.), vasárnap, 11 óra 10 perc 20 másodperc.



Hitközségi tagjaink, akik hagyományosan szelvényvágásból élnek és isznak, pánikba estek ugyanis, hogy csak 2028-ig jár(t) a vízosztalék, és így ők valami juttatásból kimaradnak.



Tisztelettel köszönjük.



A Teremtőnek 5773. esztendejében, Shevat hónap 17. napján



A Bacherachi Rabbi
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
KKR13
KKR13 2020. 06. 06. 13:36
Előzmény: #31572  don_king
#31580
Annak idején például az egészségügyi veszélyes hulladékok ártalmatlanításával is irtózatosan nagyot tudtak kaszálni emberek, akár itt is el lehet indulni olyan területekre, ahol a környezettudatosság jegyében technológiát importál v. esetleg magyar emberek leleményességér apellálva fejleszt a cég. A veszélyes hulladék témában is megismerhettem egy fiatal embert, aki mögül annak idején valószínűleg egy erősebb (gazdasági) szervezet hiányozhatott, illetve túlzottan "sittes" alakok is megérezték a pénz szagát azon az üzleti területen.
balentum
balentum 2020. 06. 06. 12:55
Előzmény: #31568  jamukha
#31579
Cső!  Minden rendben van nálad? Régen jelentkeztél. Most én is füvet vágok majd estére kereslek.:)))
jamukha
jamukha 2020. 06. 06. 12:44
Előzmény: #31574  szektas
#31578
jamukha
jamukha 2020. 06. 06. 12:40
Előzmény: #31574  szektas
#31577

Én a kezdetektől csak egy személy kérdéseire válaszoltam ezzel a céggel kapcsolatban privátban, egy persona, aki a bűntársait is elárulta és kinevette a hátuk mögött.
A hatalomátvételkor is úgy láttam, hogy nem tudja a trojka, hogy mire vállalkozott, szép dolog bizalmat gerjesztő 5% fölé kerülés, de innen kiszállás nincs a bennfentes eladásos pánik miatt.
Évekig veszteséges működés a bevezetőár miatt, a többiek megfúrhatják a tisztifőorvosnál, ha minden rendben, egy beépített ember majd tesz róla, hogy ne legyen, Csányi is úgy csinálta Bigével.
Beindítani sem lehet már, mert egyből jön a veszteség halmozódása, ami NAV tartozással jár.
Előre figyelmeztettem, hogy a coinnal kapcsolatos üzleti modell mi lesz, maguk veszik, ide csalva muslincákat, akik beragadnak, az ő vételeiket a cég meg visszavásárolja a kasszából.
A 40 HUF célár is látszott, előre beírtam, mint a letörési színt 80 visszatesztelését, a leves topicban föllelhető.
A korábbi holnap 70 (sabbathkor) utána 200 legalja tódik, persze most jó nagyot belerúgnak az amúgy is nehéz helyzetben lévő, bizalomvesztett cégbe.
TorgyánJózsibácsi 2020. 06. 06. 11:47
Törölt hozzászólás
#31576
VUK1980
VUK1980 2020. 06. 06. 11:29
Előzmény: #31572  don_king
#31575
Vuk
szektas 2020. 06. 06. 11:27
Előzmény: #31568  jamukha
#31574
május 12én volt 300k forgalom. vélhetően ery akkor kapta meg a csekket, és adhatott el 1x millióért futurt, ráadásul aznap volt a chart buli is, hogy 85 felett kitör stb, 83ig ment. szóval ott adták még páran chartrajzolók is.
azóta eltelt 3 hét alatt 800k volt összesen. nagytulaj itt nem nagyon tudott kitárazni.
Zsimo
Zsimo 2020. 06. 06. 11:21
Előzmény: #31568  jamukha
#31573
Kérdés hogy az innen távozó speka tőke melyik kis papírral szeretné visszatermelni az itteni bukót?
Nord?
Set?
Delta?
Nutex?
Aki rájön kellemes haszon ütheti markát!
don_king
don_king 2020. 06. 06. 10:58
Előzmény: #31569  KKR13
#31572
De a palackozó nem egy nagy durranás. Egy profi palackozóhoz még milliárdokat kellene beinvesztàlni.
A tokenek meg kuka.
Alapvető infókat sem kommunikálnak. Mikor szeretnék bevezetni a kriptotőzsdére? Azon túlmenően, hogy a sikeres preasale szakasz után. Ezt tudjuk.
Marketing nélkül esetleg van-e valami együttműködési szàndék valamilyen hazai vagy nemzetközi befektető intézménnyel, a sikeres cash becsatornázása érdekében. Ide ugye profik kellenek.
Sikeres kriptotőzsdei bevezetés után mekkora forgalom várható a Watereumban?
A megvásárolt token milyen forgatókönyvek teljesülése esetén fog hosszú távon magas értékkel rendelkezni?
Vajon a tokeneknek lesz-e üzleti célú kereslete?
Ezekre nem tudom van-e válasz a tokenek megalkotóinak. Szerintem nincs. Szerintem csak megcsinálták, és lesz ami lesz alapon állnak hozzá.
Szvsz vakvágànyon van a cég. 
szektas 2020. 06. 06. 10:35
Előzmény: #31570  szektas
#31571
itt az idő, hogy Hajnalodjon  :)
KKR13
KKR13 2020. 06. 06. 10:15
#31569

Nem kell pánikolni, még ha egyre többen ezt fogják erősíteni.
Egy tőzsdére bevezetett forgalomképes cégről van szó, amely némi vagyonnal is rendelkezik, s amelynek az árazása 10 éves távlatban évi 100 - 200 milliónyi profitot feltételez.
Egy teljesen magyar tulajdonú vált, nem tőkeerős egészségügyi cégnél - ahol dolgoztam (ne most volt) - ezt simán lehetett hozni észszerű gazdálkodással.
Itt van egyelőre egy elképzelt stratégia, ami nem biztos, hogy akkora sikerrel fog járni, mint amennyiben sokan reménykedtek elsőre, de még azt az utat sem temetném, de egyszerű alaptevékenységgel (élelmiszeripar) is simán lehet hozni a fent említett teljesítménynél többet.
Lehet, hogy lesz itt bőven hintáztatás, de akinek nem sürgős várja ki, hogy miképp fog alakulni a cég sorsa és ha nem működik annyira jól a sztori, akkor esetleg ki lát fantáziát ebben a szervezeti keretben.
Máfél évvel ezelőtt 40 - 50 Ft körül ingadozott úgy a részvény, hogy egy totálisan "álló" cégről volt szó, most ahhoz képest már legalább némi élet költözött bele.
A sok spekuláns és kárörvendő itt fogja osztani az észt éjjel-nappal, amíg pár egyszerű kis ember el nem szórja a pakkját esetleg hatalmas buktában, pedig még egy MÁP + papírral is 5 évet kell kivárnod, hogy évi 5 % körüli hozamot realizáljál.
jamukha
jamukha 2020. 06. 06. 10:01
Előzmény: #31563  balentum
#31568

Kicsirigó, itt egy dolog derülhet ki, az, hogy bejelentési kötelezettségét elmulasztva kitárazott valamelyik 5% fölötti.-:)XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
Borosbence 2020. 06. 06. 09:57
Előzmény: #31563  balentum
#31567
:DDDDDDDDD🤣🤣🤣
Szilvike1
Szilvike1 2020. 06. 06. 09:20
Előzmény: #31564  MARYENN
#31566
Sajnos szerintem is elveszett :( 
jamukha
jamukha 2020. 06. 06. 08:32
Előzmény: #31563  balentum
#31565
-:)XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd
MARYENN
MARYENN 2020. 06. 06. 07:29
Előzmény: #31560  Törölt felhasználó
#31564
Megy ez régebb óta. Érezhető már az árfolyamon is a széthúzás. Elveszett az összhang, meg kéne keresni. 
balentum
balentum 2020. 06. 06. 07:00
Előzmény: #31562  don_king
#31563
Nyílt kapukat döngetsz, de azt látni kell, hogy az LM csoport már ott van csak a vírus megakasztotta a kgy-vel elindult folyamatokat, illetve az MNB- s határozat sem jött jókor az egyik áfolyamot mozgató befektetőnek. A token vétel is bekavart a képbe. Szóval nagy a hallgatás és van valami a háttérben amiről nem tudunk, de előbb vagy utóbb ki fog derülni.
don_king
don_king 2020. 06. 06. 06:49
Előzmény: #31559  Törölt felhasználó
#31562
Köszönöm ezt bóknak veszem. Ha már iskola! Talán közèpsuli (közgazdasági) 9. évfolyamban valami olyasmit tanultam, hogy a pénzkibocsátás jegybanki monopólium. A tokent jegyzők miért jegyeznek tokent? Mert talán árfolyamemelkedést várnak tőle. Gondolom én. No de láttátok mennyi token, meg coin meg egyéb szarság van? Kurva sok! Ez egy csepp a tengerben. Marketing sincs mögötte, global marketingről nem is beszélve. Az, hogy az van mondva, hogy fedezet van mögötte az semmit sem jelent. Akkor mitől menne nagyot a coin?
Na de evezzünk àt màs vizekre.
Mitől lehetne sikeres a vótereum?
Szerintem csak és kizárólag akkor, ha összeomlana a világ (fiat) pénzügyi rendszere, és hoznának egy olyan szabályt(!), hogy vizet csak vótereum tokenért lehetne adni-venni. Mint pl most az olaj kereskedési eszköze a dollár. 
Hogy ennek mekkora a realitása? Hostrucc szavaival élve ez aztán tényleg más dimenzió.
Eddig ez volt a filozofálás.
Gyakorlat: 24 millió rv, nagy közkéz, pár nagyobb tulaj. A bét egyik legjobb papírja. Minden kamu ellenére. 
Konklúzió: attól, hogy az elmélet megbukott a gyakorlat működhet. 
Zsolti és hóstrucc pénzt akar, meg Larry Hagman is. Ha Mr. Erdőst, azaz a váci utcai Bernie Madoffot most kilőtték, lehet együtt kellene működni, valami kisebb brókercéggel. Hisz a cég a speka részvényesekért van!! Ugyanis ezt a céget maguk a speka részvényesek vezetik. 😁
marketing_osztaly 2020. 06. 05. 20:28
Törölt hozzászólás
#31561

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek