Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 09:15

Orbán becsapott - mit tegyek?  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 12. 29. 09:11
Előzmény: #219  mondoka
#220
azokra a pártokra (emberekre) akik 20 éve már bent ülltek a parlamentbe, droid megélhetési gombnyomkodók, azokra már nem szavazunk.

de akkor kire?

újra mszp? kabaré.
mondoka 2012. 12. 29. 08:51
#219
Valaki azt írja lentebb, hogy most akkor már tudja/tudjuk , hogy kire kell szavazni.

Én tiszteletben tartom a nézőpontját,de:
A baj az,hogy én csak azt látom ki(k)-re nem kell szavazni...
Törölt felhasználó 2012. 12. 29. 01:27
Törölt hozzászólás
#218
Törölt felhasználó 2012. 12. 29. 01:22
Törölt hozzászólás
#217
Törölt felhasználó 2012. 12. 29. 01:08
Törölt hozzászólás
#216
fletyolibabugi 2012. 12. 29. 01:02
Előzmény: #212  S52Raptor
#215
Színház az egész világ, mit vársz tőlem...?
- azért az ablak előtt nem szoktam "elájulni magamtól".
link
Törölt felhasználó 2012. 12. 29. 00:50
Törölt hozzászólás
#214
Törölt felhasználó 2012. 12. 29. 00:47
Törölt hozzászólás
#213
S52Raptor 2012. 12. 29. 00:25
Előzmény: törölt hozzászólás
#212
Te figyusz!
Én útálom orbánt, azt elhiheted, és ezért akár egy platformon is lehetnénk, de ez az általad képviselt álnaivitás sem túl szimpi. Valamikor én is űztem ezt a szakmát aminek az a lényege, hogy igyekszel provokálni a másik felet, aztán meg úgy teszel, mintha tényleg... De ilyen hosszú ideig szerintem már fárasztó ez a színház.

Nos. Szóval én magam leszarom az egész tandíjügyet, mert valamilyen szinten ugyan pőrére vetközteti orbánt, de mint látod, mindig akadnak, akik rögvest keresik neki az alsógatyát meg az inget hozzá, hogy végképp meg ne fázzon.
Szóval őket kár provokálni, mert akkor sem ismerik el nyíltan, hogy igazad van, ha legbelül így is érzik.
Számomra orbán nem ezen bukot meg, hanem ott, amikor lépten-nyomon prostituáltat csinál a jogból és e tekintetben saját gyermekét, az alkotmányt sem tiszteli, abból is csupán egy büdös kurvát csinált.
Mert ott vérzik el egy ország igazán, amikor egyáltalán nem marad az embereknek igazodási pontja, hiszen amiről ma még azt hiszik sőt tudják, hogy alkotmányellenes, és esetleg gátat szabhat a hatalom korlátlanságának, azt másnap a 2/3-ad beemeli az alkotmányba.

Az AB mostani döntése után várom, mikor döntenek az "átmeneti rendelkezések" alkotmányba vésésétől. (Emlékeztetőül: a hazánkban ideiglenesen állomásozó szovjet csapatok - amely tagjai öröklakásokat kaptak).
Aztán ha a mostani alkotmánybírók mégis - egyetértve Sólyom értékelésével az un. "láthatatlan alkotmányról", amely megakadályozhatná mondjuk alapvetően alkotmányellenes rendelkezések alkotmányba emelését - felhasználják a következő alkotmánymódosítás kapcsán megszívatva ezzel a kormányt, félek, hogy - az MNB-hez hasonlóan - a válasz az AB tagjainak szisztematikus lecserélésével fog megtörténni. Az új összetételű AB aztán szintén beáll ebbe a prostiseregbe és lehet, hogy valamennyi csinovnyik tagja minden este szembeköpi majd magát a tükörben, mégis ki fogják szolgálni a rendszert.
És ekkor következik be Mo, a magyar demokrácia végső pusztulása.
fletyolibabugi 2012. 12. 29. 00:24
#211
Ó kérem itt minden a legnagyobb rendben volt 2010 előtt, nem is kellet volna választásokat se tartani, ó kérem 8 év alatt 3 zseni volt az országunk élén, egyszerűen fantasztikus volt az ország helyzete, eladósodás, államháztartási hiány, államcsődközeli helyzet, adómegkerülés, nemzetközi kiszolgáltatottság - mik ezek nekünk, ááá semmiség miiiinden oké volt!?
Törölt felhasználó 2012. 12. 29. 00:11
Törölt hozzászólás
#210
fletyolibabugi 2012. 12. 28. 23:55
Előzmény: törölt hozzászólás
#209
"Re: Orbán becsapott - mit tegyek ?"
El kell menni szavazni. Azt azért halkan megkérdezném, hogy 2010 előtt tehát minden rendben volt a felsőoktatás terén, nem kell semmit változtatni, gondolom túl kevés a politológus, szociológus, ügyvéd.. és 2010 előtt minden diplomás hazánk munkaerő piacán helyezkedett el és még véletlenül se fordult elő, hogy pl. egy gyári szakmunkára kétdiplomás munkaerőt alkalmaztak volna
mereszZenesz 2012. 12. 28. 23:51
Előzmény: törölt hozzászólás
#208
Teljesen mindegy mikor kire szavaztam !
Hidd el tényleg nem számít !

Olvasd el mégegyszer "accept" hozzászólását szvsz abba benne van a lényeg !
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 23:20
Előzmény: törölt hozzászólás
#207
Akkor ebből tanultatok valamit.

1, Sose higgy senkinek, aki azzal kezdi a mondanivalóját, hogy ő "sohasem hazudik".
2, Te és a szüleid most már tudjátok, hogy szavaztok 2 év múlva.

Azt mondjuk azért említsük meg, hogy a 2008-as leszavazott tandíjnak köze nem volt ehhez a verzióhoz. Összegben sem, és az egyetemeknél maradt volna az akkori bevétel.

De ha a jónép legalább annyit tanul az esetből, hogy innentől ne legyen mindenféle populista maszlag által behülyíthető, már megérte. (mondjuk tény, hogy aki közgázra/jogra készül évek óta, azt nem irigylem.)
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 23:00
Törölt hozzászólás
#206
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 22:54
Törölt hozzászólás
#205
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 22:54
Előzmény: törölt hozzászólás
#204
A politikus.

Csak az Önös érdek mozgatja, gerinctelen és nem tisztel semmit és senkit, embertársait is semmibe nézi főbb jellemvonások.
Csak azok jelentkezzenek akik ezen jó tulajdonságokkal rendelkeznek.
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 22:53
Előzmény: törölt hozzászólás
#203
A politikus.

Csak az Önös érdek mozgatja, gerinctelen és nem tisztel semmit és senkit, embertársait is semmibe nézi főbb jellemvonások.
Csak azok jelentkezzenek akik ezen jó tulajdonságokkal rendelkeznek.
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 22:50
Törölt hozzászólás
#202
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 22:50
Törölt hozzászólás
#201

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek