Topiknyitó: Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 09:15

Orbán becsapott - mit tegyek?  

Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 22:49
Törölt hozzászólás
#200
mereszZenesz 2012. 12. 28. 22:48
Előzmény: #185  Törölt felhasználó
#199
Végre egy értelmes ember !
Eros 2012. 12. 28. 22:39
Előzmény: törölt hozzászólás
#198
.orbán egy mocskos kétszínű cigány..a szemedbe mosolyog..majd a hátad mögött köp egyett....
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 22:35
Törölt hozzászólás
#197
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 22:28
Előzmény: törölt hozzászólás
#196
Pedig bármilyen hihetetlen, csak voltak olyanok, akik 2010-ben Orbánra szavaztak. Valahogy csak összeszedte azt a kétharmadot.

Más kérdés, hogy érdekes mód ma már nem sokan vannak, akik saját bevallásuk szerint rá szavaztak:)
Innentől kezdve én a helyedben inkább megbecsülném azt, aki mégis hajlandó elismerni, hogy ő igen :)
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 22:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#195
nem mentem el szavazni és látod jól tettem

az akkor sem a tandíjról szólt,hanem egy támadási felületről az éppen aktuális hatalom ellen

az ilyen kérdések csak arra jók,hogy levezessék a társadalomban felgyülemlett feszültséget és gumicsontként húzzák-nyúzzák
datoja 2012. 12. 28. 22:24
Előzmény: törölt hozzászólás
#194
Ismered a viccet?
-Megy a királyfi az erdőben.Arra megy egy
anyóka és így szól a királyfihoz:
-királyfi,ha a magadévá teszel,gyönyörű
királykisasszonnyá változok.
-A királyfi gyorsan magáévá tette.
Nem történt semmi.
-Próbáld újra!
A királyfi újra próbálkozott.
Megint semmi.
-Becsaptál,banya!
-Hány éves vagy királyfi?
-Húsz.
-Ha ha ha! És még hiszel a mesékben?
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 22:12
Előzmény: törölt hozzászólás
#193
"Azt hittem van a Gyurcsány aki hazudik meg Orbán aki nem.

Elmentem szavazni 2008-ban a tandíj ellen!

Mert tanulni akarok!

Mert Orbán nem hazudik.

Elmentem szavazni 2010-ben Orbánra ugyanezért.

Most pedig fizetnem kell mert tanulni akarok.

És Orbán vezette ezt be!

Pedig rá szavaztam!!

Hallottam Gyurcsány hazugságáról de azt hittem Orbán nem ilyen..."

Ha ezt így gondolod és ennyire naív vagy ,akkor nem lehet veled semmit sem kezdeni és semmire nem fogod vinni az életben
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 22:07
Törölt hozzászólás
#192
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 22:06
Törölt hozzászólás
#191
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 22:05
Előzmény: törölt hozzászólás
#190
akkor sem arról szavaztál,hogy legyen vagy ne legyen
hanem arról,hogy ki fizesse
csak a kérdés megfogalmazása volt furfangos
de hát megtanulhattad volna már,hogy minden politikus a saját szája íze szerint fogalmazza meg a kérdést
és ez így marad amíg világ a világ és politikusok irányítanak(sajnos)

legyen-e tandíj
ha nemmel szavaztál azt választottad,hogy az adófizetők fizessenek
ha igennel válaszoltál akkor a hallgató fizet
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 22:00
Törölt hozzászólás
#189
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 21:53
Törölt hozzászólás
#188
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 21:31
Előzmény: törölt hozzászólás
#187
volt-van- lesz

link
mereszZenesz 2012. 12. 28. 21:12
Előzmény: #185  Törölt felhasználó
#186
Végre egy értelmes ember !
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 20:56
Előzmény: #4  Törölt felhasználó
#185
Kedves "orban__hazudott" !
Bár reggel én már nagyon tömören elmondtam a véleményemet, most úgy gondoltam, hogy egy kicsit bővebben is kifejtem a korábbi kommentemet!
Ha minden igaz te egy (fiatal) egyetemi hallgató vagy és állatira kiakaszt az aktuális politikai elit "teljesítménye". A "demokrácia" keretében annyit tehetsz, hogy 2014-ben a szavazófülke magányában nem rájuk ikszelsz, illetve tüntethetsz (balhézhatsz) ellenük egy-egy adott megmozduláson. Szomorúan közlöm veled, hogy a te (kis nyomorult) életed egy fikarsznyit sem fog ezzel javulni, a nagypolitikához te egy kis hangya vagy - nem tudod megváltoztatni. A szavazati jogodat is "elfelejtheted", azzal ugyan te soha a büdös életben nem fogsz "demokráciát" teremteni és "szakembereket juttatni a Parlamentbe". A szüleid "becsapását" sem tudod kivédeni, és még egy rakás pofont fogsz kapni a nagybetűs élettől, amit emberek népesítenek be a cselekedeteikkel. Miután már nem vagy "hiszékeny kis hülye lúzer" korban, ideje túllépni a "dehát megígérte/nem ezt ígérte" szintről és a sorsodat/jövődet a saját kezedbe venni ! Először is végezd el az egyetemet minél jobb eredménnyel, beleértve a felsőszintű nyelvtudás megszerzését is (ne(csak) a "pesti éjszaka végigbulizásáról" szóljon)! Ha tandíjas, akkor akár "takarító/mosogató" melót is szerezz hozzá, ha másként nem megy, de végezd el a sulit ! A 4-5. évben pedig láss neki a célzott végzettségednek megfelelő cégek felkutatásához és kitartóan próbálj kiharcolni egy gyakornoki melót, ne foglalkozz azzal, hogy mennyit fizetnek, ha egyáltalán fizetnek - itt most nem ez a célod, hanem a rendkívül fontos munkatapasztalat/beilleszkedés/önmenedzselés felhasználása a valódi állásod megszerzéséhez. Ha végeztél a sulival (van valóban használható diplomád) és jól beszélsz (szakmai) idegen nyelven elgondolkodhatsz, hogy itthon vagy kint folytatod az életedet a munka világában. Hidd el könnyebb lesz megtalálnod az "igazi munkát" és földrajzilag is elérhetőbb lesz a "világ" számodra. Mire idáig eljutsz, már nem fog központi helyet betölteni az életedben "a Z'orbán nem ezt ígérte" lózung, sem más egyéb ostoba, napi politikai aktualitás - élheted a saját életedet.
Nekem bejött mind munka, mind anyagi szempontból !
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 20:27
Előzmény: törölt hozzászólás
#184
FOGD MÁR FEL
tandíj mindig volt és lesz is
az a kérdés ki fizesse
és aki fizeti az mit kap érte

Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 20:19
Törölt hozzászólás
#183
Törölt felhasználó 2012. 12. 28. 20:19
Törölt hozzászólás
#182
mondoka 2012. 12. 28. 20:17
Előzmény: #174  mondoka
#181
Amúgy meg hogy a témához szóljak,

-Igen Orbán (is) hazudott!
Más kérdés, hogy lehet e ebben az országban, vagy bárhol a mai világban igazat mondani? Persze mindenki azt mondja, hogy igen! Nekem ne lehetne! De magunknak sem biztos, hogy bevalljuk azt hogyha ez nem így van. Persze én nem állítom ezt senkiről. De,-! A politika és a világ egy nagy hazárdjáték. És pláne ott hazárdjáték, ahol a part szakad. Mi meg ott vagyunk már egy ideje. Ez a fazon, ez mr. ,faszkalap, vagy excellenciája Orbán (kinek hogy tetszik) fejébe vette rögeszmésen hogy unortodox módon valami újszerűt akar tenni már. Én azthiszem -és roppant unszínpatikus lett nekem is ő maga, -jópár unszínpatikus intézkedés után, szóval azt hiszem hogy ebből még bármi kisülhet. Nagy csirkefogó,de hogy hasonlattal éljek , még nem dőlt el hogy egy Winston Churchill, vagy egy Adolf Hitler -nimbuszú személy lesz e belőle.
Persze túlzás a párhuzam, de másképpen nehezen tudnám érzékeltetni azt, hogyha győz és sikeres lesz az országgal, az ország élén, akkor hős lesz, ha nem , és pláne ideje is marad bizonyítani de elbukik, akkor egy pária.

Nos a történetének befejezését rábíznám mindenkinek a fantáziájára.
Mert ugyanis nyilván nem rózsás a helyzet.A továbbiakról nem bocsátkoznék találgatásokba. Nah... így legalább mindkét tábornak unszínpatikus maradok....
De hát mit tegyek helyeselni olyan unalmas :))
Kész vagyok támadni, de védeni is egy beszélgetés erejéig , -bár ez utóbbira egyenlőre nem nem nagyon szolgált még rá...

Topik gazda

aktív fórumozók


friss hírek További hírek