Topiknyitó: Eros 2012. 12. 21. 17:32

1312-13  

...csütörtökön itt kezdünk...

..akivel ma beszéltünk,tudják miről van szó..

...de,mindenkit várunk, aki shortol longol...trédel,vagy hatizik...befektet vagy csak spekizik....

...de csak normális hangvételben...

..addig is.

..Áldott Békés Karácsonyt...
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
maxwax
maxwax 2015. 03. 09. 12:16
Előzmény: #9338  Törölt felhasználó
#9340
Megkerdezhetem, hogy van valami szisztemad, ami alapjan hozod meg a donteseid?
Törölt felhasználó 2015. 03. 09. 12:15
Előzmény: #9330  Eros
#9339
Hello Eros!

Bár az utóbbi időben nem sokat írtam ide, de szeretném megköszönni, hogy itt voltál és oly sokat segítettél.

A továbbiakban sok Sikert és Szerencsét Kívánok Neked!

Üdvözlettel,

Forcag

Törölt felhasználó 2015. 03. 09. 11:57
Előzmény: #9337  Törölt felhasználó
#9338
Mire leírttam,már vitte is a stopp.Buktam a beker. költséget.Szép nap ez a mai is.
Törölt felhasználó 2015. 03. 09. 11:51
Előzmény: #9336  Törölt felhasználó
#9337
Ma is megshortoltam otp-t 4410-ről,de úgy látom nincs benne korrekciós hajlandóság,így ha nem megy 390 alá mielőbb,zárom is amíg nem bukó.
Törölt felhasználó 2015. 03. 06. 17:48
Előzmény: #9327  Eros
#9336
Én meg a Te testi-lelki egészségedre iszom:)
Jól döntöttél.
A bux, ahogy a forgalomadatokból látszik az átkos nyugati tőzsdékhez képest, vegetál. Így a benfentes infók felülértékelődnek a játékban.
Nem kell egy életet, életminőséget erre áldozni.
Én is régóta tőzsdézek, de már egy pár éve, ha kedvem van ránézek; teszek tétet; tökmindegy, hogy a jó vagy rossz irányba tettem-e.
Bár, fénykoromban 90%-os nyerőm is volt éves szinten. Most mégsem ez a lényeges az életvitelemben.
BudFox
BudFox 2015. 03. 06. 17:47
Előzmény: törölt hozzászólás
#9335
majd most....majd most elkezdenek esni :D innen már nem lesz feljebb meglásd :D

haha...jó vicc volt...:D ameddig ezek a barmok nem látják át hogy az a temérdek milliárd dollár amit kinyomtattak nem való semmire, addig nincsen baj...majd ha kinyílik a szemük..akkor lesz baj, de akkor már késő lesz...

addig is... mindenki élvezi az életet, és lubickol az örömben...

nemtudom....50-100 év múlva hogy fognak emberek erre a mostani évekre visszatekinteni...de megnézném azért.
einstein 2015. 03. 06. 17:45
Előzmény: törölt hozzászólás
#9334
való igaz!!! ez eddig nem szép,nagyon nem
a magam részéről én azt látom mintha a pénzek átjönnének euba, aki ott kiszáll, az itt beül trend irányba, ha itt is lefittyednek a dolgok, akár komolyabb korrekció is indulhat, ilyen mértékű esésre mind dinamikát mind nagyságot tekintve nem számítottam, kíváncsi leszek záróra
ALANFED 2015. 03. 06. 17:34
Törölt hozzászólás
#9333
ALANFED 2015. 03. 06. 17:29
Törölt hozzászólás
#9332
BudFox
BudFox 2015. 03. 06. 17:27
Előzmény: #9329  Törölt felhasználó
#9331
a végén vette m még longot azért. én is...de shortban maradtam.
OTP viszont nagyon szépen hozza már a pénzeket...
Eros 2015. 03. 06. 17:27
Előzmény: #9328  qpec
#9330
Köszönöm neked is.
Vannak itt mások is,akik nagyon szépen le tudják vezetni a dolgokat.
Eddig is mindent megadtam a családomnak,de sokszor nem voltam a toppon a tőzsde okozta feszültség miatt.
Bár a gyerekeim már nem kicsik (21,17)..de 43 évesen elértem erre a pontra,amikor váltani kell...s minden percet örömben boldogságban megélni...ehez van egy csodálatos párom is...lényegeében ő segített ezt a döntést meghozni...amúgy nem ment volna...
Törölt felhasználó 2015. 03. 06. 17:20
Előzmény: #9327  Eros
#9329
Lehet én is jobban tenném,ha lépnék.A mai otp short is egy kudarc volt,s most erre a felminősítési pletykára,nem shortos napok jönnek.A végén longolnom kell,ha keresni is akarok.
Sok sikert neked.Mi meg űzzük tovább a szerencsejátékot,mert szerintem is aki a béten van,az mind azt teszi.Nehéz ebből kigyógyulni.
qpec 2015. 03. 06. 16:46
Előzmény: #9327  Eros
#9328
Gratulálok a döntéshez! Igen erős akaratod van,vagy értékelve a családi akaratot,alárendelted magad a tisztességes jövőépítésnek.
Ismeretlenül is sok boldogságot,jó egészséget ,gyermekeid körében gondtalan örömteli időtöltést kívánok.
Ha valaki én tudom mit jelent a TŐZSDE kis hazánkban.Kitartás a döntésedhez,sajnálom ,hogy nem olvashatom naponta kiválló véleményeidet,de sem az én,sem más véleménye ne tántorítson el DÖNTÉSED helyességétől.
A gyerekeké a jövő!! HAJRÁ!!
Eros 2015. 03. 06. 16:33
Előzmény: #9325  BudFox
#9327
...köszönöm fiúk...jó érzés..ha megyek keszthelyre,akkor szavadon foglak buda...de ha valamelyikőtök boldogkőváralja felé tévedne,jelezze...szívesen látok bárkit...
...úgy érzem most magam,mint aki megtisztult....a tőzsdéről kivett pénzből meg kiépítem a házamon és az üzletemen a napelemes rendszert...amit a villanyszámlán megspórolok már szép hozam...mindenkinek azt kívánom,hogy csak addig csinálja,amíg megéri s érzi az irányokat,illetve az már nem teher..
..ma este iszom az egészségetekre is...
maxwax
maxwax 2015. 03. 06. 15:55
Előzmény: #9321  Eros
#9326
Sok sikert az eletben!

En '98 ota vagyok "itt", de nem folyamatosan. Tartok szuneteket, kulonben felorol.

BudFox
BudFox 2015. 03. 06. 15:55
Előzmény: #9321  Eros
#9325
Szerintem jól döntöttél...:-)

tényleg ha van család, stb, gyerekek, jobb a békesség és arra kell koncentrálni.

elég neked bőven ha veszel 290 nél Eurót, 320 nál meg forintra átváltod, stb...

Ha VAs megye felé jársz gyere be egyszer egy kávéra, sütire .
ide írhatsz :

budfox@freemail.hu
BudFox
BudFox 2015. 03. 06. 15:52
Előzmény: #9320  einstein
#9324
felhívtam Questoros brókeremet mit mondanak :_))

aztmondja az lenne a meglepő, kirivó eset ha most felminősítenének minket, azonban ha nem is lesz semmi.
Az OTP attól még nagyon jó lehet, mert ugye lesz osztalék is...4200-4100 alá nem nagyon fog ez most bemenni szerinte.

Ők sem várnak lineáris, egyenes emelkedést, de jó vétel az OTP szerintük.

meglátjuk...

akkor most hajrá hati short... - nagy kockázattal ..ccc
KB58 2015. 03. 06. 15:52
Előzmény: #9321  Eros
#9323
Szia Eros!

Gratulálok a döntésedhez, sajnos nagyon be tudja szippantani az embert a tőzsde, pedig az életben nagyon sok fontosabb dolog van, mint a pénz. Én még nem hoztam meg ezt a döntést, de valószínűleg én is belátom azt, amit te és eljutok odáig.
Boldog, stresszmentes folytatást és mindenben sok sikert.

einstein 2015. 03. 06. 15:50
Előzmény: #9321  Eros
#9322
A magam részéről szomorúan konstatálom. Benned az egyik legjobb daytradert ismertem meg.De ha a testi lelki boldogsággal ez az életvitel nem egyeztethető azonnal abba kell hagyni! Igazad van!
Én szívesen olvasnék Tőled, ha mást nem is egy röpke nap eleji várakozást,avagy nap végi értékelést,amennyiben ez belefér.
Sok sikert kívánok a magán életben és gratulálok az eddigi munkádhoz,mert hidd el ha valaki 10éve tolja és talpon van,még ha nem is keresett, de nem bukott el, az a maga módján már eredmény.

Üdvözlet

András

Eros 2015. 03. 06. 15:40
Előzmény: #9319  BudFox
#9321
..én zártam minden pozimat...elég volt a streszből...s véglek...ma beszéltem a brokimmal...s elmondtam neki, abbahagyom az egészet,még a nyesz-r számlámat is felmondom,mert nem akarom hogy bármi módon tovább kötődjek a tőzsdei szerencsejátékhoz...10 éve kezdtem,s ha mindent összeadok,nem kerestem semmit...azóta rengeteg ideget éltem át....a laptopommal több időt töltök,mint a családommal...s ez nem jó...ezután teljesen nyugodtan ,boldogan akarok élni...megvan mindenem, nem vágyom másra,csak nyugalomra és a családom szeretetére...s ezt nem tudja pótolni még több pénz...ezután amit megtakarítok,majd devizába fektetem,tiszta cashben...s jó helyen lesz otthon...már most könnyebb a lekemnek,hogy ezt a döntést meg tudtam hozni...igaz a párom már régóta ezt szerette volna...de mindig halogattam...de úgy érzem még idejében rádöbbentem dolgokra,s jól döntöttem...
Ezután is olvasgatlak majd benneteket,s talán még írok is...
Aki még marad,és kitart...sok sikert...
Üdv...Zsolt

Topik gazda

Eros
4 5 1

aktív fórumozók


friss hírek További hírek