Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Freszelés 2023. 05. 27. 08:17
Előzmény: #105736  Paja1975
#105740
Mert a magyar (?) néplélek olyan, hogy örül annak, ha a másikkal kib@sztak vagy szív. Boldogtalan, frusztrált és ezért elégtételt/örömöt érez akkor, amikor a másiknak még rosszabb, ha "pórul jár" vagy ha akár igazságtalanság történik vele és röHöGHEt rajta.
Miért van ez? A terhelt történelem miatt? Világjelenség (csak itt épp súlyosabb) volna? Passz. De belülről és nagyon mélyről jön ez. Egyik generáció neveli így ki a következőt.
Menthetetlen a helyzet. Minden szinten ezt látom, tisztelet annak, aki ember marad, tisztelet a kivételeknek. Előbb-utóbb ők is belefáradnak és lehet odébb tolják a biciklit. Akkor viszont még koncentráltabb lesz ez és megint fel fogja adni pár tényleg jó ember - egészen addig amíg színtiszta posvánnyá nem válik hazánk.
badsector1
badsector1 2023. 05. 27. 08:14
#105739
"Tiltakoznak a diákok, mert érettségi közben rúgták ki a történelemtanárukat"
"A Balatonalmádiban tanító pályakezdő Milkovics Márton a Pedagógusok Szakszervezetének tagja, és aktív szervezője volt a helyi tanártiltakozásoknak is. De hivatalosan azért kellett távoznia, mert szakmai minősítése 2 százalékkal elmaradt a központilag előírt szinttől."
    
Működés közben orbán ökleként működő pedagógus minősítő rendszer
signal2
signal2 2023. 05. 27. 08:09
Előzmény: #105732  Peterbond
#105738
Ezeket a "tudatlan, alkoholista, agymosott" szövegeket a seggafonosok 1/1 hazugság uszítóvideóiból szedte. És csont nélkül beszopta. 
Közben tapsikol a maffiamódszereknek, a gigalopásoknak, a bosszúhadjáratoknak, a hatalom kisajátításának, a közszolgáltatások lezülesztésének.
Számomra ez felfoghatatlan 
Paja1975 2023. 05. 27. 08:04
Előzmény: #105735  badsector1
#105736
3x5 percet. Viccet felre teve, en nem ertem, hogy ez nem veri ki a biztositekot akar egy fidesz szavazonal is, ekkora igazsagtalansag, megkulonboztetes nem volt Itt meg. Mitol jobb adofizeto, akinek van harom gyereke, miert erdemel kulon jutatasokat? Ua adot fizetett, mint a masik, sot 
badsector1
badsector1 2023. 05. 27. 07:56
Előzmény: #105693  Colas
#105735
A csok-osok menyit dolgoztak meg a csoksegélyért?
janosvitez 2023. 05. 27. 06:22
Előzmény: #105696  Sehmet
#105734
Sajnos nem jól fogalmazott, az orosz tajga barbárok Ukrajnának esetek neki hál Isten nem nekünk...
Helyettünk és érünk-a is harcolnak az ukránok hogy örökre elvegyék a gaztettektől a kedvüket... Dicsőség és szabadságot nekik..
Más... sajna igen csúnyán "félrehord" az igazság értékelésed mely nagyon is látszik mindig a fidesz seggét nyalod.De ne aggódj ezt a többség itt már felismerte...
Peterbond 2023. 05. 27. 02:23
#105733
Na ugy latom masok is a sajat kis alternativ valosagukban elnek. Komolyan vicc ez az orszag hova jutott.
Peterbond 2023. 05. 27. 02:17
Előzmény: #105708  Sehmet
#105732
"És te? Dől a negatív propaganda a "függetlenobjektív" hozzászólásaidból! Én a vidéki, ellenzék szerint tudatlan, alkoholista, agymosott embereket képviselem, nem a PÁRT-ot! Ők lehet, hogy nem "tudják", hogy mi lenne jó nekik, de érzik, hogy milyen most, vagyis mi jó nekik!"
.
1. Ezeket a szalmabab erveleseket hagyd meg azoknak akiket manipulalni akarsz. Nem en vagyok aki minden intezkedest es esemenyt azon szemszogbol nez hogy a FIDESZnek az jo vagy rossz. En altalaba arrol beszelek az adott esemeny az orszagnak es az embereknek jo vagy rossz. Fuggetlenul hogy az epp a Fidesznek hoz vagy vissz szavazatokat.
.
2. Ne jatszd kerlek a szegeny aldozatot pont annyira nem all jol mikor folenyeskedo es lekezelo vagy. En nem kepviselem egybe a teljes forumot igy a magam neveben irhatom sose hivtalak alkoholista tudatlan agymosotnak. En se vadollak azzal amivel masok illetnek engem. Ha mar valamit ki kell kerned magadnak azt kerd ki amit en mondtam, a tobbi bajod intezd el masokkal.
.
3. Az emberek pont annyira tudjak most is mi jo nekik mint 2002ben vagy 2006 ban tudtak. Nem veletlen hogy sok ember aki akkor ellenezte a szoci intezkedeseket most ugyanugy a Fidesztol is ellenzi. Lasd en is. Mig az eletben most legtobbet gyurcsanyozok 2006 ban tobbsegeben raszavaztak. Es vagy te aki nem a tettet ertekeled hanem hogy azt a Fidesz lepte meg vagy ellenzek. Ugyanazt kepes vagy Fidesznel elnezni 10 szeres meretben amiert meg akar aznap a 20 evvel ezelotti kormanyt szapulod.
badsector1
badsector1 2023. 05. 26. 19:59
Előzmény: #105726  signal2
#105731
A fideszesek most kezdenek rájönni  hogy a vezérük átb.szta őket, azért csak igazi nagy baromságokkal tudják védeni a korábbi hiszékenységüket. :))
Colas 2023. 05. 26. 18:58
Előzmény: #105728  ngergo1985
#105730
Már néhányszor leírtam itt jó néhány pontot, most nem akarok ezzel több időt tölteni. Meg túl nagy falat is lenne végig beszélni az összes kérdést. Maradjunk most annál, amiről lentebb írogattam. Például az adózás kérdése az szja-ban. Persze beszélhetnénk az ÁFÁ-ról is, mert ha az csökkenne, valamivel pótolni kellene. Ha most elkezdenénk minden témát, akkor a 3 napom rámenne erre. Inkább a családommal töltöm az időmet. Ne haragudj, de lassan  megyek most már. Kb.1,5 órája itt vagyok a gépnél. 
Colas 2023. 05. 26. 18:50
Előzmény: #105726  signal2
#105729
Igazad van, még nem zsarolnak, csak felszólítottak bennünket, erőteljesebben, mint egy sima javaslat/ajánlás. A portfólión egy cikkben le is írták, hogy szerintük mi a valódi célja és én is így gondolom. . Tudom, csak azért kellene eltörölni a rezsicsökkentést, mert így még jobban takarékoskodnának, tisztán a környezet érdekében. Meg aggódnak az állam háztartásunk miatt. Nem azért, mert abban reménykednek, hogy így elfordulnak Orbántól.  Orbánék úgysem lépik meg, de nagyon jól tudják majd plakátozni. De mindegy is miben hiszel, majd nézd meg a Fidesz reakcióját, a plakátokat és az eredményét. 
ngergo1985 2023. 05. 26. 18:48
Előzmény: #105724  Colas
#105728
Világosíts már fel légyszives, hogy mit is takar pontosan a "másik oldal gondolkozása"? Milyen gondolatokat, társadalmi, gazdasági, szociális elveket, irányvonalakat takar ma a fidesszel szimpatizáló, illetve nyíltan támogató állapolgár gondolkodásmódja? Tényleg rohadt kiváncsi vagyok.
Colas 2023. 05. 26. 18:38
Előzmény: #105723  Istvan78
#105727
Amit leírtál azzal teljesen egyetértek. De mi is van a tőkések adóztatásával, hiszen ott vannak az igazán gazdagok... Valahogy erre senki nem válaszol. Csak nem azért, mert a tőkéből élőket senki nem akarja progresszíven adóztatni, mert ők állnak minden párt mögött? Akkor meg maradjon az egy kulcs, sokkal igazságosabb , mint 2010-ig volt. Ha valaki 10-szer több jövedelemre tesz szert 10-szer többet adózik, ha százszor, akkor százszor. Ha progresszív, akkor legyen MINDEN jövedelemre progresszív. De erről a baloldali pártok mélyen hallgatnak. Még Thürmerék sem szerették volna ezt,mint kommunista párt, megkerestem őket ez ügyben 2013-ban. Kiderült, hogy még  ők sem akarják a tőkéből élőket progresszív adózás alá vetni. Nocsak-nocsak gondoltam. Akkor hol van itt valódi baloldali párt? A Fidesz messze baloldalibb az adózásban, mint az MSZP volt.
signal2
signal2 2023. 05. 26. 18:34
Előzmény: #105724  Colas
#105726
"Már a brüsszeli haverjaid rezsicsökkentés eltörlési zsarolása sem tetszik, melynek egyértelmű célja, hogy megbuktassák Orbánt."
Szerintem hagyjuk. Idióta kitalációid vannak, full infiormálatlan vagy.
Brüsszelnek nicns semmilyen rezsicsökkentéses zsarolása. Ahol ilyet olvastál, az megint a pofédba hazudott. GÁtlásatalanul. Az EU-nak áltaálnos javaslata van MINDEN tagárszág számára, hogy az elmúlt éveben bevezetett átlalánis rezsitámogaátsokat vezesség ki fokozatosan. Ennyi. 
Ha ilyen sinten van a tudásod a dolgokról, és emellett hazugságokat találsz ki, és írsz ide, akkor teljesen vitaképtelen vagy. Ami sajnálatos.
signal2
signal2 2023. 05. 26. 18:31
Előzmény: #105724  Colas
#105725
""És legszívesebben bebörtönöznél mindenkit, aki nem úgy szavaz, ahogy Te akarod."
Pontosan miért írkálsz kibaszott nagy faszságokat??? 
Colas 2023. 05. 26. 18:27
Előzmény: #105715  signal2
#105724
És legszívesebben bebörtönöznél mindenkit, aki nem úgy szavaz, ahogy Te akarod. Csak úgy a demokrácia nevében... Aki azokat szavazta meg akik a budapesti 200 milliárdos tartalék szétlopásában résztvevőket megszavazta, azok is kollaboránsok? Én meg azt hittem a demokráciában szavazók  a saját elképzelésük szerint hoznak döntést, nem úgy, hogy Te megmondod. Értem, hogy ideges vagy 10 évi meddő topicozás után, de ha nem érted meg a másik oldal gondolkozását (vagy nem akarod megérteni), akkor még írogathatsz itt 2026 után is. Erőszakkal, hőbörgéssel senki nem fogja megmondani kire szavazzak, hidd el annak nem lenne jó vége. Már a brüsszeli haverjaid rezsicsökkentés eltörlési zsarolása sem tetszik, melynek egyértelmű célja, hogy megbuktassák Orbánt. Mi lesz a következő lépés? Felrobbantatása a kőolaj vezetéknek, ha az sem használ jönnek a nyugati tankok? Mert Ti megmondjátok mi legyen. Nekem ez a hozzáállás sem tetszik egyáltalán. Ezzel csak a gyűlöletet növelik a baloldal ellen és az orbáni szimpátia erősödik. Elég ha az Orbán kormány csak kiplakátozza néhány évre, hogy mit is akarnak Brüsszelből. Nem kell itt hazudniuk. Ostobák, egyáltalán nem értik mi lesz a hatás itt. Így nem 2/3 lesz, hanem 3/4 2026-ban.
Istvan78 2023. 05. 26. 18:16
Előzmény: #105720  Colas
#105723
Az MSZP-SZDSZ kormányok nem voltak igazán baloldaliak, szerintem se. A bérből élőket túladóztatták, még az alacsony keresetűeket, a segélyeket, rokkantnyugdíjakat, korai nyugdíjazásokat osztogatták kontroll nélkül és valóban részrehajlóak voltak a nagytőke felé és túl engedékyenek a nyugat, az EU felé. 
Egyébként a baloldal valóban nem szokta felmérni eléggé, hogy a balos célok megvalósításához pénzt kell elvenni máshonnan.
Szerintem a kiegyensúlyozott gondolkodás lenne a jó ebben a balos/jobbos szociálpolitikában, adóztatásban.
signal2
signal2 2023. 05. 26. 18:14
Előzmény: #105720  Colas
#105722
"A szegényeket miért is a jobban kereső, tanultabb bérből élők adójából akarják megsegíteni a tőkések magasabb adója helyett? Valaki megmagyarázhatná ezt nekem a Veled vitatkozók közül, hátha megértem a logikát."  - ezt miért Sehmetnek írtad? Ő sem mondta még sosem, hogy a tőkések magasabb adójából kellene megsegíteni a szegényeket. Tehát előbb válaszoljon ő!
Én egyébként nem segíteném alapból a szegéyneket és pl a MOmentum sem .Kizárólag azt, aki önhibáján kívül kerül nehéz heyeztbe. És én támogatom a tőkejövedelem adóztatását. Tehát nekem meg pont nem kell válaszolnom a felvetésedre.
Istvan78 2023. 05. 26. 18:09
#105721
Sehmet szerint az Orbán rendszer a legjobb, ami elképzelhető a vidéki, egyszerű embereknek, de nem mondja meg miért. Higgyünk neki?:)

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók