Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 03. 08:42
Előzmény: #94135  Dehogynincs
#94140
Ilyen esetben a rendőrségnek a titkosszolgálati módszerek használatát nem az IM, hanem a bíróság engedélyezi. Egyesek már nagyon elszálltak, nem is ártott egy kicsit odavágni. De szerintem ebben azért vagy egyfajta belső harc is, mivel ettől a magyar ellenzéktől nem várható el ilyen horderejű ügy kirobbantása, ezért belülről indíthatták el, ami bizonyára "jót tesz" néhány, ott lévő "nagy arcnak", ugyanis lehetnek olyanok, akik nem érzik, hol a határ.
badsector1
badsector1 2023. 02. 03. 08:41
Előzmény: #94136  Sehmet
#94139
Mire gondolsz?
Lölö átveszi az audi és a mercedes gyárait? :))
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 02. 03. 08:41
Előzmény: #94128  Sehmet
#94138
Jogász létedre olyan zavaros szavakat használsz, amik nem a valóságot írják le.
Sorolj fel néhány államot, amit te nemzetállamnak tartasz!
A német multikat említette signal2. Miért ugrott be neked erről az, hogy az eltörökösödő, elmigránsozodó, eloroszodó, elmuzulmánosodó Németország nemzetállam lenne?
badsector1
badsector1 2023. 02. 03. 08:33
Előzmény: #94131  Sehmet
#94137
Pár év múlva csak viccelődünk azon, hogy a mogyoróország nemzetáruló vezetőjének megint sikerült a háborúban a rossz oldalra állni.
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 03. 08:32
Előzmény: #94132  badsector1
#94136
Akkor az még elég sokára lesz! :) Egyébként sem olyan egyszerű. Tudod, az itt lévő NATO-tag államok multi- és transznacionális vállalatainak védelme, és mint tudjuk, már nem a nemzetállamok vezetői a meghatározók - ilyen esetekben is.
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 02. 03. 08:31
Előzmény: #94103  Sehmet
#94135
Lehet, hogy nem figyeltem, de mintha ez lenne az első olyan ügy, aminél némi ápolásra szorult a kognitív disszonanciád.
"Azt nem tudtuk, hogy mi, és azt sem, hogy miért, csak azt, hogy nincs rendben valami." ... "hiába fordultunk bárhova, a dolgok nem javultak, mintha nem is lenne "felettesük".
_____________________
Az a belső dolog sem titok. A Pegasus-ügyet dobálták forró krumpliként egymás között a kormánytagok és Pintér titkosszolgálata hallgatta le Völnert. Ha jól tudom, akkor ezek a hatáskörök most a velejéig romlatlan Rogán alá tartoznak.
bigyula 2023. 02. 03. 08:24
Előzmény: #94127  Sehmet
#94134
Már bocs, nézz már rá a térképre!  Szerbián és Ukrajnán kívül NATO országok vesznek körül minket. Az egész NATO körbefogja Svájcot, és Ausztriát, akik semlegesek és Szerbia is semleges akar lenni. Szerbiát is körbefogja a NATO. A NATO-nak tök mindegy, hogy középen 2, vagy 3, vagy 4 ország van, ha körbefogja őket teljesen. Az, hogy egy repülő Magyarországon, vagy Romániában száll le, tök mindegy.
.
Mi addig voltunk ebből a szempontból rendkívül fontosak, amíg a románok és a bolgárok be nem léptek. Az egyetlen dolog, amiért szükség lehet ránk, az a közúti és vasúti összeköttetés dél felé, de ez kiváltható.
Dehogynincs
Dehogynincs 2023. 02. 03. 08:22
#94133
Schadl György: Ne bassza már meg a jó ég, hogy egy Telex-cikkre reagáljon a Kúria elnöke!
https://telex.hu/belfold/2023/02/03/schadl-gyorgy-senyei-gyorgy-ne-bassza-mar-meg-a-jo-eg
Schadl György, a Magyar Bírósági Végrehajtói Kar elnöke, és Senyei György, az Országos Bírósági Hivatal (OBH) elnöke
Kiemelek néhány jogi szakszót és szakkifejezést, ami az ő szájukból hangzott el.
"odabaszni", "mi a faszom az, hogy követelem", "Szaros Telex-cikkre ne bassza már meg – már bocsánat – a jó ég, hogy a Kúria elnöke reagáljon!",
"Hát bazdmeg", "Ahelyett, hogy egy kurva szót nem szólt volna", "Ahelyett, hogy egy kurva szót nem szólt volna", "ki nem szarja le?"
"Most egy Telex-cikknek miért kell a Kúria elnökének odabaszni?", "ha lépten-nyomon minden basztatásra meg baszomtatásra csinálunk egy közleményt",
Én egy taliga pináért sem beszélnék ilyen rondán.
Varga Zs. András, a Kúria elnöke, azt írta:
"A bírói tekintély tiszteletben tartása az alkotmányos működés, a jogállam csorbítást nem tűrő alapértéke."
Aha. Hogy a faszomba nem tudjátok tiszteletben tartani azt a kibaszott bírói tekintélyt meg azokat a kurva alapértékeket?
badsector1
badsector1 2023. 02. 03. 08:21
Előzmény: #94131  Sehmet
#94132
Az utolsó orban kormány alatt zárnak ki minket a nato-ból.
Remélem, hogy a lényeget megértetted, orbán putyin szövetségese, ezért a nato-nak nincs szüksége mogyoróországra.
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 03. 08:05
Előzmény: #94129  badsector1
#94131
Mind a kettő fontos, de ugye minket vettek fel először a csehekkel és a lengyelekkel együtt a NATO-ba 1999-ben, az első Orbán-kormány idején, 1999 márciusában.
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 03. 08:03
Előzmény: #94114  badsector1
#94130
Szerintem nem figyeltél. Nagypapám rokonait, akiről ugye írtam, hogy német, kitelepítették, többségüket Bajorországba. Akkor fájt nekik, mert egy kis batyun kívül nem vihettek magukkal semmit, de azóta befutottak a legtöbben, és a második, de különösen a harmadik-negyedig generáció megtalálta a számítását. Nagypapámat csak azért nem telepítették ki, mert nagymamámmal és édesanyámmal - nagymamám származása miatt - Recsk, majd Hortobágy szépségeit ismerték meg akkor, és nem találták a nagypapámat, ugyanis a nyilvántartás enyhén szólva sem pontos és naprakész akkor.
Schiffer András felmenői közül azt tudom, hogy az édesapja bankszakember volt, édesanyja jogász, nagybátyja közül az egyik négy éven keresztül Demszky helyettese volt. Apai ágú nagyapja az SZDP részéről részt vett a Magyar Front szervezetésében, a pártot a német megszállást követően betiltották. 1944 júliusában letartóztatták, majd ugyanezen év novemberben a Vezérkari Főnökség különbírósága két és fél évi fegyházra ítélte hűtlenség vádjával. Ezt követően Dachauba deportálták.
A szovjet megszállás után sem hagyták békén az elődpárt "demokratái", 1950. április 24-én koholt vádak alapján tartóztatták le. Először egy csoportos per ötödrendű vádlottjaként került a bíróság elé, majd 1951.-ben egyéni perben zárt tárgyaláson halálos ítéletet szabtak ki rá, amit másodfokon életfogytiglani fegyházra változtattak. Kádárék valamennyire rehabilitálták, először oslói nagykövet lett, majd az ENSZ-központ mellett működő magyar képviselet nagyköveti rangú vezetője volt 1976 augusztusában történt nyugdíjazásáig.
Dédpapája, Szakasits Árpád Tildy Zoltán után a Magyar Köztársaság második elnöke lett szociáldemokrata politikusként, de aztán a komcsik azért ők sem hagyták nyugton, 1950-ben hivatalban lévő elnökként koholt vádak alapján letartóztatták. Háborús bűntett, kémkedés, a demokratikus államrend megdöntésére irányuló szervezkedés vezetésének vádjával életfogytiglani börtönre ítélté, ahonnan 1956-ban szabadult, majd őt is rehabilitálták. Az "56-os forradalom után a MUOSZ elnöke, az Országos Béketanács elnöke és a Magyarok Világszövetségének elnök lett. Én csak ennyit tudok róla, bár jogászi körben - főként az utóbbi időben - többször találkoztam Schiffer Andrással, és korábban, az LMP elnökeként is volt szerencsém több előadását is meghallgatni ott, ahol dolgoztam.
És akkor én is kérdeznék. Mit szólsz Dobrev Klára felmenőihez, mi a véleményed?
badsector1
badsector1 2023. 02. 03. 07:58
Előzmény: #94127  Sehmet
#94129
Mogyoróország lehet, hogy szerinted stratégiai helyen van, de ha putyin szolgálja, akkor már nincs jelentősége a nato számára.
Amúgy Románia meg stratégiaibb helyen van.
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 03. 07:39
Előzmény: #94116  signal2
#94128
Én már korábban leírtam Neked, hogy a nemzetközi politikai viszonyok meghatározói nem a nemzetállamok politikusai, ők csak közvetítik a tényleges döntéseket hozó multi- és transznacionális vállalatok érdekeit.
Sehmet
Sehmet 2023. 02. 03. 07:36
Előzmény: #94123  badsector1
#94127
Magyarország és Törökország geopolitikai helyzete olyan, hogy geostratégiai szempontból nem nélkülözheti a NATO!
rockmaster 2023. 02. 03. 07:03
#94126
"Tele van orosz kémekkel Bécs, menekülnie kellett az újságírónak a városból"
MOST AZONBAN HÚSZ UNIÓS TAGÁLLAM IS FELSZÓLÍTOTTA AZ OSZTRÁK KORMÁNYT, HOGY AKADÁLYOZZA MEG AZ OROSZ KÜLDÖTTEK VÍZUMKÉRELMÉT,
Ritka lépésként az osztrák külügyminisztérium csütörtökön indoklás nélkül négy orosz diplomatát ki is utasított az országból.
Ha Bécs tele van, akkor Budapesten hemzsegnek!
rockmaster 2023. 02. 03. 06:58
Előzmény: #94124  badsector1
#94125
Igen, 2050-ben meg 35%-os emelést kapnak :)))
Ezt ki hiszi el???
Évek óta csak az ígérgetés megy, semmi konkrétum.
Elég gyenge a mostani kormány, ha már az állami béreket is EU-s pénzből akarja kifizetni! 
badsector1
badsector1 2023. 02. 02. 21:12
#94124
"Amint megérkeznek az EU-források, 21 százalékra emelkedhet az év eleji 10 százalékos béremelés mértéke a tanároknál, amit jövőre 25, utána pedig 29 százalékos béremelés követ – ismételte meg lényegében Rétvári Bence államtitkár a kormány őszi ígéreteit."
   
a felcsúti vajda a tanárok vérével akarja kizsarolni az eu-s pénzeket.
ez biztos sokat javít majd az esélyeken. :))
rétvári kence igéretei már régóta sz.rt sem érnek
badsector1
badsector1 2023. 02. 02. 21:07
Előzmény: #94119  euler
#94123
más szóval, repülünk a nato-ból, ha orbán továbbra is putyin seggében marad, az eu-ból való kirúgás majd ezután jön.
igazi hazaáruló f.szfejre szavaznak folyamatosan a fideszokosok.
Törölt felhasználó 2023. 02. 02. 20:31
Előzmény: #94118  rockmaster
#94122
És a kormányokat kik választják? Meg is érkeztünk az igazi felelősökhöz.
signal2
signal2 2023. 02. 02. 20:21
Előzmény: #94118  rockmaster
#94121
Valamit biztos félreértenek sokan, de tény, hogy a kormányok mocskosságától függetlenül hajlandóak bármely kormannyal lepaktálni. Erkölcs, gerinc nulla. Lásd BMW.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek