Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
Sehmet
Sehmet 2022. 10. 06. 19:34
Előzmény: #86718  M5
#86720
Rosszul tudod!
Sehmet
Sehmet 2022. 10. 06. 19:34
Előzmény: törölt hozzászólás
#86719
Nekem egy kicsit több lesz a 4,5 %-os emelés. De aki csak 50 ezret kap, az gondolkozzék el, hogy mennyi szolgálati időt szerzett,  be volt-e jelentve és milyen összegű munkabérre, stb. Én mindig, minden fillér után adóztam, és nem azon igyekezem, hogy minél többet megtartsak magamnak az adóból és a járulékokból, mint egyesek. Nem volt KIVA, nem volt átalányadó, nem volt KATA!
M5
M5 2022. 10. 06. 19:30
Előzmény: #86715  badsector1
#86718
O1G!!!Azt nem értem,hogy ez a GE.I Orbán miért nem törli el a gáz áfáját??mindjárt 27%al olcsóbb lenne!!!és ha jól tudom a gáz ára a felére csökkent augusztusba!!Nem tudum ezek a férgek meddig hazudnak!!!
Sehmet
Sehmet 2022. 10. 06. 19:30
Előzmény: #86712  ________
#86717
Á, dehogy! Ilyen rosszindulatú feltételezést! :) Amikor az egyetem után bent maradtam, alig keresett egy gyakornok és egy tanársegéd. Elmentem jogtanácsosnak, ahol már egész szépen fizettek, de még ez sem volt az igazi. A jogi és szakjogászi vizsgák után posztgraduálison megcsináltam a közgázt, és elmentem egy bankba dolgozni középvezetőnek. Utána adódott egy lehetőség ösztöndíjra Leuvenben/Löwenben, azt megpályáztam és sikerült kijutnom. Majd visszatérve egy multi gyáregységvezető-helyettesi állás hirdetett meg, ahol háromszor annyit fizettek, mint a Löweni út előtti fizetésem. Aztán még eggyel sikerült előbbre lépnek, és gyáregység-vezető lettem, menedzseri szerződéssel. De előtte egy évet a multi központjában el kellett töltenem. Szóval volt tanulás, munka, vállalkozókedv. Ajánlanám nektek is ezt a kis életutat! Nem kell megijedni! :)
sztanil 2022. 10. 06. 19:14
#86716
badsector1
badsector1 2022. 10. 06. 18:45
#86714
"Nem lesz szükség az IMF-re Magyarországon Orbán Balázs szerint"
    
ajaj, orbán már az imf-et emlegeti.
ennél még gyurcsány is jobb volt :))
Törölt felhasználó 2022. 10. 06. 18:43
Előzmény: #86712  ________
#86713
Más vezető másképp szereti a nyalást. Meg kell tanulni a szöget, a mélységet, stb.
________
________ 2022. 10. 06. 18:41
Előzmény: #86709  Sehmet
#86712
A hozzánemértés miatt kellett többször is átképezned magad?
00000 2022. 10. 06. 18:04
Törölt hozzászólás
#86711
Sehmet
Sehmet 2022. 10. 06. 17:43
Előzmény: #86707  Ivanhoe
#86710
Kellene neki örülni? Eddig ez eszembe sem jutott! Egyébként a GDP arányos államadósság tekintetében az EU-s átlag alatt vagyunk még mindig. Nem az a lényeg, hogy mekkora az államadósság, hanem az, hogy vissza tudja-e fizetni azt az állam, ezért fontos a GDP, nem véletlenül mérik azt GDP arányosan. Te szívesebben adnál egy hajléktalannak 10 ezer forintot, mint Csányinak 10 milliárdot? Pedig ugye a 10 milliárd sokkal több, mint a 10 ezer forint. Nem lehet ennyire leegyszerűsíteni valamit, bár értem, az "1 bites" agy és itt néhányan könnyebben felfogják a számokat, mint az arányokat és azok összefüggéseit.
Sehmet
Sehmet 2022. 10. 06. 17:36
Előzmény: #86702  Törölt felhasználó
#86709

Onnan tudom, hogy több ismerősöm van, akik korábban valamelyik ellenzéki párthoz tartoztak tagként vagy támogatóként, aztán otthagyták az adott pártot és elmentek a közigazgatásba dolgozni. Ezek után a volt pártjuk megüzente nekik, hogy "tudod mi lesz az árulókkal, ha hatalomra kerülünk". Szóval nekik már nem áll érdekükben az ellenzék hatalomra segítése még a szavazófülke magányában sem. Fideszes körökbe járnak, stb.
Te csak ne sajnáld le az én fejem, mert annak egy kis részében is több van, mint a te egész testedben és a kockafejedben. Persze, ezt sem érted, de nem gond, majd észreveszed. De lehet, hogy fel sem fogod a lényegét. Sőt, biztos.
Az EU-ból jön pénz, ne reménykedj, Klárika! :)
A tanároknak tanítaniuk kellene. Ahol óraadó vagyok, ott érdekes módon nem lázadoznak. Igaz, az nem olyan általános és középiskola, ahova pihenni járnak a tanárok, amit otthon is folytatnak. A fejlett nyugati világban egy ember az életében átlagosan kétszer képzi át magát. Én is Magyarországon két, nyugaton egy egyetemi képzésben vettem részt, és eddig az eredeti végzettségemben dolgoztam a kevesebbet, pedig ott is van egy általános két két szakjogászi vizsgám. Igaz, most visszatértem ahhoz. Szóval ne sírj és ne tátsd a szád, a paternalista állam 1990-ben megszűnt. Dolgozz, légy kreatív, keresd meg a lehetőségeket, mert nyugaton sem az a lényeg, hogy mennyit tudsz sírni és szidni valamit/valakit, ami/aki nem tart el, hanem bizonyítani kell. Amikor Belgiumban éltem egy-két évet, akkor ott senkit nem érdekelt, hogy miről mi a másik politikai véleménye, hanem mindenki azt kereste, hogyan tud valamilyen lehetőséghez jutni és azt kihasználni. Az ilyen síró és tehetetlen fazonokat, mint te, mindenhonnan elhajtották.
yvette1999
yvette1999 2022. 10. 06. 17:26
#86708
"Alekszandr Lukasenka belarusz elnök elrendelte, hogy október 6-tól tiltsák be az áremeléseket Belaruszban – írja a Meduza.Hatodikától minden áremelés tilos. Tilos! Mától. Nem tegnaptól. Mátólaz elrendelt országos ársapka azt is jelenti, hogy egyetlen vállalat sem hagyhatja el a belarusz piacot. Az az üzlet, étterem vagy iroda, amelyik a tilalom ellenére bezár, számolhat a retorziókkal – helyezte kilátásba Lukasenka."
A felcsúti führer már felvette belorusz cimborájával a kapcsolatot, mert remek ötletnek találja. 
Ivanhoe 2022. 10. 06. 17:25
Előzmény: #86700  Sehmet
#86707
Végül is a magyar állampolgárok pénzét könnyebb elinflálni, igazad van. Elég csak pénzt nyomtatni hozzá.
A probléma a recesszió lesz, hatalmas inflációval és magas költségekkel "fűszerezve", fogyasztás visszaeséssel. Mekkora infláció kell ahhoz, hogy GDP arányosan ki lehessen majd fizetni annak a 45.000 milliárdnak a kamatait ? Egyébként ennek a 20 százaléka azért devizában van és az is 9.000 milliárd. Amit Bajnaiék hagytak örökül az is a teljes 20.000 milliárd fele ! Ennek örülsz ?
Bandi_ujonc 2022. 10. 06. 17:21
Előzmény: #86705  wgl
#86706
Nem is érdekes, ennek az országnak annyi. 
Maradnak a volt munkásőrök meg a törtető ner-esek, sokan fognak lépni innen hamarosan. 
wgl 2022. 10. 06. 17:07
Előzmény: #86704  Bandi_ujonc
#86705
Köszi.
Nem tudom olyan gyorsan frissíteni, mint ahogy nő!
o))
Bandi_ujonc 2022. 10. 06. 17:04
Előzmény: #86703  wgl
#86704
Frissíteni kell, már 45e felett.
wgl 2022. 10. 06. 16:57
#86703
Az államdóssághoz annyit, hogy csak 2010-től többel nőtt mint a duplája!
42 EZER ÁLLAMADÓSSÁG! hOL A PÉNZ? 
 https://imgur.com/fZ5Jl7B
Törölt felhasználó 2022. 10. 06. 16:31
Előzmény: #86698  Sehmet
#86702
És ezt honnan tudod.hogy ki hova csatornázodott be?  Ez már megint humbukolás ,hogy elbizonytalanitsák az embereket!  Vagy az ilyen egyszerű fejhusnak szol mint te. Az ellenzék ,és a fidesz közt már annyira nem lesz béke,mint az Oroszok ,és az Ukránok közt. Tisztán látszik ,ha nem jön pénz az EU-tól sz...ban leszünk. A tanárok szerinted miért tüntetnek, ? Ők is a megélhetésükért.Az más érdés ,hogy egyéb más gondok is vannak ott. 
badsector1
badsector1 2022. 10. 06. 16:16
Előzmény: #86700  Sehmet
#86701
"márpedig nem valószínű, hogy ők gyorsan kivonnák a megtakarításaikat ebből a formából."
   
A cuki kifejezés arra utal, hogy szerintük a lakosság birka módon bent hagyja a pénzét, miközben dől az ország.

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek