Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
sztanil 2021. 12. 03. 11:23
Előzmény: #53019  totoro
#53020
A román vagy az ukrán tetőfedőkre gondolt? Mert szerintem ők már többen vannak nálunk mint a magyarok. Lassan tolmács nélkül nem is érdemes kimenni egy építkezésre.
totoro
totoro 2021. 12. 03. 11:04
#53019
Bocs srácok, de ezen 5 perce röhögök, meg kell osztanom:
"A magyar tetőfedő szakma a világ élvonalába tartozik - hangsúlyozta Palkovics László innovációs és technológiai miniszter csütörtökön a Nemzetközi Tetőfedő Szövetség (IFD) idei világbajnokságán díjazott magyar projektek kivitelezőit köszöntő rendezvényen"
Javaslom nyissunk minden megyeszékhelyen Nemzeti Tetőfedő Akadémiákat utánpótlás nevelésre.
Peterbond 2021. 12. 03. 10:35
Előzmény: #53017  sztanil
#53018
Gondolom pont annyit mint azzal hogy Kövér kabinetfőnökének alapítványa a külhoni magyarok ösztöndíjaira kapott pénzből inkább magának vett egy 250 millió ingatlant és abban lakik.
.
De ez a módszer úgy látszik népszerű az közjogi méltóágok körében. Áder alapítványa is kap évi 1,5 milliárdot az államtól klímavédelemre. Mit ad isten most is vettek egy 1,5-2 milliárdos 1500 négyzetméteres ingatlant budán. Biztos fontos a klímavédelem elleni harcban.
.
https://telex.hu/belfold/2021/12/02/masfel-milliard-forintos-budai-villat-vett-ader-janos-alapitvanya
.
Jó szerencsére ebben még nem Áder-ék laknak, egyenlőre arra ott van a Sándor Palota. Csak amolyan adomány ez is a hű politikusoknak. Az alapítvány egyébként idén extra 5,5 milliárd tőkét kapott az államtól.
sztanil 2021. 12. 03. 10:08
#53017

Ezzel is fognak annyit foglalkozni mint a városházával?
https://telex.hu/belfold/2021/12/03/budapesti-panel-taszari-repuloter-eladas
"a kormány nem ír ki pályázatot, hanem „versenyeztetés mellőzésével” adja el a repülőteret"
euler 2021. 12. 03. 08:58
Előzmény: #53014  ________
#53016
Bíztató a nemzetközi környezet: Trump, Kurz, Babis, Netanjahu ...
Aktuálisan: 
Egyetlen uniós országként nem hívták meg Orbánékat a demokrácia csúcsra
Az uniós bíróság jelezte, hogy helybenhagyja a szankcionálási lehetőségeket (nincs vétó!)
Nem jön össze a szélsőjobb szervezkedés
Az új német kormánnyal megszűnt a merkeli pátyolgatás
rockmaster 2021. 12. 03. 08:56
Előzmény: #53010  badsector1
#53015
Igen, ez egy borzasztó nagy probléma, tökéletes elterelni a figyelmet a járványban tízezer számra hulló magyarról, mert fosnak a védekezésre: se tesztelés, se kontakt kutatás, se maszk, se semmi!
________
________ 2021. 12. 03. 08:42
Előzmény: #53013  gazmber
#53014

https://liner.hu/sebastian-kurz-korrupcio-politika-visszavonulas/
korrupció, lemondás
akkor folytassuk a sort: o1G, rogán, kósa...
gazmber 2021. 12. 02. 23:31
Előzmény: #53011  euler
#53013
meglehet ő se lenne ilyen érzékeny és még el is 'flörtölne'(?) azzal a norvég mikulással, ha a hátizsákjában a 77mrd-al érkezne?☺
gazmber 2021. 12. 02. 23:26
Előzmény: #53010  badsector1
#53012
☺ megnézném, hogy 'ütné meg a guta', ha hozzá is  - nem kéményen! - egy ereszen ereszkedő fülkés mikulás érkezne az 'ajándékokkal' a hátizsákjában ☺ szvsz
euler 2021. 12. 02. 23:20
Előzmény: #53010  badsector1
#53011
De miért nézi ez a szerencsétlen a norvég posta reklámját?
Várja a 77 milliárdot?
badsector1
badsector1 2021. 12. 02. 21:51
#53010
"Kövér Lászlót rettenetesen felzaklatta a meleg norvég mikulás"
  
bajcira rá jár a rúd, szél bernadett is pert nyert vele szemben, mikor a házmester megtiltotta a parlamentben a megszólalását.
badsector1
badsector1 2021. 12. 02. 21:19
Előzmény: #53002  Peterbond
#53009
"Magyarországon nem tartunk ott, hogy a választópolgárok közel egyharmada úgy gondolja, hogy a demokratikus választást elcsalták,"
  
nálunk nem is kell gondolni, hogy elcsalták a választásokat, mivel ez egyértelmű, kerek perec kiderült, hogy az ukrán határnál több száz ukrán volt bejelentve egy romos házba.
badsector1
badsector1 2021. 12. 02. 21:15
Előzmény: #53002  Peterbond
#53008
szégyen, hogy szijgyártó az egész világ előtt kezd el trollkodni, így lejáratva a nem fideszes magyarokat is.
Törölt felhasználó 2021. 12. 02. 20:44
Előzmény: #53005  euler
#53007
:) tényleg, ez tegnapi poszt. Egy oldalnyit sem posztoltatok tegnap?
A címváltozás miatt gondoltam, hogy akár át is írhatta, de én már a címváltozás után olvastam, ma reggel. Talán már régebben olvashattam, hogy a listaállításba nem szól bele, az kavarhatott be. 
Megint mellényultam, mint ahogy a bádogemberrel. :) Nem csoda, mostanában elég unottan olvasom a cikkeket, többnyire csak a lead-ig jutok el.
realmadrid 2021. 12. 02. 19:23
Előzmény: #53001  rockmaster
#53006
Amikor itthon a bíróságok a fidesznek nem tetsző ,  ellenzékieknek igazat adó ítéletek születnek akkor elgondolkodom hogy itt mekkora diktatúra van. Ettől függettlenűl a konkrét ügyben Szél Berninek igaza van.
euler 2021. 12. 02. 19:22
Előzmény: #53004  euler
#53005
A poszt eredeti címe:
"EGY TISZTESSÉGES JOBBOLDALI PÁRTOT ÉPÍTÜNK"
.
A módosított és jelenlegi (a szöveg szerintem nem változott, ott pl. maradt a "jobboldali":
"SZÜKSÉG VAN EGY NEM KORRUPT JOBBKÖZÉP PÁRTRA"
(Ezt már tegnap jeleztem  (#52961), és mindkettőt közvetlenül az oldaláról másoltam át.)
euler 2021. 12. 02. 19:15
Előzmény: #53003  Törölt felhasználó
#53004
A listaállításba nem szól bele, de vannak feltételei. Ezt a 168órás interjújában mondja, aminek a linkje ott van a tegnap reggeli posztjában.
"A közös listán a pártok majd „eltárgyalgatnak” ... a közös lista ügyét a pártokra bíztuk. Ezeken a tárgyalásokon az MMM képviselője is jelen van. Számomra a legfontosabb szempont továbbra is az, hogy a listán ne szerepeljen olyan jelölt, akit bármilyen olyan üggyel lehet támadni, amely veszélyeztetné az ellenzéki összefogás választási sikerét. Tiszta jelöltek kellenek. 
A második szempont a hetedik frakció volt. 
A harmadik pedig, hogy legyen három roma jelölt a listán. Én minden mást a pártokra bíztam. Azt gondolom, hogy ezek a kérések teljesíthetőek lesznek."
Ennek a nov. 25.-i interjúnak nem volt nagy visszhangja, talán ezért is vette elő tegnap újra, ahol viszont már tényleg csak a hetedik pártról ír.
Érdekesség, hogy a poszt címét egy órán belül módosította. A következő hsz-ben bemásolom mindkettőt, mert minimum beszédes.
https://www.facebook.com/markizaypeter/posts/447470663406078
Törölt felhasználó 2021. 12. 02. 17:43
Előzmény: #52986  Dehogynincs
#53003
Szerintem az MZP átírta a facebook postját. Reggel amikor e!őször olvastam, szerintem még szerepelt benne, hogy a listaállításba nem szól bele. Ez ellentmondásban van azzal, hogy hetedik frakciót akar. Én kiszállok ebből, mert számomra zavaros. Akiknek üzent, azok bizonyára értik. :)
Peterbond 2021. 12. 02. 17:20
#53002
"Nincsenek Magyarországnak olyan súlyos demokráciaproblémái, mint az Egyesült Államoknak. Ha tudunk segíteni, és Amerika úgy gondolja, hogy kér tőlünk jótanácsokat, akkor állunk rendelkezésre. Magyarországon nem tartunk ott, hogy a választópolgárok közel egyharmada úgy gondolja, hogy a demokratikus választást elcsalták, és remélem, hogy nem is fogunk, függetlenül attól, hogy kinyeri a választást"
.
Gulyás Gergely ma. Azért arc az van bőven. :).
.
Amúgy ez is milyen szarul fog öregedni. mint az "MZP azért nem nyerhet mert nem Gyurcsány embere " szöveg. Amint kikap a Fidesz lesz itt 30%-os választási csalásban hívő.
rockmaster 2021. 12. 02. 16:16
#53001

Szél Berni (fb):
"Győztem Kövér Lászlóval szemben Strasbourgban!"
Nagy meccs volt, de mostantól Kövér Lászlónak hivatalos papírja van arról, hogy egy cenzor. Márpedig ha egy nemzetközi bíróság (aminek magyar tagja is van jelen ügyben Paczolay Péter személyében) arra jut, hogy egy országban a házelnök egy cenzor, és ezt háromszor le is írja, annak az országnak a kormánya vagy megköszöni a házelnök munkáját és elküldi, vagy ki nem ejti a száján többet azt a szót, hogy jogállam. Más lehetősége innentől kezdve nincs.”A munkavállalók minden nap veszítenek a jelenlegi kormánnyal” címmel tartottam napirend előttit 2015-ben, többen tartottunk egy táblát a kezünkben, az enyémen az állt: “Kivándorolni kényszerülő százezrek”. A Házelnök minden előzetes figyelmeztetés nélkül belém fojtotta a szót — kikapcsolta a mikrofonom. Az ügyet Strasbourgig vittem — sikerrel.Közzéteszem a teljes ítéletet de mutatom azt a részt, amit egyik korábbi győzelemben sem írtak le ilyen kerek-perec: “Így nem állapítható meg, hogy a kérdéses intézkedés megfelelt volna az Országgyűlési törvényben előírt eljárásnak. Ezenkívül közvetlen cenzúra volt, mivel azonnal megakadályozta, hogy az első kérelmező [Szél Bernadett] kifejtse véleményét anélkül, hogy [a házelnök] kevésbé korlátozó intézkedést alkalmazott volna vagy akár csak megfontolta volna más eszköz alkalmazását” Magyarul a Házelnök a saját maga által alkotott törvényt SEM tartotta be és direktben cenzúrázott — és erről most már papírja is van.Kövér László léte a magyar politikában annak a világos bizonyítéka, hogy Magyarország már nem jogállam és már nem demokrácia. Amikor nyerünk, egy pillanatra teljesen élesen látszik az, hogy nem mi "rendetlenkedünk", hanem a fideszes politikusok élnek vissza rendre a hatalmukkal, és ez a bíróság, ezzel szemben nincs apelláta. Két tanulság van számunkra: az egyik, hogy a pereket végig kell vinni, a másik, hogy igenis igazunk van, ne hagyjuk lenyomni magunkat, tartsunk ki, tegyük bele az energiát és tegyünk rendet a saját hazánkban! Ki a cenzorokkal a magyar parlamentből! Ezúton is köszönöm az ügyet győzelemre segítő Dr. Karsai Dániel munkáját!"
Tanulság: kitartás!

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek