Topiknyitó: ________ 2012. 10. 18. 19:39

ORBÁN TAKARODJ !!!  

Ez a topik azoknak a jóérzésű, jóravaló, szorgalmas magyar embereknek jött létre, akik megunták az elmúlt két év:

- gazdasági barkácsolását

- a kormány / FIDESZ folyamatos hazugságait

- a magyarok, európaiak, EU, IMF, befektetők folyamatos lekezelő HÜLYÉNEK nézését

- gazdasági visszaesést

- korlátozott szólásszabadságát

- magyaroknak fél-ázsiainak minősítését

- az ellenség nélküli szabadságharcát

- Orbán Viktor magyarok nevében történő nyilatkozatait

- stb......



magyarul ma már nyíltan ki meri mondani, hogy



ORBÁN TAKARODJ!!!!!
Rendezés:
Hozzászólások oldalanként:
mrider 2021. 10. 24. 18:37
Előzmény: #50756  Törölt felhasználó
#50760
Nem a francokat nem rajtatok múlik.
Egyszerű a recept, el kell felejteni a szocikat és Gyurcsányt végre. Velük nem lesz váltás sem jövőre, sem 2026-ban.
mrider 2021. 10. 24. 18:34
Előzmény: #50754  Heisenberg
#50759
Nem Márkival van baj, hanem a mögötte álló tök hiteltelen pártokkal. 
Ez nem megújuló ellenzék.
Megújuló ellenzék majd akkor lesz, ha eltűnik az MSZP, DK, a pálforduló Jobbik és a szintén 180 fokot fordult Momentum. Utóbbiak úgy indultak anno, hogy le akarják váltani az elmúlt 30 évet, se Fidesz, se MSZP, még szimpatikus is volt.  Aztán egyszer csak jött a fordulat, az MSZP-vel már semmi bajuk nem volt, csak a Fidesszel.
Ja, az elszámoltatást miként gondolja egyébként Márki?
2010-ig vagy a 2002-2010 időszakot is? Ha utóbbi, akkor a támogató hiteltelen pártjaival szembe menne? Nem valószínű.
Heisenberg
Heisenberg 2021. 10. 24. 18:34
Előzmény: #50755  Peterbond
#50758
Szerintem Jézusról is rögtön megállapitanák, hogy antikeresztény.... Ahogy Ferenc pápáról is megírta a mélytekintetű Bencsik úr.
Szerintem, ha Viktort klónoztatnák s elindulna saját maga ellen, akkor a kormánypárti média hadosztály simán beírná a Stop Orbánt is.
emerald 2021. 10. 24. 18:30
Előzmény: #50755  Peterbond
#50757
+++ Zseniális! 
Szeretem az írásaidat :)
Törölt felhasználó 2021. 10. 24. 18:29
Előzmény: #50753  mrider
#50756
És ha leszállnál a magas lóról? Ez nem rajtunk múlik, hogy ki indul , és kik politizálnak ellenzékben. Vagy akkor adjunk a Fidesznek teljes hatalmat , mert a Gyurcsány? Vagy mi? 
Peterbond 2021. 10. 24. 18:14
Előzmény: #50754  Heisenberg
#50755
Ha Gandi indulna ő túl lagymatag lenne, ha Chruchill akkor túl erőszakos és amúgy is iszákos, ha George Washington maga akkor ő a zsidó háttérhatalom embere. Mandela szóba se jöhetne. Talán ha Jézus lejönne a keresztről neki volna esélye. talán.
Heisenberg
Heisenberg 2021. 10. 24. 18:10
Előzmény: #50753  mrider
#50754
Amúgy létezik egyáltalán olyan földi halandó, aki a nemes, erkölcsös, mindenben kifogástalan Orbán kihívója lehet és akit egyetlen vakhitű fityeszes szavazó is elfogad. S akit nem mocskolnának össze seperc alatt.... Szerinted?
mrider 2021. 10. 24. 18:02
Előzmény: #50751  Heisenberg
#50753
Ahhoz, hogy a Fideszt és Orbánt le tudjátok győzni, ezt a hiteltelen fos ellenzéket kell először teljesen lecserélni. Ezt nem vagytok képesek felfogni 2010 óta.
Megújuló ellenzék.
MSZP-vel?
Gyurcsánnyal?
Határon túli szavazáson a magyar jelöltek helyett a külföldinek szurkoló Momentummal?
Egykor (szélső)jobbról baloldalivá átvedlett, korábbi szavazóit elárulói Jobbikkal?
Új, PR szerint jobboldali karrierista báb került a baloldali moslékkoakíció élére. Ez ám a tuti recept, a nagy megújulás. :D Miközben a hiteltelen alakok és pártok ott állnak mögötte.
Ezekkel nem kormányváltás lesz, hanem újabb Fidesz győzelem.
Ez a harc lesz a moslék számára a végső, látszik a nagy erőlködésen. Utána a gazdáik cserélik a brigádot.
geza77
geza77 2021. 10. 24. 16:53
Előzmény: #50743  mrider
#50752
#50727
Heisenberg
Heisenberg 2021. 10. 24. 16:42
Előzmény: #50745  mrider
#50751
Lehet, hogy a kevesebben voltak, de legalább nem volt kötelező kimenni sem. Nem úgy, mint Viktátor paranoiás szózatát meghallgatni....azokat mondjuk sajnálom is, akiknek mindez hallgatólagosan "elvárt" munkaköri kötelessége volt pl.az egyházi iskolákban dolgozó tanároknak....hát a kiparancsolt kistelepülések hivatali dolgozóiról már ne is beszéljünk. Ha  valami igazán szomorú, akkor leginkább ez, mert egyszerűen nem hiszem el, hogy az elvakult hívőkön kívül ezt bárki is normális dolognak tartja. Az nekem nem okoz problémát, ha valaki kormánypárti szavazónak tartja magát, tőlem istenítheti is ezt a kormányt, , de azért lássuk már be, hogy ez nem volt " fair" játék.
emerald 2021. 10. 24. 16:19
#50750
Bocsánat a dupláért!
emerald 2021. 10. 24. 16:19
Előzmény: #50735  geza77
#50749
Ezt a qva kisvonatot, meg a sineket abból a településből vitték el, ahol most házat felújítok.
Ez a település(Kenézlő)  halmozottan hátrányos helyzetben van, mert a második világháborúban felrobbantott hidat, a kutya se akarja vissza építeni nekik. 
A település zsákfalu, hatalmas 40km-es kerülővel lehet csak megközelíteni. Azt is olyan úton, hogy ha ötvennél többel megyek, garantált futómű csere. Életemben nem mentem még ilyen szar úton ami itt van! Sárospatak-Kenézlő közt.
.
A tisza túlpartjáról lehet normális úton(Tokaj felől) bejönni komppal. Nekem csuda pofa, olyan mint egy hajókázás, sűrűn is jár, szeretem. DE bakker 1autó+1ember oda-vissza : 1400huf
A helyieknek, akik mondjuk elmennének dolgozni Nyíregyházára, vagy Tokajba ez azért naponta qvasok! 
.
Remélem ha Orbán eltakarodik, visszahoznak ide mindent! Meg a hidukat is megkapják!
Lassan már az összes felcsútigecilakót utálom! Hogy rohadnának meg a vezérjükkel egyetemben!
.
Off !!
Más:
Amúgy gyertek ide(Bodrogzug,-->Kenézlő) gyönyörű a táj, nyáron 40-50gólya a faluban, nekem is leszáll a kertben, megáll tőlem akár nyolc méterre :)
 Fecskék tömege,  az átfolyóban tavirózsák de rengeteg. 
Sokat dolgozom értük, adományokat hozok,  igyekszem reklámozni a falut. Sok kedves idős ember él itt. Úgy kell(ene) ide a túrizmus, mint egy falat kenyér!
Nem vagyok a környékre sem valósi, a neten nézelődve szerettem bele a parasztházba.
Amikor megnéztem egy katicaraj lepte meg a hajam, az úton fácánok ugráltak ki, meg őzikék. Nos, akkor tudtam, ez bizony az én Madérám!
Akit érdekel, tudok eladó házakat, vagy szállást. Horgász paradicsom, evező túrára pedig maga az érintetlen természet!
Kati mama főz a házi csirkéjéből levest, vagy kakas pörköltet, ha szóltok előre, mert étterem az nincs!  De ilyet a dédinél ettem én is utoljára! 
emerald 2021. 10. 24. 16:19
Előzmény: #50735  geza77
#50748
Ezt a qva kisvonatot, meg a sineket abból a településből vitték el, ahol most házat felújítok.
Ez a település(Kenézlő)  halmozottan hátrányos helyzetben van, mert a második világháborúban felrobbantott hidat, a kutya se akarja vissza építeni nekik. 
A település zsákfalu, hatalmas 40km-es kerülővel lehet csak megközelíteni. Azt is olyan úton, hogy ha ötvennél többel megyek, garantált futómű csere. Életemben nem mentem még ilyen szar úton ami itt van! Sárospatak-Kenézlő közt.
.
A tisza túlpartjáról lehet normális úton(Tokaj felől) bejönni komppal. Nekem csuda pofa, olyan mint egy hajókázás, sűrűn is jár, szeretem. DE bakker 1autó+1ember oda-vissza : 1400huf
A helyieknek, akik mondjuk elmennének dolgozni Nyíregyházára, vagy Tokajba ez azért naponta qvasok! 
.
Remélem ha Orbán eltakarodik, visszahoznak ide mindent! Meg a hidukat is megkapják!
Lassan már az összes felcsútigecilakót utálom! Hogy rohadnának meg a vezérjükkel egyetemben!
.
Off !!
Más:
Amúgy gyertek ide(Bodrogzug,-->Kenézlő) gyönyörű a táj, nyáron 40-50gólya a faluban, nekem is leszáll a kertben, megáll tőlem akár nyolc méterre :)
 Fecskék tömege,  az átfolyóban tavirózsák de rengeteg. 
Sokat dolgozom értük, adományokat hozok,  igyekszem reklámozni a falut. Sok kedves idős ember él itt. Úgy kell(ene) ide a túrizmus, mint egy falat kenyér!
Nem vagyok a környékre sem valósi, a neten nézelődve szerettem bele a parasztházba.
Amikor megnéztem egy katicaraj lepte meg a hajam, az úton fácánok ugráltak ki, meg őzikék. Nos, akkor tudtam, ez bizony az én Madérám!
Akit érdekel, tudok eladó házakat, vagy szállást. Horgász paradicsom, evező túrára pedig maga az érintetlen természet!
Kati mama főz a házi csirkéjéből levest, vagy kakas pörköltet, ha szóltok előre, mert étterem az nincs!  De ilyet a dédinél ettem én is utoljára! 
badsector1
badsector1 2021. 10. 24. 15:58
Előzmény: #50745  mrider
#50747
te mindig csak hiszel, de nem tudsz.
rezsi25 2021. 10. 24. 15:56
Előzmény: #50735  geza77
#50746
Elvesztettem a realitaserzekem. ….Ez most komoly vagy vicc? Vagy az a vicc hogy komoly?
mrider 2021. 10. 24. 15:54
Előzmény: #50744  badsector1
#50745
Azt hittem, hogy a megújult Fegyőr által nagyot mondott tömeget kerested a Hősök tere körül. :D
badsector1
badsector1 2021. 10. 24. 15:44
Előzmény: #50743  mrider
#50744
tévedsz, most jöttem be a kertből.
mrider 2021. 10. 24. 15:38
#50743
Ennyire frusztráltak vagytok, mert elmaradt a tömeg a moslékkoalíciós, ellenzék megújító :D rendezvényen?
Menjetek ki inkább a szabadba, süt a nap, jó az idő. Tudom, tudom, erről is Orbán tehet. :)))
Dehogynincs
Dehogynincs 2021. 10. 24. 15:37
#50742
előválasztás 2. fordulója
Márki-Zay Péter: 371 560 szavazat (56,71%)
Európai parlamenti képviselők választása 2019
Momentum 344512 szavazat 9,93%
Szerintem már legalább két éve azt mondják a választók, hogy "se Orbán, se Gyurcsány"
Ezzel szemmel láthatóan meglepték nemcsak az összefogást, hanem a kormányoldalt is. A kormányzatot  váratlanul érte ez a közhangulat, még akkor is, ha villámgyorsan lecserélte a "stop Karácsonyt" "stop Márki-Zayra".
A kormányoldali előválasztás úgy fest, hogy Orbán egyenként berendeli az irodájába a képviselőjelölteket, ahol a mamelukok húségesküt tesznek arra, nem a választóikat fogják képviselni, hanem Orbán pillanatnyi akaratát. Ha Orbán vasárnapi boltzárat akar, akkor a fideszes egyéni választókerületek lakói egyáltalán nem akarnak vasárnap vásárolni, de amikor visszavonják a boltzárat, megjön a vásárlói kedvük.
Kétlem, hogy Orbán az előválasztóknál jobban el tudja dönteni, hogy az éles választók mire lesznek vevők jövő tavasszal.
Mindenesetre a közhangulat ellensúlyozása sok krumpliba és Erzsébet-utalványba fog kerülni.
euler 2021. 10. 24. 15:35
Előzmény: #50738  Dehogynincs
#50741
Ez régóta így van, tényleg csak a szokásos felháborodott elutasítást érdemli.
De azért miniszterelnökként is volt hasbaakasztó szöveg, aminek akár nemzetközi következményei is lehetnek. Az Unió már talán immunis rá, de az Usa nem biztos. Különösen azok után amiket Washingtonban mondott helyettes külügyi államtitkárunk, egy ottani 56-os megemlékezésen. Orbán ezt a vonalat vitte tovább tegnap. 
Harcban Washingtonnal

Topik gazda

________
________
3 4 4

aktív fórumozók


friss hírek További hírek